صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 122

موضوع: Uploadfa | آپلود و ریموت آپلود تا سقف 1 گیگ + 100 گیگ فضا + مستقیم کردن لینک های چندین سایت

معرفی سایت های شیر
    تشکر تشکر کرده 
    4,012
    تشکر تشکر شده 
    1,601
    تشکر شده در
    394 پست
    قدرت امتیاز دهی
    812
    Array

بیچاره اون کسایی که اکانت پریمیوم خریدند .
    هرچند که حقشونه چون بارها آقا پژمان و دیگر دوستان گفتند که خرید اکانت پریمیوم از آپلودفا ارزش نداره و اصلا سراغ اکانت های پریمیوم این سایت نرید چون مسئولین آپلودفا هر روز یک تصمیم جدیدی میگرند

2. 4 کاربر مقابل از Hossein-R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

شرکت هاستینگ :

بالاخره قبول کردی 50 50 بوده ! خدا رو شکر مجبور به حرفی شدی که نمی خواستی بگی ! حرفت هم برای برگرداندن این حرفت این بود که من مشتری پیچوندم که دیدیم که پیچونده !
    هیچ مدرکی از حرف هاتون ندارید و تا فردا عصر که مهرداد بیاد منتظرم !
    مهرداد هم اینجا بیاد حرف هاشو بزنه دروغ گویی شما ها کاملا بر همه ثابت خواهد شد !
    جناب سینا اگر چت شما رو گذاشتم و محسن که بلد نبودید هارد مانت کنید چطور ؟
    این هم برای سینای گل ، نمی خواهم بیشتر از این شخصیت های شما رو به چالش بکشم ! ولی مجبورم کردید !
    جواب توهین های شما ، حقیقت تلخ وجودی شماست
    باز بخواهی صحفه چت خودت رو بزارم و مشتری رو هم می یارم ! وقتی کار بلد نیستی چرا می گید کار بلد هستید ؟
    این عکس هم چون اصرار رو حرفتون کردید گذاشتم تا بقیه حرف هاتون
    upfas8bfdwiqdx42nl9t

این هم یک دروغ دیگه آقای محسن خاکپور !
    سینا میلیون تومان هزینه کرده ! 9 میلیون تومان هم از 2 نفر گرفتید ! خودتون هم چند میلیون تومان هزینه کردید ! بالاخره کدام حرفتون رو قبول کنیم ؟
    sjp0kr31q98moi891tko

باز می تونید به توهین ها و هوچی گری هاتون ادامه بدید ! دریغ از یک کلمه حرف منطقی ، تنها توهین و توهین !
    منتظر مهرداد می مونیم

مدیریت آپلودفا :
    من اصلا نمیتونم صفحه 3 رو ببینم ولی بچه ها برام فرستادن .
    خووب شیطون بلا رسیدیم به اینجا که نگفتی چرا خاله زنکی برای بار سوم اعلام میکنم جواب ما چی شد ؟؟؟
    در مورد 50 به 50 بلههههههه 100 درصد درسته کلا همه به این موضوع آگاه هستند ولی چرا الان 20 % هست آدم سرد بشه میکنه 0 درصد مثل الان این مهمه که گفتم حرف تکراری میزنی همش توضیح دادم تو پست قبل دستم درد گرفت انقدر تکرار کردم IQ ایشون پایینه باید تحمل کنیم چند بار تکرار کنم بچه ها دنباله تنوع هستن حرف جدید نزدی خلاصه .
    آهان الان فهمیدم هی میخوای تاپیک رو کش بدی حرفت رو تکرار کنی که طرف حس نکنه بخونه
    ولی اونی که بخواد منو شما رو بشناسه از اول میخونه میاد اینجا میگه حق با کیه !
    الان نفر بیار ببینه تاپیک رو نظر میده کی بهتر پاسخ داده کی بهتر عمل کرده ! اول که رو 7 میلیون بودی دیدی که خراب شدی ماجرا مشخص شد - بعد اومدی از اون نفراتی که صفحه ی قبل مثل مهران - قیصری و ... یادم نیست بقه دیدی که ... ای بابا نکنه با آب مر** شور خونه شستی خودتو از تو بعید نیست - بعد اگه دوستان مجدد تاپیک رو ببینن کاملا مشخصه همه بر علیه ایشون هستن آخه زیر اب زنه دیگه کسی دوسش نداره تنهاست 2 ولش کن من خودمم حسم نمیگیره واسه این حرفایه بیهوده بخونم چه برسه به شما ولی داستان اینجوری بود .
    ببینم تورو پست قبل بهت گوشزد نکردم من و سینول داستانمون خیلی عمیقه ؟ نمیخونی چرت میگی ؟ میخوای ببینی بهش چیا گفتم جلو خودش چیا میگم چیه میگه رفاقت عمیقه مثل شما نیستیم با همه رفقتت 1 ماه بمونه !؟ ایمیل بده ارسال کنم متنمون رو سیاهت کنم شما بچه پاستوریزه ای هستی همون بد بد بد بگی قبوله . متنو فرستادم ندی بقیه ها آخه سابقتم خاله ز...
    میدونی مشکلت همونیه که سینول گفت روان پریشی تنهایی اینا خیلی مهمه ها جدی نمیگیری والا اگه حرف تکراری نزنی من به شخصه به همه میگم این زبون داره .

در مورد مامور و اژیر ویو ویو قبلا هم بهم گفتی با بچه های up میام ... آقا اون روز این مارو الاف کرد شدید . گفت 9 میام آقا از 8 حاضر شدیم بیاد گفتم تو راهی جواب نیومد . 9 شد گفتم الاف کردیا میای یا نه دیدم جواب نداد هیچی مارو از کارو زندگی انداخت آخر نیومد ما هم افسرده رفتیم خوابیدیم .
    بد قولی میکنه - تکرار حروف و عبارات به دلیلی کندی ذهن - منحرف کردن ذهن خواننده - جواب ندادن به سوالات - نادیده گرفتن پست در مواقع ضایع شدن - اوه خاله زنک بازی و دو به هم زنی ح رف میاری میبره خیلی بده برای یک انسانی که ادعای مردی داره . این همه نفرت از یک شخص واقعا برای من افت داره صحبت کنم .
    خدایی من اینو گذاشتم الان ببین اگه سوال تکراری و بحث تکراری نکرد مرد نیستم 4
    تا همینجا من گفتم انصافا برید نگاه کنید کلا مثل آقای x میمونه هی ازش سوال میشد میگفت شما چرا چرا بابا جواب سوال بده.
    انقدر خوشحالم که این شخصیت رو به این زودی شناختم . نمیدونم کلا باهاش کار دارم شدید اگه این دوستمون با انواع اسامی تنها تنهایی تنهاپور -هیچ کس تنها نیست - تنها در خانه - تونست کار کنه مردنیستم این سیبیلو آتیش میزنم .
    ما منتظر شکایت شما هستیم دست پیش میگیره که پس نیوفته شیطونه دیگه .
    دوستانی که دیدن و تاپیک براشون گنگ بود لطفا در ارتباط باشن اینم که حرف تازه ای نداشت جز 2 به هم زنی و با این تلاش خواست نفر سمت خودش جذب کنه ولی بویی که میدی طرف فراریه از اول تا اینجا بخونید کلا حرفاش مفت بود و من برام زشته بیام با این کل کل کنم تا الان فکر میکردم شرکتیه و منطقی پشت ماجرا هست ولی الام دیدم هیچی نیست کلا این شخصیت هارو تو زندگیم حساب نمیکنم .
    چون ثابت شدست و همه میشناسیمش امیرحسین امروز داود دیروز جعفر فردا - Webrang آینده ...
    به همه فحش میدم تو حریم شخصیم . حتی اگه متهم به ق*ل بودی و میگفتن یکی شهادت بده و من ازت شواهد داشتم نمیام حرفی بزنم چون تا ته ته خودمم و حرفایه خصوصی مون رو به کسی نشون نمیدم چرا ؟ چون مثل شما از اون دسته آدمایه خ مال و تو خالی نیستم مرد آریایی تا آخر بدون وسیله میجنگه .
    دیگه لزومی نداره تاپیک رو ادامه بدم حتی اگر این بار فیلم س*س من قرار بگیریه 21 مرحله ی دوم رو آغاز میکنم در این مرحله همه چیز عملی هست و چون چیزی برای از دست دادن نداریم کلا با شرکت ایشون کار داریم حالا هر روز یک تنوع از سایت ایشون برای شما در FB داریم منتظر محصولات ایشون باشید . تاپیک ادامه دادن با یک فرد کند ذهن نه باعث شد مرحله بعد بریم .
    اگه تاپیک رو خوندید آدم بده من بودم بگو لعنت به دورغ گو امیدوارم .... اگه خوندی به نفع من بود بگو ایشالا موفق باشی و گوش این و شرکتش رو بپیچونی دیگه شیطونی نکنه و کلاه برداری نکنه مرد باشه مردش میکنم بهتون قل میدم .
    آپلودباز ؟ اینم خلاقیتشه دامین جدید ثبت کرد و سرورها رو وصل و .... 4 ما هم اینجا هستیم تا ایشون سود کنن آخییییییی :دی کد:
    با سلام دوستان همانطور که در جریان هستید آقای محسن خاکپور یکی از مسئولین سایت پس از اعتماد و دوستی که بوده به یکباره اقدام به سرقت و گرو کشی دامین کرده و در اقدامی کودکانه فایل های بعضی از کاربران رو پاک کردن به همین دلیل مجبور شدیم با نام جدید شروع کنیم بعضی از سرور ها دچار مشکل هستند که فایل های کاربران رایگان هستند که به زودی باز یابی خواهند شد با عذر خواهی فراوان بابت مشکل پیش آمده عذر خواهی ما را پذیرا باشید Uploadbaz.com
    برو به فکر سایت باش خبرش هم بزودی در سایت های ایرانی تا تهش پاش وایشادم 1
    موفق باشید ..
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

4. 5 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    135
    تشکر تشکر شده 
    465
    تشکر شده در
    67 پست
    قدرت امتیاز دهی
    471
    Array

سلام

همونطور که در جریان هستین به دلیل عدم هماهنگی و مشکلات پیش آمده سایت داره نابود میشه و نمیشه زیاد بهش اعتماد کرد.

هر چند تمام اطلاعات فایل های کاربران و پریمیوم بودن و .... در UploadBaz.com هست ولی دیگه نمیشه 100 % به این سایت اعتماد کرد.

6. 6 کاربر مقابل از Genzo Wakabayashi عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    1,017
    تشکر تشکر شده 
    3,454
    تشکر شده در
    825 پست
    قدرت امتیاز دهی
    3127
    Array

14/5/2011

با سلام به همه دوستان اپلودفا به سرقت رفت

55718007901253790098

8. 3 کاربر مقابل از topleecher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    27 پست
    قدرت امتیاز دهی
    93
    Array

یعنی می تونم بگم پر حاشیه ترین سایت شده ها

10. 5 کاربر مقابل از nima_chapter85 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    1,017
    تشکر تشکر شده 
    3,454
    تشکر شده در
    825 پست
    قدرت امتیاز دهی
    3127
    Array
    ba salam khedmate karbarane aziz
    bande davode tanhaii az kare khod be shedat pashimanaam va in amali ke anjam dadam az hameye karbarane site ozr mikham omidvaram mano bebakhshan
    dostan mitonan sarian be emaile man ke be hesabe tahlil pardazane irsal mablaghi variz kardeh and sariam mablagh ra pas begirand
    emaile bandeye haghir

اینا دیگه اخرشن دومینشونم تعقیر دادن
    بازم خوبه که پول مردم دارن پس میدن

http://uploadbaz.com/

12. 4 کاربر مقابل از topleecher عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

معرفی سایت های شیر
    تشکر تشکر کرده 
    4,012
    تشکر تشکر شده 
    1,601
    تشکر شده در
    394 پست
    قدرت امتیاز دهی
    812
    Array

توی سایت آپلودفا هم که یک نظرسنجی راه انداختند و در مورد باز گشت دوباره آپلودفا و ... نظر مردم رو میپرسند فکر کنم قراره کلا به دو سایت مختلف تقسیم بشند که یکیش شده آپلودباز و این یکی هم میشه آپلودفا !!

14. 5 کاربر مقابل از Hossein-R عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

16. 6 کاربر مقابل از Pezhman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

به نام خدا
    خوب خدا را شکر آپلودفا هم گویا برگشته ولی هنوز نیامده از کار افتاد !!!
    We're sorry, there are no servers available for upload at the moment.
    Refresh this page in some minutes.

18. 3 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

به نام خدا
    خوب آپلودفا امروز درست شد ولی سرعتش خیلی افتضاح هست و امیدوارم در آینده درست بشه
    البته برای شروع مثل اوایل شروع کار واقعا امکانات خوبی را داره میده و روزانه ده گیگ فعلا لیچ با 100 گیگ فضا هست .
    هر چند رفتار و نوع رقابت این دوستان در قدیم درست نبود ولی امیدواریم به خاطر این امکانات خوبی که دارند میدن موفق باشند و به عنوان یک سایت و گروه ایرانی ما هم برای این دوستان آرزوی موفقیت داریم .
    تست لیچ از فایل سونیک که همین الان انجام دادم .

10266533574066294666

خوب با اجازه پژمان جان من تاپیک را هم باز کردم ولی الان نگید داره طرفداری میکنه ولی یک لینک را برای تست از آپلودفا و آپلودباز بر روی سرور خودمان ریموت کردم .
    سرعت زیاد رضایت بخش نبود و باید بگم یک پنجم آپلودباز بود !

92977415712868394669

20. 5 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 678910111213 آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)