cc02802162f1f8aa924b0968d1fa548b

براد پیت اخیرا" در هنگام راه رفتن از یک عصا استفاده می کند .

یکی از رباطهای پای این بازیگر مشهور که استخوان ران را به استخوان درشت نی متصل می کند ، به شدت آسیب دیده است و به همین دلیل براد پیت مجبور است برای مدتی در هنگام راه رفتن از عصا استفاده کند.

این بازیگر ۴۸ ساله در بیست و دومین مراسم سالانه فستیوال فیلم پالم اسپیرینگز با یک عصای مشکی رنگ به روی فرش قرمز رفت.

براد پیت گفت:"من دخترم ویوین را بغل کرده بودم و از تپه پایین می رفتم که ناگهان پایم لیز خورد ."

آسیب دیدگی پای براد پیت چندان شدید نیست ونیاز به عمل جراحی ندارد اما این بازیگر مشهور هالیوود باید برای مدتی از عصا استفاده کند .

اما همسرش ، آنجلینا جولی ، با عصای او هیچ مشکلی ندارد.

آنجلینا گفت:"من عصا را دوست دارم. براد پیت هم از آن دسته آدمهایی است که همه کارهایش را خیلی خوب و با آرامش کامل انجام می دهد."

"ویوین هم خوب است . باید بگویم که حال او کاملا" خوب است و هیچ مشکلی ندارد."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BRAD Pitt has been using a cane lately — because he has an injured ACL, a ligament in the knee that connects the femur with the tibia.

The actor, ۴۸, walked the red carpet with his stick at the ۲۲nd annual Palm Springs Film Festival awards gala.

“I was carrying my daughter [Vivienne] down the hill and I slipped,” Pitt said. “

Pitt says he won’t need surgery, but he may need that cane for a while.

But his partner, Angelina Jolie, doesn’t mind.

“I like the cane,” she said. “He’s not that kind of guy. He does everything still.

“Vivie’s okay. She was absolutely fine