صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: سومین مهمان صندلی داغ World-civilization

سرپرست
    شعار بلد نیستم
    تشکر تشکر کرده 
    20,666
    تشکر تشکر شده 
    10,290
    تشکر شده در
    4,519 پست
    حالت من : Motarez
    قدرت امتیاز دهی
    4891
    Array

درود بر همکار گرامی آزاده خانم

من یه چندتا سوال داشتم که اگه بزرگواری کرده و به انها پاسخ بدهید خیلی ممنون میشم

1-چرا دخترا عادت ندارن به کسی گل بدن مگه گل دادن ایرادی داره

2-اگه به شما بگن پیاز بخور ودر صورت نخوردن کتابهای تاریخی شما از تون گرفته میشه چه کار می کنید

3-اگه به شما پیش نهاد بازی در فیلمهای مهران مدیری بشه چکار می کنید

4-پسرها از نگاه یه دختر باستان شناس

5-اگه در زمان کورش بودید چه کار می کردید

6-چطور شد که به تاریخ علاقه مند شدید

7-
    krn7288
    3-چرا خانوما لجبازا؟

World-civilization
    جواب رو از خودتون بپرسید
    من از خودم پرسیدم چونکه جواب رو ندونستم زحمتشو انداختم گردن شما که جواب بدید

8-تا به حال به فکر نو اوری در حیطه باستان شناسی افتادید

9-تا حالا با چکش زدید تو سر کسی

10- دوست دارید که دخترها رو هم ببرن خدمت سربازی برای خدمت به وطن

در دنیا هیچ بن بستی نیست.یا راهی خواهم یافت،یا راهی خواهم ساخت

انجمن تاریخ وروانشناسی
    تشکر تشکر کرده 
    843
    تشکر تشکر شده 
    774
    تشکر شده در
    255 پست
    قدرت امتیاز دهی
    140
    Array
    1-چرا دخترا عادت ندارن به کسی گل بدن مگه گل دادن ایرادی داره
    نه ایرادی نداره ولی من این جوریم و اگر هم بخواهم بدم افراد بخصوصی رو شامل می شه.
    2-اگه به شما بگن پیاز بخور ودر صورت نخوردن کتابهای تاریخی شما از تون گرفته میشه چه کار می کنید
    غیر ممکن است که من پیاز بخورم
    3-اگه به شما پیش نهاد بازی در فیلمهای مهران مدیری بشه چکار می کنید
    رد می کنم چون از بازیگری خوشم نمیاد
    4-پسرها از نگاه یه دختر باستان شناس
    من از پسرها زیاد خوشم نمیاد چون الکی مغرور ،خودخواه ،خودپسند ،خیانت کار روی این کلمه آخری خیلی تکیه دارم اصولا به هیچ مردی نمی شود اطمینان کرد.البته ببخشید که اینقدر رک هستم.
    5-اگه در زمان کورش بودید چه کار می کردید
    تمام تلاشم رو برای برعهده گرفتن فرماندهی سپاهش انجام می دادم.
    6-چطور شد که به تاریخ علاقه مند شدید
    داستانش طولانی است
    7-

من از خودم پرسیدم چونکه جواب رو ندونستم زحمتشو انداختم گردن شما که جواب بدید
    این تفکر مردهاست که زن ها لجبازند مردها که بدترند
    8-تا به حال به فکر نو اوری در حیطه باستان شناسی افتادید
    9-تا حالا با چکش زدید تو سر کسی
    نه اصلا
    10- دوست دارید که دخترها رو هم ببرن خدمت سربازی برای خدمت به وطن
    ]
    من سربازی رو یک جور بیگاری می دونم تا خدمت به وطن. ترجیح می دهم خاطرات این افراد رو بشنوم تا برم سربازی.

afsanah82
    مهمان

سلام عرض میکنم خدمت شما

1- چرا گفتید پسر ها خیانتکارن مگه دختر ها نیستن؟
    2-دختر ها مغرورون یا پسر ها ؟ با مثال
    3-از کدوم درس خوشتون میاد از کدوم نه؟
    4-جومونگ رو نگاه میکنی؟
    5-نظرت درباره آتا تورک؟
    6-چرا میشه قیافه عاشق رو از دور فهمید؟
    7-نظرتون درباره تبریز؟
    8- به غیر از تاریخ به چیز ی هم علاقه دارید؟
    9-یک بیت شعر؟
    10-نظرت درباره کچل ها(مخصوصا آقا محمد)

انجمن تاریخ وروانشناسی
    تشکر تشکر کرده 
    843
    تشکر تشکر شده 
    774
    تشکر شده در
    255 پست
    قدرت امتیاز دهی
    140
    Array
    1- چرا گفتید پسر ها خیانتکارن مگه دختر ها نیستن؟
    معلومه که نیستند ،آقایون در این کار همیشه پیشتاز بودند ، هستند و خواهند بود.
    2-دختر ها مغرورون یا پسر ها ؟ با مثال
    پسرها ،تو اجتماع یک نگاه کوچیک کنید پیدا می کنید ،اصلا به خودتون مراجعه کنید چرا راه دور می رید.برای مثال آقایان هیچ وقت حاضر به اعتراف اشتباهاتشون نیستند.
    3-از کدوم درس خوشتون میاد از کدوم نه؟
    تاریخ ، دینی
    4-جومونگ رو نگاه میکنی؟
    یکش رو نگاه کردم چون تحریف نشده بود ولی 2 رو اصلا اگر خوب نگاه کنید همش رو از تاریخ ایران کپی کردند.ترجیح می دم فرار از زندان رو ببینم.
    5-نظرت درباره آتا تورک؟
    به نظر من آتاتورک یک رهبر روشنفکر با ایده های بزرگ بود هیچ وقت نباید فراموش کنیم که اقدامات او بود که عثمانی عقب مانده را به ترکیه پیشرفته تبدیل کرد.
    6-چرا میشه قیافه عاشق رو از دور فهمید؟
    چون قیافه ی یک عاشق با دیگران متفاوته که همین باعث تمایزش در یک جمع می شه.
    7-نظرتون درباره تبریز؟
    یاد بازار تبریز که چند روز پیش ثبت جهانی شد افتادم به نظرم این بنا نمایانگر ارزشهای فرهنگی اجتماعی این شهر است.
    8- به غیر از تاریخ به چیز ی هم علاقه دارید؟
    معلومه،مگه می شه علاقه نداشته باشم.موزیک و رقص باله رو خیلی دوست دارم ،هم چنین سیاست ،سفر و...
    9-یک بیت شعر؟
    سیاوش منم نه از پریزادگان از ایرانم از شهر آزادگان
    10-نظرت درباره کچل ها(مخصوصا آقا محمد)
    نمی تونم بگم ، یاد باب اسفنجی افتادم که گفت :تاسه ،تاسه ،چشام جر خورد.
    به منظور نگیریدها
    64a4689069284af8ba4b

در اينجا من آرميده ام.من،كوروش،شاه شاهان

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array
    به نام یزدان پاک
    سلام دوستان
    لطفا نظرتان را در مورد کلمات و جملات زیر بگین :

کد:
    ایران

کد:
    این جهان افسانه افسانه هاست ، هر که دل بر آن ببندد دیوانه دیوانه هاست .

کد:
    روزگاريست که شيطان فرياد ميزند آدم پيدا کنيد،سجده خواهم کرد....!

کد:
    آنها که به سر در طلب کعبه  دویدند

چون عاقبت الامر به مقصود رسیدند

رفتند در آن خانه که بینند خدا را

بسیار بجستند خدا را و ندیدند

چون معتکف خانه شدند از سر تکلیف

ناگاه خطابی هم از آن خانه شنیدند

ای خانه پرستان چه پرستید گل و سنگ

آن خانه پرستید که پاکان طلبیدند

ممنون
    شاد و پیروز باشید
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    7,087
    تشکر تشکر شده 
    8,503
    تشکر شده در
    2,353 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1937
    Array
    با درود بر یزدان پاک
    وعرض خسته نباشید خدمت دوست محترم

خوب اول به این سوال من که در رفتید وجواب ندادید جواب بدیدddd

برای هر یک از تصاویر زیر یک خط بنویسید

[imagephpu5ampdateline1268513856

imagephpu1ampdateline1280519351

imagephpu1268ampdateline1279631419

imagephpu7ampdateline1277898115

imagephpu629ampdateline1279358602

imagephpu16ampdateline1277424585

imagephpu649ampdateline1280686340

imagephpu25ampdateline1270842162

با سپاس

93365739541900062743
    profilephpid100002248043280

22771097565880345367
    facebook

23759482593804762228
    NewGame7191

مدیر فنی سایت
    سکوت!!
    تشکر تشکر کرده 
    1,701
    تشکر تشکر شده 
    1,704
    تشکر شده در
    347 پست
    حالت من : Khaste
    قدرت امتیاز دهی
    1167
    Array

با درود

اول من این نکته را بگم که هر چقدر شما از پسرا بدتون بیاد و اینکه شما به نوعی آنتی بوی هستید کاملاً به خودتون مربوطه اما اینکه خیلی راحت توهین میکنید اونم به قشری در حدود نصف مردم دنیا برام خیلی عجیبه و البته غیر قابل هضم. شما چنتا پسر دیدین با همچین خصوصیاتی که موضوع را تعمیم دادید به کل؟؟؟ من قصد دفاع از حقوق هیچ قشری را ندارم ولی وظیفه ایجاب می کرد که بگم (بنویسم!)

من از پسرها زیاد خوشم نمیاد چون الکی مغرور ،خودخواه ،خودپسند ،خیانت کار روی این کلمه آخری خیلی تکیه دارم اصولا به هیچ مردی نمی شود اطمینان کرد.البته ببخشید که اینقدر رک هستم.
    خیلی ها این احساس شما را دارن ولی ... !!!

خود من هم نسبت به دخترها خوش بین نیستم ولی همیشه احترام گذاشتم به جنس مخالف و سعی کردم از این چارچوب تخطی نکنم.

امیدوارم از حرف من ناراحت نشید. بگذریم!!

1_ زیباترین جمله ای که تاحالا شنیدید

2_ بهترین دوران تحصیلی؟

3_ بهترین معلم دوران زندگی (نه فقط معلم های تحصیلی کلاً کسایی که ازشون درس گرفتید)

4_ زندگیتون را چه رنگی میبینید؟ و دوست دارید چه رنگی باشه؟

5_ بزرگترین درسی که از زندگی گرفتید؟ تک ماده هم کردید؟

6_ تاحالا شده دل کسی را بشکنید ولی پشیمون نشید از کارتون اگه ممکنه توضیح بدید

7_ بلندترین شب زندگیتون چه شبی بوده؟؟ شبی بوده که نخواین صبح بشه؟؟

8_ علم بهتر است یا ... ؟؟

9_ گافه کلاسه (کافه گلاسه) چیه؟؟ کاپوچینی (کاپو چینو) چیه؟؟

10_ یک سوال تاریخی: شما فرماندهی لشکر ساسانیان را بر عهده دارید با تهاجم اعراب چگونه برخورد میکنید؟؟ (منظورم دقیقاً لشکر اسلام است!)

این هم سوالاتی که بنده فکر میکنم جواب درستی دریافت نکرده ام ممنون می شوم ریویژن بگذارید رو جواباتون:

1. شما واقعاً lp640 دارید؟ بر فرض محل که بله! از کجا خریدید؟

8. پررنگ ترین روز زندگیتون چه روزی بوده؟ (منظورم اینه که اون روز چه روزی بوده برای چی پررنگ بوده)

9. اگه بتونین زمان را به عقب برگردونین چقدر عقب میرید و چه تغییری تو روند زندگیتون ایجاد میکنین؟ (مثلاً تا چه سنی میرید عقب و چه تغییراتی میدید؟؟)

7. تا به حال به اصفهان سفر کردید؟ در صورتی که بله نظرتون راجع به اصفهانی ها چیه؟ و در صورتی که نه بازم نظرتون چیه؟

نه، نظر ندم بهتر ه
    چرا نظر ندید بهتره؟؟ یعنی نظرتون ممکنه باعث ناراحتی اصفهانیا بشه یا چون سفر نکردید و اطلاع ندارید میگید نظر ندم بهتره؟؟

بازم اگه جسارتی شد عذر می خوام (به خصوص در مورد نکته ای که اول گفتم). هیچ کدوم از سوالات جنبه طنز ندارد!
    جاودانه شوید

imagephptypesigpicampuserid6ampdateline1278104663

من تـمــام هـستـی ام را در نـبـرد بـا سـرنوشت، در تهـاجـم با زمـان آتـش زدم، کـشتـم
    من بـهــار عـشـق را دیـدم ولـی بـاور نکــردم، یک کـلام در جــزوه هـایـم هیـچ نـنوشـتـم
    من ز مـقصد ها پی مقصـود هـای پوچ افتـادم، تا تمام خـوب ها رفتند و خوبی ماند در یادم
    من به عـشـق منتـظر بـودن، هـمـه صبر قـرارم رفت، بهـارم رفت، عـشقم مرد، یارم رفت

انجمن تاریخ وروانشناسی
    تشکر تشکر کرده 
    843
    تشکر تشکر شده 
    774
    تشکر شده در
    255 پست
    قدرت امتیاز دهی
    140
    Array
    خوب اول به این سوال من که در رفتید وجواب ندادید جواب بدید
    با درود
    من در نرفتم اینجام فکر کردم جوابهایی که اونجا دادم بس باشه

برای هر یک از تصاویر زیر یک خط بنویسید[/COLOR][/SIZE]
    [imagephpu5ampdateline1268513856

منظورت خود تصاویره؟
    همه ایران سرای من است

imagephpu1ampdateline1280519351

داشتن یک هدف برای زندگی الزامیست

imagephpu1268ampdateline1279631419

منو یاد داداشم میندازه

imagephpu7ampdateline1277898115
    خلبانی رو دوست دارم

imagephpu629ampdateline1279358602

یاد ترسفورمر افتادم
    imagephpu16ampdateline1277424585

یک خواننده واقعی
    imagephpu649ampdateline1280686340

تو بگی بهتره چون آواتر خودته

imagephpu25ampdateline1270842162

موسیقی یعنی زندگی

نمی دونم

انجمن تاریخ وروانشناسی
    تشکر تشکر کرده 
    843
    تشکر تشکر شده 
    774
    تشکر شده در
    255 پست
    قدرت امتیاز دهی
    140
    Array

اول من این نکته را بگم که هر چقدر شما از پسرا بدتون بیاد و اینکه شما به نوعی آنتی بوی هستید کاملاً به خودتون مربوطه اما اینکه خیلی راحت توهین میکنید اونم به قشری در حدود نصف مردم دنیا برام خیلی عجیبه و البته غیر قابل هضم. شما چنتا پسر دیدین با همچین خصوصیاتی که موضوع را تعمیم دادید به کل؟؟؟ من قصد دفاع از حقوق هیچ قشری را ندارم ولی وظیفه ایجاب می کرد که بگم (بنویسم!)
    با درود
    من آنتی بوی نیستم فقط گفتم از پسرا زیاد خوشن نمیاد اگه آنتی بوی بودم تو فرومی که اکثرش پسر هستن نبودم در ضمن مطمئن هستم شما دچار سوءتفاهم شدید نمی دونستم انقدر از این حرفا ناراحت میشید من انکار نمی کنم که همیشه استثنا هم وجود داره و شاید شما هم از این دسته باشید ولی من روحساب ددیدن یکی دوتا پسر اینو نگفتم خودم 100 نفر رومیشناسم که اینجوری هستن حالا این خیانت میتونه آشکار یا پنهان باشه این مردها هستنکه ده تا ده تا زن میگیرن نه خانم ها دلم مخصوصا اون دسته ازهم وطنان بیچاره من که شوهراشون هروقت به نفعشون قانون رو سینه سپر می کنند و هر وقت نه سرکوبش می کنند.بازم میگم سوء تفاهم شده .

خیلی ها این احساس شما را دارن ولی ... !!!
    این ولی شما یعنی چی؟؟؟؟اگه منظورتون اینه که فرداش میان ازدواج میکنن نمی دونم اگه یک پسری بیاد به دست وپای یک خانم بیفته و گریه و زاری کنه و واقعا خودش رو ثابت کنه و حتی شما رو تهدید کنه که خودشو به خاطر شما می کشه شاید منم باشم بهش رحم کنم و باهاش ازدواج کنم.
    خود من هم نسبت به دخترها خوش بین نیستم ولی همیشه احترام گذاشتم به جنس مخالف و سعی کردم از این چارچوب تخطی نکنم.
    من که چیزی نگفتم که اینقدر به شما برخورده یک جوری میگید انگار من به آقایون چی گفتم این در مقابل کارایی که آقایون می کنند هیچه
    امیدوارم از حرف من ناراحت نشید. بگذریم!!

1_ زیباترین جمله ای که تاحالا شنیدید
    عجیب است ولی حقیقت دارد حقیقت همیشه عجیبتر از تخیل است.
    2_ بهترین دوران تحصیلی؟
    سوم دبرستان
    3_ بهترین معلم دوران زندگی (نه فقط معلم های تحصیلی کلاً کسایی که ازشون درس گرفتید)
    به غیر از مادرو پدرم معلم تاریخ دوم دبیرستانم که بیش از یک معلم بود.
    4_ زندگیتون را چه رنگی میبینید؟ و دوست دارید چه رنگی باشه؟
    سبز ،سفید
    5_ بزرگترین درسی که از زندگی گرفتید؟ تک ماده هم کردید؟
    خواستن توانستن است .به خدا شعا رنیست
    6_ تاحالا شده دل کسی را بشکنید ولی پشیمون نشید از کارتون اگه ممکنه توضیح بدید
    آره کسی بوده که در همون حد لیاقت داشته .
    7_ بلندترین شب زندگیتون چه شبی بوده؟؟ شبی بوده که نخواین صبح بشه؟؟
    شب امتحان
    8_ علم بهتر است یا ... ؟؟
    ثروت چون با ثروت علم هم به راحتی دست یافتنی است
    9_ گافه کلاسه (کافه گلاسه) چیه؟؟ کاپوچینی (کاپو چینو) چیه؟؟
    این از اون سوال هاست!!!!!آخه مگه کسی هست که ندونه شیر و نسکافه وبستنی و کاپوچینو مهم شیر قهوه
    10_ یک سوال تاریخی: شما فرماندهی لشکر ساسانیان را بر عهده دارید با تهاجم اعراب چگونه برخورد میکنید؟؟ (منظورم دقیقاً لشکر اسلام است!)
    این شامل چند جنگ میشه خب حالا برای خلاصه اقوام حیره رو راضی نگه میداشتم (صلح دوباره)حتما اینو میدونید که اونها بودن که مانع تاخت و تاز اعراب به اطراف ایران می شدند.دیگه هیچ وقت اشنباه فیروزان رو در جنگ نهاوند تکرار نمی کردم اعراب را در دجله متوقف و سپاهم را تجهیز میکردم مردم را متوجه این واقعه می کردم که باید اختلافات مذهبی طبقاتی و ظلم و ستم پادشاه را فراموش کنند و خود را در برابر دشمنی بزرگتر از اینها متحد کنند مانع رسیدن کمکها به اعراب می شدم و.........ای کاش
    این هم سوالاتی که بنده فکر میکنم جواب درستی دریافت نکرده ام ممنون می شوم ریویژن بگذارید رو جواباتون:

8. پررنگ ترین روز زندگیتون چه روزی بوده؟ (منظورم اینه که اون روز چه روزی بوده برای چی پررنگ بوده)
    بعضی مسائل زیادی خصوصیه
    9. اگه بتونین زمان را به عقب برگردونین چقدر عقب میرید و چه تغییری تو روند زندگیتون ایجاد میکنین؟ (مثلاً تا چه سنی میرید عقب و چه تغییراتی میدید؟؟)
    7-8 سالاینم نمیشه گفت

7. تا به حال به اصفهان سفر کردید؟ در صورتی که بله نظرتون راجع به اصفهانی ها چیه؟ و در صورتی که نه بازم نظرتون چیه؟
    نه اصفهان شهر زیبایی است خیلی دوست دارم یکبار به این شهر سفر کنم لهجه مردم این شهر رو دوستدارم و مردم اصفهان خیلی دوستداشتنی و بافرهنگ هستند واقعا مهمان نواز هستند ولی فقط همین قدر

چرا نظر ندید بهتره؟؟ یعنی نظرتون ممکنه باعث ناراحتی اصفهانیا بشه یا چون سفر نکردید و اطلاع ندارید میگید نظر ندم بهتره؟؟
    آره ممکن اصفهانی ها هم دچار سوءتفاهم بشن همونطور که شما شدید
    بازم اگه جسارتی شد عذر می خوام (به خصوص در مورد نکته ای که اول گفتم). هیچ کدوم از سوالات جنبه طنز ندارد!

مدیر فنی سایت
    سکوت!!
    تشکر تشکر کرده 
    1,701
    تشکر تشکر شده 
    1,704
    تشکر شده در
    347 پست
    حالت من : Khaste
    قدرت امتیاز دهی
    1167
    Array

درود بر شما

من آنتی بوی نیستم فقط گفتم از پسرا زیاد خوشن نمیاد اگه آنتی بوی بودم تو فرومی که اکثرش پسر هستن نبودم در ضمن مطمئن هستم شما دچار سوءتفاهم شدید نمی دونستم انقدر از این حرفا ناراحت میشید من انکار نمی کنم که همیشه استثنا هم وجود داره و شاید شما هم از این دسته باشید ولی من روحساب ددیدن یکی دوتا پسر اینو نگفتم خودم 100 نفر رومیشناسم که اینجوری هستن حالا این خیانت میتونه آشکار یا پنهان باشه این مردها هستنکه ده تا ده تا زن میگیرن نه خانم ها دلم مخصوصا اون دسته ازهم وطنان بیچاره من که شوهراشون هروقت به نفعشون قانون رو سینه سپر می کنند و هر وقت نه سرکوبش می کنند.بازم میگم سوء تفاهم شده .
    انکار نمیکنم من از حرف شما خیلی ناراحت شدم چون انتظار شنیدن این حرف را از شما نداشتم. ولی به شما اطمینان میدهم جوابی که به پست شما دادم از سر ناراحتی نبود چون اگر میخواستم با ناراحتی پاسخ بدم همون روز جواب میدادم که خیلی عصبانی شدم. ولی گذاشتم چند روز گذشت.

اگر بنده فرد بدبینی حساب نیام سخته که شما را شخص خوش بینی به حساب آورد.(منظورم در این مورد هست سو برداشت نشه!!) به نظر بنده هم استثنا وجود داره ولی شاید این هایی که شما میگید استثنا هستند (حالت خوش بینانه) شایدم نه از هر دو مورد وجود داره هم مرد بد و هم خوب به مقدار زیاد (حالت متعادل). ولی خیلی غیرمنصفانه هست به نظرم اگه افراد خیانت کار را کل جمعیت مردان بدانید و بقیه را استثنا بنامید. شما چرا این همه زن و شوهر خوشبخت را نمیگین؟ یعنی همه مردا اینجور رفتار میکنن؟؟

از کجا معلوم شاید اگر خانوم ها هم منع قانونی نداشتند بیشتر از یک شوهر اختیار میکردند

ولی از شوخی گذشته من هم دیدم دخترایی که به طور هم زمان با چند پسر رابطه دارن و عجیب اینکه با همشون قول قرار ازدواج گذاشتن که اصولاً همه سر کار هستند دیگه. ,ولی نمیشه ایجوری در مورد بقیه قضاوت کرد. من هم دیدم خانوم هایی که شغلشون ازداواج هست. (در این مورد چیزی تاحالا شنیدید؟؟ امیدوارم هیچ موقه نشنوید) اما آیا این همه خانوم ها هستند؟؟ مسلماً خیر. گاهی چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید

این به این معنی نیست که به همه اعتماد باید کرد، نه اینکه همه خوبن مگر خلافش ثابت بشه. بلکه همه اونجوری هستند که شناخته میشن. پیشداوری اصولاً به خطا می انجامد.

این ولی شما یعنی چی؟؟؟؟اگه منظورتون اینه که فرداش میان ازدواج میکنن نمی دونم اگه یک پسری بیاد به دست وپای یک خانم بیفته و گریه و زاری کنه و واقعا خودش رو ثابت کنه و حتی شما رو تهدید کنه که خودشو به خاطر شما می کشه شاید منم باشم بهش رحم کنم و باهاش ازدواج کنم.
    کاش خودم این 3 نقطه را پر کرده بودم که سو تعبیر نشه. منظورم این نبود، من کلی گفتم نه فقط دخترا. جمله کامل: خیلی ها این احساس شما را دارن ولی هیچ موقع از چارچوب احترام فراتر نمی روند!!

من که چیزی نگفتم که اینقدر به شما برخورده یک جوری میگید انگار من به آقایون چی گفتم این در مقابل کارایی که آقایون می کنند هیچه
    خوب شما در یک جمله کلی و جهان شمول گفتید: "من از پسرها زیاد خوشم نمیاد چون الکی مغرور ،خودخواه ،خودپسند ،خیانت کار روی این کلمه آخری خیلی تکیه دارم اصولا به هیچ مردی نمی شود"

خوب این یعنی همون چیزی که از اول پست دارم روش صحبت میکنم. این که تعدادی آقایون خیلی کارشون زشته دلیل نمیشه همه مغرور، خودخواه ،خودپسند ،خیانت کار محسوب بشن. شایدم دلیلش اینه که کلمه خائن تو ذهن من خیلی مفهوم زشتی داره.

راستی اگه روی اون کلمه آخری تاکید نمیکردید هم اثر خودش را میگذاشت لزومی به این همه پافشاری نبود :ch):

این از اون سوال هاست!!!!!آخه مگه کسی هست که ندونه شیر و نسکافه وبستنی و کاپوچینو مهم شیر قهوه
    خوب راستش من نمیدونستم برای همین پرسیدم

آره ممکن اصفهانی ها هم دچار سوءتفاهم بشن همونطور که شما شدید
    شاید من دچار سوتفاهم شدم ولی این همه چیزی بود که از گفته های شما برداشت کردم اگر جاییش اشتباه بوده عذرمیخوام

شرمنده این همه مقدمه طولانی شد. امیدوارم باعث رنجش خاطر شما نشده باشم و اگر شدم پوزش بنده را پذیرا باشید.

ممنون از توجهتون

بگذریم!!

1- به نظر شما آسمون همه جا یکرنگه؟

2- اگه قرار باشه رنگ آسمون را شما تعیین کنید چه رنگی میگذارید؟

3- بیشترین باری که ترسیدید یادتون هست؟ از چی ترسیدید؟

4- شخصیت خاصی هست که تو زندگیتون سعی کنید ازش الگو بگیرید؟ اگه بله از چه چیزش؟

5- تعریف شما از خوشبختی؟ شما احساس میکنید خوشبختید؟

6- گریه کردن نشون ضعفه؟؟ شما اهل گریه هستید؟ (زیاد گریه می کنید؟) آخرین بار کی بود؟

7- زندگی بدون اینترنت سخته؟

8- از جایگاه اجتماعیتون رضایت دارید؟

9- نظرتون در دو مورد 1. مذهب 2. حجاب بفرمایید

10- شما به تقدیر اعتقاد دارید؟ به اختیار انسان چی؟ تناقض ندارن با هم؟

راستی این سوال بازم بی جواب موند:

فکر کنم پاسخ آقا محمد هم از قلم انداختید:

با احترام - پیروز و سربلند باشید
    جاودانه شوید

imagephptypesigpicampuserid6ampdateline1278104663

من تـمــام هـستـی ام را در نـبـرد بـا سـرنوشت، در تهـاجـم با زمـان آتـش زدم، کـشتـم
    من بـهــار عـشـق را دیـدم ولـی بـاور نکــردم، یک کـلام در جــزوه هـایـم هیـچ نـنوشـتـم
    من ز مـقصد ها پی مقصـود هـای پوچ افتـادم، تا تمام خـوب ها رفتند و خوبی ماند در یادم
    من به عـشـق منتـظر بـودن، هـمـه صبر قـرارم رفت، بهـارم رفت، عـشقم مرد، یارم رفت

11. کاربر مقابل از Ahmadreza_b عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)