صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: قيمت برخي خودروهاي داخلي

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

قيمت تندر90 فيس‌ليفت سايپا مشخص شد

گروه خودروسازي سايپا فيس‌ليفت جديد خودرو تندر90 را با ظاهري متفاوت و به روزتر توليد و آماده ورود به بازار كرده است.
    به گزارش آخرین نیوز به نقل از ايسنا، دليل طراحي فيس‌ليفت تندر90 نظرسنجي صورت گرفته از خريداران اين خودرو و نارضايتي آنها از ظاهر به‌ويژه طراحي بدنه عقب اين خودرو بود؛ به اين ترتيب پروژه تغيير ظاهر و طراحي جديد براي بدنه تندر90 در شركت سايپا آغاز شد.
    طبق جديدترين اطلاعات به دست آمده، فيس‌ليفت جديد تندر90 از نظر آپشن‌هاي همراه تفاوتي با مدل e2 فعلي تندر90 نداشته و تغييرات اصلي تنها در بدنه اين خودرو رخ داده و بيشترين تغييرات بدنه نيز در قسمت عقب اين خودرو صورت گرفته است.
    ظاهرا گروه خودروسازي سايپا تصميم دارد فيس‌ليفت جديد تندر90 را در سطح قيمتي تندر مدل e2 توليدي خود يعني حدود 16 ميليون تومان وارد بازار كند.
    در هر خودرو خارجي كه با برند شركت اصلي در ايران توليد مي‌شود، موافقت شركت توليدكننده با ايجاد تغييرات در بدنه يا نيرو محركه خودرو براي توليد انبوه آن لازم است كه ظاهرا اين كار در خصوص فيس ليفت تندر90 توليدي پارس خودرو در مراحل نهايي قرار دارد.
    طبق اطلاعات به دست آمده مراحل نهايي اخذ مجوز رنو در اين زمينه در حال انجام بوده و اين خودرو حداكثر تا پايان امسال وارد بازار خواهد شد.
    ظاهرا ايران خودرو نيز يك مدل فيس‌ليفت تندر90 را توليد كرده و به دنبال كسب اجازه رنو براي توليد تندر تغيير شكل يافته تحت برند خودش است.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

آخرین قيمت خودروهاي داخلي
    قيمت خودروهاي داخلي در اين هفته نيز كم و بيش مانند هفته قبل بود.

به گزارش ايسنا، در اين هفته در محصولات گروه خودروسازي سايپا قيمت سايپا 132 در مدل sx آن حدود 9 ميليون و 221 هزار و در مدل sl نيز هشت ميليون و920 هزار تومان بود.

سايپا 131 در مدل sx نيز با قيمت حدود 9 ميليون و 131 هزار تومان و مدل sl حدود هشت ميليون و830 هزار تومان عرضه ‌شد.

قيمت تندر90 توليدي پارس خودرو در مدل e2 آن حدود 16 ميليون و300 هزار تومان و در مدل e1 حدود 14 ميليون و850 هزار تومان بود. ريو نيز با قيمت حدود 14 ميليون و850 هزار تومان در نمايندگي‌هاي فروش سايپا عرضه مي‌شد. قيمت تيبا نيز حدود 11 ميليون و820 هزار تومان بود.

اما مگان در اين هفته در مدل 2000 با قيمت حدود 36 ميلون و400 هزار و مگان1600 در مدل e1 به قيمت حدود 28 ميليون و 100 هزار تومان و مدل e2 حدود 29 ميليون و300 هزار تومان عرضه ‌شد. قيمت ماكسيما نيز حدود 43 ميليون و 800 هزار تومان بود.

اما در خانواده محصولات ايران خودرو، پژو 206 در مدل تيپ 6 به قيمت حدود 22 ميليون و200 هزار تومان، تيپ 5 به قيمت 16 ميليون و500 هزار تومان و تيپ 2 نيز حدود 15 ميليون تومان عرضه ‌شدند. پژو 206 صندوق‌دار نيز در مدل v9 به قيمت 22 ميليون و500 هزار تومان و مدل v8 نيز 18 ميليون و200 هزار تومان به فورش ‌رسيدند.

همچنين قيمت پژو glx دوگانه‌سوز حدود 15 ميليون و 50 هزار تومان و مدل بنزين آن حدود 14 ميليون و250 هزار تومان بود.

در اين هفته پژو پارس سال نيز به قيمت حدود 18 ميليون و300 هزار تومان به فروش ‌رسيد.

سمند نيز در مدل lx دوگانه‌سوز به قيمت حدود 16 ميليون و 900 هزار و مدل بنزين سوز حدود 14 ميليون و550 هزار تومان عرضه شد. قيمت مدل sx سمند نيز حدود 14 ميليون و50 هزار تومان بود.

تندر90 توليدي ايران خودرو در مدل e2 آن به قيمت حدود 15 ميليون و900 هزار تومان و مدل e1 نيز 14 ميليون و650 هزار تومان بود.

در اين هفته نيز مانند هفته‌هاي گذشته قيمت كارخانه‌اي سوزوكي گراندويتارا در مدل تيپ 5 آن حدود40 ميليون تومان و تيپ 8 نيز حدود 44 ميليون تومان بود، اما اين خودرو در نمايندگي‌هاي فروش ايران خودرو به قيمت كارخانه‌اي موجود نبوده و با تفاوت قيمت حدود 10 ميليون توماني و به نرخ آزاد به فروش مي‌رسد.

قيمت‌هاي ذكر شده نسبي بوده و در نمايندگي‌هاي فروش مختلف خودروسازان درصدي تفاوت قيمت به چشم مي‌خورد.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array
    قيمت برخي خودروهاي داخلي

سایر اعضای خانواده 206، دو هفته اخير را با تثبیت قیمت پشت سر گذاشتند. هم اکنون پژو 206 تیپ 3 قیمتی برابر با 16 میلیون و 200 هزار تومان دارد و تیپ 5 نیز 450 هزار تومان گرانتر به فروش مي‌رسد. همچنین تیپ 6 نیز که اتومات است، قیمتی برابر با 20 میلیون و 500 هزار تومان دارد.
    90/8/19

16 05

«ارزانی» میهمان بازار خودرو شد

بازار خودروهای داخلی کشور در ادامه روزهای پاییزی خود، باز هم کاهش قیمت را طی دو هفته اخیر تجربه کرد، این در حالی است که وارداتی‌ها در دو سه مورد با افزایش قیمت مواجه شدند.

به گفته فعالان بازار، طی دو هفته اخیر علاوه بر پژو 206 و 207 آی، بعضی خودروهای دیگر نیز مانند ماکسیما، کاهش قیمت را تجربه کردند، اما از آن سو قیمت برخی خودروهای وارداتی مانند تویوتا و پرادو افزایش یافت.

آن طور که نمایشگاهداران خودرو پایتخت مي‌گویند، در حال حاضر بازار خودروهای داخلی، روزهای آرامی را پشت سر مي‌گذارد و اگر وزارت «صنعت، معدن و تجارت» همچنان به تسهیل واردات خودرو اصرار کند، بازار خودروهای خارجی نیز تا انتهای سال به آرامشی نسبی خواهد رسید.

این در شرایطی است که تصمیمات آتی «سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان» در قیمت‌گذاری خودرو، قطعا در آینده بازار نیز نقش خواهد داشت. قبلا البته قیمت خودروها در کمیته قیمت‌گذاری تعیین مي‌شد، اما «سازمان حمایت» به تازگی این مهم را زیر نظر خود گرفته و اعلام کرده تا آیین نامه لازم تدوین نشود، درخواست خودروسازان را برای افزایش قیمت بررسی نخواهد کرد.

افت قیمت دوباره تیپ دو پژو 206

به بازار برویم و نگاهی به قیمت انواع خودرو طی دو هفته اخير بیندازیم. آن طور که نمایشگاهداران خودرو پایتخت مي‌گویند، پژو 206 تیپ 2 باز هم کاهش قیمت را تجربه کرد و 100 هزار تومان ارزان شد. این محصول که تا همین دو ماه پیش قیمتی حدود 15 میلیون و 700 هزار تومان داشت، در حال حاضر یک میلیون تومان ارزانتر به فروش مي‌رسد. البته 206 صندوقدار V9 با افزایشی 200 هزار تومانی، 22 میلیون تومان خرید و فروش مي‌شود.

این در حالی است که سایر اعضای خانواده 206، دو هفته اخير را با تثبیت قیمت پشت سر گذاشتند. هم اکنون پژو 206 تیپ 3 قیمتی برابر با 16 میلیون و 200 هزار تومان دارد و تیپ 5 نیز 450 هزار تومان گرانتر به فروش مي‌رسد. همچنین تیپ 6 نیز که اتومات است، قیمتی برابر با 20 میلیون و 500 هزار تومان دارد.

اما پژو 207 آی اگرچه در مدل دنده‌اي خود تثبیت قیمت داشت، اما نوع اتومات آن 200 هزار تومان ارزان شد. در حال حاضر 207 دنده‌اي قیمتی برابر با 19 میلیون و 700 هزار تومان دارد، اما مدل اتومات آن 22 میلیون و 500 هزار تومان خرید و فروش مي‌شود. فعالان بازار معتقدند، قیمت فعلی پژو 207 کاذب بوده و به دلیل متعادل نبودن عرضه و تقاضای این خودرو است. در بین دیگر اعضای خانواده پژو، هم اکنون پارس اتومات مدل سال نیز قیمتی برابر با 20 میلیون و 800 هزار تومان دارد.

ماکسیما ارزان شد، قشقایی گران

در بین محصولات سایپا و پارس خودرو، فقط نیسان قشقایی، ماکسیما، مگان و تندر-90 با نوسان قیمت مواجه شدند و سایر محصولات این دو خودروساز، دو هفته اخیر را با تثبیت قیمت به انتها رساندند. آن طور که فعالان بازار مي‌گویند، ماکسیما در مدل اتومات خود 500 هزار تومان ارزانی را تجربه کرد و هم اکنون 44 میلیون و 300 هزار تومان قیمت دارد. ماکسیمای دنده‌اي نیز با همان قیمت 37 میلیون تومان خود خرید و فروش مي‌شود. رشد قیمت ماکسیما در حالی است که مگان اتومات نیز این هفته 200 هزار تومان ارزان شد و هم اکنون 36 میلیون و 300‌ هزار تومان قیمت دارد. از آن سو البته تندر-90 پارس خودرو در مدل E2 با کاهش قیمت مواجه شد و در حال حاضر 16 میلیون و 150 هزار تومان به فروش مي‌رسد.

در بین دیگر محصولات پارس خودرو، نیسان قشقایی با رشدی یک میلیون تومانی مواجه شد، به نحوی که هم اکنون 63 میلیون تومان قیمت دارد. هم اکنون خط مونتاژ قشقایی به دلیل کمبود قطعات، در پارس خودرو متوقف است. این در حالی است که مونتاژ نیسان تینا با تیراژی اندک ادامه دارد و این خودرو 69 میلیون و 100 هزار تومان خرید و فروش مي‌شود.

از آن سو نیسان مورانو نه تنها ارزان نشد، بلکه قیمت آن بازهم بالا رفت و به 106 میلیون تومان رسید. برخی حتی از قیمت 110 میلیون تومان نیز برای مورانو، خبر مي‌دهند. قرار است پارس خودرو مدل 2011 این محصول را به زودی عرضه کند. از بین دیگر محصولات گروه سایپا، پراید 132 تغییر قیمت خاصی را تجربه نکرد و هشت میلیون و 600 هزار تومان به فروش رسید. تیبا نیز با قیمتی معادل 11 میلیون و 800 هزار تومان خرید و فروش شد.

رشد قیمت پرادو

از بازار خودروهای وارداتی نیز خبر مي‌رسد که طی دو هفته اخیر، تویوتا اوریون با رشد قیمتی یک میلیون تومانی، 72 میلیون تومان خرید و فروش شد و پرادو نیز دقیقا همین مقدار گران شده و قیمت آن به 114 میلیون تومان رسید. همچنین قیمت هیوندایی i30 اتومات با افتی 500 هزار تومانی، به 44 میلیون و 500 هزار تومان کاهش یافت. ظاهرا قیمت کارخانه‌اي این محصول، 500 هزار تومان گران‌تر است.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

4. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array
    قيمت برخي خودروهاي داخلي

90/8/28

IS دارای گیربکسی شش دنده و فوق هوشمند اتوماتیک با قابلیت تعویض به صورت دستی است. این خودرو همچنین باک بنزینی 65 لیتری دارد که در هر 100 کیلومتر سیکل ترکیبی 2/9 لیتر بنزین مي‌سوزاند.

16 05

لکسوس 300 IS را بشناسیم

امروز به سراغ یکی دیگر از خودروهای وارداتی ژاپنی رفته‌ایم، خودرویی که لکسوس IS300 نام دارد و یکی از برندهای لوکس تویوتا به حساب مي‌آید.

لکسوس IS که مدل چهار در آن را امروز بررسی مي‌کنیم، دارای حجم موتوری سه هزار سی سی بوده و به واسطه آن 228 اسب بخار قدرت تولید مي‌کند. پشت فرمان این خودرو شش سیلندر مي‌توان سرعت 235 کیلومتر در ساعت را تجربه کرد و در عرض 7/7 ثانیه به شتاب 100 کیلومتر رسید.

IS دارای گیربکسی شش دنده و فوق هوشمند اتوماتیک با قابلیت تعویض به صورت دستی است. این خودرو همچنین باک بنزینی 65 لیتری دارد که در هر 100 کیلومتر سیکل ترکیبی 2/9 لیتر بنزین مي‌سوزاند.

از تجهیزات ایمنی و امکانات رفاهی این خودرو مي‌توان به سیستم ترمز ABS ،سیستم کنترل پایداری خودرو(VSC)، سیستم کنترل لغزش در پیچ‌ها (TRC) ،12 ایربگ جلو، عقب و جانبی و همچنین دو عدد ایربگ زانو مخصوص راننده و سرنشین جلو، اشاره کرد. این خودرو در نمایندگی‌ها با قیمت 97 میلیون و 900 هزار تومان به فروش مي‌رسد.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array
    قيمت برخي خودروهاي داخلي

90/9/2

16 05
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

نگاهی به قيمت برخي خودروها

90/9/10

در حال حاضر پژو 206 تیپ 5 قیمتی برابر با 17 میلیون و 500 هزار تومان دارد، که این موضوع از افزایش قیمت 600 هزار تومانی تیپ 5 حکایت دارد.

دنیای اقتصاد: افت‌وخیز قیمت‌ها در بازار خودرو کشور این هفته نیز ادامه یافت و علاوه بر محصولات داخلی، وارداتی‌ها و مونتاژی‌ها نیز در چند مورد تغییرات قیمتی را تجربه کردند.

در بین خودروهای داخلی، پژو 206، 207، گرندویتارا و مگان محسوس‌ترین تغییرات قیمتی را به خود دیدند و از جمع وارداتی‌ها نیز لکسوس RX بیشترین تغییر را در هفته جاری داشت.

این محصول طی هفته جاری سه میلیون تومان ارزان شد و قیمت آن به 147 میلیون تومان رسید. در جمع خودروهای مونتاژی نیز، قیمت مزدا3 جدید یک میلیون تومان صعود کرد و به 50 میلیون تومان افزایش یافت.

کاهش و افزایش قیمت برای 206 و 207

آن طور که نمایشگاهداران خودرو پایتخت مي‌گویند، این هفته خانواده پژو 206 باز هم با افت و خیز قیمتی روبه‌رو شدند و فقط مدل V9 بود که روزهای باثباتی را پشت سر گذاشت.

به گفته آنها، در حال حاضر پژو 206 تیپ 5 قیمتی برابر با 17 میلیون و 500 هزار تومان دارد، که این موضوع از افزایش قیمت 600 هزار تومانی تیپ 5 حکایت دارد.

همچنین تیپ 2 نیز با افزایشی 50 هزار تومانی، هم‌اکنون 15 میلیون و 250 هزار تومان خرید و فروش مي‌شود. این دو مدل 206 در حالی گران شده‌اند که تیپ 6 افتی 200 هزار تومانی را به خود دید و قیمت آن به 19 میلیون و 800 هزار تومان کاهش یافت.

در میان مدل‌های صندوقدار 206 نیز هم‌اکنون V9 با همان قیمت 22 میلیون تومان خود به فروش مي‌رسد و V20 هم 15 میلیون و 300 هزار تومان قیمت دارد. از 206 که بگذریم، این هفته پژو 207آی نیز دچار تغییرات قیمتی شد.

به گفته فعالان بازار، مدل دنده‌ای «207 آی» حدود 500 هزار تومان افت کرد و به 18 میلیون و 700 هزار تومان کاهش یافت. همچنین 207 اتومات نیز با افت قیمتی 400 هزار تومانی، 22 میلیون و 200 هزار تومان به فروش رسید.

در میان دیگر مدل های پژو در ایران، هم اکنون 405 بنزینی SLX قیمتی برابر با 14 میلیون و 600 هزار تومان دارد و نوع دوگانه سوز آن نیز 14 میلیون و 500 هزار تومان خرید و فروش مي‌شود.

همچنین پژوپارس معمولی بنزینی 18 میلیون و 300 هزار تومان به فروش مي‌رسد و پارس دوگانه سوز هم 300 هزار تومان گرانتر خرید و فروش مي‌شود. آن طور که نمایشگاهداران خودرو پایتخت مي‌گویند، پارس ELX نیز که زمانی قیمتی حدود 23 میلیون تومان داشت، هم‌اکنون 19 میلیون و 600 هزار تومان به فروش مي‌رود.

اما دیگر محصول ایران خودرو یعنی سمند LX مالتی پلاکس نیز این هفته تغییر قیمت خاصی را تجربه نکرد، به نحوی که 15 میلیون تومان خرید و فروش شد. سورن ELX نیز با همان قیمت 18 میلیون و 200 هزار تومان خود به فروش رسید.

افت و خیز ویتارا

دیگر ایران خودرویی بازار که این هفته با نوسان قیمت روبه‌رو شد، سوزوکی گرندویتارا بود. این محصول در مدل کلاس 8 و اتومات خود با500 هزار تومان افزایش قیمت مواجه شد، به نحوی که هم اکنون 54 میلیون و 500 هزار تومان خرید و فروش مي‌شود. البته ویتارای کلاس 5 اتومات مسیری عکس را طی کرد و 500 هزار تومان ارزان شد، به نحوی که هم‌اکنون 48 میلیون و 500 هزار تومان به فروش مي‌رسد.

مگان ارزان شد

اما نگاهی به محصولات سایپا و پارس خودرو بیندازیم. در این بین، مگان با افت قیمتی 200 هزار تومانی روبه‌رو شد و 36 میلیون تومان به فروش رسید. تندر-90 مدل E2 نیز با افزایش قیمتی کم، 16 میلیون و 200 هزار تومان خرید و فروش شد و ماکسیما هم بدون تغییر قیمت خاصی، 44 میلیون و 500 هزار تومان در مدل اتومات به فروش رفت.

همچنین پراید 132 و مروارید نیز به ترتیب هشت میلیون و 900 و 9 میلیون و 200 هزار تومان به فروش رسیدند. به گفته فعالان بازار، نیسان قشقایی هم که تقریبا نایاب است، یک میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و هم‌اکنون 64 میلیون تومان قیمت دارد.

ریو نیز کماکان با همان قیمت 14 میلیون و 700 هزار تومان خود خرید و فروش مي‌شود. از بازار مورانو نیز خبر مي‌رسد که به قیمت این محصول هم دو میلیون تومان اضافه شده و هم اکنون 110 میلیون تومان خرید و فروش مي‌شود.

قیمت برخی خودروهای وارداتی

16 06

MG550 را بشناسیم

امروز به سراغ یک خودرو انگلیسی- چینی به نام MG مدل 550 رفته‌ایم. MG در اصل یک کمپانی انگلیسی است که در سال 1924 تاسیس و به خاطر ساخت خودروهای دو نفره مشهور شد.

این خودروی انگلیسی که در یک شرکت چینی به نام SAIC به مونتاژ می رسد ، از سال 88 وارد کشور شد و دارای دو مدل MG550 و MG6 است که در اینجا می‌خواهیم به مشخصات فنی مدل MG550 بپردازیم.

موتور این خودرو 1800 سی سی حجم دارد و 160 اسب بخار قدرت تولید می‌کند.

پشت فرمان این خودروی شش سیلندر می‌توان سرعت 205 کیلومتر در ساعت را تجربه کرد و در عرض 8/10 ثانیه به شتاب 100 کیلومتر رسید.

همچنین MG550 دارای گیربکس پنج دنده به صورت اتوماتیک با قابلیت تعویض به صورت دستی است.
    این خودرو دارای باک بنزینی 70 لیتری است که در هر 100 کیلومتر سیکل ترکیبی 1/8 لیتر بنزین می‌سوزاند.

از تجهیزات ایمنی و امکانات رفاهی MG550 می‌توان به سیستم ترمز ضد قفل (ABS)، کیسه ایمنی هوا (ایربگ) راننده –سرنشین جلو– جانبی– پرده‌ای، فرمان تلسکوپی چهار جهته و صندلی برقی راننده و سرنشین جلو اشاره کرد.

این خودرو با قیمت 42 میلیون و 900 هزار تومان در نمایندگی‌ها به فروش می‌رسد.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

قيمت برخي خودروهاي وارداتي

90/9/17

16 05

مزدا 3 جدید را بشناسيم

مهمان امروز ستون خودرویی ما ژاپنی است که در داخل و توسط گروه بهمن مونتاژ می‌شود. این خودرو مزدا 3 جديد نام دارد.

همانطور که در سایت رسمی گروه بهمن درج شده مزدا 3 جديد در دو مدل‌هاچ بک با تیپ 1،2،3 و صندوق دار در دو تیپ 1 و 3 مونتاژ می‌شود، اما این دو خودرو از لحاظ فنی تفاوتی با یکدیگر ندارند و تنها تفاوت آنها تنها در تجهیزات رفاهی است. به طور مثال سیستم استارت مزدا 3 صندوق دار تیپ 1 و 2 و هاچ بک تیپ 1 به صورت سوئیچی بوده، اما تیپ 3 این خودرو در هر دو مدل دکمه ای است.

همچنین تیپ 1 هر دو مدل مزدا 3 از سقف شیشه‌ای بی‌بهره‌اند، اما بقیه مدل‌ها از این امکان برخوردار هستند. از سوی دیگر گرمکن آیینه‌های جانبی فقط در تیپ 3 هر دو مدل وجود دارد.

این خودرو به موتور 2000 سی‌سی چهار سیلندر مجهز است که 148 اسب بخار قدرت تولید می‌کند.
    همچنين خودرو مذكور به جعبه دنده ۵ سرعته اتوماتیک با کنترل الکترونیک و قابلیت تعویض دنده مجهز است. مصرف سيكل تركيبي اين خودرو در 100 كيلومتر 8 ليتر است.

همچنین سازگاری این خودرو به استاندارد یورو ۴ از لحاظ کاهش میزان آلایندگی محیط زیست نسبت به مزدا ۳ که یورو ۳ است ارتقا یافته است که این امر موجب کاهش آلایندگی و نیز کاهش مصرف سوخت می‌شود.

اما از امکانات ایمنی این خودرو می‌توان به ترمز ضد قفل (ABS )، سیستم مدیریت هوشمند توزیع قدرت ترمز (EBD )، شش عدد کیسه ایمنی هوا (ایربگ) و همچنین پشت سری‌ها که به عنوان ضربه‌گیر عمل می‌کنند اشاره کرد. قيمت مدل فول مزدا 3 در بازار 50ميليون و 500هزار تومان است.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

قيمت برخي خودروهاي داخلي

90/9/22

16 05
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

90/9/23

16 05
    [SIGPIC][/SIGPIC]

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

90/9/30
    16 05