نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ارسال ایمیل از طریق لوکال هاست

موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

پیش فرض ارسال ایمیل از طریق لوکال هاست

شاید برای شما هم اتفاق افتاده که بخوایید سیستمی رو روی لوکال هاست تست کنید ( مثل سیستم ثبت نام کاربر وردپرس ) که نیاز به ارسال ایمیل باشه ( برای مثال وردپرس رمز عبور رو ایمیل میکنه ) ، طی آموزش ساده ای که در ادامه میدم میتوانید از روی لوکال ایمیل ارسال کنید .
    mail84cd58

نرم افزار مجازی سازی که من استفاده کردم XAMPP هست .
    در اصل ما در این آموزش میخوایم سیستم ارسال ایمیل XAMPP رو به SMTP وصل کنیم .
    آیا میدانید SMTP چیست ؟
    SMTP مخفف SIMPLE MAIL TRANSFER PROTOCOL است که پروتکل ساده و در عین حال مهم و اساسی برای انتقال ایمیل است . این اصطلاح از آن رو به کار میرود که نسبت به سایر پروتکل های ایمیل قبلی بسیار ساده عمل میکند . SMTP فقط به نام کاربری و دامنه نیاز دارد تا مستقیم پیغام را به سمت گیرنده مسیریابی کند SMTP یک پروتکل ارسال است و برای دریافت مناسب نیست به همین دلیل برای دریافت مناسب نیست به همین دلیل برای دریافت ایمیل به جای SMTP از پروتکل های دریافت ایمیل مثل IMAP و POP3 استفاده میشود .
    منبع : رشد
    ابتدا یک ایمیل در Gmail بسازید .
    فایل sendmail\sendmail.ini که در محل نصب XAMPP هست را باز کنید ، در صورتی که وجود نداشت هم خودتان بسازید ، حالا کد زیر رو به جای محتویات درون آن قرار دهید :
    defaults account Gmail tls on tls_certcheck off host smtp.gmail.com from آدرس ایمیل auth on user آدرس ایمیل password پسورد ایمیلaccount default : Gmail
    برای مثال :
    کد HTML:
    defaults account Gmail tls on tls_certcheck off host smtp.gmail.com from test.mail.server@gmail.com auth on user test.mail.server@gmail.com password 12345678
    account default : Gmailتوجه : در جلوه کلمه from اگر ایمیل دیگری را وارد کنید ، فقط در صورتی که در تنظیمات ایمیل قسمت Send mail as آن ایمیل را اضافه و تایید کرده باشید ، هنگام ارسال از آدرس آن ایمیل استفاده می شود .
    حالا باید در فایل php\php.ini دنبال sendmail_path بگردید و # که قبل از آن هست رو حذف کنید .
    برای مثال :
    کد HTML:
    sendmail_path = "C:\xampp\sendmail\sendmail.exe -t"

منبع : وب آلفا
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

2. کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)