نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: چگونه دوستان خود را به زامبی تبدیل کنید !

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

چگونه دوستان خود را به زامبی تبدیل کنید !

چگونه دوستان خود را به زامبی تبدیل کنید !

1482

در آموزش امروز قصد داریم به شما نشان دهیم ، که چگونه می توانید به کمک فوتوشاپ دوستان خود را برای جشن هالووین و هر جشن دیگری که دوست داشتید به یک زامبی تبدیل کنید . بهترین کار این است که به ...... رفته و عکسهایی زیبا از دوستانتان را بگیرد و کار را روی همان عکس های زیبا شروع کنید .

زامبی ها به یکی از اجزای جدا ناپذیر دنیای اینترنت و کامپیوتر تبدیل شده اند .خیلی خوب بهتر است دیگر به سراغ خود کار برویم.

به احتمال قوی یکی از پیچیده ترین آموزش هایی است که در در زمینه فوتوشاپ خواهید خواند پس بهتر است حواستان را خوب جمع کنید تا کاملا متوجه کار شوید . همینطور همراه آموزش باشید تا آنجایی که از نتیجه کار راضی شوید. در واقع بعضی از مراحل تنها برای جزییات می باشند و لازم و ضروری نیستند .بهتر است برای اینکه بهتر کار را متوجه شوید فیلمی که در اینجا قرار دارد را مشاهده کنید و سپس از ابزارها و تکنیکهایی که در آموزش آورده شده است استفاده کنید .مشاهده خواهید کرد که کمی توضیحات اضافه گاهی لازم می شود .

تکنیک هایی که در فیلم مشاهده خواهید کرد .
    2353

کار را با تنظیمات لایه ها آغاز می کنیم. هر دوی Hue/Saturation و Level ها . می توانید بر روی آیکن دو دایره ای که روی هم قرار دارد در پنل لایه ها کلیک کنید ، تا آنها را بسازید .
    3293
    4257

Hue/Saturation : می توانید از هر تنظیماتی که فکر می کنید برای کار شما مناسب است و آن را زیبا می کند استفاده کنید .بیشتر باید بر روی پوستی که حالت خیلی بد و لاشه مانندی دارد ، کار کنید .
    5236
    6193

Levels : آنها را تیره کنید . این در واقع سایه و حالت لاغر و نحیف چشمان و گودی آنها و چانه ها و حالت استخوانی آنهاست .
    71778138
    وارونه کردن : حالا کلید های کنترل+i را فشار دهید تا حالت پوششی لایه های شما به سرعت برعکس شود. در فیلم ، ما از طریق Image > Adjustments > Invert. این کار را انجام دادیم .
    9128

ابزار قلمو : در اینجا ما از این ابزار بسیار استفاده می کنیم . اغلب اوقات از یکی از نرم ترین آنها با سختی ۰% را همانطور که در بالا نشان داده شده است ، انتخاب می کنیم.
    1096
    با استفاده از آن ناحیه هایی که دیده نمی شوند را به کمک تنظیمات Hue/Saturation لایه خودمان ، رنگ کنید. درست همانند چیزی که در فیلم مشاهده کردید .
    1115112132

ابتدا در لایه Hue/Saturation رنگ کنید و سپس به Levels بروید .
    13109
    در امتداد شکل رنگ کنید و به آن یک حالت و شکل بدهید ، و سپس از قلمو با شفافیت کم استفاده کنید تا لبه ها را نرم کنید .
    1483

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array
    به استخوان های چانه خطهایی اضافه کنید ، با این کار صورت را بیشتر گود رفته نشان خواهید داد .
    1554
    شفافیت : در پنل آپشن هنگامی که ابزار را انتخاب کردید ، شفافیت را در بالای صفحه تنظیم کنید .
    1643

فونتها : WC Rhesus A Bta را دانلود کنید ،یک فونت به هم ریخته و شلخته که برای خون خیلی مناسب به نظر می رسد
    1737
    ابزار متن : برای نمونه ما ، حروف “jk” را تایپ می کنیم و به نمونه ای مانند چیزی که نشان داده شده است می رسیم .از هرکدام که دوست دارید به هر اندازه که مایلید می توانید استفاده کنید .
    1835
    رنگ : رنگ متن خود را در پنل آپشن در بالای صفحه تنظیم کنید. از هر رنگ قرمزی که مایلید استفاده کنید یا به راحتی آن را کپی کنید .
    19342025
    لایه های متنی خود را با انتخاب آنها و فشردن کلید کنترل+G به صورت گروه درآورید. آن ها را با راست کلیک کردن بر روی آنها و انتخاب دابلیکیت ، دابلیکیت کنید .
    21110
    تغییر اندازه و چرخش : کلید های کنترل +T را فشار دهید تا بتوانید آزادانه آن را تغییر اندازه و تغییر مکان دهید ، همچنین می توانید با رفتن به Edit > Transform > Rotate این کار ر ا انجام دهید .
    22103

یک تکسچر به فایلتان اضافه کنید .تکسچری که من انتخاب کردم از سایت فلیکر برداشتم.
    از اینجا می توانید این تکسچر را به فرمت PSDدانلود کنید .
    2354

ترسناک کردن چشمان : یک رنگ را انتخاب کنید تا یک لایه جدید در چشمان را رنگ کنید .
    2422
    یک لایه جدید با فشردن کنترل +شیفت +N درست کنید .
    2517

شفافیت را از طریق پنل لایه ها ، همانند چیزی که در زیر نشان داده شده است ، تنظیم کنید .
    2616

شفافیت کم چشمان را بیشتر نشان می دهد .چیزی در حدود ۷۰ درصد مناسب به نظر می رسد و اینگونه چهره ترسناک تر می شود .
    2716
    2816

سعی کنید تنظیمات لایه های خود را به صورتهای مختلف ترکیبی تنظیم کنید . به خوبی چیزی که اینجا نشان داده شده است . در اینجا ما آن را بر روی نرمال تنظیم کردیم. درست دقت کنید و تنظیمات را مشاهده کنید .
    2916306
    با استفاده از “Multiply” می توانید به نتایج جالبی برسید . طرحی کامل ، تاریک و حسابی مور مور کننده ! فقط این قسمت را اگر دوست داشتید انجام دهید . با این حال با این کار طرحی متفاوت را درست کرده اید !

منبع : How-To Geek
    [SIGPIC][/SIGPIC]

4. 3 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)