صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 98

موضوع: معرفی100 بازی برتر 2011

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

پیش فرض 69/f.e.a.r. 3

files articles  271986695Bw500h281mresizeByMaxSize5D

سازنده : Day 1 Studios
    ناشر : Warner Bros. Interactive Entertainment
    تاریخ انتشار : March 22, 2011
    PC , X360 , PS3
    شرکت Monolith با ساخت F.E.A.R استاندارد های جدیدی را وارد سبک FPS کرد. یک شوتر ترسناک با داستانی جالب و هوش مصنوعی فوق العاده در کنار یک گیم پلی عالی و گرافیک تماشایی، چیزی بود که دوستداران FPS همیشه آرزوی آن را داشتند. این بازی از سوی بسیاری از رسانه ها بهترین FPS سال شد ولی به ناگاه در ورطه سقوط قرار گرفت و بسته های الحاقی آن که توسط سازنده ای غیر از سازنده اصلی ساخته شده بودند به شدت ضعیف و سطحی کار شده و طرفداران این بازی را ناامید کردند. ادامه اصلی سری یعنی F.E.A.R 2 دوباره به زادگاه خویش یعنی Monolith بازگشت ولی گویی نفرین شوم آلما گریبان بازی را نیز گرفته است ! بازی F.E.A.R. 2 با اینکه بازی خوبی بود ولی به هیچ عنوان در حد و اندازه های قسمت اول قرار نداشت و از همه نظر پایین تر از شماره اول قرار می گرفت. حال سومین شماره بازی در حال ساخت است و سازنده بازی نیز تغییر کرده و این سوال پیش می آید که وقتی Monolith نتوانسته این سری را به اوج برساند آیا سازنده ای دیگر این توانایی را دارد؟ (البته Day 1 Studios پیش از این کار Port بازی بر روی X360 و PS3 را بر عهده گرفته بود) تا اینجای کار پاسخ منفی است! داستان بازی 9 ماه پس از اتفاقات قسمت اول رخ می دهد، سومین فرزند آلما در راه است و Point Man و Fettel این بار در کنار هم قرار گرفته اند تا خانواده خود را کامل کنند! به نظر می آید این شماره قصد دارد به ابهامات داستانی دو شماره قبل به طور کامل پاسخ دهد. گیم پلی بازی همان روند شماره های پیشین را ادامه می دهد با این تفاوت که گیمرها دیگر به سبک بازی و حس ترسناک آن عادت کرده اند و ادامه دادن روند نسخه های قبلی نمی تواند این بازی را دوباره به روزهای طلایی خود بازگرداند. البته وجود Fettel و سیستم منحصر به فرد مبارزات او می تواند باعث نجات گیم پلی شود ولی چیزی که ما تاکنون از نمایش های بازی دیده ایم چندان امیدوار کننده نمی باشد. یکی دیگر از مشکلات بازی گرافیک آن می باشد، شماره اول هنگام عرضه یک استاندارد برای بازی های هم زمان خود به حساب می آمد ولی اکنون گرافیک بازی را به زحمت می توان معمولی نامید! انتظارات از F.E.A.R. 3 بالاست ولی با توجه به نمایش های بازی و عدم پیشرفت محسوس در آن به نظر می آید در بهترین حالت باید منتظر یک بازی خوب ماند و بعید است این شماره بتواند تجربه بی نظیر F.E.A.R را دوباره تکرار کند.

احسان : FEAR جر معدود بازی هایی است که علاوه بر یدک کشیدن ژانر ترسناک , ترس واقعی را نیز به مخاطب خود القا میکند امیدوارم این نسخه نیز مانند نسخه های قبلی جو مناسبی برای پیاده سازی ایده های سازندگان داشته باشد.
    بابک : شماره اولش که شاهکار بود (هوش مصنوعیش میتونه با بازیهای این نسل هم رقابت کنه!)، اما نسخه دوم جالب نبود. واقعا امیدوارم بتونه موفقیت شماره اولش را کسب کند.
    برهان : ترس در یک دنیای وهم آلود همیشه می تواند دلهره آور باشد. سازندگان این سری به خوبی معنای ترسیدن و ترساندن را درک کرده اند.
    حمید : کن لوین می گوید وارد شدن بزرگان سینما به دنیای بازی ها کار خوبی نیست. نسخه سوم از ذات اصلی خود جدا شده و از لحاظ تکنیکی حرفی برای گفتن ندارد. امیدوارم تاخیر های زیادی نوید اتفاق خوبی را بدهد.
    حمیدرضا : اصلا از این سری خوشم نمیاد و به این عنوان نیز امید چندانی ندارم!
    فردین : به نظرم این بازی روندی نزولی رو در پی داشته.
    کسری : فکر کنم تنها کسی هستم که از F3 بیشتر از دو قسمت اول خوشم امده. یک بازی R&G قابل احترام که با ربات سواری مخلوط شده و ما را دعوت به انجام یکی از جالب ترین بازی های سال 2010 می کند.
    ماکان : همه چیز این بازی برای من نا امید کننده هست. شخصا اثری از بازی اصلی در ان نمی‌بینم!
    محمد : F.E.A.R شماره به شماره داره پسرفت می کنه، زیاد به این نسخه امیدوار نیستم.
    محمد حسین : F.E.A.R بازیی بود که به جرات میشه گفت تغییرات بسیاری رو در زمینه داستانی و خلق اتمسفر گیرا در ژانر FPS ایجاد کرد و علاقه شدیدی به این عنوان داشتم و حتی پک های الحاقی ضعیفی رو که TimeGate بیرون داد رو بهرشکلی بود تموم کردم ولی روی شماره دوم با دیدی که نسبت به Monolith داشتم و اواخر هم عنوان فوق العاده Condemned رو از اون ها دیده بودم انتظار یه بازی فوق العاده رو می کشیدم ولی با انتشار بازی و دیدن تمام ضعف های اون حتی تحمل تمام کردن بازی رو هم نداشتم ونیمه کاره رهاش کردم و واقعا حسرت خوردم که چرا عنوانی با این کیفیت باید این جوری قربانی بشه و از اون طرف هم استدیو به حالت تعلیق در بیاد و حتی ادامه ساخت Condemned در حاله از ابهام باشه و ساخت شماره سوم F.E.A.R هم به یه استدیوی دیگه سپرده بشه. تا الان با نمایش هایی که از این بازی دیدم F.E.A.R. 3 بدون شک تیرخلاصی هست بر پیکره بی جان این سری و پایان کار این عنوان. خداحافظ آلما!
    مرتضی : ترسی که دیگه توی این بازی وجود نداره! بهتره بگم دیگه نمیترسیم!
    67301655420186181910

Click here to chat with morteza6006

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

68/ De Blob 2

files articles  438826685Bw500h281mresizeByMaxSize5D

سازنده : Blue Tongue Entertainment
    ناشر : THQ
    تاریخ انتشار : February 22, 2011
    X360 , PS3 , Wii , 3DS , DS
    وقتی تمام دنیا به فضایی سیاه سفید تبدیل گشته و هیچکس اجازه دیدن حتی رویاهای رنگی را ندارد، چند قطره رنگ کوچک دست به دست هم می دهند تا این دنیای فانتزی را به رنگ سابق خود برگردانند؛ و این دقیقا همان ایده جدیدی بود که منجر به خلق بازی De Blob و تبدیل شدن آن به یکی از عناوین موفق کنسول Wii گردید و دوباره همین موفقیت بدست آمده عامل آن شد تا تیم سازنده بازی یعنی Blue Tongue تصمیم بگیرند شماره دوم این بازی محبوب را در سال 2011 نه تنها برای کنسول Wii بلکه برای Xbox 360 و PS3 (با قابلیت پشتیبانی از Move) و DS و 3DS بگیرند.
    در این شماره بار دیگر Comrade Black برخواهد گشت تا با گروه دیکتاتوری خود یعنی INKT Corporation شهر را در بی رنگی فرو برد و لکه های رنگی یعنی همان Blobها ( بازیباز کنترل آنها را بر عهده دارد) که با بی رنگی تضادی خاص دارند تمام شهر را با گلوله های رنگی به آشوب کشیده و لحظات شاد و مفرحی را فراهم بیاورند.
    علاوه بر داستان زیبا، سازندگان بازی قول المان هایی را در بازی داده اند که تا بحال در هیچ بازی دیگری دیده نشده و بازیباز برای اولین بار قادر است آنها را در DB2 تجربه کند، همچنین قرار دادن ماموریت های جانبی جدید در بازی در کنار روند اصلی و قابلیت بازی 4 نفره خود عاملیست که میتواند این بازی را به یک عنوان موفق در سال 2011 تبدیل کند.

بابک : شماره اولش را که سعادت نداشتم بازی کنم، اما ظاهرا بازی زیبا و سرگرم کننده ای بوده. از آنجایی که این شماره روی PS3 و 360 هم منتشر میشه امتحانش میکنم.
    فردین : بیصبرانه منتظر تجربه این بازی روی کنسول های HD هستم.
    ماکان : تجربه ادامه یکی از بهترین و خلاقانه‌ترین عناوین کنسول Wii به صورت HD قطعا بسیار لذت بخش خواهد بود.
    محمد : یک بازی جذاب و رنگارنگ! شماره قبلش را نتوانستم بازی کنم ولی این شماره را به لطف عرضه روی کنسول های HD می توانم بازی کنم.
    محمد حسین : شماره اول اصلا به دلم ننشست این یکی هم فکر نمی کنم موفق بشه!
    67301655420186181910

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

67/Yakuza: Of The End

files articles  744779675Bw500h281mresizeByMaxSize5D
    سازنده : SEGA
    ناشر : SEGA
    تاریخ انتشار : 2011
    PS3
    چندی پیش SEGA در حرکتی غیرقابل پیش‌بینی با نمایشی از Kamorucho ویران، به طور سربسته شماره‌ای دیگر از سری Yakuza را به نمایش در آورد. از آن زمان به بعد این سوال در ذهن طرفداران مجموعه به وجود آمد که چه عاملی باعث این ویرانی است؟ آیا انفجار یک بمب اتم؟ و یا زلزله؟ اما در نمایشگاه TGS امسال بالاخره مشخص شد عامل این ویرانی نه بمب اتم و نه زلزله بلک فقط و فقط حضور زامبی‌‌ها است!
    واقعا سری Yakuza تنها حضور زامبی‌ها را کم داشت که به لطف بازی جدید آن هم به بازی اضافه شده است! داستان با زامبی شدن شهردار و به دنبال آن نیمی از مردم شهر Kamorucho آغاز خواهد شد. اوضاع شهر به شدت آشفته است و تمامی نیروهایی که برای مقابله با حمله زامبی‌ها راهی این شهر شدند نیز یکی پس از دیگری به زامبی تبدیل شده‌اند. اما در این میان قهرمان داستان، Kazuma Kiryu که برای خود در شهر Okinawa به شغل شریف خلاف کاری مشغول است پس از یک تماس تلفنی با فردی مرموز مطلع می‌شود Haruka توسط افراد ناشناسی ربوده شده و به Kamorucho منتقل شده است. خوب احتیاجی به صحبت اضافه نیست، دیگر وقت، وقت زامبی کشی است!
    با توجه به اهمیت داستان در این سری چندان به داستان بازی اشاره‌ای نخواهیم کرد اما باید گفت شخصیت‌های دوست داشتنی گذشته نظیر Haruka, Endou و ... نیز در داستان حضور پررنگی داشته و از همه مهم‌تر دار و دسته Tojo نیز مثل همیشه یک سر کلاف دردسر در طول داستان هستند! گیم‌پلی بازی نیز دقیقا آنچه که در شماره‌های پیشین به خاطر داشته‌اید را با تغییرات جزیی مانند بهبود سیستم مبارزات و ... ارایه خواهد داد. اما خبر خوب برای دوست داران مجموعه نیز بازگشت کلوپ‌های داغ شبانه و مسابقات مختلف بولینگ و بیلیارد است که با تروفی‌های پرتعداد خود حسابی سرکارتان خواهند گذاشت!
    خوشبختانه بعد از فحش‌های فراوانی که طرفداران این سری بزرگ در قالب درخواست حواله این شرکت کرده‌اند مسوولین شرکت SEGA دست به کار شده‌ و ناز و عشوه را کنار گذاشته‌اند تا کمی بعد‌ از انتشار Yakuza 4 به دنبال انتشار نسخه ژاپنی بازی سال آینده میزبان چهارمین حضور جنگ جوی اژدها، Kazuma Kiryu بر روی کنسول PS3 باشیم.

فردین : دیگه از هر چی زامبیه حالم داره بد میشه.
    کسری : زامبی بازی را چه به یاکورزا ؟
    محمد : Yakuza فقط زامبی را کم داشت که اون هم اضافه شد!
    67301655420186181910

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

SSX: Deadly Descents/66

files articles  752967665Bw500h281mresizeByMaxSize5D
    سازنده : EA Canada
    ناشر : EA Sports
    X360 , PS3
    سری بازی های SSX از جمله عناوینی هستند که علی رغم دریافت امتیازات و نقدهای مثبت , کمتر در ایران مورد توجه قرار گرفته اند. موضوعی که می توان آن را به سبک خاص بازی ارتباط داد. این سری از سال 2000 و با کنسول PS2 کار خود را آغاز کرد و محبوبیت خوبی نزد طرفداران Snowboarding پیدا کرد. SSX از طرف اکثر منتقدین مورد توجه واقع شده و دنباله های متعددی از آن برای کنسول های خانگی و دستی عرضه شد. سبک بازی ترکیبی از Snowboarding و حرکات آکروباتیک و مفرح هست , حرکاتی که باعث تبدیل سبک بازی به یک Arcade شاد و جذاب شده و هیچ گاه بازیکن را خسته نمی کند. آخرین نسخه از این سری با نام Deadly Descents بعد از مدت ها برای کنسول های این نسل در دست ساخت بوده و نخستین بار چند روز پیش در مراسم Spike VGA 2010 معرفی شد. حال و هوای بازی طبق تریلر پخش شده تاریک تر از گذشته بوده و به نظر می رسد کمی از حالت فانتزی خود فاصله گرفته باشد. همچنین این بار به جای لوکیشن های فانتزی و تخیلی , از لوکیشن های واقعی چون رشته کوه های هیمالیا و حتی کوه های یخ زده قطب جنوب استفاده خواهد شد. در Deadly Descents گیم پلی بازی گسترده تر شده و پرش از هلی کوپتر , استفاده از Wingsuit (نوعی لباس خفاش مانند که برای پرش از ارتفاعات بالا استفاده می شود) و حتی سقوط بهمن هم دیده می شود. این بار اولین هدف بازیکن تلاش برای نجات از مرگ بوده و بعد از آن می تواند به فکر کسب امتیازات بیشتر از طریق انجام حرکات آکروباتیک و متنوع باشد ! SSX: Deadly Descents قصد احیای سری 10 ساله SSX را داشته و احتمالآ در این راه به موفقیت های خوبی هم دست پیدا کند.

آریا : با اینکه بازی تغییراتی نسبت به نسخه های قبلی داره , ولی به نظرم میتونه عنوان موفقی باشه!
    کسری : من نمی دونم آوردن مد داستانی و ترسناک در SSX دیگه چه جور مسخره بازی هست. مثل این هست که بخواهند بازی ای تحت عنوان Burnout عرضه کنند با این تفاوت که با یک بازی شبیه سازی روبرو هستیم.
    ماکان : آخرین باری که SSX بازی کردم رو یادم نمی‌اد اما این بازی جدید منو یاد خاطرات خوشم با بازی‌های خوب قبلی مجموعه می‌ندازه.
    67301655420186181910

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

65/DmC: Devil May Cry

files articles  680853655Bw500h281mresizeByMaxSize5D

سازنده : Ninja Theory
    ناشر : Capcom
    X360 , PS3
    به طور تقریبی می توان طرفداران HnS را به دو دوسته تقسیم کرد، دسته اول کسانی که به استودیوی Ninja Theory ایمان دارند و دسته دوم کسانی که از ظاهر دانته جدید متنفر هستند! البته اگر شما از جمله کسانی باشید که از دانته جدید خوشتان نمی آید و همینطور به بازی های Ninja Theory نیز علاقه ندارید، پس به طور قطع DmC شما را کاملا ناامید خواهد کرد. شرکت Capcom مدتی پیش و در جریان TGS شماره جدیدی از سری محبوب و پرطرفدار Devil May Cry را معرفی کرد. البته اوضاع چندان باب میل Capcom پیش نرفت و طرفداران سری از ظاهر جدید دانته چندان راضی نبوده و به علت این تغییرات به Capcom شدیدا اعتراض کرده اند. صحبت های ضد و نقیض زیادی نیز در مورد بازی وجود دارد به گونه ای که عده ای می گویند شخصیت معرفی شده دیوانه ای است که به دلیل ***جه تصور می کند دانته است و عده ای دیگر بر این باورند که این دانته همانند دانته معروف است و داستان بازی روایت تبدیل شدن این شخصیت به دانته را بیان می سازد که با توجه به صحبت های Capcom و همینطور Reboot شدن سری، صحبت های این گروه منطقی تر می باشد. تاکنون اطلاعات زیادی از داستان بازی فاش نشده ولی به دلیل تبحر Ninja Theory در امر داستان پردازی می توان انتظار یک داستان فوق العاده را از بازی داشت. گیم پلی بازی نیز با توجه به تریلر نمایش داده شده از المان های اصلی سری پیروی می کند و البته به دلیل تغییرات دانته باید شاهد تفاوت هایی نیز در گیم پلی بازی بود. تنها نکته ای که ممکن است نگران کننده باشد این است که بازی های قبلی Ninja Theory پس از مدتی تکراری و کسل کننده می شوند که به علت پرطرفدار بودن این بازی سازنده باید دقت زیادی در طراحی بازی و روند گیم پلی داشته باشد تا این بازی نیز همانند بازی های قبلی این شرکت در دام تکراری شدن گرفتار نشود. این بازی از جمله بازی هایی است که قبل از عرضه سر و صدای زیادی به پا کرده و بعد از عرضه نیز بسیار پر سر و صدا خواهد بود. Ninja Theory راه سختی برای موفقیت پیش رو دارد که البته با توجه به سابقه نسبتا خوبی که دارد می توان به بازی امیدوار بود، البته امیدواریم هر اتفاقی که می افتد قابلیت پرش از مجموعه حرکات دانته حذف نشود !

آریا : احساس خیلی خوبی نسبت بهش ندارم ولی به نظرم چیز بدی هم از آب درنمیاد! احساسات طرفداران DMC رو هم درک میکنم که چه به روز شخصیت محبوبشون اومده!
    احسان : ممکن است این سری بازی دچار تغییرات اساسی شده باشد اما فراموش نکنیم که همچنان نام DMC را یدک میکشد!
    بابک : با اینکه فن سری DMC نیستم، ولی واقعا نمیتونم تصور کنم چطور کپکام آن دانته را با این یکی جایگزین کرده! نه تنها هیچ ربطی به هم ندارند، بلکه اصلا هم قیافه جالب و جذابی نداره. جدا از این مسئله، امیدوارم Ninja Theory این بار (بر خلاف بازیهای قبلیش) به جای داستان بیشتر به گیم پلی اهمیت بده، چون این سری کلا روی گیم پلیش تمرکز داره. در هر صورت برای قضاوت زوده ولی امیدوارم طرفداران بی شمار DMC را بتونن راضی کنند.
    برهان : با شخصیت جدید و غربی که دانته پیدا کرده است این عنوان به طور قطع یک DmC خواهد بود نه یک DMC کامل.
    حمید : علاقه زیادی به ساخته های Ninja Theory دارم و همچنین یکی از طرفداران سری Devil May Cry هستم. به هیچ وجه از تغییرات جدید ناراحت نشدم چون تیم قوی پشت بازی است.
    فردین : به نظرم نیاد بهتره. دانته کجایی که یادت بخیر.
    کسری : بی ربط تر از این نمیشه. کلا کپکام معلوم نیست داره چی کار می کنه. اونها خودشون به شخصه از NT خواستند که طرح شخصیتشون کاملا با دانته قدیمی متفاوت باشه. در کل واقعا کپکام هیچ احترامی برای طرفدارانش قائل نیست.
    ماکان : در رابطه با Max Payne 3 گفتم این عنوان بازی بسیار بزرگی خواهد بود اما به عنوان شماره سوم سری MP نا امید کننده است اما در رابطه با DmC باید بگم با توجه به کارنامه افتضاح NT این عنوان نه تنها به هیچ وجه در خانواده DMC جایی نداره بلکه اساسا بازی بسیار مزخرف و دسته چندمی نیز از کار در خواهد امد! اگه یک بازی وجود داشته باشه که از سر تا پاش همش مزخرف باشه همین DmC هست!
    محمد : برخلاف خیلی از طرفداران سری من به این شماره به شدت امیدوارم، از بخش داستانی خیالم راحته ولی امیدوارم NT بتوانه یک گیم پلی بی نقص ارائه بده.
    محمد حسین : NT تا به حال که کارای بدی بیرون نداده و در زمینه داستان پردازی یکی از بهترین هاست ولی تنها مشکلش تو خلق یه گیم پلی درجه 1 هست که اونم هر بازیی که می سازه داره بهتر میشه. اوج کار اون ها رو باید در DmC جدید ببینیم.
    مرتضی : زیاد از این سری خوشم نمیاد. ولی خوب شماره سوم خیلی خوب بود.
    67301655420186181910

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

64/Ace Combat: Assault Horizon

files articles  245124645Bw500h281mresizeByMaxSize5D
    سازنده : Project Aces
    ناشر : Namco Bandai
    تاریخ انتشار : February 1, 2011
    X360 , PS3
    اصولا برای تمامی طرفداران ژانر Combat Flight این ژانر با یک نام مترادف است و آن چیزی نیست جز سری معروف Ace Combat. درست در شرایطی که Ubisoft این ژانر را بازی‌های دسته چندم خود نظیر H.A.W.X اشغال کرده است, شرکت کهنه کار Namco Bandai با همکاری استدیو Project Aces قصد دارد این ژانر را با AH به سطح جدیدی از استاندارد‌ها ارتقا دهد. متاسفانه طبق سنت همیشگی NB برای سری AC این عنوان تنها به یک نمایش مختصر از نبرد F-22 ها در آسمان میامی بسنده کرده است و باقی اخبار را به ماه‌های نزدیک به انتشار بازی موکول کرده است. هرچند Ace Combat 6: Fires of Liberation عنوان چندان موفقی نبود و چندان نتوانست طرفداران خود را راضی نگه دارد اما در این آشفته بازار بازی‌های CF و نبود رقیبی جدی از هم اکنون AH را می‌توان کاندیدای بهترین عنوان CF این نسل دانست!

آریا : یاد Ace Combat های قدیمی بخیر ...
    احسان : پرواز همیشه هم بی خطر نیست اما امیدوارم این بار لذت بخش هم باشد.
    برهان : بازی هایی که در اون همیشه در حال پرواز هستید هیچ وقت به گروه خونی من نمیخوره. این عنوان هم از این قائده مستثنا نیست و یک عنوان متوسط از آب در میاد.
    فردین : من شخصا انحصاری طلبم در مورد این بازی! هیچ وقت گیم پلی این بازی رو با عنوان رقیب عوض نمی کنم. منتظرم ببینم این شماره چیکار میکنن.
    ماکان : هرچند من چیز خاصی از نمایش بازی ندیدم اما بازهم معتقدم بهترین بازی این ژانر در این نسل هست!
    محمد : مدت هاست که بازی خوبی در این سبک عرضه نشده، امیدوارم این بازی بتونه به این سبک جان تازه ای بده.
    محمد حسین : Project Aces یکه تاز آسمان ها این دفعه هم قراره اکشن هوایی ناب دیگری تقدیم طرفداران کنه.
    67301655420186181910

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

Might & Magic: Heroes VI/63

files articles  463904635Bw500h281mresizeByMaxSize5D

سازنده : Black Hole Entertainment
    ناشر : Ubisoft
    تاریخ انتشار : March 2011
    PC
    تاریخچه سری بازی های Might & Magic به گذشته ای دور و بیش از 20 سال پیش برمی گردد. سری بازی هایی که همواره طرفداران خاص خود را داشته و در طول زمان به شاخه های مختلفی تقسیم شده است. شاید بتوان مهم ترین زیرشاخه M&M را سری محبوب Heroes دانست. سری بازی هایی که از دو دهه پیش کار خود را آغاز کرده و برخلاف سبک RPG سری اصلی , سبک استراتژی نوبتی را انتخاب کرده است. اینک ششمین نسخه دنباله دار از این سری بعد از گذشت 5 سال با تغییراتی ریز و درشت عرضه خواهد شد. شاید اولین تغییری که بازیکنان قدیمی متوجه آن شوند, تغییر مختصری در نام بازی باشد. تا پیش از این رسم بر این بوده که ابتدا کلمه Heroes و سپس M&M را در عنوان این سری ببینیم ولی اینک Heroes به انتهای عنوان رفته و این موضوع می تواند نشانه ای بر تفاوت های این نسخه با شماره های پیشین باشد. تهیه کننده بازی آقای Erwan Le Breton گیم پلی M&M: Heroes VI را کاملآ وفادارانه به گیم پلی بازی های قبلی توصیف کرده و از المان های مشترک این سری در Heroes VI خبر می دهد و البته ویژگی های جدیدی را نیز برای آن معرفی می کند. عناصری چون Boss Fight ها , تغییر ماهیت شهر توسط بازیکن و البته سیستم اعتبار (Reputation) . از میان 4 عنصر کمیاب نسخه های پیشین , تنها کریستال ها باقی مانده اند و 50% واحدهای بازی (Units) نیز کاملآ جدید خواهند بود. همچنین امکانات مختلفی برای بخش Mutliplayer در نظر گرفته شده است. داستان بازی که پیش زمینه ای برای Heroes of Might & Magic V می باشد , در مورد فرشته ای افسانه ایست که صدها سال بعد از نبرد بزرگ Elder Wars , حیات خویش را بازیافته و به دنبال بدست آوردن قدرت های خود و کنترل Ashan است و در عین حال باید با نیروهای شیطانی نیز مبارزه کند. شاید بتوان سری بازی های Heroes را جزو معدود بازی های این نسل دانست که هنوز هم به پلتفورمر اصلی خود یعنی PC وفادار بوده و طرفداران قدیمی خود را ناخشنود نکرده اند. امیدواریم نسخه جدید نیز حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

محمد : من زیاد اهل بازی های نوبتی نیستم ولی یه سری بازی هستند که بدون شک ارزش وقت گذاشتن دارند، این بازی هم یکی از اون بازی هاست.
    مرتضی : شماره سوم بازی خیلی عالی بود. با اینکه بعد 8 سال از عرضه شدن بازی، موفق شدم شماره سومش رو تهیه و تجربش کنم، با بازی انس گرفتم اما نسخه های بعدی رو موفق نشدم بازی کنم.
    67301655420186181910

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

The Last Story/62

files articles  149107625Bw500h281mresizeByMaxSize5D

سازنده : Mistwalker
    ناشر : Nintendo
    Wii
    "آخرین داستان"، آخرین داستانی است که خالق افسانه‌ای سری Final Fantasy یعنی آقای ساکاگوچی قصد بازگو کردن آن برای گیمرها را دارد. عنوانی که ساکاگوچی سال‌های سال طرح‌های آن را در ذهن خود پرداخت کرده و اکنون تمام وجود خود را برای ساخت آن گذاشته است! عنوانی که آنقدر برای ساکاگوچی اهمیت دارد که او را مجبور ساخته بعد از مدت‌ها برای ساخت آن بر روی صندلی کارگردانی نشسته و خود بزرگترین اثر زندگیش را کارگردانی کند!
    در نگاه اول TLS شباهت‌های بسیار زیادی با سری FF دارد، از شباهت نام بازی تا لوگوی آن اما با دقیق تر شدن در بازی متوجه خواهید شد به راستی TLS عنوانی متفاوت و زیبا به سبک JRPG های کلاسیک است که سری FF خصوصا در شماره آخر خود سال‌ها از آن فاصله گرفته است. داستان TLS در جزیره‌ای زیبا به نام Ruli اتفاق می‌افتد. سرزمینی که حاکم ستمگر آن کنت آلگانان (Count Alganan) زندگی را برای مردم آن سخت و دشوار ساخته است. اما وظیفه شما این است که با کنترل یک گروه شورشی علیه کنت الگانان شورش کرده و او را نابود سازید.
    داستان و شخصیت‌های TLS بسیار زیبا به نظر می‌‌رسند به طوری که حتی خود ساکاگوچی نیز دلباخته یکی از آن‌ها شده است! علاوه‌بر داستان و استایل کلاسیک بازی گیم‌پلی TLS نیز بسیار زیبا و جذاب است و خوشبختانه ساکاگوچی اینبار اشتباه گذشته را تکرار نکرده و با خلق یک مکانیزم مدرن‌تر در عین حال با حفظ روح بازی‌های کلاسیک این سبک حرف‌های جدیدی نیز برای گفتن خواهد داشت. بدون شک TLS یکی از بزرگ و برترین عناوین سبک JRPG این نسل و شخص ساکاگوچی است که تمامی علاقه‌مندان به این سبک برای تجربه آن ورق زدن آخرین برگ از آخرین داستان اسطوره این سبک لحظه شماری می‌کنند.

بابک : ساکاگوچی این بار به Wii روی آورده! بالاخره باید دید میتونه چیزی بهتر از Final Fantasy بسازه یا نه. من که فکر نمیکنم!
    فردین : باید ببینیم عنوانی که اینقدر برای ساکاگوچی مهمه چی از آب در میاد.
    ماکان : عنوانی که ساکاگوچی را مجبور کنه بعد از سال‌ها دوباره بر روی صندلی کارگردانی یک بازی رایانه‌ای بشینه حتما بازی بسیار بزرگ و مهمی هست! شدیدا منتظر تجربه بزرگترین اثر زندگی ساکاگوچی هستم!
    محمد : فقط می توانم بگم حیف که این بازی تنها واسه Wii عرضه میشه!
    67301655420186181910

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

Virtua Tennis 4/61

files articles  930261615Bw500h281mresizeByMaxSize5D
    سازنده : SEGA-AM3
    ناشر : SEGA
    PS3
    تنیس ورزش محبوبی در تمام دنیا می‌باشد که البته به علت پرخرج بودن این رشته مقبولیت عمومی در بین مردم عام ندارد زیرا همگان توانایی بازی کردن و سرگرم شدن به وسیله این ورزش را نخواهند داشت. در سال‌های اخیر شرکت‌های بازیسازی متعددی دست به ساخت بازی‌های تنیس با شکل و شمایل مختلف زده‌اند که عده‌ای از آن‌ها سبک بازی را به سمت و سوی Arcade برده‌اند و عده‌ای دیگر سعی خود را بر واقعی‌تر شدن محیط و حرکات داخل بازی بنا نهاده‌اند. بازی Virtua Tennis عنوان نسبتا محبوبی در میان افراد علاقه مند به تنیس است و حال با گذشت 3 سال از انتشار آخرین نسخه شماره دار خود بار دیگر قصد دارد که با برترین تنیس بازان جهان، به همراه زمین‌های رسی، چمنی و سالن‌های سرپوشیده به آغوش طرفداران خود بازگردد. یکی از مهم‌ترین تغییرات این نسخه پشتیبانی کردن آن از کنترلر جدید شرکت سونی یعنی Move است. در بازی می‌توانید به کمک این وسیله که به مانند راکت عمل می‌کند به توپ ضربه بزنید. تجربه نشان داده است که اگر سازندگان بازی‌ها به خوبی از این کنترل بهره برند شاهد دقت بالا در ضربه‌زنی خواهیم بود که به جذاب‌تر شدن بازی کمک مضاعفی خواهد نمود. در این شماره سعی شده است که اکثر رقابت‌های مهم سالانه مانند Grand Slamها یا مسابقات قهرمانی که بین 8 تنیس‌باز برتر در پایان سال که در لندن برگذار می‌شود نیز گنجانده شود. البته برای تجربه این عنوان باید زمان زیادی را صبر کنید زیرا این بازی در آخرین روزهای سال 2011 عرضه خواهد شد و طبق آخرین اطلاعات به دست آمده تا به حال در انحصار کنسول PS3 است اما احتمال انتشار آن برای کنسول رقیب، یعنی Xbox 360 وجود دارد.

آریا : خاطراتی که با Virtua Tennis توی Dreamcast داشتم هیچ وقت تکرار نمیشه! البته نسخه های جدید هم جالب هستن ولی اون بازی یه حس متفاوت و خاصی داشت.
    برهان : تنیس جزو ورزش های سخت اما محبوب در سطح دنیا است. بازی های ارائه شده همیشه سبکی در بین شبیه ساز و آرکید را ارائه کردند و این بار تجربه ای متفاوت را به کمک کنترل Move به دست خواهید آورد که می تواند لذت بخش باشد.
    مرتضی : شماره سوم گیم پلی خوبی نداشت. اما شماره دوم خوب بود. امیدوارم شماره چهارم بتونه موفقیت شماره دوم رو تکرار بکنه.
    67301655420186181910

بازیهای کامپیوتری
    تشکر تشکر کرده 
    3,517
    تشکر تشکر شده 
    1,373
    تشکر شده در
    627 پست
    قدرت امتیاز دهی
    946
    Array

Dissidia 012 Final Fantasy/60

files articles  907959605Bw500h281mresizeByMaxSize5D
    سازنده : Square Enix
    ناشر : Square Enix
    PSP
    همانطور که حدس می‌زدیم ایده ساخت یک بازی FreeRoaming 3D Combat بر اساس قهرمانان سری Final Fantasy آنقدر خوب جواب داد که اکنون SE در حال ساخت شماره دوم آن برای کنسول قدرتمند PSP است. بازی جدید با اسم عجیب و غریب خود قرار است از همه نظر کیفیت بازی قبلی را ارتقا بخشیده و تجربه متفاوتی را برای مخاطبین خود رقم زند. همانطور که از مدت‌ها شایعه شده بود در بازی جدید بالاخره Kain (از FF IV) به همراه TifaLockhart (از FF VII) و Vaan (از FF XII) و البته Lightning (از FF XIII) نیز به لیست شخصیت‌های بازی اضافه خواهند شد که ممکن است در آینده و خصوصا کنفرانس اختصاصی SE در ماه ژانویه حضور شخصیت‌های دیگری نظیر Zack و Vincent در بازی نیز تایید شود.
    حتما تعجب نخواهید کرد اگر بگویم هنوز مشخص نیست داستان D012 در رابطه با چیست و این بار قرار است همه چیز سر چه کسی خراب شود (چرا که اگر SE غیر از این عمل کند باید تعجب کرد!) اما چیزی که مسلم است بازهم داستان، ادامه دهنده نبرد میان Cosmos و Chaos و شخصیت‌های مثبت و منفی این سری است. بر اساس آنچه که سازندگان قولش را به طرفداران داده‌اند قرار است در بازی جدید آیتم و سلاح‌های بیشتری برای شخصیت‌ها قابل دسترسی بوده و همچنین کارت بازی عمق بیشتری پیدا کند که البته تاکنون نمایشی از این تغییرات داده نشده است!
    در مجموع باید گفت شماره اول بازی که توانست به راحتی نظر مثبت منتقدین و گیمرها را به خود جلب کرده و خود را میان برترین عناوین کنسول PSP جای دهد و اکنون به نظر می‌رسد Dissidia 012 نیز خواهد توانست ادامه دهنده مسیر بازی اصلی بوده و در سال آینده نبرد میان نیروهای روشنایی و تاریکی را در ابعادی بزرگ و حماسی‌تر بر روی کنسول دستی و کوچک PSP بازگرداند.

ماکان : یک World Map کامل به سبک FF کلاسیک که بتوانید در آن به همراه بیشتر شخصیت‌های این سری به گشت و گذار بپردازید آرزویی هست که حتی در ذهن بسیاری از طرفداران مجموعه هم نمی‌گنجه(!) اما Dissidia 012 قصد داره آن را عملی کنه!
    محمد : شماره قبل یکی از بازی های خوب PSP بود، به نظر خودم این شماره حتی از شماره اول هم بهتر میشه.
    67301655420186181910

صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678 ... آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)