1000779 PhotoA

عباس ترابیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دلیل کناره‌گیری‌اش از سرپرستی روابط بین الملل اظهار داشت: کفاشیان پیشنهادی به من داده بود و من هم قبول کرده بودم اما وقتی در قضیه ریز شدیم در یکسری از موارد کاری به توافق نرسیدیم.
وی در پاسخ به این سؤال که چه مسائل کاری مطرح شده بود، عنوان کرد: یک بخش هایی بود که باید صحبت می کردیم اما دیدم که دیدگاهم با فدراسیون یکی نیست و چون مسئولیت سنگینی بود قبول نکردم در این کمیته کار کنم.
ترابیان افزود: متوجه شده بودم همه رضایت به حضورم در این کمیته ندارند. برخی دوستان فکر می کردند که حضورم من در این کمیته خوب نیست و دوست نداشتند آنجا باشم. من فقط می خواستم به عنوان کسی که روابط بین الملل را می دانم کار کنم اما وقتی متوجه موضع عده ای شدم تصمیم گرفتم نباشم. خودم که این پست نبودم و دلیلی برای مبارزه کردن و ماندن ندیدم.
رئیس کمیته فوتسال تصریح کرد: از کسی اسم نمی برم. می خواستم کار ارزنده ای برای کشورم انجام دهم آن هم با تقاضای شخص دیگری اما جو خیلی مناسب نبود.
ترابیان در ادامه در ارتباط با انتقاد افضل سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند به وی که باید کارش را کمتر و به فوتسال بیشتر رسیدگی کند، گفت: هر کسی که می برد همه چیز خوب است اما وقتی می بازند همه برنامه ها بد است. ما نمی توانیم برنامه های تیم ملی را تعطیل کنیم. تیم ملی برزیل در ماه چهار بازی دوستانه انجام می دهد. برای کسب آبروی تیم ملی و حضور قوی در جام جهانی باید بازی های تدارکاتی در نظر بگیریم.