صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: سایت های مستقیم کننده فایل های تورنت|Download Any Torrent Over HTTP

مدیر ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    9,765
    تشکر تشکر شده 
    10,721
    تشکر شده در
    1,947 پست
    قدرت امتیاز دهی
    7080
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط doulton نمایش پست ها
    ممنون از معرفی سایتها من کارم فقط دانلود تورنت هست این سایت به نظر برام جالب اومد امکانش هست یک اموزش چیزی از این سایت بزارید چون اصلا من متوجه منظورتون به هیچ عنوان نمی شم (فایل رو از روی رایانه بهش می دید) وقتی این فایل رو خودمون نداریم چه جوری باید بهش بدیم می شه مبحث رو باز تر کنید
    فایل ؟!
    ==لینک فایل تورنت
    47141978615025068025

مطلب خاصی هم نداره محل فایل .torrent خودتون رو از روی رایانه برای این سایت مشخص کنید
    بعد هم روی download torrent کلیک کنید

از سایت های دیگه استفاده کنید به نظرم بهتره

2. 4 کاربر مقابل از Pezhman عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

فرهنگ و هنر
    سلام!
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    1,617
    تشکر شده در
    486 پست
    قدرت امتیاز دهی
    1592
    Array

این سایت رو دوستان در فروم p30world معرفی کردن
    این سایت خیلی وقت نیست که شروع به کار کرده و بنده گفتم در اینجا معرفی کنم تا کمکی به دوستان عزیز در زمینه دانلود از تورنت باشه. خوب بریم سراغ معرفی سایت و نحوه کار با اون.ابتدا وارد سایت زیر شده و در سایت ثبت نام کنید.(15 ثانیه بیشتر طول نمیکشه) .بعد با اکانت خود وارد سایت بشید.آدرس فایل تورنت رو کادرقرار دهید.قبل از اینکه go رو بزنید،توجه داشته باشید که با آی پی ایران نمیشه مستقیم کرد.پس آی پی خودتون رو با هر روش که میتونید تغییر داده(برای بنده آی پی کانادا جواب داد) و بعد go رو بزنید.یا اینکه از ابتدا با یه آی پی غیر ایران وارد بشید.در مرحله بعد سایت شروع به مستقیم کردن تورنت میکنه و در نهایت جلوی هر تورنت فلش سبزی میاد که با کلیک روی اون و بعد انتخاب فری دانلود،دانلود شما شروع میشه.از قسمت myfiles به تورنت ها دسترسی دارین.دانلود قابلیت ادامه دادن یا رزیوم داره.فقط یه عیب این سایت داره اینه که برای کاربرای رایگان تا حداکثر 53 کیلوبایت در ثانیه سرعت دانلود میده.(یه مدت پیش که بنده با این سایت آشنا شدم کاربرای رایگان وپرمیوم مثل هم بودن) البته برای بیشتر کاربرایی که از سرویس های نامحدود استفاده میکنن،و سرعت دانلودشون زیاد بالا نیست خیلی مناسبه.یه روش دانلود با سرعت بالاتر اینکه بعد از دریافت لینک میتونید اون رو ریموت و سپس دانلود کنید(توی sharebees با سرعت 52 الی 65 کیلوبایت ریموت شد).یک نکته هم این که فقط موقع دادن دستور مستقیم سازی(موقع کلیک کردن روی گزینه go)باید آی پی شما غیر ایران باشه.و هنگام مستقیم سازی و به بعد با آی پی ایران جواب میده
    wd0cimbwmtsce93v5xd0.jpg

nbe7ivx3ar55szf1uuu.jpg

79c227v5tbd4zg5jrg61.jpg

4. 10 کاربر مقابل از NET DOCTOR عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)