نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: علی سنتوری واقعی، فیلم شد +عکس

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

علی سنتوری واقعی، فیلم شد +عکس

علی سنتوری واقعی، فیلم شد +عکس

فیلم داستانی «علی» به کارگردانی علیرضا اجلی و مهدی عوض محمدی تولید شد. به گزارش کافه سینما به نقل از سوره سینما فیلم داستانی «علی»، با ساختار مستند، زندگی علی میرعلی نقی، نوازنده‌ سنتور است که از سال ۱۳۶۷ به این نام علی سنتوری شهرت دارد.

کافه سینما: فیلم داستانی «علی» به کارگردانی علیرضا اجلی و مهدی عوض محمدی تولید شد. به گزارش کافه سینما به نقل از سوره سینما فیلم داستانی «علی»، با ساختار مستند، زندگی علی میرعلی نقی، نوازنده‌ سنتور است که از سال ۱۳۶۷ به این نام علی سنتوری شهرت دارد.

علی بین عشق و خیال، بودن در لابه لای شلوغی مردم و تاکسی‌ها را انتخاب می‌کند و با این بودن در زندگی، به عشق و خیال پشت می‌کند. علی در جشن تولد ۴۰ سالگی‌اش از ریتم کند زندگی و واقعیت نمی‌هراسد و همچنان به مسیر پست و بلند زندگی روی خوش نشان می‌دهد.

عوامل تولید این فیلم بلند داستانی عبارتند از مدیر تصویر: فــرزین طاهــری، تصویربردار: روح الله یعقوبی، تدوین: محسن خدابخشی، دستیار یک کارگردان و برنامه‌ریز: امیدرضا رستمیان، عکاس: فاطمه رمضانی، دستیار دوم کارگردان: شهاب محب، مدیر تولید: هومن جواهرکار، دستیاران تولید: سجاد یوسفی و میلاد نصیری، مدیر تدارکات: حمیدرضا خلوجینی و بازیــگران: علی میرعلی نقی، نیـــما یوسفی و فرزانه قاسمی. فیلم بلند داستانی«علی» در مرحله تدوین و صداگذاری است و با به پایان رسیدن تدوین از این فیلم رونمایی خواهد شد. پیش از این داریوش مهرجویی فیلم سینمایی «سنتوری» را با بازی بهرام رادان کارگردانی کرده بود. کافه سینما به زودی تصاویر و ویدیوهای تازه ای از فیلم را منتشر می کند.

185864 421

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)