صفحه 3 از 37 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 362

موضوع: اس ام اس و جملات عاشقانه

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    12,680
    تشکر تشکر شده 
    7,551
    تشکر شده در
    3,656 پست
    قدرت امتیاز دهی
    3149
    Array

نميدانم چرا بيمارم امشب / سکوتي خفته در گفتارم امشب
    غم اشک دلم آهسته ميگفت / پريشان از فراق يارم امشب . . .
    .
    .
    .
    به گزارش قلبم ، هواي چشمم ، به علت نديدن عزيزم
    تا لحظاتي ديگر باراني ميشود !
    .
    .
    .
    هرگز به ديگران اجازه نده قلم خودخواهي دست بگيرند
    دفتر سرنوشت را ورق زنند ، خاطراتت را پاک کنند
    و در پايانش بنويسند قسمت نبود . . .
    .
    .
    .
    اي بي تو زمانه سرد و سنگين در من / اي حسرت روزهاي شيرين در من!
    بي مهري انسان معاصر در توست / تنهايي انسان نخستين در من!
    .
    .
    .
    از دوريت چه دارم غير از دلي شکسته
    ذهني هميشه ابري ، فکري هميشه خسته . . .
    .
    .
    .
    امشب ز غمت ميان خون خواهم خفت
    وز بسترِ عافيت برون خواهم خفت
    باور نکني خيال خود را بفرست
    تا در نگرد که بي تو چون خواهم خفت . . .
    .
    .
    .
    آگهي فوري:
    به يک آغوش گرم براي فراموش کردن سرماي زندگي نيازمنديم
    .
    .
    .
    ( نوشتم دوستت دارم ، پرانتز را نبستم ، بگذار اين حقيقت تا ابد جريان بيابد . . .
    .
    .
    .
    کاش به جاي جدايي مردن بود ، چون مردن يک لحظه است و جدايي ذره ذره مردن . . .
    .
    .
    .
    لحظه هايي هست که دلم واقعاً برايت تنگ مي شود
    من اسم اين لحظه ها را "هميشه" گذاشته ام . . .
    ادامه اس ام اس ها در لينک زير

.
    .
    .
    عشق يعني رفتن از شهر بهار / با دو چشم تر ، به سوي روزگار
    عشق يعني بي رفايي هاي يار / عشق يعني سالها در انتظار . . .
    .
    .
    .
    آسموني رو دوست دارم که بارونش فقط واسه شستن غم هاي تو بباره . . .
    .
    .
    .
    اينجا آسمان از دل من تيره تر است ، روزگارم ابريست ، من اگر تنهايم ، ياد تو با من هست
    مهربانم روزگارم ابريست ، کاش اين بار جاي خورشيد تو آفتاب شوي . . .
    .
    .
    .
    اي که گفتي آشنايي با غريبان مشکل است
    آشنايي مي توان کرد جدايي مشکل است . . .
    .
    .
    .
    من از تبار تيشه‌ام، با من غمي هست / در ريشه‌ام احساس درد مبهمي هست
    جز زخم، اين دنيا نخوردم تلخ و شيرين / آيا در آن دنيا اميد مرهمي هست؟
    .
    .
    .
    تنگي نفست را، نينداز گردن آلودگي
    دلت را ببين کجا گير کرده . . .
    .
    .
    .
    گفته بودي : يا تو يا هيچکس !
    ولي من ساده انگار فراموش کرده بودم
    که اين روزها هيچکس هم براي خودش کسي است
    کسي حتي مهم تر از من . . .
    .
    .
    .
    آرزو مي کنم هيچ راه نجاتي نداشته باشي وقتي غرق خوشبختي هستي . . .
    وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی ، نترس ، تو برنده ای

چون خدا همیشه دو دستش پره

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mozhgan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    12,680
    تشکر تشکر شده 
    7,551
    تشکر شده در
    3,656 پست
    قدرت امتیاز دهی
    3149
    Array

در دفتر دل، ياد تو سرمشق من است / يادم نرود ياد تو تکليف من است
    .
    .
    .
    وقتي گفتي به اندازه ي تمام برگهاي درخت سيب خونمون دوستت دارم، اونقدر خوشحال شدم که فراموش کردم زمستونه!
    .
    .
    .
    باز شب شد و من ناله سرايم / از عشق تو دلبر دگر نا ندارم / کي ميشود آيي به سويم نازنينم / تا شب رود و من به سويت آيم
    .
    .
    .
    بي تو آغاز ميکنم من روزهاي زرد را / اشک و آه و ناله ها و درد را / مينويسم بي تو بودن هاي من پايانم است / بي تو حامل ميشوم اندوه و اشک سرد را
    .
    .
    .
    ( نوشتم دوستت دارم، پرانتز را نبستم، بگذار اين حقيقت تا ابد جريان بيابد...
    .
    .
    .
    کاش به جاي جدايي، مردن بود، چون مردن يک لحظه است و جدايي ذره ذره مردن
    .
    .
    .
    ميشود در آسمان زندگي يک سبد از غنچه هاي ياس داشت يا که در سوز و گذاز شمع عشق مثل پروانه کمي احساس داشت
    .
    .
    .
    يه کفش همه ي وجودشو فداي کسي ميکنه که پا تو دلش ميذاره،... کفشتم رفيق!
    .
    .
    .
    هر آنچه خواستم نيامد به دست، چون که بيگانه بودم به اين دنياي پست، پي آب بودم کوزه به دست، چون که آب يافتم، کوزه شکست
    .
    .
    .
    ميگن شبا فرشته ها از آرزوي آدما، قصه ميگن واسه خدا، خداکنه همين شبا گفته بشه قصه ي تو واسه خدا
    .
    .
    .
    خوشا اس ام اسي که از تو باشد / درونش ردي از پاي تو باشد / درآور کفش و جورابت، بفرما / به روي چشم ما جاي تو باشد!
    .
    .
    .
    قسم خوردم هميشه با تو باشم / در اين دنيا فقط مال تو باشم / اگر ماندي در اين دنيا عاشق / من هم به خاطر تو زنده باشم
    .
    .
    .
    عجب موجود سخت جاني ست دل! هزار بار تنگ ميشود، ميشکند، ميسوزد، ميميرد و باز هم برايت ميتپد
    .
    .
    .
    بي تو در سينه ي من دل ديگه جايي نداره / زندگي بي گل روي تو صفايي نداره / از غم دوري تو اي گل يکدونه ي من / دردي افتاده به جونم که دوايي نداره
    .
    .
    .
    بيا جهانو قسمت کنيم، آسمون واسه تو ابراش واسه من، دريا واسه تو موجاش واسه من، خورشيد واسه تو ماه واسه من..... اصلا دنيا مال تو، تو مال من!
    .
    .
    .
    احتياج به مستي نيست،! يک استکان چاي هم ديوانه ام ميکند وقتي ميزبان چشمان تو باشد
    .
    .
    .
    من شعرهايم را از چشم هاي تو ميدزدم، ديوان قشنگيست چشمانت!!!
    .
    .
    .
    دعا ميکنم هيچگاه چشمهاي زيباي تو را در انحصار قطره هاي اشک نبينم، و تو برايم دعا کن ابر چشمهايم فقط براي تو ببارد
    .
    .
    .
    هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشکن: اعتماد، قول، رابطه، قلب زيرا وقتي اينها ميشکنند صدا ندارند

[SIGPIC][/SIGPIC]

4. 2 کاربر مقابل از mozhgan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    12,680
    تشکر تشکر شده 
    7,551
    تشکر شده در
    3,656 پست
    قدرت امتیاز دهی
    3149
    Array

*141* تست عشق#! ؛ انتقال اعتبار انجام شد؛ مبلغ: دو تا بوس آبدار ؛ کارمزد: يک بغل محکم ؛ موجودي جديد: يه عشق شگفت انگيز!!!
    .
    .
    .
    تو را چون متن نامه دوست دارم / پر از شعر و چکامه دوست دارم / از بس شيرين و خوش طعم و سفيدي / تو را چون خامه دوست دارم
    .
    .
    .
    تنها شده ام گوشه ي دنجي هستم / دلباخته دختر فنجي هستم / اين دخترک فنج مرا پيچانده / دريا زده ام درون لنجي هستم
    .
    .
    .
    نفرين جديد سال ???? ؛ الهي عاشق غنصفر بشي هر چي بهش بگي دوست دارم بگه، ها؟!
    .
    .
    .
    اس ام اس يه بنده ي خدا به دوستش؛ آتش بگيره ايرانسلم که کرد خارم، خواستم زنگ بزنم هيچ شارژ ندارم
    .
    .
    .
    روي فرش دلم جوهري از عشق تو ريخت، آمدم پاک کنم بدتر شد! خلاصه با اون عشقت گند زدي به فرش ما رفت
    .
    .
    .
    در رفافت رسم ما جان دادن است / هر قدم را صد قدم پس دادن است / هر که بر ما تب کند جان ميدهيم / ناز او را هر چه باشد ميخريم
    .
    .
    .
    ما شقايق هاي باران خورده ايم / سيلي ناحق فراوان خورده ايم / ساقه ي احساسمان خشکيده است / زخم ها از باد و طوفان خورده ايم
    .
    .
    .
    سرافرازم نمي سازي به دشنامي و پيغامي / اگر صلح است پيغامي، اگر جنگ است دشنامي
    .
    .
    .
    هر چند که از آينه بي رنگ تر است / از خاطر غنچه ها دلم تنگ تر است / بشکن دل بي نواي ما را اي رفاقت! / اين ساز شکسته اش خوش آهنگ تر است
    .
    .
    .
    بهر امتحان اي دوست گر طلب کني جان را / آنچنان برافشانم کز طلب خجل ماني اي دوست
    .
    .
    .
    من از پاکدلانم که ز کس کينه ندارم / يک شهر پرُِ از دشمن و يک دوست ندارم
    .
    .
    .
    سلام، خداحافظ! چيز تازه اگر يافتيد بر اين دو اضافه کنيد، بلکه باز شود اين در باز شده بر ديوار

[SIGPIC][/SIGPIC]

6. 2 کاربر مقابل از mozhgan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    763
    تشکر تشکر شده 
    846
    تشکر شده در
    352 پست
    قدرت امتیاز دهی
    232
    Array

اس ام اس های عاشقانه 99 (جدید)

sms love

اشتياقي که به ديدار تو دارد دل من / دل من داند و من دانم و دل داند و من / خاک من گل شود و گل شکفد از گل من / تا ابد مهر تو بيرون نرود از دل من .

به خداحافظي تلخ تو سوگند نشد / که تو رفتي و دلم ثانيه اي بند نشد / لب تو ميوه ي ممنوعه ولي لبهايم / هرچه از طعم لب سرخ تو دل کند نشد / خواستند بگويند از تو شبي شاعرها / عاقبت با قلم شرم نوشتند نشد .

ميفرسيم اين پيامک را به دوست / او که صدها خصلت زيبا در اوست / بامرام و با صداقت با ادب / اي پيامک خاک پايش را ببوس .

صداي بهم خوردن بال معصوم فرشته ها مي آيد ، انگار آمدن تو نزديک است ، لمس بودنت مبارک !

امروز امير در ميخوانه تويي تو / فريادرس ناله ي مستانه تويي تو / مرغ دل ما را که به کس رام نگردد / آرام تويي ! دام تويي ! دانه تويي تو !

شايد روزي دوباره کنار خوشبختي ها منتظر آمدنت باشم و تو بازهم دير کني !

دم اونايي گرم که تو اين قحطي محبت ، قلبشون مثل نگاهشون بوي محبت ميده .

تو از دردي که افتادست بر جانم چه مي داني / دلم تنها تو را دارد ولي با او نمي ماني / فقط يک لحظه آري با نگاهي اتفاق افتاد / چرا عاقل کند کاري که باز آرد پشيماني .

کاش باور داشتي در باورم / از نگاه شاپرک زيباتري / با شکوهي مثل خورشيد بزرگ / از نسيم لاله هم بي همتا تري / کاش باور داشتي اميد من / آتشي سوزنده دارم از غمت / کاش مي دانستي اي يکتاترين / تا افق تا آسمان مي خواهمت .

فقط گوشه چشمي ار نگاه خدا براي خوشبختي همه ي انسانها کافيست ، تنها به نگاه او ميسپارمت !

مرا به دار آويختند که نامت را از ياد ببرم ، چه ساده اند اين ساده انديشان که نمي دانند نام تو حک شده ي قلب من است ، تو رو هرگز نخواهم کرد فراموش .

در قيد غمم ، خاطر آزاد کجايي ؟ / تنگ است دلم ، قوت فرياد کجايي ؟ / با آنکه ز ما ياد نکردي / اي آنکه نرفتي دمي از ياد کجايي ؟

بگير از من تو اين دل يادبودي / که تنها لايق اين دل تو بودي / هزاران خواستند اين دل بگيرند / ندادم چون عزيز دل تو بودي .

اگرچه قلبم براي بودن کوچک است ، اما تو براي هميشه مهمان اين خانه ي کوچک باش .

خوشبخت کسي است که شکوه رفتارش ، آفريننده ي لبخند زندگي در چهره ي ديگران باشد ، خوش به حالت ، چقدر خوشبختي !

بيا تا در شب چشمت ببازم صبح فردا را / جدا از تو نمي خواهم ببينم روي دنيا را .

شبي غم با دلم گفتگو کرد / مرا با چشمانت روبرو کرد / دل مي گفت که هرگز عاشقت نيست / ولي دست دلم را گريه رو کرد .

جيگر طلا ، يار با وفا ، خوشگل و بلا ، نيسم صبا ، آخر صفا ، نفس هوا ، تکي به خدا !

آه از اين دل ، آه از اين جام اميد / عاقبت بشکست و کس رازش نخواند / چنگ شد در دست هر بيگانه اي / اي دريغا کس به آوازش نخواند .

به قاصدک زندگيت بگو هيچ چيز نميتونه يادت رو از دلم ببره ، حتي فاصله ها .

در وصل هم ز عشق تو اي گل در آتشم / عاشق نمي شوي که ببيني چه مي کشم / با عقل آب عشق به يک جو نمي رود / بيچاره من که ساخته از آب و آتشم / پروانه را شکايتي از جور شمع نيست / عمري است که در هواي تو مي سوزم و خوشم .

اين که دور دور باشم از تو و نبينمت / جا نمي شود به حجم باورم ، قبول کن / گاه ، پر زدن در آسمان شعرهايت را / از من ، از مني که يک کبوترم قبول کن .

مثل گل صد برگ شکوفا شده اي / چون ماه چهارده شکوفا شده اي / در آينه ي نگاه من چشم بدوز / تا دريابي چقدر زيبا شده اي .

اي که مي پرسي نشان عشق چيست / عشق چيزي جز ظهور مهر نيست / عشق يعني دل تپيدن بهر دوست / عشق يعني جان من قربان اوست .

فراموشت نخواهم کرد ، چرا که با وفا هستي / تو در گنجينه ي قلبم ، هميشه چون طلا هستي .

اي دوست ما همانيم که با ياد تو مستيم هنوز / از دوري تو جام به دستيم هنوز / در خلوت خود ياد ما باش که ما / در خلوت خود ياد تو هستيم هنوز .

اگه يه روز با تير غم به قلبم بزني ، تويي که مي ميري ! چون هميشه در قلب مني .

دو دست گرم تو شفاي مرگ من است / لبان مست تو شکوه قلب من است / کجا روم به که گويم که يک لحظه / خنده ي تو تمام آرزوي من است .

تو باراني ، کسي به بارون عادت نميکنه ، هر وقت بياد دوست داشتنيه !

تخت سياه قلب من پر از نوشته هاي توست / نيمکت چوبي دلم واسه هميشه جاي توست .

بلبلان از روي گل مستند و ما از روي دوست / ديگران از ساغر و ساقي و ما از ياد دوست .

کاش باشد يادت ، که کني ياد ما را / که بداني يادت ، داده بر باد ما را .

درد يک پنجره را پنجره ها مي فهمند / معني کور شدن را گره ها مي فهمند / يک نگاهت به من آموخت که در حرف زدن / چشم ها بيشتر از حنجره ها مي فهمند .

گل سرخ و سپيدم کي ميايي / بنفشه برگ بيدم کي ميايي / تو گفتي گل در آيد من ميايم / گل عالم تموم شد کي ميايي ؟

ميدوني فرق عزيز و دلتنگ چيه ؟ دلتنگ کسيه که پيام ميده ، عزيز کسيه که پيام ميخونه !

بي تو از کاروان عشق ، من جا مانده ام / از شکرانه ي نعمتي چون تو ، در مانده ام .

به حرمت خاطرمون ، به دوري فاصلمون / به تنگي رابطمون ، دلتنگتم اي مهربون .

با تو غزل ستاره ها نورانيست / دل در نگاه تو ، زندانيست / نگذر ز بهار ، باغ احساس / چون بي تو تمام لحظه ها بارانيست .

خدايا چرا براي چيدن يک گل ، منت صد خار را بايد کشيد ؟

آواز پرندگان مهاجر را بدرقه ي راهت ميکنم تا بداني هميشه منتظر آمدنت مي مانم .

رابطه ي قلبي دو دوست نياز به بيان الفاظ و عبارات ندارد . (جبران خليل جبران)ا

نماز عشق ترتيبي ندارد ، چرا که با نخستين سر بر خاک گذاردن ، ديگر برخواستي نيست . (ارد بزرگ)ا

هرکس را نه بدان گونه که هست احساسش مي کنند ، بدان گونه که احساسش مي کنند ، هست

بي تو اينجا همه در حبس ابد تبعيدند / سالها هجري و شمسي همه بي خورشيدند

گر تو يارم نشوي آخر پاييز من است / فکر بي تو شدنم دشمن بنيان من است / تا زماني که تو شيريني و دوري ز دلم / رنگ خون بر جگر فرهاد من است

گفته بودي گر بيايي مقدمت را گل فشانم، گل چه قابل نازنينم، چشم هايم فرش راهت

دعاي قاصدک ها خوشبختي آدماست، برات آرزوي يه دنيا قاصدک دارم

همه ي بغض من تقديم غرور نازنينت باد، غروري که لذت دريا را به چشمانت حرام کرد

هر بار که کودکانه دست کسي را گرفتم گم شدم، آنقدر که من در هراس گرفتن دستي هستم، ترس از گم شدن نيست

زندگي قافيه باران است، من اگر پاييزم و درختان اميدم همه بي برگ شدند، تو بهاري و به اندازه ي باران خدا زيبايي

شکوفه هاي صورتي فداي مهربونيات / يه دل که بيشتر ندارم اونم فداي خوبيات

شرابي از لبت در جام کردي / مرا با بوسه شيرين کام کردي / دلم آهوي وحشي بود و او را ندانم با چه افسون رام کردي

از آشيانه ي چشمانت کبوتران اميد / به شوق باغ تنت پر گشاده در راهند / ز دره هاي هوس تا فراز قله ي عشق / پريده اند و از تو آب و دانه ميخواهند

ديشب روي شيشه ي تبدار تو را (ها) کردم / با نفسم اسم زيباي تو را جدا کردم / شيشه بدجور ابري و باراني شد / شيشه را يک شبه تبديل به دريا کردم / با نوک انگشت کشيدم عکس زيباي تو را / عکس زيباي تو را سير تماشا کردم

باغباني پيرم که به غير از گلها از هم دلگيرم / کوله ام غرق غم است، آدم خوب کم است / عده اي بي خبرند، عده اي کور و کرند و گروهي پکرند / دلم از اين همه غم ميگيرد، آدمي عاقبت مي ميرد

قوانين علم را به هم زده اي!ا
    نبودنت وزن دارد !ا
    تهي ... اما .. سنگين!ا

قلب من از صداي تو چه عاشقانه کوک شد
    تمام پرسه هاي من کنار تو سلوک شد
    عذاب ميکشم ولي عذاب من گناه نيست
    وقتي شکنجه گر تويي شکنجه اشتباه نيست

هر چند که دور از عشق بازي هستيم

اما به رضاي عشق راضي هستيم

بر فرض که اين مساله هم حل بشود

ثابت شده ما دو خط موازي هستيم

مهم نيست
    از کجا آمده‌اي
    يا به کجا مي‌روي؛
    من تو را
    به هر ‌جهت
    دوست دارم!ا

عمري است شبانه روز لب هايت را

لب باز نکن ، هنوز لب هايت را

نه ، سير نمي شوم به چندين بوسه

بر روي لبم بدوز لب هايت را

تو رفته اي
    و
    من افتاده ام!ا
    تو از دست, من از پا

شب گم شده در سياهي چشمانت

شد رود ستاره راهي چشمانت

قربان نگاه تو که اقيانوسي

افتاده به تور ماهي چشمانت

شال و کلاه مي بافم

با خيالت

تا در سرماي نبودنت يخ نبندم

تا عشق دويد از دهانم بيرون

نام تو کشيد از دهانم بيرون

گفتم که به تو حرف دلم را بزنم

يک بوسه پريد از دهانم بيرون

چه کاغذها که سپيدي دلشان از نام تو سياه شد

از دل تنگي هايم

از احساسم

هزاران هزار صفحه سفيد کاغذ سياه شدند

کاغذها عاشق شدند

ولي تو..!ا

تا کي رم آهو ها را در چشمت ببينم و

آه بکشم ؟

عشق جرات مي خواهد عزيزم

مي روم پلنگي دست و پا کنم !ا

عشق يعني با چشم بسته کسي را ديدن و از بين همه دلتنگ يک نفر شدن

اونائي که ما عاشقشون هستيم هيچ وقت از ما دور نميشوند

هر روز کنار ما راه ميروند اما ديده نميشوند ... شنيده نميشوند

و هنوز نزديک و هنوز عاشق ... هنوز دلتنگ و خيلي عزيز

همواره تنهاييم

در اين نفس تنگي

در قلب يک بن بست

مدهوش دلتنگي

سه شاخه گل برات ميفرستم

يکي از طرف خداوند که نگهدارت باشه

دومي از طرف دلمه که دوستت داره

و سومي از طرف چشامه که دلتنگ ديدارت شده

دلم ز دست زمانه بسي تنگ است / چه کنم که کار دنيا فقط نيرنگ است

نيرنگهاي دنيا هزار و يک رنگ است / خدا کند شود پيدا دلي که با دل من يک رنگ است

هر چند که دلتنگ تر از تنگ بلورم

با کوه غمت سنگ تر از سنگ صبورم

يک عمر پريشاني دل بسته به مويي است

تنها سر مويي ز سر موي تو دورم

به نام خدايي که هستي را با مرگ ، دوستي رابي رنگ ، زندگي را با رنگ ،‌عشق را رنگارنگ ، رنگين کمان را هفت رنگ ، شاپرک را صد رنگ
    و من را دلتنگ دوستان آفريد

داشتم اشک هايم را روي نامه اي عاشقانه با قطره چکان جعل مي کردم ، خاطرم آمد شايد دلتنگ خنده هايم باشي
    ببخش اگر اين روز ها عشق با گريستن اثبات مي شود

خدايا دلم گرفته ، ميان اين همه آرزوها ، دلتنگ ترين بنده ات را درياب

دلتنگ خنده هاي بهارانت در کوچه خزان زده دلم،نگاه مهربانت را به انتظار نشسته ام.يک شب از کوچه خيالم بگذر شايد عطر گيسويت خواب پريشانم را التيام ببخشد

دوست داشتن تمثيلي از نفس کشيدن من است، سزاواري من در زندگي، شايستگي‌ام در بودن!ا
    ... اگر سزا بود چنان در آغوش‌ مي‌فشردم که يکي گرديم، و در آن پيکر، نه من دلتنگ
    مي‌شدم، نه او مي‌گريخت

زندگي قشنگه اگه با تو باشه... مرگ قشنگه اگه براي تو باشه... دلتنگي قشنگه اگه به
    خاطر تو باشه... من قشنگم اگه با تو باشم اما تو هرجور که باشي قشنگي

امشب تمام گذشته ام را ورق زدم

پر از لحظه هاي سياه ، لحظه هاي داغ و پرالتهاب بي قراري ، دلتنگي افسرده ، خاموشي ، سکوت ، اشک ، سوختن .... چيزي نيافتم
    نفرين به بودن وقتي با درد همراه است

از تو براي تو و براي دلتنگي هاي هميشگيم مي نويسم
    مي گويم که من تو را بهترين ميدانم تو را...ميخواهم

ديگه به نبودت عادت کرده بودم

خو دمو با خيالت راحت کرده بودم

دو باره زد به سرم شعر دلتنگي بگم

براي دل خو دم شعر غريبي رو بگم

دلتنگم و با هيچکسم ميل سخن نيست

کس در همه آفاق به دلتنگي من نيست

خوشحالم که بردم چون کسي رو از دست دادم که دوستم نداشت

خوشحالم که باختي چون کسي رو از دست دادي که دوستت داشت

تو روزگار رفته ببين چي سهم ما شد

از عاشقي تباهي

از زندگي مصيبت

از دوستي شکستو

از سادگي خيانت

با تو بودن خيلي وقته که گذشته

بي تو بودن مثل مهر سرنوشته

حالا اسم تو را هي زمزمه کردن

واسه من نه تو ميشه نه فرقي داره

از دشمنان برند شکايت به دوستان / چون دوست دشمن است شکايت کجا بريم ؟

بنويس اي سنگتراش عاقبت شدم فداش ، بنويس تا بدونه عمرمو دادم براش

بوديم و کسي پاس نميداشت که هستيم

باشد که نباشيم و بدانند که بوديم
    24 jack bauer 7

8. کاربر مقابل از king 2011 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    3,069
    تشکر تشکر شده 
    4,117
    تشکر شده در
    2,249 پست
    قدرت امتیاز دهی
    866
    Array

چقدر جالبه که: 1.تا وقتي مريض نشي کسي برات گل نمياره. 2.تا فرياد نزني کسي به طرفت بر نميگرده. 3. تا گريه نکني کسي نوازشت نميکنه. 4.تا قصد رفتن نکني کسي به ديدنت نمياد................و تا وقتي نميري کسي تو رو نمي بخشه
    ======================
    عشق پلي است براي وصل به دلدار عشق سکوي پرواز دو کبوتر است دو کبوتر عاشق که بتوانند با هم زندگي را بسازند و از بودن با هم احساس خوشبختي کنند. به اميد روزي که همه به محبوب خود برسد
    ======================
    چقدر سخته وقتي تو زندان عاشقي گرفتار شدي و ازت پرسيدن جرمت چيه؟؟؟ بگي : عشق ... چقدر سخته وقتي كه كادو تولدت كه هميشه كلي واست عزيزه بي وفايي باشه ... چقدر سخته وقتي كسي كه دلت رو اسير كرده جواب نگاه عاشقانه تو رو نده ... چقدر سخته وقتي عاشق كسي باشي كه از عشق چيزي نمي دونه ... ولي سخت تر از همه اينه كه تو جاده هاي عاشقي به تابلوي عبور ممنوع بخوري به همون تابلويي كه هزاران قلب عاشق رو پشت خودش نگه داشته ... عشق ممنوع
    ======================
    اي كساني كه مامور دفن من هستيد؛ دستهايم را بيرون از تابوت بگذاريد تا همه بفهمند منتظر كسي بودم ولي به او نرسيدم. كفني سياه تنم بپوشانيد تا همه بدانند سياه بخت تر از همه من بودم . چشمهايم را باز بگذاريد تا همه بدانند چشم به راه كسي بودم ولي به او نرسيدم . و در آخر دو قطعه يخ به شكل صليب بالاي سر من بگذاريد تا با اولين طلوع آفتاب به جاي او برايم اشك بريزند.
    ======================
    يه روز وقتي به گل نيلوفر نگاه کردم ترس تموم وجودمو برداشت که شايد منم يه روز مثله گل نيلوفر تنها بشم وسطه يه مردابه بزرگ .... حالا که ميبينم خودم مرداب شدم دنبال يه گل نيلوفر ميگردم که از تنهايي نميرم ... حالا مي فهمم که گل نيلوفر مغرور نيست ... اون خودشو وقف مرداب کرده بود
    =====================
    محبت از درخت آموز که حتی سایه از هیزم شکن هم بر نمی دارد
    =====================
    از بهار پرسيدم عشق يعني چه؟گفت تازه شكفته ام هنوز نميدانم از تابستان پرسيدم عشق يعني چه؟گفت درگرماي وجودش غرقم نميدانم از پاييز پرسيدم عشق يعني چه؟گفت در هزار رنگ آن باخته ام نميدانم از زمستان پرسيدم عشق يعني چه؟گفت سرد است و بي رنگ
    =====================
    انسان موجود عجيبي است! اگر به او بگوييد در آسمان خدا، يکصد ميليارد و نهصد و نود و نه ستاره وجود دارد، بي چون و چرا مي‌پذيرد. اما اگر در پاركي ببيند روي نيمكتي نوشته‌اند: «رنگي نشويد» فورا انگشت خود را به نيمكت مي‌كشد تا مطمئن شود
    =====================
    انسان با سه بوسه تکميل مي شود 1-بوسه مادر که با آن با يه عرصه خاکي مي گذاري 2- بوسه عشق که يک عمر با ان زندگي مي کني 3- بوسه خاک که با ان با به عرصه ابديت مي گذاري
    ===================
    يه دوست خوب و مهربون خيلي زود از دست مي ره ولي يه دوست بد و نامهربون تا ابد واست مي مونه دلم مي خواست اوني که دوستش داشتم بد بود
    ===================
    خواستم هديه اي برايت بفرستم گل گفت : مرا بفرست تا با عطرخود او را شاد سازم گفتم : اوخودش گل است خار گفت : مرابفرست تا به چشم دشمنانش فرو روم ، گفتم : او آنقدر مهربان است كه دشمن ندارد؛ بلبل گفت : مرا بفرست تا با آوازم او را شاد سازم، گفتم : نه او خوش صداست ناگهان صداي قلبم به گوشم رسيد؛ صداي تاپ تاپ قلبم بود كه مي گفت مرا بفرست تادوستش بدارم
    =======================
    قلب فقط قلب ... ی، عشق فقط عشقه لاتی، رنگ فقط شکلاتی، 6 ماه تو حبس بی ملاقاتی؛ فکر نکنی گنده لاتيم، ما فقط خاطر خاتيم
    =====================
    نمي کشم بعد از اين نفسي اگر به داد دل من نرسي رها نمي کنم تو را شکسته بس اين دل من......چرانمي رسد به تو صداي گريه هاي من ؟ آرام جان ...عکس تو در ائينه ها نيست..افسوس اينجا تنها جاي تو خالي است.. نشسته ام به ياد تو غريب و تنها ....بيا رها کن و ببر مرا از اين سکوت شبها

10. کاربر مقابل از Sara12 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    yeke bara hame hame bara yeke
    تشکر تشکر کرده 
    3,639
    تشکر تشکر شده 
    1,506
    تشکر شده در
    1,036 پست
    حالت من : Narahat
    قدرت امتیاز دهی
    332
    Array

اس ام اس عاشقانه جدید

کاش تو چایی بودی و من قندون، من خودمو فدات می کردم تا تو تلخی زندگی رو احساس نکنی.
    در کوچه های عشق دنبال تو می گشتم / حقیقت شب بود ترسیدم و برگشتم!
    شرط دل دادن ٬ دل گرفتنه وگرنه یکی بی دل میشه و یکی دو دل !
    کسی که باورت داره ، همیشه یک قدم جلوتر از کسیه که دوستت داره .
    زندگی وقتی قشنگه که در کتاب قانون آن اصل معرفت ماده محبت و تبصره عشق نوشته شده باشه .

سلام. هوا داره سرد می شه…
    مواظب باش کسی ازسردی هوا به گرمی قلبت پناه نبره.
    یه روز سرد وقتی دنبال جایی برای قایم شدن می گشتم نتوانستم جایی گرمتر از قلبت پیدا کنم… فراموشم نکن بیرون خیلی سرده.
    یه نصیحت: مواظب خودت باش.
    یه خواهش:هیچ وقت عوض نشو.
    یه آرزو: فراموشم نکن.
    یه دروغ: دیگه دوستت ندارم.
    یه حقیقت: دلم برات تنگ شد
    انواع چیپس چیتوز:
    ۱- ساده مثل دلت
    ۲- نمکی مثل اشکات
    ۳- سرکه ای مثل حرفات
    ۴- فلفلی مثل چشمات
    ۵- گوجه ای مثل لبهات
    سلامی به گرمی آش رشته، که روش با پیازداغ نوشته:
    “دوست دارم فرشته”
    وفا را از ماهی بیاموز که وقتی از آب جداست می میرد، نه از زنبور که وقتی از گلی خسته می شود سراغ گلی دیگر می رود.
    ازدلم پرسیدم عشق راخلاصه کن، گفت: آغازکسى باش که پایان توباشد.
    بازی روزگار را نمی فهمم، من تورا دوست دارم، تو دیگرى را، دیگرى مرا، و همه ما تنهاییم.
    غربت را نباید درالفبای شهرغریب جستجو کرد. همین که عزیزت نگاهش را به طرف دیگری کرد، تو غریبی.
    خدا زمین را مدور آفرید تا به انسان بگوید همان لحظه ای که تصور می کنی به آخر دنیا رسیده ای درست در نقطه آغاز هستی.
    انتظار سخت است، فراموش کردن هم سخت است. اما اینکه ندانی باید انتظار بکشی یا فراموش کنی از همه سخت تر است.
    فاصله بین داشتن و نداشتن صرف فعل خواستن است.
    اگه کسی برات می میره، اونقدر مرام داشته باش که یه شاخه گل سرخ ببری سر مزارش.
    امضا ندارم ولی به جاش اثر انگشت میزارم

[SIGPIC][/SIGPIC]

عضو سایت
    yeke bara hame hame bara yeke
    تشکر تشکر کرده 
    3,639
    تشکر تشکر شده 
    1,506
    تشکر شده در
    1,036 پست
    حالت من : Narahat
    قدرت امتیاز دهی
    332
    Array

اس ام اس های عاشقانه جدید2

اس ام اس های عاشقانه جدید

دیروز رفته بودم کتاب فروشی که یکدفعه یه کتاب صورتی رنگ توجهمو جلب کرد. اسمش “عشق” بود. بازش کردم دیدم نوشته: بخش نخست: صداقت..
    * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
    تو مثل اون گل سرخی که گذاشتم لای دفتر، مثل تقدیر، مثل قسمت، مثل الماسی که هیچکس، واسه اون نذاشته قیمت..
    سهم هر کسی که باشی خوش به حال روزگارش، آخه پاییز و زمستونش میشه رنگ بهارش..
    ببین که چشم عاشق، داره ستاره میشماره
    به انتظار چشمات، هر شب داره می باره
    می خواد که فریاد بزنه که دل چه بی قراره، نمی تونه، نمیشه..
    آخه عشق که صدا نداره..
    کبوترم، لانه ی من بام توست، کجا روم؟ مرغ دلم رام توست، پادشه کشور عشقم ولی، نگین انگشتری ام نام توست..
    میگن اگه میخوای تو عشقت شکست نخوری فقط یکی رو دوست داشته باش و بهش بگو تو رو بیشتر از خودم و کمتر از خدا دوست دارم!

اگر همون قدر که ستاره در آسمون هست ماه بود، باز هم آسمون بدون تو سیاه بود!
    عشق زائیده ی تنهایی است و تنهایی نیز زائیده ی عشق!
    با یه قامت شکسته، با نگاهی مات و خسته، سرشو برده تو شونش، یه نفر تنها نشسته، توی تنهاییش یه درده، جای پای قلبی سرده، گل سرخی بوده اما، دیگه پژمرده و زرده، فارغ از دیروز و فرداش، غرقه تو دریای درداش، حسرتش یه عشق نابه، که وفا کنه به عهداش..
    برای من که دلم چون غروب پاییز است، صدای گرم تو از دور هم دل انگیز است..
    ما می رویم، عشق می ماند، پس عاشق باش تا بمانی..
    امروز با هم بودن را تجربه می کنیم و شاید فردا به یاد هم بودن را، پس امروز را بیا زیبا زندگی کنیم، به حرمت خاطرات فردا!
    میگن عاشقا عشقشون رو زیبا می بینن. این دفعه که دیدمت خیلی زیبا شده بودی. نمی دونم تو هر دفعه داری زیباتر میشی یا من عاشقتر؟!
    در زمین عشقی نیست که زمینت نزند، آسمان را دریاب!
    دوست دارم بمیرم و سیاه پوشت کنم، دوست ندارم بمانم و فراموشت کنم..
    تا نباشد این جدایی ها، کس نداند قدر یاران را، کویر خشک می داند، بهای قطره باران را..
    شبی پرسیدمش با بی قراری، به غیر از من کسی را دوست داری؟ دو چشمش اشک شد از شرمساری، میان گریه هایش گفت: آری!؟..
    بی تو در سینه ی من دل دیگه جایی نداره، زندگی بی گل روی تو صفایی نداره، از غم دوری تو ای گل یکدونه ی من، دردی افتاده به جونم که دوایی نداره..
    خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است، نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت..
    هر وقت حس کردی فاصله ها ما را از هم دور کرده اند به یاد خاطره های با شکوهمان بیفت. باور کن فاصله ها هیچ وقت حریف خاطره ها نمی شوند..
    مژه بر هم نزن ای دوست که بادم ببرد، چون سبک تر شده ام از پر کاهی ز غمت!
    بنویس با خط الماس، رو تن نازک شیشه، که بدون نور چشمات شب من سحر نمیشه..
    تو که آهسته می خوانی قنوت گریه هایت را، میان ربنای سبز دستانت دعایم کن، که محتاج دعای جمله یارانم..
    امضا ندارم ولی به جاش اثر انگشت میزارم

[SIGPIC][/SIGPIC]

کاربر فعال
    تشکر تشکر کرده 
    12,424
    تشکر تشکر شده 
    11,190
    تشکر شده در
    5,632 پست
    قدرت امتیاز دهی
    7107
    Array

عشق مال من،مرگ مال تو......آسمون مال من،زمین مال تو.......دنیا مال من،خاک مال تو
    همه چیز مال من،اما من مال تو.......!!!!!!!

d79gibl38tqrm7is3x77

x5lc1ibig9cekrsxpqe5

کاربر فعال
    تشکر تشکر کرده 
    12,424
    تشکر تشکر شده 
    11,190
    تشکر شده در
    5,632 پست
    قدرت امتیاز دهی
    7107
    Array

زندگی آب راه‌ايی است به نام وفا... ميريزد به جويی به نام صفا... ميرود به رودی به نام عشق... ميرسد به دريايی به نام وداع...

d79gibl38tqrm7is3x77

x5lc1ibig9cekrsxpqe5

کاربر فعال
    تشکر تشکر کرده 
    12,424
    تشکر تشکر شده 
    11,190
    تشکر شده در
    5,632 پست
    قدرت امتیاز دهی
    7107
    Array

عزیزم این قلب کوچک و شکسته و پر از عشق من تنها هدیه ای است از طرف من به
    تو

گه یه روز یه نفر لگد زد بهت ناراحت نشو آخه تو خیلی توپی

يه دنيا فداي هر چي دل مهربونه، يه دل فداي اوني که اين SMS رو مي خونه...

iiiiiiii!iiiiiiii
    ايناهمه تو رو دوست دارن، اوني که غش کرده من

عزیزم به جز تو کسی برای من دوست داشتنی نیست و به جز تو کسی لایق این
    قلب بی طاقت من نیست

از بچگي بهم ياد دادند که هر ساعت 60 دقيقه است و هر دقيقه 60 ثانيه...
    ولي کسي نگفت که هر ثانيه بدون تو 100 ساله

جاده خوشبختي تقريبا هميشه مسدود است؛ لطفاً کمي حوصله کنيد تا به مقصد برسيد

قصه ي عشق من و تو به قشنگي خياله
    من و تو ماهي و آبيم که جداييمون محاله

انواع بوس:
    1.بوس صورت : دوست داشتن
    2. بوس پيشاني : آرامش
    3.بازو‌ : شوخي كردن
    4.لب : عاشق بودن
    5. گردن : نياز داشتن
    تو كدومشو به من ميدي ؟!

هر كس كه دلي داشت به دلدار سپرد
    اين دل نفرين شده ي ماست كه تنهاست هنوز . . .

بگم سلام دل ميگيره
    بگم عليك دل ميميره
    فقط ميگم دوست دارم
    اينجور دل آروم ميگيره . . .

لحظه رفتنيست و خاطره ماندني
    تمام ادبيات عشق را يه يك نگاه مي فروختم اگر :
    لحظه ماندني بود و خاطره رفتني . . .

d79gibl38tqrm7is3x77

x5lc1ibig9cekrsxpqe5

صفحه 3 از 37 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)