نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: قهرمان اسبق کشتی فرنگی درگذشت

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

قهرمان اسبق کشتی فرنگی درگذشت

قهرمان اسبق کشتی فرنگی درگذشت

محسن پودنکی عضو پیشین تیم ملی کشتی فرنگی ایران امشب(یکشنبه) پس از تحمل ماه‌ها بیماری به دیار باقی شتافت.

خبرگزاری مهر: محسن پودنکی عضو پیشین تیم ملی کشتی فرنگی ایران امشب(یکشنبه) پس از تحمل ماه‌ها بیماری به دیار باقی شتافت.

محسن پودنکی متولد سال 1356 بود که تا هفت سال قبل، عضو تیم ملی کشتی فرنگی ایران در وزن ۷۴ کیلوگرم بوده و در جام جهانی ۲۰۰۵ به همراه تیم ملی کشتی فرنگی ایران عنوان سوم جهان را به دست آورد.

این کشتی‌گیر قمی سابقه پیروزی بر نخبگانی مثل الکساندر دکتریشویلی قهرمان المپیک آتن از ازبکستان را در کارنامه دارد. حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و رقابت‌های امیدهای جهان نیز در کارنامه او که بیش از ۱۰ سال عضو تیم ملی در رده‌های سنی مختلف بود، ثبت شده است.

156503 427

متاسفانه سال ۸۸ یک تومور در گوش محسن پودنکی بود که عمل کرد و بهبود یافت. قرار شد ۱۵ جلسه رادیوتراپی داشته باشد. پس از آن مسئولان بیمارستان گفتند که در سه جلسه از معالجات، دستگاه خراب بوده است. بعد از یک سال علائمی از قبیل "برهم خوردن تعادل، مشکل در تکلم و بلع" برای این کشتی‌گیر به وجود آمد که پزشکان دلیل آن را خرابی دستگاه رادیوگرافی دانستند و همین قضیه منجر به ضایعه مغزی وی شد.

بر پایه گزارش، قرار است پیکر مرحوم محسن پودنکی ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه20 فروردین‌ماه از مقابل منزل پدری‌اش واقع در شهرستان قم، خیابان خیام، کوچه شماره هفت، پلاک 41 تشییع و در گلزار این شهر به خاک سپرده می‌شود.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

همسر مرحوم پودنکی: ما را فریب دادند

شیرزاد درباره پرداخت هزینه‌های بیمارستان پودنکی، گفت: تنها شهرداری تهران هزینه‌های او را تقبل کرد و هیچ یک از مسئولان فدراسیون کشتی یا وزارت ورزش کمکی به او نکردند.

ایسنا: همسر مرحوم محسن پودنکی از رسیدگی نکردن به وضعیت همسرش انتقاد کرد.

اظهار کرد: مسئولان ورزش آنقدر دست دست کردند تا عشق من از دنیا رفت. این قدر به مسئولان التماس کردم تا محسن را برای مداوا به خارج ببرند، اما گوش کسی بدهکار نبود و فقط حرف زدند و با قول‌های بیهوده ما را فریب دادند.

شیرزاد درباره پرداخت هزینه‌های بیمارستان پودنکی، گفت: تنها شهرداری تهران هزینه‌های او را تقبل کرد و هیچ یک از مسئولان فدراسیون کشتی یا وزارت ورزش کمکی به او نکردند.

همسر مرحوم پودنکی در پایان، تاکید کرد: چوب خدا صدا ندارد و روزی بر سر کسانی که به من و محسن ظلم کردند فرود خواهد آمد.

[SIGPIC][/SIGPIC]

4. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)