نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: معرفی مانیتور‌های شرکت ایزو (eizo)

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

معرفی مانیتور‌های شرکت ایزو (eizo)

معرفی مانیتور‌های شرکت ایزو (EIZO)

EIZO FlexScan EV2335W Full HD IPS LED Display
    شرکت ایزو (EIZO) دو مانیتور جدید با کیفیت Full HD به نام های EV2335W و EV2315Wو مناسب برای استفاده های تجاری و دفتری را معرفی کرده است. این مانیتورهای ۲۳ اینچی با پس زمینه سفید فاقد جیوه بوده و در استفاده معمول میزان مصرف برق را به ۱۶ وات کاهش داده اند. این دو مانیتور ویژگی های همچون LED با وضوح کامل، روشنایی۲۵۰cd/m2 و نسبت کنتراست ۱۰۰۰:۱دارند.
    EIZO FlexScan EV2315W Full HD LED Display
    مدل FlexScan EV2335Wمبتنی بر پانل IPS و با زاویه دید ۱۷۸ درجه افقی و عمودی و ایده آل برای طبقات تجاری و سایر محیط های چند مانیتوری می باشد که اغلب از یک زاویه حاده به مانیتور نگاه می کنند. این مانیتور با سرعت ۶ هزارم ثانیه برای حصول اطمینان نسبت به اطلاعات واقعی سهام پاسخ داده و ویدیوهای آنلاین را بدون هیچگونه سایه ای نشان می دهد. از سوی دیگر مدل FlexScan EV2315W با پانل TN و زاویه دید ۱۷۰ درجه افقی و ۱۶۰ درجه عمودی برای محیط های اداری بسیار مناسب می باشد.
    مدل های EV2335W و EV2315W شامل EcoView خودکار می باشند که روشنایی محیط را سنجیده و بطور خودکار نور صفحه نمایش را بر اساس آن تنظیم می کنند. این مانیتورها ورودی D-sub و DVI-D داشته و مجهز به بلندگوی داخلی ۵/۰ وات و خروجی هدفون می باشد. مانیتورهای EV2335W و EV2315W شرکت ایزو با پوشش سیاه رنگ، سفید و خاکستری نیز موجود می باشند.

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)