صفحه 30 از 32 نخستنخست ... 2026272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 316

موضوع: تاپیک هواداران استقلال

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

پیش فرض فشار مسابقات ما را به دردسر انداخته است مظلومي: مي‌توانيم در اين فصل دو جام بگيريم

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: مي توانيم رکوردشکني کرده و در اين فصل به دو جام برسيم. 00032949

پرویز مظلومی پس از تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متأسفانه فشار بازی‌ها باز هم زیاد شده است و این موضوع دردسر جدیدی برای ما به وجود آورده است، اما چاره‌ای نداریم و باید طبق برنامه ادامه دهیم.

وی در مورد دیدار با ملوان گفت: آنها تیم بسیار خوبی هستند، درست است که در دربی گیلان مقابل داماش مساوی کردند اما برای برد می‌آیند، قطعا ما هم سه امتیاز را می‌خواهیم تا از کورس قهرمانی عقب نمانیم. همه باید قبول کنیم که بازی در سه جام بسیار سخت است.

وی افزود: رقیبان ما در لیگ برتر در شرایط بسیار خوبی قرار دارند. فرصت کافی برای تمرین و ریکاوری داشته‌اند اما برعکس ما زمانی برای استراحت، تمرین و ریکاوری نداشته‌ایم. در بازی روز گذشته مقابل ذوب آهن با وجود اینکه خسته بودیم باز هم می‌توانستیم پیروز شویم اما بدشانسی آوردیم و فرصت‌های زیادی از دست رفت.

سرمربی استقلال در مورد وضعیت جباری عنوان کرد: جباری امروز در تمرینات حاضر شد اما فعلاً فقط آب‌درمانی انجام می‌دهد و امیدواریم به زودی در تمرینات گروهی حاضر شود. به او احتیاج داریم.

مظلومی تأکید کرد: استقلال توانایی‌اش بالا است و ما می‌توانیم در این فصل دو جام کسب کنیم و رکورد شکنی داشته باشیم.

وی در مورد تساوی برابر نماینده ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: نسف قارشی تیم خوبی بود. آنها مقابل ما کاملاً فضاها را بسته بودند و دفاعی بازی می‌کردند. در بازی برگشت ما هم برنامه‌های خودمان را داریم و می‌توانیم در خانه حریف امتیازات لازم را کسب کنیم.

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

پیش فرض برهاني: نبايد به خاطر مشکلات بي‌انگيزه شويم

مهاجم تيم استقلال گفت: مشکلاتي داريم اما نبايد به خاطر مشکلات، انگيزه خود را از دست بدهيم. 00036201

آرش برهانی در مورد دیدار با ذوب آهن اظهار داشت: در این بازی بدشانسی آوردیم و موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم اما باید در بازی‌های آینده امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

وی افزود: اگر بخواهیم با این وضعیت ادامه دهیم فاصله‌مان با صدر جدول زیاد می‌شود. ما مشکلاتی داریم اما این دلیل نمی‌شود که انگیزه خود را از دست دهیم.
    مهاجم استقلال در مورد دیدار با ملوان عنوان کرد: فیلم بازی‌های ملوان را دیده‌ایم، آنها تیم خوبی هستند و برای سه امتیاز می‌آیند. ما هم برای ماندن در کورس قهرمانی به پیروزی در این بازی احتیاج داریم و فقط به برد فکر می‌کنیم.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,398
    تشکر تشکر شده 
    3,122
    تشکر شده در
    1,393 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1664
    Array

آبی‌ها به یک قدمی صدر رسیدند

13910125000186 PhotoA

آخرین دیدار هفته سی‌ام لیگ برتر از ساعت ۱۸:۵۵ در ورزشگاه آزادی در حضور حدود 30 هزار تماشاگر برگزار شد و استقلال با نتیجه 3 بر صفر از سد صبای قم گذشت.
    پژمان منتظری در دقیقه ۱۶، یرکوویچ در دقیقه ۲۶ و میثم حسینی در دقیقه ۴۳ برای استقلال گلزنی کردند.
    استقلال در نیمه اول با انجام یک بازی هجومی سه گل زد و در نیمه دوم مسابقه را اداره کرد. بازیکنان صبا نیز در نیمه دوم از حملات فراوان خود هیچ نتیجه‌ای نگرفتند. بازیکنان صبا در این بازی سه بار توپ را به تیر دروازه آبی‌پوشان کوبیدند.
    علیرضا فغانی داور مسابقه به آندرانیک تیموریان، میلاد میداودی و میثم حسینی از استقلال و مرتضی کاشی از صبا کارت زرد نشان داد.
    استقلال با این پیروزی ۵۸ امتیازی شد و با یک امتیاز کمتر نسبت به سپاهان در رده دوم قرار گرفت و تراکتورسازی ۵۶ امتیازی هم سوم است. به این ترتیب در فاصله ۴ هفته مانده به پایان لیگ رقابت قهرمانی بین سه تیم بالای جدول حساس‌تر از گذشته شد. صبا هم با ۴۶ امتیازی همچنان در رده چهارم جدول است.

ترکیب استقلال:
    سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، پژمان منتظری، میثم حسینی، خسرو حیدری(از دقیقه ۶۹ اسماعیل شریفات)، ساموئل، آندرانیک تیموریان( از دقیقه ۶۹ مجتبی جباری)، فریدون زندی، علی حمودی، آرش برهانی و یرکوویچ( از دقیقه ۷۷ میلاد میداودی)
    سرمربی: پرویز مظلومی

ترکیب صبای قم:
    حامد لک، مرتضی کاشی، مجید حیدری، مجید هوتن، اکبر صادقی، مرتضی هاشمی‌زاده( از دقیقه ۶۰ میلاد نوری)، محسن بیات، وحید حمدی‌نژاد، مهدی بدرلو، میلاد سلیمان فلاح( از دقیقه ۵۰ عبدالکریم اسلامی) و رضا عنایتی
    سرمربی: عبدالله ویسی
    imagephptypesigpicampuserid140ampdateline1327832920

تا بهشت راهی نیست ...

خدایا!!! درک من را از خودت و از خودم بیشتر کن

خوشبختي ما در سه جمله است :
    تجربه از ديروز
    استفاده از امروز
    اميد به فردا
    ولي ما با سه جمله ديگر زندگي مان را تباه مي کنيم :
    حسرت ديروز
    اتلاف امروز
    ترس از فردا

4. کاربر مقابل از sarbh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    854
    تشکر تشکر شده 
    1,726
    تشکر شده در
    930 پست
    حالت من : Bitafavot
    قدرت امتیاز دهی
    3433
    Array

فتح الله زاده: سال آینده مدیرعامل نیستم

دو گزینه را برای جانشینی خود پیشنهاد کرده ام. قرار نیست تا ابد مدیر عامل بمانم...
    ایپنا: "علی فتح‌الله‌زاده" که این روزها صحبت در مورد ماندن یا رفتنش برای فصل آینده زیاد شده است صبح جمعه با حضور در برنامه ورزش و مردم در این مورد گفت: چند ماه قبل خودم به آقای رسولی نژاد اعلام کرده که سال آینده مدیر عامل استقلال نخواهم بود. به همین خاطر شما روی افراد مورد نظرتان تمرکز کنید.

وی با بیان اینکه خودم دو نفر را برای مدیر عاملی استقلال به ایشان پیشنهاد کردم، افزود: یکی از این افراد آقای محمدحسین قریب بود که از مدیران خوب کشورمان است. به هر حال من سالها مدیرعامل استقلال بوده ام و قرار هم نیست تا ابد مدیر عامل بمانم.

مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به مشکلات مالی که باشگاههای استقلال و پرسپولیس گریبانگیر آن هستند به ماجرای ترانسفر کردن بازیکنان اشاره کرد و گفت: در گذشته و زمانی که ما بازیکنان را به همراه آقای عابدینی ترانسفر کردیم هزار حرف و حدیث پیرامون ما درست شد و هر کس حرفی زد. الان هم من می‌توانم در پایان فصل 4 بازیکن استقلال را ترانسفر کنم اما به خاطر همین حرف ها جراتش را ندارم.

فتح الله زاده در پاسخ به این پرسش که آیا پرویز مظلومی را برای فصل آینده حفظ خواهید کرد یا نه گفت: باید اول ببینم تکلیف خودم چه می شود. زمانی که هنوز مشخص نیست من فصل بعد مدیرعامل استقلال هستم یا نه چه صحبتی دارم با آقای مظلومی انجام دهم. منطقی هم نیست که من بروم با سرمربی صحبت کنم و قراردادش را تمدید کنم بعد مدیر دیگری بیاید و در کار انجام شده قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه تاکنون هم از پرویز مظلومی حمایت کرده گفت: من با آقای مظلومی هیچ مشکلی ندارم و تاکنون هم مورد حمایت ما بوده اند چرا که عملکرد خوبی داشته اند. ما یک جام گرفته ایم و در دو جام دیگر هم مدعی هستیم. اما به هر حال ما یکطرف ماجرا هستیم و آقای مظلومی هم طرف دیگر. باید ببینیم در پایان فصل چه اتفاقاتی می افتد.

مدیر عامل استقلال در پاسخ به این پرسش که چرا منصور پورحیدری در هفته های اخیر برخورد نامناسبی با خبرنگاران دارد گفت: ما بازیهای سخت و پرفشاری را پشت سرگذاشته ایم و شاید بخشی از این اتفاقات به خاطر این مسائل است. اما طبق قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا نمی شود خبرنگاران هر جا که خواستند مصاحبه کنند.

6. کاربر مقابل از fatema عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    854
    تشکر تشکر شده 
    1,726
    تشکر شده در
    930 پست
    حالت من : Bitafavot
    قدرت امتیاز دهی
    3433
    Array

طعنه دروازه بان استقلال به پورحیدری

سیدمهدی رحمتی که قصد ورود به رختکن استقلال را داشت با طعنه به منصور پورحیدری گفت که ظاهرا برد و یا باخت در رختکن ما هیچ تفاوتی ندارد.
    مهر: دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خطاب به سرپرست این تیم گفت اگر باشگاه پول ندارد بگویید تا خودم از بازی بعد پاداش بازیکنان را بدهم!

سیدمهدی رحمتی که قصد ورود به رختکن استقلال را داشت با طعنه به منصور پورحیدری گفت که ظاهرا برد و یا باخت در رختکن ما هیچ تفاوتی ندارد. اگر مشکلی هست بگویید من از بازی بعد خودم پاداش بازیکنان استقلال را بدهم.

تیم فوتبال استقلال در هفته سی ام رقابتهای لیگ برتر عصر جمعه موفق شد در ورزشگاه آزادی تهران با نتیجه 3 بر صفر صبای قم را شکست دهد

8. کاربر مقابل از fatema عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

پیش فرض پورحيدري: اين فرصت‌سوزي‌ها به استقلال لطمه مي‌زند

سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: اين فرصت‌سوزي و مشخص نبودن شرايط به استقلال لطمه مي‌زند.
    00006361

منصور پورحيدري درباره تحولات جديد استقلال صحبت هاي زير را مطرح کرد:

* به نظر شما روندي که باشگاه استقلال در پيش گرفته درست است؟

اين مسئله فقط براي الان نيست. باشگاه سه چهار ماهي هست که دچار اين مسئله شده است. اميدوارم هر چه سريع‌تر اين بحث ها جمع شود. زمان نقل و انتقالات مهم‌ترين زمان يک باشگاه براي يارگيري است تا براي يک فصل طولاني برنامه ريزي کند. اميدوارم زودتر تصميم‌گيري شود و تصميمات به ضرر تيم نباشد.

*خيلي ها معتقد هستند که استقلال شرايط بحراني نداشت که بخواهد تغييراتي در آن صورت گيرد.

متاسفانه اين اتفاقات در استقلال هميشه رخ داده است و اين دفعه قضيه شديد تر است و سه چهار ماهي است که در کش و قوس اين بحث ها هستند. از اواسط فصل مشکلاتي براي تيم پيش آمد. تيم ما نياز به آرامش دارد. اين اتفاقات جز صدمه زدن به تيم مسئله ديگري را ندارد. بايد براي اين تيم تصميمات به نفع مردم و تيم باشد نه مسائل شخصي.

* با جدايي احتمالي فتح الله زاده از استقلال موافقيد؟

او چند وقتي است که تحت فشار است. وقتي امکانات فراهم نباشد به مسئول فشار مي آيد. خود فتح الله زاده عضو هيئت مديره است و آقايان بهتر به امور واقف هستند. به نظر مهم نيست چه کسي در اين تيم باشد مهم اين است که تصميمات خوبي گرفته شود.

* تغيير و تحولات در استقلال کمي عجيب نيست؟

بله درست است. تيم نتايج خوبي گرفت. فتح الله زاده هم زحمت خود را کشيد. ما يک قهرماني جام حذفي را آورديم. گاهي اختلاف سليقه در کار گروهي لازم است تا تيم پيشرفت کند اما اختلاف در کار گروهي چيزي جز صدمه زدن به تيم نيست.

* نظرتان در مورد بازگشت قلعه نويي چيست؟

امير هم جزو گزينه هاي استقلال بوده، او استقلالي است و براي اين تيم است. چه او و چه مظلومي هر دو قابل احترام هستند. من براي قلعه نويي آرزوي موفقيت مي کنم.

* شما براي فصل بعدي با استقلال همکاري مي کنيد؟

مسئله شخص من نيست. هر کسي استقلالي و علاقه مند به کار باشد مي تواند به تيم کمک کند. اگر هم در راس کار نباشد مي تواند از دور نظارت کند. براي من مسئله تيم مهم است.

*تصور مي شد چون دو سال در کنار مظلومي بوديد با رفتن او شما هم در استقلال نمانيد؟

فتح الله زاده مثل خوبي مي زند و مي گويد ما مثل ذخيره هايي مي مانيم که هرگاه لازم باشد به کمک تيم مي آييم. به هر حال هر وقت کسي مي آيد با گروه خود مي آيد و همه چيز بستگي به نظر آقايان دارد.

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

انگشت اتهام به سمت آقاي ... خبرچيني در هيئت مديره استقلال

روندي که در 2 روز گذشته در هيئت مديره استقلال سپري شده اين سؤال را در ذهن تداعي مي‌کند که کدام يک از اعضا خبرها را طبق ميل خود منتشر مي‌کند؟
    00938694

به گزارش خبرگزاري فارس، هيئت مديره باشگاه استقلال روزهاي شلوغي را پشت سر مي‌گذارد. انتخاب سرمربي و مديرعامل فصل آينده باعث شده در دو روز گذشته اعضاي هيئت مديره دور يکديگر جمع شوند. محل جلسات اما باشگاه استقلال نبود، بلکه وزارت ورزش بود تا محل تصميم‌گيري‌هاي کلان ورزش به کانون اخبار استقلال تبديل شود.

در پايان جلسه روز يکشنبه اعضا همه چيز را به روز چهارشنبه موکول و اعلام کردند در اين روز تکليف سرمربي و مديرعامل استقلال مشخص مي‌شود. در عمل اما اتفاق ديگري رخ داد و برخلاف اعلام قبلي، هيئت مديره استقلال روز گذشته (دوشنبه) بار ديگر در وزارت ورزش و جوانان تشکيل جلسه داد. اين بار نيز همانند روز اول از ورود خبرنگاران به محل جلسه جلوگيري شد تا آنها زير تيغ آفتاب منتظر خروج اعضا از جلسه باشند.

با اين حال، هم در روز يکشنبه و هم در روز دوشنبه و در شرايطي که خبرنگاران بيرون ساختمان وزارت ورزش منتظر کسب اخبار بودند خبرهايي از درون هيئت مديره منتشر ‌شد و همان خبرها چند دقيقه بعد از سوي؟؟؟؟ به بيرون درز پيدا کرد. اين در حالي است که با توجه به عدم حضور خبرنگاران در درون ساختمان و همچنين ادامه داشتن جلسه، درز اخبار منطقي به نظر نمي‌رسد. مهم‌ترين خبر اعلام سرمربيگري امير قلعه‌نويي بود که روندي که در بالا به آن اشاره شد درباره اين خبر نيز اتفاق افتاد.

ماجرا زماني جالب‌تر مي‌شود که بدانيم علي فتح‌الله‌زاده که با توجه به اينکه نه برکنار شده و نه استعفا داده، هنوز هم مديرعامل استقلال است انتخاب قلعه‌نويي را به عنوان سرمربي رد و تاکيد کرد هيئت مديره نمي‌تواند مديرعامل را انتخاب کند و اين وظيفه مديرعامل است.

حال اين سؤال مطرح مي‌شود که چه کسي اخبار را از درون هيئت مديره به بيرون مي‌دهد؟ آيا در جلسه هيئت مديره يا در سازمان افرادي غير از اعضا - که مي‌تواند مثلا پسر يکي از اعضا هم باشد - حضور دارد؟ آيا يک نفر در هيئت مديره است که همزمان با مسئوليت خطيري که دارد، کار اطلاع‌رساني و خبرنگاري هم انجام مي‌دهد؟ آيا آقاي ... که انگشت اتهام به سمت اوست به اين نظريه که "بدنامي بهتر از گمنامي است" اعتقاد دارد؟ آيا خبر رساني او به دليل علاقه‌اش به کار خبري است يا به حاشيه بردن تيم و قرباني کردن ميليو‌ن‌ها هوادار و رسيدن به اهداف شخصي که مدت‌هاست آن را پيگيري مي‌کند‌؟

چرا بايد در صحبت‌هاي مسئولان استقلال تناقض وجود داشته باشد؟ چرا ابتدا اعلام مي‌شود قلعه‌نويي سرمربي شده و پس از آن مديرعامل باشگاه تاکيد مي‌کند که اين موضوع هنوز نهايي نشده است؟ چرا هيئت مديره استقلال با احساسات هوادارانش بازي مي‌کند؟ چرا يک نفر يک خبر را به ميل خودش اعلام مي‌کند و فرد ديگر، چيز ديگري مي‌گويد؟ چرا در اين باشگاه وحدت نظر وجود ندارد؟ آيا بهتر نبود اين جلسات و تصميم‌گيري‌ها در محل باشگاه استقلال انجام مي‌شد تا جلوي خيلي از حرف و حديث‌ها گرفته شود؛ البته به اين شرط که از "پسر بابا" خبري نباشد و آقاي X تنها به جلسه بيايد و به جاي کار خبري، به فکر مسئوليتي که در باشگاه دارد، باشد!

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

رسولي نژاد: نظر فتح الله زاده به يکباره تغيير کرد

رييس هيات مديره باشگاه استقلال گفت:علي فتح الله زاده از مدت ها پيش گفته بود که در فصل آينده نمي خواهد مديرعامل استقلال باشد اما به يکباره در جلسه ديروز عصر (دوشنبه) نظر خود را تغيير داد.
    00034084

''احمد رسولي نژاد'' در يک گفت و گوي راديويي با بيان اين مطلب افزود:فتح الله زاده اواخر مهرماه به صورت محرمانه به من گفته بود که نمي خواهد در فصل بعد مديرعامل استقلال باشد و از الان به فکر مدير جديد باشيد.

وي گفت:فتح الله زاده حتي از چند ماه قبل به صورت کتبي از سمتش استعفا داد و چند نفر را براي جانشيني اش معرفي کرد که من با اين استعفا مخالفت کردم.

رسولي نژاد ادامه داد: در اين مدت با بيش از 100 نفر از مديران و بازيکنان قديمي استقلال جلسه داشتم که فقط جلسه با کاظم اوليايي رسانه اي شد.فتح الله زاده تا عصر ديروز تمايلي به ماندن در استقلال نداشت اما به يکباره در جلسه نظرش تغيير کرد و خود را يکي از گزينه هاي مديرعاملي باشگاه مطرح کرد.

رييس هيات مديره باشگاه استقلال گفت:با توجه به اظهارات قبلي فتح الله زاده در جلسه روز يکشنبه هيات مديره گزينه هايي را براي مديرعاملي بررسي کرديم اما براي تصميم گيري نهايي بايد نظر وزير ورزش و جوانان را جويا شويم. علاوه بر فتح الله زاده، اميدوار رضايي و احمد شهرياري ديگر گزينه هاي ما هستند که تلاش مي کنيم هرچه زودتر فرد نهايي مشخص شود.

وي درباره انتخاب سرمربي جديد استقلال نيز گفت: از چندي پيش روي سرمربيگري امير قلعه نويي به نتيجه رسيده بوديم اما قرار شد پرويز مظلومي هم به جلسه هيات مديره بيايد و گزارشي از عملکرد خود ارائه کند زيرا او زحمات زيادي براي استقلال کشيده است و مي خواستيم برايش ارزش قائل شويم.

رسولي نژاد ادامه داد: حتما يک مراسم برگزار خواهيم کرد و در آن از زحمات مظلومي و ديگر اعضاي کادر فني و بازيکنان تقدير خواهيم کرد.

معاون امور مجلس، حقوقي واموراستانهاي وزير ورزش گفت: براي اينکه کارها به تاخير نيافتد ديروز به قلعه نويي ماموريت داده شد که فهرست بازيکنان مورد نيازش را به فتح الله زاده ارائه و او هم براي جذب اين بازيکنان اقدام کند.

وي تاکيد کرد: مي خواهيم استقلال قهرمان آسيا شود و در اين راه تمام تلاش خود را به کار خواهيم بست. هيات مديره تمام هزينه هاي مورد نياز براي جذب بازيکنان را تامين مي کند. خواسته هيات مديره اين است که هشتاد درصد بازيکنان کنوني حفظ شوند و اگر در پستي ضعف داشته باشيم بازيکنان جديدي جذب کنيم.

رييس هيات مديره باشگاه استقلال درباره مبلغ قرارداد قلعه نويي گفت: مبلغ يک و نيم ميليارد تومان اصلا صحت ندارد. قلعه نويي عاشق استقلال است و براي کمک به اين تيم آمده است.

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

پیش فرض گفت وگوي ويژه فتح الله زاده با انصاري فرد ونکونام

'علي فتح الله زاده ' مديرعامل باشگاه استقلال تهران با 'کريم انصاري فرد'و' جواد نکونام 'درحاشيه اردوي آمادگي تيم ملي فوتبال ايران در کمپ بشيکتاش استانبول ديدار و گفت و گو کرد.
    00014733

مديرعامل باشگاه استقلال که اوايل هفته جاري همراه با '''' محمد عباسي '''' وزير ورزش و جوانان به استانبول سفر کرده بود، در خلال اين ديدار با کريم انصاري فرد بازيکن تيم سايپا و جواد نکونام کاپيتان تيم ملي فوتبال کشورمان و بازيکن تيم اوساسونا اسپانيا ديدار و گفت و گو کرد.

فتح الله زاده در خصوص ديدارش با اين دو بازيکن سخني به ميان نياورد و هدفش از حضور در استانبول را حمايت همه جانبه مقامات ورزش کشور و مديران باشگاه ها از تيم ملي فوتبال ايران براي حضور در رقابتهاي مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل اعلام کرد.

مديرعامل باشگاه استقلال تهران شايعات مربوط به استعفايش را بار ديگر تکذيب و عدم حضور در نشست اعضاي هيات مديره اين باشگاه را براي انتخاب مديرعامل جديد، باز گذاشتن دست اعضاي اين هيات براي انتخاب مديرعامل عنوان کرد.

فتح الله زاده صرف مديرعامل بودن در اين باشگاه را بدون داشتن اختيارات رد کرد و آن را خيانت به اين باشگاه خواند وگفت: در صورتي که در پست خود ابقا شوم با اقتدار کامل به کارادامه خواهم داد و تيمي قوي براي حضور در فصل آينده ليگ فوتبال باشگاه هاي برتر ايران آماده خواهم کرد.

مديرعامل باشگاه استقلال تهران با اشاره به مذاکرات خود با سه تن از مربيان داخلي براي تصدي پست سرمربيگري تيم فوتبال اين باشگاه اظهارداشت با سه مربي دراين خصوص گفت وگو کرده ام و برنامه هاي آنها را خواسته ام، پس ازبررسي همه جانبه تا روز پنجشنبه از ميان اين سه نفر يکي را براي هدايت تيم استقلال بر خواهم گزيد.

وي بااشاره به حفظ بازيکنان اين تيم گفت: براي تقويت خطوط مختلف تيم فوتبال استقلال گفت و گوهايي را با 4 - 5 بازيکن آغاز کرده ايم که در خط هافبک و فوروارد بازي مي کنند.

اين امر در راستاي قدرتمند کردن تيم استقلال براي حضور در فصل آينده ليگ فوتبال باشگاه هاي برتر ايران صورت گرفته است.

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

‌فتح الله‌زاده از رسولي‌نژاد فرصت خواست

اگر چه اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال بلافاصله پس از انتخاب امير قلعه نويي به عنوان سرمربي جديد اين تيم به فکر انتخاب مدير عامل بودند اما علي فتح‌الله‌زاده با مراجعه به دفتر رسولي نژاد در وزارت ورزش و جوانان با او ديدار و گفت‌گو کرد.
    00031614

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران ، فتح‌الله‌زاده که دوشنبه با حضور در جلسه هيات مديره استقلال گزارشي پيرامون عملکرد خود به عنوان مدير عامل باشگاه در فصل گذشته ارائه کرده بود، ساعت 15 امروز به ديدار احمد رسولي نژاد معاون وزير ورزش و جوانان و رييس هيات مديره باشگاه استقلال رفت تا در رابطه با به سرانجام رساندن برنامه هايش در استقلال و ادامه همکاري در اين باشگاه با او گفت‌وگو کرده و از رييس هيات مديره فرصت بگيرد.

در صورتي که رسولي نژاد درخواست فتح‌الله‌زاده را بپذيرد وي به کارش در باشگاه استقلال ادامه خواهد داد.

صفحه 30 از 32 نخستنخست ... 2026272829303132 آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)