صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: نصب نشدن برنامه ها

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

پیش فرض پاسخ : نصب نشدن برنامه ها

به نام دوست که هر چه داریم از اوست
    با اجازه از استاد و پوزش از اینکه در بحثی که ایشان دارند راهنمایی میکنم بنده هم جواب میدم باید عرض کنم این خطا یعنی 0xc000007b به دلیل ضعف ویندوز در پردازش فایل و یا اشتباه در تنظیمات اجرایی برنامه و یا در نهایت مشکلات رجیستری که معمولا به دلیل ویروسی بودن و یا برنامه های مختل کنند که کرک کننده بازیها در بازی ها قرار میدن رخ میدهد
    اما راه حل های زیادی ذکر شده که بنده به ترتیب چند تا از اونها را ذکر میکنم

1. حذف نرم افزار و یا بازی که مشکل دارد به طور کامل و حذف تمامی برنامه هایی که بر روی هارد کپی کرده است ، توجه کنیید که ممکن است شما ویندوز را حذف کنید ولی این فایل ها در پارتیشنی که برنامه شما فایل های اون را در اون کپی کردید موجود باشد ، پیشنهاد بنده حذف از کنترل پنل ویندوز و همچنین حذف از رجیستری و بررسی دستی پوشه نصب برنامه است . سپس با ریست کردن ویندوز سعی کنید مجددا برنامه را نصب و اجرا کنید که اگر نشد مراحل و راه های بعدی را تست کنید
    2. اگر مشکل حل نشد یکبار ویندوز را با آنتی تروجان و آنتی ویروس اسکن نمایید و همچنین از ویندوز آپدیت شده استفاده کنید
    3. منبع ارور 0xc000007b ریجستری ویندوز می باشد .پس بهتره برای رفع این ارور و بهبود کارکرد ویندوز از نرم افزاری که ریجستری رو تعمیر می کند استفاده کنید .
    4. اگر مشکل حل نشد از ویندوزی و dvd ویندوزی غیر از ویندوز خودتان استفاده نمایید ، هر چند اگر متخصص کامپیوتر در دسترس داشته باشید و رجیستری را درست تعمیر و مشکل را رفع نمایید مشکل حل خواهد شد .
    5. آخرین نسخه Microsoft .NET Framework 4.5 را دانلود و نصب نمایید
    6. نرم افزار و یا بازی خودتان را بر روی سیستمی دیگر تست نمایید شاید نرم افزار مشکل دارد .

یا حق
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

2. 6 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر سایت
    دوستتان دارم
    تشکر تشکر کرده 
    4,798
    تشکر تشکر شده 
    13,155
    تشکر شده در
    2,296 پست
    قدرت امتیاز دهی
    45307
    Array

ضمن سپاسگزاری از تذکرات ارزشمند مدیریت محترم سایت
    و نیز تشکر بابت قرار دادن لینک دانلود نرم افزار خیلی خوب ترمیم کننده رجستری (RegCure v3.1.0 )

نکته ای که میخواهم بگویم ممکن است بیربط باشد ولی باز هم میگویم:
    سال ها پیش دوستی داشتم که مغازه فروش قطعات کامپیوتری و نرم افزار داشت. و من همه نیاز هایم را از ایشان خرید میکردم.
    روزی برنامه ای از ایشان خریدم و بعد از نصب سیستمم بهم خورد. پیش ایشان مراجعه کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که
    ویندوز خراب شده و لذا یک سی دی ویندوز برایم رایت کرد و من آمدم خانه و نصب کردم.

عجیب این بود که دوباره دقیقا" همان عیوب را داشتم.
    مجددا" به ایشان مراجعه کرده و ایشان یک ویندوز ورژن دیگر برایم رایت کرد
    و پس از نصب باز همان مشکلات بود
    .......
    عاقبت داستان:

کامپیوتر دوست من ویروسی شده بود لذا هرچه رایت میکرد و می فروخت آن ها هم ویروسی بودند.
    از شرکت معتبر سی دی ویندوز خریدم و نصب کردم و مشکل برطرف شد

[SIGPIC][/SIGPIC]

4. 6 کاربر مقابل از Magsoud عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاربر فعال
    یاد بگیریم وبه دیگران هم یاد بدیم
    تشکر تشکر کرده 
    1,591
    تشکر تشکر شده 
    1,930
    تشکر شده در
    617 پست
    قدرت امتیاز دهی
    6073
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط Magsoud نمایش پست ها
    ضمن سپاسگزاری از تذکرات ارزشمند مدیریت محترم سایت
    و نیز تشکر بابت قرار دادن لینک دانلود نرم افزار خیلی خوب ترمیم کننده رجستری (RegCure v3.1.0 )

نکته ای که میخواهم بگویم ممکن است بیربط باشد ولی باز هم میگویم:
    سال ها پیش دوستی داشتم که مغازه فروش قطعات کامپیوتری و نرم افزار داشت. و من همه نیاز هایم را از ایشان خرید میکردم.
    روزی برنامه ای از ایشان خریدم و بعد از نصب سیستمم بهم خورد. پیش ایشان مراجعه کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که
    ویندوز خراب شده و لذا یک سی دی ویندوز برایم رایت کرد و من آمدم خانه و نصب کردم.

عجیب این بود که دوباره دقیقا" همان عیوب را داشتم.
    مجددا" به ایشان مراجعه کرده و ایشان یک ویندوز ورژن دیگر برایم رایت کرد
    و پس از نصب باز همان مشکلات بود
    .......
    عاقبت داستان:

کامپیوتر دوست من ویروسی شده بود لذا هرچه رایت میکرد و می فروخت آن ها هم ویروسی بودند.
    از شرکت معتبر سی دی ویندوز خریدم و نصب کردم و مشکل برطرف شد
    با تشکر از استاد وادمین عزیز من هم یه مدت پیش تقزیبا همین مشکل رو در اپدیت ماه اوریل ویندوز داشتم که بالاخره با راهنماییهای ایتاد تونستم مشکل رو حل کنم یعنی اپدیتی که در ماه اوریل امسال بود مشکل داشت شما هم سعی کنید ویندوز سالم پیدا کنید وبه گفته ادمین هم حتما عمل کنید اخرین ورژن نت فرم ورک که الان ورژن4.5.2 هست اونو نصب کنید ممنون

6. 6 کاربر مقابل از سهند عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    این کاربر شعاری برای خود انتخاب نکرده است
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    145
    تشکر شده در
    49 پست
    حالت من : Akhmoo
    قدرت امتیاز دهی
    22
    Array

پاسخ : نصب نشدن برنامه ها

سلام من بازی رو با نرم افزار iobit uninstaller به طور کامل و همراه با فایل های رجیستری حذف کردم.
    2-سیستم هم که با bit defender antivirus plus اسکن کردم و چند تا ویروس یدا کرد و اونها رو هم حذف کردم.
    3-با نرم افزارهای Glary Utilities 5 و iobit Advanced SystemCare 7 رجیستری رو به طور کامل تعمیر،انالیز و فایل های اضافشو پاک کردم.
    4-ویندوزم قبلا 7 بود که مال یکی از شرکت های معتبر داخلی بود قبلا حذف کرده بودم و ویندوز 8 64bit بدون دستکاری رو از سایتی معتبر دانلود و نصب کرده بودم.
    5-
    Microsoft .NET Framework 4.5 را که قبلا نصب کرده بودم ریپیر کردم.
    6-این بازی هم قبلا یکی ازدوستام نصب کرده بود و به راحتی بازی کرده بود

الآن مثل چی موندم چرا واقعا نصب نمیشه؟ایا مشکل اساسیست یا شاید رایانه طلسم شده؟!!!؟

اینو فقط اساتید مرکز تخصصی آموزش کامپیوتر و اینترنت آریا دانلود میدونن.

8. 2 کاربر مقابل از erfanbada عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر انجمن کامپیوتر
    همديگر را دوست داشته باشيم و بهم احترام بگذاريم
    تشکر تشکر کرده 
    3,495
    تشکر تشکر شده 
    3,460
    تشکر شده در
    796 پست
    حالت من : ShadOsarhal
    قدرت امتیاز دهی
    13719
    Array

سلام

I would suggest you to boot in safe mode and check whether it helps you to fix the issue.

Step 1:

Safe mode starts Windows with a limited set of files and drivers. Startup programs do not run in safe mode, and only the basic drivers needed to start Windows are installed.To perform safemode with networking, please follow the steps below.1. Remove all floppy disks, CDs, and DVDs from your computer, and then restart your computer.Click the Start button, click the arrow next to the Lock button, and then click Restart.
    2. Do one of the following:· If your computer has a single operating system installed, press and hold the F8 key as your computer restarts. You need to press F8 before the Windows logo appears. If the Windows logo appears, you will need to try again by waiting until the Windows logon prompt appears, and then shutting down and restarting your computer.· If your computer has more than one operating system, use the arrow keys to highlight the operating system you want to start in safe mode, and then press F8.
    3. On the Advanced Boot Options screen, use the arrow keys to highlight the safe mode with networking option you want, and then press ENTER. For more information about options, see Advanced startup options (including safe mode).
    4. Log on to your computer with a user account that has administrator rights. When your computer is in safe mode, you'll see the words Safe Mode in the corners of the display. To exit safe mode, restart your computer and let Windows start normally.For more information on safe mode with networking, please follow the link below:
    Start your computer in safe mode - Microsoft Windows Help
    If the issue persists, then I would suggest you perform clean boot. To do so, please follow the steps below:

Step 2:

To find out which startup application is causing the issue, try to perform clean boot.Clean Boot will help you start your computer by using a minimal set of drivers and startup programs so that you can determine whether a background program or any of the third party service is interfering with your program. Steps to perform a Clean Boot:1. Click Start on your Desktop
    2. Type msconfig in the Start Search box and then press ENTER.
    If you are prompted for an administrator password or for a confirmation, type the password, or click Continue.
    3. On the General tab, click Selective Startup.
    4. Under Selective Startup, click to clear the Load Startup Items check box.
    5. Click the Services tab, click to select the Hide All Microsoft Services check box, and then click Disable All.
    6. Click OK.
    7. When you are prompted, click Restart.
    If the computer boots fine after clean boot, then there are some non Microsoft applications causing the problem. To find out which application causing the problem refer from step 2 to step 6 in the article this is mentioned in the clean boot article.
    Perform a clean startup to determine whether background programs are interfering with your game or program
    Once you find out the application which is causing the issue, i would suggest you to uninstall and reinstall the application.To return your computer back to normal boot:1. Click Start on your Desktop
    2. Type msconfig in the Start Search box and then press ENTER.
    If you are prompted for an administrator password or for a confirmation, type the password, or click Continue.
    3. Click the General tab.
    4. Click Normal Startup - load all device drivers and services, and then click OK.
    5. When you are prompted, click Restart to restart the computer.
    For information on using “Clean Boot”, see the following Microsoft Article:
    Perform a clean startup to determine whether background programs are interfering with your game or program

Step 3:

Also I would suggest you to update all the device drivers from the manufacturer’s website, for more information, please refer the link mentioned below:
    Official GIGABYTE Forum - Index
    I hope this information helps. Please get back to us if you have any more questions about this issue.Thanks and Regards
    Mir - Microsoft Answers Support Engineer Visit our http://social.answers.microsoft.com/...edback/threads

سپاس
    دوستدار هميشگي شما "eDvArDo"

7n1wj1mlvxoxejezfhye

دلِ هر ايراني كه براي ايران نمي‌تپد، بهتراست نتپد! (پروفسور حسابي)

آيا پاسخ سوالي را بدانم بهتر است، يا اينكه ندانسته از دنيا بروم؟! (ابوريحان بيروني)

پس از سالها جهد و تلاش در كسب علم و معرفت، دانستم كه هيچ ندانستم! (علامه حسن زاده آملي)

10. 3 کاربر مقابل از eDvArDo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدیر انجمن کامپیوتر
    همديگر را دوست داشته باشيم و بهم احترام بگذاريم
    تشکر تشکر کرده 
    3,495
    تشکر تشکر شده 
    3,460
    تشکر شده در
    796 پست
    حالت من : ShadOsarhal
    قدرت امتیاز دهی
    13719
    Array

What is 0xc000007b error?

The 0xc000007b error is the Hexadecimal format of the error caused. This is common error code format used by windows and other windows compatible software and driver vendors.This code is used by the vendor to identify the error caused. This 0xc000007b error code has a numeric error number and a technical description. In some cases the error may have more parameters in 0xc000007b format .This additional hexadecimal code are the address of the memory locations where the instruction(s) was loaded at the time of the error.

What causes 0xc000007b error?

The 0xc000007b error may be caused by windows system files damage. The corrupted system files entries can be a real threat to the well being of your computer.There can be many events which may have resulted in the system files errors. An incomplete installation, an incomplete uninstall, improper deletion of applications or hardware. It can also be caused if your computer is recovered from a virus or adware/spyware attack or by an improper shutdown of the computer. All the above actives may result in the deletion or corruption of the entries in the windows system files. This corrupted system file will lead to the missing and wrongly linked information and files needed for the proper working of the application.

How to easily fix 0xc000007b error?

(Advanced Computer User Solution (manual update:

1) Start your computer and log on as an administrator.

2) Click the Start button then select All Programs, Accessories, System Tools, and then click System Restore.

3) In the new window, select "Restore my computer to an earlier time" option and then click Next.

4) Select the most recent system restore point from the "On this list, click a restore point" list, and then click Next.

5) Click Next on the confirmation window.

6) Restarts the computer when the restoration is finished.

دوستدار هميشگي شما "eDvArDo"

7n1wj1mlvxoxejezfhye

دلِ هر ايراني كه براي ايران نمي‌تپد، بهتراست نتپد! (پروفسور حسابي)

آيا پاسخ سوالي را بدانم بهتر است، يا اينكه ندانسته از دنيا بروم؟! (ابوريحان بيروني)

پس از سالها جهد و تلاش در كسب علم و معرفت، دانستم كه هيچ ندانستم! (علامه حسن زاده آملي)

12. 2 کاربر مقابل از eDvArDo عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)