نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اولین تریلر فیلم «هابیت: یک سفر غیرمنتظره» ساخته پیتر جکسون برای دانلود + پوستر فیلم

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

اولین تریلر فیلم «هابیت: یک سفر غیرمنتظره» ساخته پیتر جکسون برای دانلود + پوستر فیلم

اولین تریلر فیلم «هابیت:
    یک سفر غیرمنتظره» ساخته پیتر جکسون برای دانلود + پوستر فیلم
    13157624546823140921

در ادامه می توانید اولین تریلر فیلم «هابیت: یک سفر غیرمنتظره» به کارگردانی “پیتر جکسون” را با کیفیت بالا(AVI) دانلود نمایید.

«هابیت: یک سفر غیرمنتظره» که به صورت سه بعدی ساخته شده، اولین قسمت از مجموعه دو قسمتی «هابیت» است. فیلم «هابیت» پیش‌ درآمدی‌ست بر سه‌ گانه مشهور، عظیم و محبوب «ارباب حلقه‌ها».

فیلمنامه «هابیت» را “فیلیپ بوینز”، “گیلرمو دل تورو”، “فران والش” و “پیتر جکسون” بر اساس رمان «هابیت» نوشته “جی آر. آر. تالکین” نوشته‌ اند.

داستان فیلم «هابیت» قبل از قصه کتاب سه جلدی «ارباب حلقه‌ها» اتفاق می‌ افتد و پیش‌ درآمدی بر آن مجموعه است. داستان حدود ۶۰ سال بین «هابیت» و «یاران حلقه»، اولین قسمت سه‌ گانه «ارباب حلقه‌ها» را دربر می‌ گیرد. “بیلبو باگینز” شخصیت اصلی داستان که در سرزمین میانه زندگی می‌ کند، برای پیدا کردن گنجینه‌ای که یک اژدها به نام “اسموگ” از آن محافظت می‌ کند در سفری پرماجرا با “گندالف” همراه می‌ شود و در نهایت حلقه را پیدا می‌ کند.

“مارتین فریمن” در فیلم «هابیت» ایفاگر نقش “بیلبو باگینز” کارکتر محوری داستان است. “اورلاندو بلوم”، “اندی سرکیس”، “الیجا وود”، “هوگو ویوینگ”، “یان مک کلن” و “کیت بلانشت” دیگر بازیگران «هابیت» هستند که نقش‌های خود در سه‌ گانه «ارباب حلقه‌ها» را تکرار خواهند کرد.

ابتدا قرار بود “گیلرمو دل تورو” «هابیت» را کارگردانی کند. اما با انصراف وی، “پیتر جکسون” سازنده سه‌ گانه «ارباب حلقه‌ها»؛ ساخت فیلم را در دست گرفت. “پیتر جکسون” تهیه کنندگی فیلم را نیز خود بر عهده داشته و ساخت «هابیت» را از اواسط ماه مارس در نیوزیلند آغاز کرد.
    66464196662810692698

«هابیت: یک سفر غیرمنتظره» که محصول مشترک برادران وارنر، نیولاین و متروگلدوین مه‌یر است، از ۱۴ دسامبر ۲۰۱۲ به روی پرده خواهد رفت. قسمت بعدی که «هابیت: آنجا و بازگشت دوباره» نام دارد نیز، یک سال بعد در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۳ به نمایش درخواهد آمد

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. 3 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    1 پست
    قدرت امتیاز دهی
    13
    Array

دستت درد نکنه بابت توضیح !
    راستی ، تریلر ارور 403 Forbidden میده .

4. 3 کاربر مقابل از Starless Sky عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array
    [SIGPIC][/SIGPIC]

6. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

لینک اصلاح شد
    [SIGPIC][/SIGPIC]