نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: "لاتون" و "آسیو شوان" را در گیلان بببنید +عکس

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

"لاتون" و "آسیو شوان" را در گیلان بببنید +عکس

"لاتون" و "آسیو شوان" را در گیلان بببنید +عکس

آخرین نیوز: آبشار لاتون 105متری ارتفاع تقریبی دارد و بلندترین آبشار استان گیلان است.

باشگاه جوانی برنا/ آستارا روستاهای بکری دارد که می توانند گزینه مناسبی برای سفری هیجان انگیز باشند. بخش لوندویل از توابع شهرستان آستارا در استان گیلان در شمال ایران است و آبشار لاتون در فاصلهٔ سه ساعت و نیم پیاده‌روی از روستای کوته کومه در نزدیکی لوندیل قرار دارد.
    1258818452 napicorg bandare astara 4

آبشار لاتون را باید در چندکیلومتری جنوب شهرستان آستارا، شهر لوندویل ببینید. آبشار لاتون 105متری ارتفاع تقریبی دارد و بلندترین آبشار استان گیلان است.برای رسیدن به این آبشار زیبا باید از تپه ها و آبشارهای کوچکی بگذرید که عبور از آنها برای کسانی که آمادگی بدنی کافی ندارند آسان نیست.

20101130153933125 11 8805131194 l600

در مسیر حتما استراحت کنید. روستای قدیمی متروکی به نام "آسیو شوان" در مسیر رسیدن وجود دارد . آسیو شوان یعنی کنار رودخانه.جنگل بسیار زیبایی در حاشیه و اطراف این آبشار وجود دارد که درختان آلو ، گلابی، گردو، فندق و سیب وحشی دارد.

1451 210

آبشار لاتون از دامنه‌های کوه اسپیناس به رود خانه لوندویل می رسد. این رودخانه در نهایت وارد دریای خزر می شود.

20100828121503921 abshar204

بهتر است تنها به این منطقه سفر نکنید و به صورت دسته جمعی یا با گروه‌های طبیعت گردی راهی این منطقه شوید.در سفر به این منطقه از دیدن جنگل زیبا و کلبه‌های چوبی غافل نشوید.

abshar
    [SIGPIC][/SIGPIC]

2. کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)