صفحه 3 از 9 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 83

موضوع: مهمان چهارم صندلی داغ krn7288

afsanah82
    مهمان

رضا میتونی بگی برات سایت آذر دانلود با بقیه سایت ها و فروم ها اصلا فرقی میکنه ؟ (خود سایت و بچه های عضوش منظورمه با سایتهای دیگه برات فرق دارن)
    خوب اولا اینکه تو ادمینش هستی ! دوما اینکه بیشتر دوستام تو محله هم ایننجا هستن !
    سوما اینکه سایت ما چرت و پرت زیاد نداره و بیشترش علمی هستند!

2-بیشترین فعالیتت تو کدوم بخشه؟
    از وقتی مشاور شدم فعالیتم کم شده ولی اول ها تو بخش عکاسی و الان هم هر جا که بتونم!

از چه غذاهایی خوشت میاد؟تنقلات چی؟
    بابا بخدا از همشون بجز دو مورد که قبلا گقتم!تنقلات هم کم میخورم بجز دنت

تیپت چیه طوریه؟قد؟وزن؟تو تست iq اول دبیرستانت چند تا درست زده بودی؟
    تیپم همیشه ساده بود یعنی خودم ساده زندگی کردن رو دوست دارم

قد رو دقبق نمیدونم دورو بر 180 و لی وزنم 82 کیلو

تست iqرو هم به یاد نمیارم فکر کنم صفر

امتحانات نهایی رو چی کار کردی؟تموم شده یا نه؟معدلت چند میشه/اصلا دانش آموز زرنگی هستی؟
    محمد کوپی پست میکنی ها؟ ببین چند سال هستش که تموم کردم!معدل ام هم درو و بر 15 شاگرد زرنگی نیستم ولی شاگرد شیطونی بودم که همیشه بیرون از کلاس بودم!

برنامت برای تابستون چیه؟اگه قرار باشه بری سفر دوست داری کجا ها بری؟
    تابستون که دیگه تموم شد چون از پس فردا ماه رمضان شروع میشه! ولی دوست دارم برم کرج تا یکی از دوستان رو ببینم!

حیوون خونگی هم داری؟
    استغفرالله . تو مگه همسایه ما نیستی؟مگه من روزی 45 ساعت تو رو نمیبینم پس چرا میپرسی نه ندارم

-اخلاقت چه جوریه؟خوانواده ازت راضین؟
    اخلاقم توپ توپ . خانواده سهله تمام محل و نت ازم راضینLjh&$:

-بهترين دوستت يا بهترين دوستاي اينترنتيت رو معرفي كن...؟
    خوب تو نت همه دوستای من هستند همشون رو دوست دارم به حد تیم ملی

تا حالا تو چند تا صندلی سوال گذاشتی؟
    سه تا فعلا هم که خودم ئنشستم!

متشکر محمد جان

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    7,087
    تشکر تشکر شده 
    8,503
    تشکر شده در
    2,353 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1937
    Array

رضا جون سلام خوبی با گرمای صندلی چیکار میکنی پوماد لازم داشتی بگو اقا این سوال ها یه ادم با جنبه میخواد اگه نداری اصلا سوال هارو نخون
    یه پیشنهاد یه کپسول اتیش خاموشکن همراه داشته باش

یک توضیح کامل: اقای طاها در سایت قبل بودند که با من دوست شدند به من هم میگفتن برادر
    نمیدونم پدرم کی دوباره زن گرفت خوب به من میگفتن مسلمان ها با هم فامیلند ایشون یکی از روحانیون حوزه علمیه قم بودند که بخاطر اهانت به مدیر سایت خلع درجه و لباسشون ازشون گرفته شد
    در ضمن شناختم از ایشون به همین قدر بود!

1-رضا جون درسته میگن که شما و اقا طاها همزاد هستید

درضمن این همزاد شما بلده سوال شرعی جواب بده تا اونجا که من یادمه ایشون کربلا بودن تو کوچه ی السبلان هم زندگی میکردن
    خودم پاکش میکنم ننم میپزتش!اهل کله هم نیستم!
    2-خوب من نمیدونم تا حالا پا چه ی کسی رو خوردی یا نه ولی با دوتا چشمام دیدم که کله خوردی
    اقا شما با لیست من چیکار داری؟ کسی که مشاور باشه باید این چنین لیست هایی داشته باشه
    خوب اگه پولشو خودش حساب کنه هر چی بخواهد بخوره به من چه!من اگه کسی رو دعوت کنم دست پخت خودم رو بهش تعارف میکنم نه غذا های حاضری که بعد از مصرف مریض بشند! فقط یک مورد اثتثنا هست که اونم خصوصی هست!ببخش اقا بهزادLjh&$: اونم هر چی غذا بخواد به حساب خودش میتونه بخوره !
    3-اقا با این وضعیت کسی به شما زن نمیده

تابستون که دیگه تموم شد چون از پس فردا ماه رمضان شروع میشه! ولی دوست دارم برم کرج تا یکی از دوستان رو ببینم!

در ضمن فکر کنم با این وضعیت کرج رفتنت هم منتفی شد

بازم میگم وارد مسائل خصوصی نشووووووووووووووووووووووو ووووووووووو:
    به فرض که من ایشون رو میشناسم بابا شما رئیس ثبت احوال هستید یا مدیر کل انجمن!
    4-خوب رضا جان ساسان پشت مو میدونه که شما ایشون رو میشناسید
    نه بابا چه zz ولی هممون انسانیم
    به خانوم ها هم توهین نکردم خانوم خیلی به آشپزیشون افتخار میکنن به همین خاطر میگم که دست پخت اقا یون خیلی بهتر از خانوم ها هستش!
    در خدمت خانوم ها هم هستیم اگه تو سایت پیدا شدند!
    5-رضاجون میتونی این حرفت رو ثابت کنی
    اقا نحوه ی پختن اش رشته رو توضیح بده همینجا تایپ کن کپی پست نکن
    نه بابا من میگم رفته بود روسیه نرفته بود که زن بگیره ای خداااااااااااااااا
    اون روز هم من بخاطر اشتباه خودم تا 20 دقیقه نتونستم وارد سایت بشم!
    در خدمت اقا پژمان هم هستیم!
    6-خوب پس با روسی ها در ارتباط هستی
    پس بگو چرا وقتی حمله میکنن در میری اخه رضا یه مدیر ارشد که بلد نباشه پسووردش رو درست تایپ کنه به چه دردی میخوره

خوب من که نمیتونم تمام شگردامو به تو یاد بدم
    ولی میتونه
    7-رضا جون این حرفت رو هم باید اثبات کنی شوخی ندارم چجوری میتونی اگه میتونی منو بن کنddd
    مگه نمیدونید اقا کاظم استاد ما هستند . باشه تو بیا از من سوال کن اگه تونستم هیچ اگه نتونستم شما رو به دفتر یکی از آیت الله ها معرفی میکنم!
    اقا من سوال رو خصوصی بعدا از شما میپرسم
    8-رضا جون یادته سوار سگ گله شده بودی براش زین گذاشته بودی یا همینجوری سوار شده بودی میخواستم ببینم سرعتش چنتاست
    اخلاقم توپ توپ . خانواده سهله تمام محل و نت ازم راضینsmilies20282829
    9-ببینم راست میگی؟؟؟؟؟؟؟ ایادا خانوم چطورایشون هم راضی هستن ازتون

10-اقا رضا فرض کنیم رفتید سفر به جنگل های افریقا درضمن سوار سگ گله هم هستید گرفتار قبیله ی زنای وحشی شدید بهتون گفتن اگه از این غذای ما میل نکنی میکشیمت چیکار میکنی از غذاشون میخوری یا که مرگ رو ترجیح میدی گزینه ی دوم هم براتون گذاشتن اون هم اینه که اول سگ گله سواری رو یادشون بدی دوم اینکه کرج رو بی خیال بشی و با یکی از زنای قبیله ازدواج کنی کدوم رو انتخواب میکنی

اقا حرارت صندلی به اوج خودش داره نزدیک تر میشه فکر کنم اگه یه شلوار دیگه دفعه ی بعد با خودت بیاری خوب میشه اخه اولیه سوخت دومیه خیس شد ببینیم این یکی چی میشه
    ddd

93365739541900062743
    profilephpid100002248043280

22771097565880345367
    facebook

23759482593804762228
    NewGame7191

مدير باز نشسته
    NO PM
    تشکر تشکر کرده 
    940
    تشکر تشکر شده 
    1,656
    تشکر شده در
    762 پست
    قدرت امتیاز دهی
    682
    Array

سلام خدمت دوستان :نوبتيم باشه نوبت منه -اقارضا شرمنده به جاي اينكه شما از من سوال كني من از شما سوال ميكنم.
    1)چرا به فكر نشستن روي صندلي داغ افتاديد؟
    2)از چه نوع افرادي متنفري؟
    3)از چه شخصيت هايي خوشت مياد؟
    4)ازچه نوع فيلمي خوشتون مياد؟(چه نوع فيلمي تماشا ميكنيد)
    5)نظرتون در باره بازي هاي اكشني چيه؟
    6)برخوردتون با افرادي كه شمارا عصباني ميكنند چه جوريه؟
    آقارضا سوالات من تا اين حد بود.اميدوارم فشار صندلي را تحمل بكنيد.
    زندگی سخت است اما من سخت ترم ....

نمایش محتوای مخفی

afsanah82
    مهمان

اعوذ بالله من البهزاد رجیم
    سلام دوستان

1-رضا جون درسته میگن که شما و اقا طاها همزاد هستید
    درضمن این همزاد شما بلده سوال شرعی جواب بده تا اونجا که من یادمه ایشون کربلا بودن تو کوچه ی السبلان هم زندگی میکردن
    فعلا که شما با ایشون در ارتباط هستید! دیشب خ0ونه شون نبودید؟اخه میدونی آقا بهزاد مثل اینکه پدر اقا طاها هم پشت مو هستند!

-خوب من نمیدونم تا حالا پا چه ی کسی رو خوردی یا نه ولی با دوتا چشمام دیدم که کله خوردی
    خوب میدونستم نقشت چیه خودت وادار شدی سخنت رو بگی!نه بابا گفتم اهل کله پاچه خوردن گاو و گوسفند هستم نه... اصلا هم خوشم نمیاد وقتی تو مدرسه کسی این کار رو با معلم ها میکرد یک کتکی میخورد نگو آخه یکدفعه بخاطر این کار که یکی از بچه ها کرده بود من از مدرسه اخراج شدم

اقا با این وضعیت کسی به شما زن نمیده
    کی میخواد زن بگیره؟

در ضمن فکر کنم با این وضعیت کرج رفتنت هم منتفی شد
    به کوری چشم حسود میرم انشا ءالله

خوب رضا جان ساسان پشت مو میدونه که شما ایشون رو میشناسید
    ایشون کاری با بنده ندارند حتی خونه من جدا از انهاست چهار دیواری اختیاری

-رضاجون میتونی این حرفت رو ثابت کنی
    اقا نحوه ی پختن اش رشته رو توضیح بده همینجا تایپ کن کپی پست نکن
    آقا آش رشته تا به حال نپختم آخه ت کدوم مراسم تو تبریز آش رشته میدند؟ولی بقیه اش ها و سوپ ها و غذا ها رو بلدم البته غذا های عمومی نه مخصوص یک منطقه رو!

رضا جون این حرفت رو هم باید اثبات کنی شوخی ندارم چجوری میتونی اگه میتونی منو بن کن
    گفتم که نمیخوام بگم در ضمن دیگه تو سایت خودمون نمیشه انشاءالله تو یکی از عمیات ها صدات میزنم میبینی!

رضا جون یادته سوار سگ گله شده بودی براش زین گذاشته بودی یا همینجوری سوار شده بودی میخواستم ببینم سرعتش چنتاست
    بهزاد خودت تو صندلی میشینی ها! اذیت نکن دیگه میگم سوار نشدم بخدا اشتباه چاپی بود

ببینم راست میگی؟؟؟؟؟؟؟ ایادا خانوم چطورایشون هم راضی هستن ازتون
    الحمد الله ایشون هم راضی هستند فقط ایشون کی بودند ؟یعنی با من چه نسبتی داشتند؟بهزاد من یادم رفته تو میدونی؟

اقا رضا فرض کنیم رفتید سفر به جنگل های افریقا درضمن سوار سگ گله هم هستید گرفتار قبیله ی زنای وحشی شدید بهتون گفتن اگه از این غذای ما میل نکنی میکشیمت چیکار میکنی از غذاشون میخوری یا که مرگ رو ترجیح میدی گزینه ی دوم هم براتون گذاشتن اون هم اینه که اول سگ گله سواری رو یادشون بدی دوم اینکه کرج رو بی خیال بشی و با یکی از زنای قبیله ازدواج کنی کدوم رو انتخواب میکنی
    بزار بریم او.نوقت تصمیم میگیریم!تو ما رو بفرسن من همشون رو میکنم !منظورم تمام کار ها رو!

ولی یکی رو انجام نمیدم خصوصی هستش

بهزاد صبر کن وقتی میشینی رو صندلی اونوقت حالتو میپرسم!

afsanah82
    مهمان

سلام خدمت دوستان :نوبتيم باشه نوبت منه -اقارضا شرمنده به جاي اينكه شما از من سوال كني من از شما سوال ميكنم.
    1)چرا به فكر نشستن روي صندلي داغ افتاديد؟
    2)از چه نوع افرادي متنفري؟
    3)از چه شخصيت هايي خوشت مياد؟
    4)ازچه نوع فيلمي خوشتون مياد؟(چه نوع فيلمي تماشا ميكنيد)
    5)نظرتون در باره بازي هاي اكشني چيه؟
    6)برخوردتون با افرادي كه شمارا عصباني ميكنند چه جوريه؟
    آقارضا سوالات من تا اين حد بود.اميدوارم فشار صندلي را تحمل بكنيد.
    سلام اقا علی

1- خوب فکر کردم کمی رونق بدم آخه سایت ما از اینطور مسائل کمی عقب هستش
    2-افراد خود خواه و افرادی که فکر میکنند بهتر از همه فکر میکنن و نظر بقیه براشون اهمیت نداره و از کسایی که حدود شوخی رو نمیفهمند
    3-تمام موارد بجز موارد بالا
    4- فرق نمیکنه ولی بیشتر سریال نگاه میکنم سریال های کره ای و امریکایی
    5- زیاد اهل گیم نیستم فقط سه تا گیم بازی کردم یعنی بازی اکشن . من بیشتر فوتبال بازی میکنم !چون هیچوقت تکراری نیست!
    6- به وقعش حالشون رو میگیرم . البته من فقط وقتی اعصبانی میشم که طرف دروغ بگه!

ارادت داریم علی جان

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط krn7288 نمایش پست ها
    سلامی دوباره!

خوب اگه بگم دیگه نمیتونم شکار کنم آخه!رقیب هام هم زیاد شدن این روز ها ولی بیشتر از عکس کچل محمد

نه کلا تنها باشم و بخوابم

کی گفته آدم هر اسمی رو دوست داره باید رو بچش بزاره شاید من ازدواج نکردم
    مثلا من دوست دارم اسم دوستم سجاد باشه یا اسم هایی بالایی یا اسم زن برادرم یکی از اینا باشه!
    در ضمن منو تو نمیتونیم تصمیم بگیرم مثلا تو ازدواج کردی خانومت 6 قلو زایید حالا چیکار کنیم؟

خوب یک روز از کسی که اهل قره داغ بود و رفت بود مکه میپرسن خونه خدا چطوری بود اونم میگه خوب بود ولی بعضی از آدم های بی فرهنگ سنگ پرتاب میکردند

قورمه سبزی و ماکرونی و قارچ و چلو مرغ و ... همشون به یک اندازه!

نه بابا این یکی اشتباه چاپی شد ندیدم ! ببخشید سوار این یکی هم نشدم

نه میگن ششو نیم ساله! اینم باید از حاجی بپرسی میگم بیاد جواب بده1

حیف که هم قدم نمیرسه هم زورم وگرنه سر یکی از دوستان که کچل هستند م

خوب تا ساعت یک و دو تو نت هستم و بعد از اون هم تا ساعت 3 آهنگ گوش میدم ! بعد لالا
    آخه میدونید که باید زود بیدار بشم وگرنه

مخلص آقا کاظم گل هستیم
    ما هنوز تازه شروع کردیم فقط حیف که تو این انجمن به غیر از آقا کاظم و بهزاد جان و هر از گاهی اقا محمد و احمد اقا دیگه کسی نیست که تو تاپیک ها شرکت کنند واقعا حیف

درود به دوست عزیز گلم اقا رضا

اقا رضا یه کوچولو سوالاتی داشتم که اگه بزرگواری کنید به انها پاسخ بدی خیلی ممنون میشم

1-خوب حالا نمی تونی بگی طعمت خوراکی انسانی مادی مالی یا ای شیطون نکنه طعمع خودتی

2-خوب نکنه شما جزو ان دسته از مردهای هستین که مگن ما نون اضافه نداریم که به دختر مردم بدیم

3-خوب پس منظور شما این بود که با یه دختری ازدواج میکنی که اسم برادر وخواهراش این اسمای باشن که گفتی
    خوب حالا اگه شش قلو اورد وشما پنج تا اسم انتخاب کرده بودین مثل لک لک یکشو دور بقیه بچرخون وبعد بکوب زمین که بترک تا دفعه بعداضافه به دنیا نیاد تو که خودت جزو لک لک ها بودی چرا این سوال رو پرسیدی

4-اگه یه روز یه عده مهمان خارجی بیان از ایران بازدید کنن حاضری بعنوان تورلیدر با انها بری وقره داغ رو نشونشون بدی

5-دوست داری غذا خودت درست کنی یا یکی درست کن شما بخورین

6-کد امیک از این ورزشها رو انجام دادین (فوتبال باچاله،پرش از ارتفاع بر روی نیزه،شیرجه روی چمن،درازو نشست رو میل گرد)ونظرت راجب این ورزشها رو بگو

7-اگه یه روز با عطیه خانم ازدواج کرین رفتن ماه عسل دوستداری کجا بری

8-خوب حالا شما قد و زورت نمی رسه دوستداری انی که قد و زورش می رسه بزنه تو کله شما

9-اگه یه روزی بابا شدی دوستداری که بچه های خودت هم تا این ساعت از شب بیدار باشن

10-دوست داری چند سال عمر کنی

ببخشین اقا رضا که با سوالاتمون خستت می کنیم

همش از دوست داشتن زیاد

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

afsanah82
    مهمان

سلام دوباره

یا حضرت عباس به دادم برس
    در خدمتیم اقا کاظم

خوب حالا نمی تونی بگی طعمت خوراکی انسانی مادی مالی یا ای شیطون نکنه طعمع خودتی

هر چی بیاد دستم ! بیشتر از یکی از خوشگل های سایت استفاده میکنم
    خوب نکنه شما جزو ان دسته از مردهای هستین که مگن ما نون اضافه نداریم که به دختر مردم بدیم
    نه بابا برادرم ازدواج کنه من دو تا نون اضافه میگیرم و لی خودم دوست ندارم ازدواج کنم!

خوب پس منظور شما این بود که با یه دختری ازدواج میکنی که اسم برادر وخواهراش این اسمای باشن که گفتی
    خوب حالا اگه شش قلو اورد وشما پنج تا اسم انتخاب کرده بودین مثل لک لک یکشو دور بقیه بچرخون وبعد بکوب زمین که بترک تا دفعه بعداضافه به دنیا نیاد تو که خودت جزو لک لک ها بودی چرا این سوال رو پرسیدی
    آقا کاظم شما کی خیاط شدی ما خبر دار نشدیم؟خودت میدوزی !خودت اندازه میکنی!آخه چرا با من بچه این کار رو میکنید ! من قصد ازدواج ندارم ولی اگه کسی ازدواج کنه و زنش 6 قلو بیاره به کمک دولت کریمه خودت حساب کن چقدر پولدار میشه!برای هر بچه یک میلیون اول و وقتی 18 سالش شد تو حسابش تقریبا 20 میلیون
    بزار حساب کنم 108=18*6 ببین طرف پولدار میشهLjh&$:

اگه یه روز یه عده مهمان خارجی بیان از ایران بازدید کنن حاضری بعنوان تورلیدر با انها بری وقره داغ رو نشونشون بدی
    اگه خودشخواست حتما میبرم!البته تو تابستون چون اونجا تو تابستونم برف هست

دوست داری غذا خودت درست کنی یا یکی درست کن شما بخورین
    اگه ننم باشه نه دوست دارم دست پخت اونو بخورم!

کد امیک از این ورزشها رو انجام دادین (فوتبال باچاله،پرش از ارتفاع بر روی نیزه،شیرجه روی چمن،درازو نشست رو میل گرد)ونظرت راجب این ورزشها رو بگو
    اینا همشون مثل رشته دانشگاهی شماست یعنی ابیاری گیاهان دریایی البته یکیشون یادتون رفته واترپلو با ویلچر ولی من هیچکدوم رو انجام ندادم!

اگه یه روز با عطیه خانم ازدواج کرین رفتن ماه عسل دوستداری کجا بری
    بخدا کچلم کردید ! به مسائل خصوصی چرا سرک میزنید؟
    بابا یک جایی میریم دیگه تو فرض کن کویر لوت البته ایشون کی هستند؟

خوب حالا شما قد و زورت نمی رسه دوستداری انی که قد و زورش می رسه بزنه تو کله شما
    باور کن هم خودش میزنه هم برادرش

اگه یه روزی بابا شدی دوستداری که بچه های خودت هم تا این ساعت از شب بیدار باشن
    شوق جوونی هستش دیگه اگه کار های من رو بکنند اره؟حالا کی بابا شدیم؟

دوست داری چند سال عمر کنی
    خیلی کم بخدا

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    7,087
    تشکر تشکر شده 
    8,503
    تشکر شده در
    2,353 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1937
    Array
    اللهم عجل لوليك الفرج و العافيه و النصر و اجعلنا من خير انصاره و اعوانه و المستشهدين بين يديه

خوب رضا جون دمای صندلی 80 درجه شده شلوار که هیچی همه جات رو میسوزونه ماهم که دست بردار نیستیم دفعه ی بعد همراه کاظم جون میایم گرما بخش صندلیت میشیم البته با یه ورزن جدید سوالات خودت رو اماده کن

اعوذ بالله من البهزاد رجیم
    رضا جان خودت پرش کن................

رضا جان قرار نیست که شما سوال بپرسی شما فقط جواب بده افرین پسر خوب

فعلا که شما با ایشون در ارتباط هستید! دیشب خونه شون نبودید؟اخه میدونی آقا بهزاد مثل اینکه پدر اقا طاها هم پشت مو هستند!
    1-راسته که میگن اقا طاها رو شما به سایت دعوت کردید؟؟ پدر ایشون هم پشت مو هستن؟؟؟؟؟؟؟
    چراایشون تو سایت جنجال به پا کردن؟؟؟چرا به ادمین سایت توهین کردن به دوست صمیمیه بنده؟؟؟

خوب میدونستم نقشت چیه خودت وادار شدی سخنت رو بگی!نه بابا گفتم اهل کله پاچه خوردن گاو و گوسفند هستم نه... اصلا هم خوشم نمیاد وقتی تو مدرسه کسی این کار رو با معلم ها میکرد یک کتکی میخورد نگو آخه یکدفعه بخاطر این کار که یکی از بچه ها کرده بود من از مدرسه اخراج شدم

2-یعنی رضاجان تا حالا پاچه خواری نکردی؟؟
    پس اونوقت چرا بهت میگن پاچه خوار سایت؟؟؟
    کی میخواد زن بگیره؟
    3-رضا اگه نمیخوای زن بگیری پس زن میخواد تورو بگیره میشینی خونه برات خواستگار بیاد
    اگه ازدواج نمیکنی چرا میخوای بری کرج؟؟

به کوری چشم حسود میرم انشا ءالله

4-تو که گفتی ازدواج نمیکنم چرا میخواهی بری؟؟
    نکنه به ما دروغ میگی؟؟
    برم از ساسی پشت مو امارتو بگیرم

ایشون کاری با بنده ندارند حتی خونه من جدا از انهاست چهار دیواری اختیاری

5-رضا جان کسی که قصد ازدواج نداره خونشو چرا جدا میکنه میخوای بمونی تنهاااای تنهاااااایا که........

آقا آش رشته تا به حال نپختم آخه ت کدوم مراسم تو تبریز آش رشته میدند؟ولی بقیه اش ها و سوپ ها و غذا ها رو بلدم البته غذا های عمومی نه مخصوص یک منطقه رو!
    6-دیدی داری بلوف میزنی توکه بلد نیستی اش رشته درست کنی بهتره زن بگیری تا از گشنگی نمیری توی چهار دیواریت
    درضمن به نظرم نری کرج بهتره از شهر خودمون زن بگیر
    چرا عکس یکی رو که اسمشو بعدا میگم به همه نشون میدی به ما که میرسه میگی پاکش کردم؟؟؟

گفتم که نمیخوام بگم در ضمن دیگه تو سایت خودمون نمیشه انشاءالله تو یکی از عمیات ها صدات میزنم میبینی!

7-رضا جون تو این مرحله کم اوردی:دی
    خوب رضا جون تو وساسی پشت مو چه نسبتی باهم دارید وساسی پشت مو چه نسبتی با ساسی مانکن داره
    دروغ نگو که افشاگری میکنم
    بهزاد خودت تو صندلی میشینی ها! اذیت نکن دیگه میگم سوار نشدم بخدا اشتباه چاپی بود
    8-رضا جون نکنه شما مرد نیستید چون از شما بعید نیست!!!! چرا زیر حرفت میزنی میخوای سوار شدنش رو به ما یاد ندی؟؟
    لا اقل به سوال من جواب بده نمیخواد یادمون بدی
    سرعتش چنتاست؟؟؟؟؟؟؟
    الحمد الله ایشون هم راضی هستند فقط ایشون کی بودند ؟یعنی با من چه نسبتی داشتند؟بهزاد من یادم رفته تو میدونی؟
    9-رضا جون چرا انکار میکنی میخوای ادرس سایت رو بدم بیاد تو سایت؟؟؟؟؟
    میخواستم بگم اسم ترمه خانوم (از اعضای سایت) چی بود؟؟

بزار بریم او.نوقت تصمیم میگیریم!تو ما رو بفرسن من همشون رو میکنم !منظورم تمام کار ها رو!

ولی یکی رو انجام نمیدم خصوصی هستش
    10-رضا جون جواب منو بده اینطوری که نمیشه من جوابم رو نگرفتم
    درضمن این چه حرفیه به زنای قبیله زدی مگه خودت........نداری

شما گفتی که همه ی کارا رو انجام میدی یعنی از غذاشون میخوری سگ گله سواری رو یادشون میدی وکرج رو بی خیال نمیشی؟؟؟؟؟؟ من درست فهمیدم دیگه اگه درست متوجه نشدم جوابات رو صریح بگو تا دوستان هم بدونن
    اقا رضا فرض کنیم رفتید سفر به جنگل های افریقا درضمن سوار سگ گله هم هستید گرفتار قبیله ی زنای وحشی شدید بهتون گفتن اگه از این غذای ما میل نکنی میکشیمت چیکار میکنی از غذاشون میخوری یا که مرگ رو ترجیح میدی گزینه ی دوم هم براتون گذاشتن اون هم اینه که اول سگ گله سواری رو یادشون بدی دوم اینکه کرج رو بی خیال بشی و با یکی از زنای قبیله ازدواج کنی کدوم رو انتخواب میکنی

بهزاد صبر کن وقتی میشینی رو صندلی اونوقت حالتو میپرسم!
    رضا جون تو خواب ببینی تو هیچ سایتی من ندیدم که یه سرپرست تو صندلی بشینه تو بعضی از سایت ها هم اصلا این کار برا مدیران ارشد ممنوع هستشLjh&$:
    شاید یه روزی خودم نشستم اگه خوشم اومد حالا تو برو حال کنddd

93365739541900062743
    profilephpid100002248043280

22771097565880345367
    facebook

23759482593804762228
    NewGame7191

afsanah82
    مهمان

سلام دوستان در خدمت آقا بهزاد عزیز هم هستیم!

رضا جان خودت پرش کن................

رضا جان قرار نیست که شما سوال بپرسی شما فقط جواب بده افرین پسر خوب
    کی و چی رو پر کنم تو رو؟
    آخه این سوال ها جواب های منه

راسته که میگن اقا طاها رو شما به سایت دعوت کردید؟؟ پدر ایشون هم پشت مو هستن؟؟؟؟؟؟؟
    چراایشون تو سایت جنجال به پا کردن؟؟؟چرا به ادمین سایت توهین کردن به دوست صمیمیه بنده؟؟؟
    نه بابا من با آقا طاها چه کاری داشتم استغفرالله! شاید باشن بهزاد مثل اینکه افراد پشت مو رو دوست داری ها؟
    خوب بخاطر اشتباه ناظم فکر کنم درست یادم نیست برو از ادمین جونت بپرس

یعنی رضاجان تا حالا پاچه خواری نکردی؟؟
    پس اونوقت چرا بهت میگن پاچه خوار سایت؟؟؟
    کی گفته ....... کرده! بهزاد کم کم جنبه من هم مثل بعضی ها میشه هاااااا

رضا اگه نمیخوای زن بگیری پس زن میخواد تورو بگیره میشینی خونه برات خواستگار بیاد
    اگه ازدواج نمیکنی چرا میخوای بری کرج؟؟
    خوب اونم خوب میشه ها دختر ها بیاند خواستگاری بهزاد فکر کن دختر ها بیاند خواستگاری پسر ها!
    به تو چه؟ می خوام برم صفا سیتی!

تو که گفتی ازدواج نمیکنم چرا میخواهی بری؟؟
    نکنه به ما دروغ میگی؟؟
    برم از ساسی پشت مو امارتو بگیرم
    گفتم که میرم صفا و سیتی و برای دیدن یکی از دوستان دیگه در این مورد سوال نپرس!
    برو از ساسی پشت مو امار بگیر خودت رو میکنه برگه آمار

رضا جون تو این مرحله کم اوردی:دی
    خوب رضا جون تو وساسی پشت مو چه نسبتی باهم دارید وساسی پشت مو چه نسبتی با ساسی مانکن داره
    دروغ نگو که افشاگری میکنم
    نقل قول:
    خوب تو فرض کن کم اوردم وقتی دیدی اونوقت میبینی
    ایشون از اجدادما هستند چند بار بگم . نمیدونم با ساسی مانکن هم چه نسبتی دارند؟

رضا جون نکنه شما مرد نیستید چون از شما بعید نیست!!!! چرا زیر حرفت میزنی میخوای سوار شدنش رو به ما یاد ندی؟؟
    لا اقل به سوال من جواب بده نمیخواد یادمون بدی
    سرعتش چنتاست؟؟؟؟؟؟؟
    بهزاد باز از اون حرف ها میزنی هااااااااااا خوب سرعتش رو من چه میدونم اصلا قرار بر این بزار که من سوارش شدم که نشدم وقتی سوارشم بهش سرعت سنج وصل کردم که حالا به تو بگم

رضا جون چرا انکار میکنی میخوای ادرس سایت رو بدم بیاد تو سایت؟؟؟؟؟
    میخواستم بگم اسم ترمه خانوم (از اعضای سایت) چی بود؟؟
    اگه مردی بده بیاد ببینیم کی هست!
    تو که مدیر کل انجمنی نمیتونی اسم ایشون رو بگید ؟ در ضمن ترمه کی هستند!

-رضا جون جواب منو بده اینطوری که نمیشه من جوابم رو نگرفتم
    درضمن این چه حرفیه به زنای قبیله زدی مگه خودت........نداری
    شما گفتی که همه ی کارا رو انجام میدی یعنی از غذاشون میخوری سگ گله سواری رو یادشون میدی وکرج رو بی خیال نمیشی؟؟؟؟؟؟ من درست فهمیدم دیگه اگه درست متوجه نشدم جوابات رو صریح بگو تا دوستان هم بدونن
    آره منظور تو درست بود!

رضا جون تو خواب ببینی تو هیچ سایتی من ندیدم که یه سرپرست تو صندلی بشینه تو بعضی از سایت ها هم اصلا این کار برا مدیران ارشد ممنوع هستش
    شاید یه روزی خودم نشستم اگه خوشم اومد حالا تو برو حال کن
    ببین اگه ننشستی هر چی میخوای بگو!

بهزاد دیدی تو این سایت به غیر از 4 نفر کاربرانه دیگری وجود ندارد!

یک سوال فراموش شده بود!
    دیدی داری بلوف میزنی توکه بلد نیستی اش رشته درست کنی بهتره زن بگیری تا از گشنگی نمیری توی چهار دیواریت
    درضمن به نظرم نری کرج بهتره از شهر خودمون زن بگیر
    چرا عکس یکی رو که اسمشو بعدا میگم به همه نشون میدی به ما که میرسه میگی پاکش کردم؟؟؟
    من زن نمیگیرم آقا بهزاد خودت هم میدونی!
    در ضمن هر وقت گفتم بیا از آشپزی من بخور اونوقت نیا
    خوب میکنم نشون نمیدم به کی نشون دادم؟ اصلا به تو چه؟

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط krn7288 نمایش پست ها
    سلام دوباره

یا حضرت عباس به دادم برس
    در خدمتیم اقا کاظم

هر چی بیاد دستم ! بیشتر از یکی از خوشگل های سایت استفاده میکنم

نه بابا برادرم ازدواج کنه من دو تا نون اضافه میگیرم و لی خودم دوست ندارم ازدواج کنم!

آقا کاظم شما کی خیاط شدی ما خبر دار نشدیم؟خودت میدوزی !خودت اندازه میکنی!آخه چرا با من بچه این کار رو میکنید ! من قصد ازدواج ندارم ولی اگه کسی ازدواج کنه و زنش 6 قلو بیاره به کمک دولت کریمه خودت حساب کن چقدر پولدار میشه!برای هر بچه یک میلیون اول و وقتی 18 سالش شد تو حسابش تقریبا 20 میلیون
    بزار حساب کنم 108=18*6 ببین طرف پولدار میشهLjh&$:

اگه خودشخواست حتما میبرم!البته تو تابستون چون اونجا تو تابستونم برف هست

اگه ننم باشه نه دوست دارم دست پخت اونو بخورم!

اینا همشون مثل رشته دانشگاهی شماست یعنی ابیاری گیاهان دریایی البته یکیشون یادتون رفته واترپلو با ویلچر ولی من هیچکدوم رو انجام ندادم!

بخدا کچلم کردید ! به مسائل خصوصی چرا سرک میزنید؟
    بابا یک جایی میریم دیگه تو فرض کن کویر لوت البته ایشون کی هستند؟

باور کن هم خودش میزنه هم برادرش

شوق جوونی هستش دیگه اگه کار های من رو بکنند اره؟حالا کی بابا شدیم؟

خیلی کم بخدا

درود خسته نباشید دوباره محضر دوست عزیزم آقا رضا گل گلاب

آقا رضا امیدوارم که از سوالهای ما خسته نشده باشی

1-منظورت از خوشگل های سایت کی نکنه اون باشه ای شیطون

2-من گفتم به دختر مردم نون نمی دی نه برای زن داداشت نون نمی خری

3-من خیاط نشدم بهتر برگردی به جوابهای قبلیت یه نگاهی بکنی

دوستداری چندتا زن بگری؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چونکه یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه (یکی از نمی خورم نمی خورم بترس یکی هم از میرم میرم بترس )حالا من از زن نمی گیرم نمی گیرم شما خیلی مترسم (بگو چندتا)

از قدیم گفتن خدا یکی قرآن یکی زنم یکی یکی یکی

4-خوب حالا اگه یه گروه ویتنامی بیان و دلشون بخواد برن قره داغ رو ببینن حاضری بعنوان تور لیدر بری و قرداغ رو نشونشن بدی اگه رفتی کجا ها میری

5-یعنی ننت غذا میپز یا بابات (انقدر شما گفتید که دلم می خواد اشپزی کنم من فکر کردم حتما خونه حاجی اشپزی می کنه وشما می خواهید جاشو بگیری)

6-حالاکدوم یکی از ورزشها رو انجام دادی(فوتبال داخل سالن ،کشتی پروانه ای،دو با مانع ،شنا با مانع،بوکس قورباغه ای)

7-خوب حالا که با عطیه خانم رفتین کویر لوت وانجا به ایدا خانم رو دیدت حاضریت با ایشون هم همسفر بشید

8-یعنی این قدر کتک خورت خوب (هیچ کی نمی تون مثل توکتک بخوره)

9-یعنی از کارهای شمامیکند بکند عیبی نداره میشه گوشیت به حاجی بدی یه نگاهی بکنه بعد نظر بده (این قدر بچه مثبت هستی)

10- چقدر کم میشه یخوده بیشتر توضیح بدی

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

صفحه 3 از 9 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)