نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: معرفی HTC Ruby با پردازنده دوهسته‌ای یک گیگاهرتزی

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

معرفی HTC Ruby با پردازنده دوهسته‌ای یک گیگاهرتزی

معرفی HTC Ruby با پردازنده دوهسته‌ای یک گیگاهرتزی

07 HTC Ruby

منابع آگاه تصاویر و جزئیات مربوط به گوشی هوشمند جدید شرکت HTC موسوم به Ruby را که از قدرتمندترین گوشی‌های موجود در بازار محسوب می‌شود، منتشر کردند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) این گوشی که به سیستم‌عامل اندروید مجهز شده است شامل پردازنده دوهسته‌ای 5/1 گیگاهرتزی می‌شود و از این نظر کارشناسان آن را یکی از قوی‌ترین گوشی‌های موجود در بازار می‌دانند.

برای گوشی Ruby نمایشگر لمسی 3/4 اینچی با کیفیت qHD در نظر گرفته شده است و از دیگر امکانات به کار رفته در آن می‌توان به رم یک گیگابایتی، دوربین دیجیتالی 8 مگاپیکسلی با قابلیت تصویربرداری با کیفیت HD، دوربین دوم 2 مگاپیکسلی برای برقراری تماس‌های تصویری، قابلیت NFC برای پرداخت‌های موبایلی و ... اشاره کرد.

این گوشی به گیرنده شبکه مخابراتی HSPA+ مجهز شده است و به همین خاطر به کمک آن می‌توان با سرعت بالا به اینترنت بی‌سیم متصل شد.

هنوز قیمت نهایی این گوشی اعلام نشده است. اما پیش‌بینی می‌شود که شرکت تایوانی HTC آن را از تاریخ 26 اکتبر یعنی حدود یک ماه دیگر وارد بازار کند.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)