صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 52 , از مجموع 52

موضوع: دانستنیهایی در رابطه با مکمل های ورزشی

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    3,069
    تشکر تشکر شده 
    4,117
    تشکر شده در
    2,249 پست
    قدرت امتیاز دهی
    865
    Array

3. -اچ دی:
    - اچ دی، قویترین آندروژن (تقویت کننده صفات ثانویه ####) موجود بدون نیاز به نسخه پزشک است. این ماده، از طریق استخراج (با استفاده از نوعی فرایند استخراجی تقطیری چند مرحله ای) اجزاء آنابولیک گیاه اسمیلاکس (نوعی مارچوبه)، و آرایش مجدد اتمهای هیدروژن و اکسیژن حلقه طبیعی استروئید آن (با استفاده از یک فرایند ویژه هیدروکسیلاسیون) بمنظور تهیه ترکیبی شدیدا آندروژنیک و آنابولیک ، ساخته شده است.
    استروئیدها را به دو دسته اصلی آندروژنیک یا آنابولیک تقسیم می کنند. استروئیدهای آندروژنیک باعث افزایش حجم و قدرت می شوند، درحالیکه انواع آنابولیک، خشکی (کم چربی بودن) و ورزیدگی بیشتر را بدنبال دارند. -اچ دی، بهترین ویژگیهای هر دو نوع را در خود دارد، زیرا ساختار منحصر بفرد مولکولی آن، مانع تبدیل به استروژن (و در نتیجه احتباس آب، و ذخیره چربی بشکل زنانه)، و دی اچ تی (که در اینصورت ریزش مو و واکنش شدید پروستات هم منتفی است) می شود.
    ساختار مولکول -اچ دی، جذب آنرا چنان تسریع می کند، که اثرش طی چند دقیقه (تقریبا ظرف 30 دقیقه از مصرف با شکم خالی) حس می شود. افزایش قدرت، دم و استقامت بهتر عضلات، و انرژی و تمایل #### بیشتر، از جمله نتایج مصرف این محصول می باشند.
    شگفت انگیزترین ویژگی این ماده، بروز سریع برخی نتایج، تا 30 دقیقه پس از مصرف است ).
    اچ دی را هم شرکت صنایع غذایی ویوتک تولید می کند. 1 کپسول آنرا، با شکم خالی، 30 دقیقه قبل از تمرین، میل نمایید، تا فورا شاهد تاثیرش باشید

4.
    -او ایکس او:
    -او ایکس او، که اختصار -آندرواستنتریون است، یک آندروژن قوی متابولیک می باشد، که بطور طبیعی، از طریق کاهش میزان استروژن (هورمون مسئول ایجاد صفات زنانه)، مقدار تستوسترون را افزایش می دهد.
    شاید باور نکنید که بدن مردان هم این هورمون را عمدتا از طریق عمل آنزیم آروماتاز که تستوسترون را به استروژن تبدیل می نماید، ترشح می کند.
    هورمون زنانه، در بدن مردان هم، بیشتر از طریق فعالیت آنزیم آروماتاز، که تستوسترون را به استروژن تبدیل می کند، تولید می شود..

5. یوریکما لانگفلیا:
    یوریکما لانگفلیا، تستوسترون را از هورمونی بنام اس اچ بی جی (گلوبولین چسبیده به هورمون ####) جدا، و در نتیجه مانع جذب آن توسط گیرنده ها می شود.
    مصرف یوریکما، با فعال کردن تستوسترون چسبیده، مقدار تستوسترون قابل استفاده را بطور متوسط 30% افزایش می دهد.
    و محصول دیگری بنام پرومن-ایکس، که مصرف فقط روزی یک قرص آن در ناشتا، نه تنها ترشح تستوسترون را تقویت می کند، بلکه مقدار اکسید نیتریک را هم افزایش می دهد

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    10 پست
    قدرت امتیاز دهی
    17
    Array
    داشتم تو سات گشت میزدم که این تاپیکو دیدم,بنظرم حتی نگاه کردن به این مکمل ها تنه ادمو میلرزونه.

هر کی این مطالبو میخونه باید بدونه که همش عوارض داره حتی اگه نگفته باشن.

الان 5 ساله که جوشای روی سینه من خوب نشده :( با کلی رژیم کبدم خوب شده,تازه من فقط پروتئین Whey و CratineوL-Arganin مصرف کردم که اصلا دارو نیست!(شاید به من نساخته)دلم پره ها

راستی بخش ورزش خیلی کم رنگه هااااا

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)