صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: معرفی فیلمهای خارجی جدید (2010-2011)

عضو سایت
    گاه برای ساختن باید ویران کرد، گاه برای داشتن باید گذشت ، و گاه در اوج تمنا باید نخواست!
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    حالت من : Akhmoo
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

Justin Bieber p karimi m

جاستین بیبر خواننده ی نوجوان و مشهور آمریکایی این بار به صورت سه بعدی روی پرده سینما خواهد رفت.این نمایش شامل نشان دادن بخشی از زندگی جاستین از ابتدا تاکنون و همچنین اجراها و آهنگ های جدیدی اوست که مخصوص این فیلم خوانده شده است

فیلم Justin Bieber: Never Say Never
    فیلم جاستین بیبر
    تاریخ نمایش:
    February 11
    , 2011
    جمعه بیست و دوم بهمن ماه1389
    کارگردان:
    Jon Chu
    بازیگران:
    جاستین بیبر
    Justin Bieber
    اوشر
    Usher

تهیه کننده:
    Paramount Pictures
    سبک فیلم:
    بیوگرافی روایت کننده موسیقی سه بعدی
    Biography Documentary Music 3D
    درجه بندی فیلم:
    مناسب برای تمام سنین
    [دل خوش از آنیم که حج میرویم؟ ..]
    غافل از آنیم که کج میرویم

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از shirin71 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    گاه برای ساختن باید ویران کرد، گاه برای داشتن باید گذشت ، و گاه در اوج تمنا باید نخواست!
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

From Prada to Nada ssp

نورا و مری دو خواهر همسن و سال هستند که به همراه خانواده ی خود در لس آنجلس زندگی می کنند. زندگی مرفه و مناسبی دارند تا اینکه یک روز متوجه ی شوند تمام آنچه پدرشان در این سال ها جمع کرده و اندوخته اکنون از دست رفته است و آنها به جمع بی خانمان و بی پول ها پیوسته اند.برای همین مجبور می شوند برای مدتی نزد عمه ی خود بروند اما محل جدید و سطح طبقاتی زندگی عمه ی آنها بسیار پایین تر از زندگی خوش و پر رزق برق گذشته آنها است و اکنون آنها با مسائل جدیدی آشنا می شوند. اینکه زندگی بدون پول هم سختی های بسیاری دارد اما همین زندگی متوسط و عمومی زیبایی خاص خود را دارد.

فیلم From Prada to Nada
    فیلم از پرادا به نادا
    تاریخ نمایش:
    January 28
    , 2011
    جمعه هشتم بهمن ماه1389
    سالن های نمایش دهنده:
    250سالن سینما
    کارگردان:
    Fina Torres
    بازیگران:
    Alexa Vega
    April Bowlby
    Wilmer Valderrama
    Camilla Belle
    Kuno Becker
    Nicholas D'Agosto

تهیه کننده:
    Lionsgate Films
    سبک فیلم:
    Drama Comedy Romance Adaptation
    درجه بندی فیلم:
    مناسب برای سنین بالای سیزده سال

[SIGPIC][/SIGPIC]

4. کاربر مقابل از shirin71 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

قبلاً هم نوشته بودم که آقامون کلّی فیلم و کتاب دارند و من می‌توانم یک‌سالِ تمام، هر روز با دو تا فیلم و کتاب سرگرم بشوم و نفهمم کی صبح شد و کی شب. البته همه‌ی فیلم‌ها، خوب نیستند: مثلاً «برگشت‌ناپذیر» را ابداً نتوانستم تحمل کنم و آنقدر حالم را بد کرد که چند دقیقه‌ای رسماً «هاپو» شدم! (سلام شمیم)
    البته من توانایی‌ی تماشای هر نوع فیلمی را دارم. از فیلم ترسناک گرفته تا رومنس. تا بنجل حتی (+) اما، فیلم مذکور، هیچکدام اینها نیست. تنها مشخصه‌اش، تهوع‌آور بودن و بی‌پرده بودن‌اش است. یک‌نوع فحاشی کامل به خوی انسانی. نمود کامل انسانِ متمدنی که در تعریف، بازگشت‌ِ خود به حیوانیت را ارتجاع نمی‌دانند ولی بازگشت به مذهب و دین و اعتقاد به خدا را می‌دانند!
    ولی در چند روز گذشته دو فیلم خوب دیدیم یکی از سینمای آمریکای لاتین و دیگری از آمریکای خودمان!
    Amores perros فیلم خوبی است. روایتِ زیاده‌خواهی‌های انسانی است و اشتباهاتی که می‌توان از آنها جلوگیری کرد. روایتِ معادلات خاص بشری، سرمایه‌داری نوین. اسارت انسان در محاصره‌ی خواسته‌های بی‌حد و حصرش. فیلم سه «نما» دارد. سه نمای ظاهراً جدای از هم، ولی مرتبط به هم. در انتهای فیلم، ناخودآگاه یاد سه رنگ «آبی، سفید، قرمز» می‌افتی. صحنه‌ای که در آن پیرمرد ژنده‌پوشی که برای کشتنِ کسی استخدام شده است، شاهد صحنه‌ی تصادفی است که میان شخصیت‌های دو نمای پیشین است. فیلم پایانی عجیب تأثیرگذار دارد.
    amoresperros
    Welcome to the rileys یک فیلم اخلاق‌گرای ساده و روانی است. پیچیدگی‌های amoresperros را ندارد. روایتِ اتفاقاتی است که هر آن ممکن است برای خودمان رُخ بدهد. اتفاقاتی که یک مدیریتِ خوب و ارزشمند، می‌تواند به سمتِ رهایی و پیروزی هدایتمان کند. روایتِ زن و شوهری که فرزند دخترشان را در تصادفِ ماشین از دست داده‌اند، در حالی‌که پانزده ساله بود. این رخداد، تأثیراتِ بدی روی زندگی‌ی مشترک‌اشان می‌گذارد و آنها را رفته رفته از هم دور می‌کند. مرد داستان، در سفری کاری، با دختر شانزده ساله‌ای مواجه می‌شود که از خانه فرار کرده است و به تن‌فروشی روی آورده است. مرد با فروتنی و خودداری‌ی عجیبی، دختر رام ناشدنی و فاسد را مطیع و پالوده می‌کند. بی آنکه نصیحت‌اش بکند یا زندانی. رفتاری که هرگز فرصت نکرد با دختر و همسر خودش داشته باشد. ولی فرصت مهیا می‌شود و زن و شوهر به زندگی‌ی پُرمهر سابق بازمی‌گردند.

[SIGPIC][/SIGPIC]

6. کاربر مقابل از shirin71 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)