صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: اخبار باشگاه بارسلونا-سربازان کاتالان

عضو سایت
    گاه برای ساختن باید ویران کرد، گاه برای داشتن باید گذشت ، و گاه در اوج تمنا باید نخواست!
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    حالت من : Akhmoo
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

والدس: فابرگاس بايد به خانه‌اش برگردد
    خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم فوتبال بارسلونا گفت: خيلي دير شده، سسك بايد بايد به خانه‌اش برگردد.
    A1047971

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، ويكتور والدس كه در بسياري از نظرسنجي‌هاي اخير به عنوان بهترين دروازه‌بان لاليگا در فصل گذشته انتخاب شده معتقد است كه انتقال فابرگاس به بارسلونا يك حادثه بزرگ و تاثيرگذار است و او بايد به اين‌همه ابراز احساسات پاسخ مناسب دهد.
    وي گفت: سسك بايد به خانه‌اش برگردد، او يك كاتالونيايي است و سال‌ها است كه در تركيب يك تيم انگليسي مرگي تدريجي را تجربه مي‌كند، او بازيكن بزرگي است و بزرگي آرسنال هرگز با او برابري ندارد.
    والدس ادامه داد: خريد سانچس شيليايي و فابرگاس باعث افزايش روحيه همه بازيكنان مي‌شود و من نيز مانند ساير هواداران مشتاقانه در انتظار قطعي شدن اين 2 خريد هستم.
    [دل خوش از آنیم که حج میرویم؟ ..]
    غافل از آنیم که کج میرویم

[SIGPIC][/SIGPIC]

عضو سایت
    گاه برای ساختن باید ویران کرد، گاه برای داشتن باید گذشت ، و گاه در اوج تمنا باید نخواست!
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

الکسیس، اولین خرید تابستانی بارسلونا

پرونده انتقال الکسیس سانچس به بارسلونا با قراردادی 45 میلیون یورویی تا ساعاتی دیگر نهایی خواهد شد

125169 news

یت گل- سران باشگاه های بارسلونا و اودینزه در حال نهایی کردن روند مذاکرات برای انتقال الکسیس سانچس به بارسا هستند و انتظار می رود که رقم این انتقال 45 میلیون یورو بوده. خبر رسمی در این رابطه تا ساعاتی دیگر اعلام می شود.
    این در حالی است که ارقام متغیری درقرارداد الکسیس اعلام شده.اگر هیچ چیزی تغییر نکند این پرونده با مبلغ 45 میلیون یورو بسته خواهد شد.
    این مهاجم شیلیایی درحال حاضر همراه با تیم ملی شیلی در رقابتهای کوپا آمه ریکا حضور دارد و در همین حال به عنوان اولین خرید تابستانی بارسا در فصل 2-2011 معارفه خواهد شد.
    با نهایی شدن خبر انتقال الکسیس سانچس به بارسا باید درانتظار خبر انتقال بویان کرکیچ به رم باشیم .انتظار می رود این انتقال با قراردادی 10 میلیون یورویی تا ساعاتی دیگر نهایی شود.

[SIGPIC][/SIGPIC]

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

سزار لوئیس منوتی: مربی شبیه مورینیو زیاد است اما گواردیولا بی نظیر است

گواردیولا در سال 2008 هدایت بارسا را برعهده گرفت و در این مدت بارسا دو بار قهرمان چمپیونز لیگ و سه بار قهرمان لالیگا شد

132881 news

سایت گل- سزار لوئیس منوتی، سرمربی سابق تیم ملی آرژانتین، پپ گواردیولا، سرمربی بارسا را مورد ستایش قرار داد و او را مهمترین دلیل موفقیت های بارسا در چند سال اخیر دانست.
    گواردیولا در سال 2008 هدایت بارسا را برعهده گرفت و در این مدت بارسا دو بار قهرمان چمپیونز لیگ و سه بار قهرمان لالیگا شد و منوتی که برای مدت کوتاهی در سال 1984 هدایت بارسا را برعهده داشت، معتقد است گواردیولا را باید به دلیل این موفقیت ها مورد ستایش قرار داد.
    منوتی در گفتگو با ال پائیس گفت:" این ثابت شده که گواردیولا مهمتر از همه بازیکنان تیمش است. البته او همیشه گفته که این طور نیست اما چه چیز دیگری می تواند بگوید؟ شما نمی توانید ادعا کنید که بهترین هستید.
    فقط به بازیکنان تیم نگاه کنید. قبل از گواردیولا، پیکه چه بازیکنی بود؟ یا پدرو؟ بوسکتس؟ تحت هدایت گواردیولا، آنها به یک پدیده تبدیل شده اند. البته آنها کمی خوش شانس هم بوده اند اما این دیوانگی است که بگوئیم موفقیت های گواردیولا تنها به دلیل بازیکنانش است."
    او سپس گواردیولا را با مورینیو مقایسه کرد و گفت:" آنها خیلی به هم شبیه هستند. با این وجود تفاوت های زیادی نیز بین آنها وجود دارد. مربیان شبیه مورینیو زیاد هستند اما گواردیولا بی نظیر است."

[SIGPIC][/SIGPIC]

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

گفت گو با سسار منوتی(1):9/99 % مربیان فوتبال با حسادت به فوتبال بارسا زندگی می کنند

فوتبال تنها چیزی در دنیاست که دوست دارم سر من کلاه بگذارد

سایت گل- سسار لوئیس منوتی، ملقب به «ال فلاکو» متولد سال 1938 در روساریو است.او یکی از بزرگترین اسطوره های دنیای فوتبال است که اکنون درمورد رقابتهای کوپا آمه ریکا، بازی تیم ملی آرژانتین و عملکرد شاگردان باتیستا دراین تورنمنت صحبت کرده. خیابانهای آرژانتین سرد است و البته دفتر کاری منوتی هم همین طور. سسار لوئیس منوتی باعذرخواهی گفت:« امروز سیستم گرمایشی دفترم خراب شده و مجبور شدم یک بخاری برقی بخرم تااز سرما یخ نزنم.»زیرشیشه میز منوتی عکسهای متعددی از فرزندانش دیده می شود. بالای سرش کتابهای زیادی چیده شده و پشت میز، صندلی کهنه ای که رویش می نشیند.یک زیرسیگاری تمیزی که چندی پیش همواره مملو از خاکستر می شد.
    cesarmenotti15f11215fsq5flarge
    چطور شد که سیگار را ترک کردید؟
    یک ماه اول سخت بود ولی بعد... هرماه که می گذرد بیشترهوس سیگار می کنم.پزشکان به دنبال آن هستند تا زندگی ام را طولانی تر و کم جاذبه ترکنند.آنها دارند زندگی را تلخ می کنند و جراح ها هم که دیگر بدتر.الان ماشیهایی دارند که انگار مشغول بازی هستند: دینگ دینگ، خب..عمل جراحی تمام شد. داروها به عمق وجودتت نفوذ می کند و الان دیگر خبری از خون درعمل جراحی ها نیست
    عمل جراحی تان چطور بود؟
    هیچ چیز نبود، فقط سه روز دربیمارستان بودم. مشکل کوچکی بود.من به دکترم گفتم:« شما هستید که دستور می دهید.من از فوتبال می دانم و نه از ریه».بعداو به من گفت که اگرسیگارنکشم می توانم به زندگی عادی برگردم. زندگی عادی برای من مثل زندگی عادی شما نیست.سیگار برای سیگاری ها، مثل دوستی صمیمی است.من دوستم را کنار گذاشتم.این دوست برای من مرد و دیگر وجود ندارد. البته دلم برای سیگار درتنهایی هایم وزمانی که می نویسم تنگ می شود.گاهی وقتی ازجلوی دررستوران ها رد می شوم، دنبال بوی سیگار،بو می کشم.
    از دنیای فوتبال هم جدا شده اید؟
    برخی ها در نبرد بی رحم مقابل فوتبالی که به احساس مالکیت آنها خیانت کرده، پاداشهایی دریافت می کنند.توفان مرا از فوتبال آرژانتین دور کرد ولی اسپانیا مرا با فوتبال آشتی داد و مرا دوباره شیفته این ورزش کرد.با تماشای بازی این پسرکوچولوها، حس خوبی داشتم. فوتبال تنها چیزی در دنیاست که دوست دارم سر من کلاه بگذارد و مرا فریب دهد. فوتبال سه چیز است: زمان، فضا و حقه. ولی دیگر از زمان خبری نیست، کسی به دنبال فضاهای خالی نیست و هرگز از حقه هم خبری نیست. از این حسی که فوتبال را چیز دیگری می نامند، خسته شده ام. گفته ام که 99.9 درصد مربیان دنیای فوتبال با حس حسادت به فوتبال بارسلونا زندگی می کنند.همه می خواهند گواردیولا باشند ولی اکثر آنها نمی دانند که چطورباید این کار را بکنند.
    خود گواردیولا معتقد است که با بازیکنان خوبش به اینجا رسیده
    نه، این طور نیست.گواردیولا مربی ای نیست که لب خط بایستند و بگوید: شوت کن،شوت کن،شوت کن.شاگردان گواردیولا کارهای سخت تری را انجام می دهند.بازی بارسا نتیجه تمرین، ایده های روشن مربی اش است.گواردیولا از شاگردانش می خواهد تااین ایده ها را درک کرده و اینها را پیدا کنند. مشخص شده که گواردیولا خیلی مهمتر از شاگردانش است. البته خود او برعکس این را می گوید، مشخص است، چه بگوید! بگوید که من بهترین هستم؟؟ من هم چنین باوری ندارم. باید بررسی کنیم که پیکه قبل از روی کار آمدن گواردیولا چه بود؟ پدرو قبل از کارکردن با گواردیولا کجا بود و یا بوسکتس! حتی اینیستا هم بازیکن ثابت تیم نبود . الان همه آنها پدیده هستند. البته اندکی هم خوش شانس بودند.
    انگیزه هایی برای بازگشت به دنیای مربیگری دارید؟
    بله، ولی اینجا نه.من وقتی زمین چمن را می بینیم، مثل یک موزیسینی هستم که گیتار می بیند ولی اینجا نه، اصلا و ابدا. گاهی وقتها بازی تیمهای پایه ای بارسلونا را درتلویزیون می بینم و باخودم فکر می کنم:« من می توانستم تیمی پایه ای را در دست داشته باشم و تیم پایه ای بارسا را شکست دهم ولی بازیکنان من تنها 6ماه دوام می آورند. چون رئیس باشگاه نیمی از تیم را درست 16 سالکی به فروش می رساند.این شرم آور است.»
    شما یکی از منتقدان خولیو گروندونا، رئیس اتحادیه فوتبال آرژآنتین هستید!
    خب گروندونا مقصر است.در تشریح مفهوم مقصر، او بیش از هر کس دیگری سهم دارد ولی او تنها مقصر نیست. سایرپروژه ها کجا هستند؟ فوتبال آرژانتین با گروندونا به کجا رسیده؟ او 35سال است که در این پست است .
    مشکل آرژانتین چیست که حتی بازی مسی را هم تحت تاثیر قرار می دهد و مسی نمی تواند در «آلبی سلسته»، آن مسی بارسا باشد؟
    وقتی می گویم که فوتبال آرژانتین از نوعی بی فرهنگی رنج می برد، منظورم این نیست که بگویم که قبلا کتابهای «بورگس » را خوانده ام یا بخواهم اطلاعات عمومی ام را به رخ بکشم. فرهنگ فوتبال این بود که اگر تو در شرایط خوبی نبودی، 10 بازیکن به تو نگاه می کردند.یادم می آید که روزی که یک ضربه ایستگاهی می زدم، یک دقیقه منتظر ماندم، تا همه بازیکنان به جلو بیایند.در دیواره دفاعی یک بازیکن ایستاده بود و توپ من به او خورد. تا یک ماه این جمله را می شنیدم:« اگر یک ضربه آزاد باشد، باید آن را به منوتی بدهید تا بزند.» ببینید. حالا فهمیدید که در فوتبال آرژانتین چه می گذرد؟
    NEWS 1246538560 menotti
    ادامه بدهید
    فوتبال مثل زندگی است.هرزمان که پابه توپ می شوید، همه به دنبال پیروزی هستند. این وحشتاک است. اگر کسی را برای مشارکت نداریم، برای چه باید به دنبال یک رابط باشیم. در بارسلونا، بازیکنانی هستند که در بازی مشارکت می کنند. پاسهای گل زیادی رد و بدل می شودو از همین رو مشخص است که توپ باید به چه کسی برسد. این اصلا سخت نیست. من می دانم که باتیستا ایده ها و نقشه های خوبی دارد ولی...
    از او می خواهند که تیمش مثل بارسا بازی کند!
    آنها واقعا کودن و ابله هستند.واقعا فکر می کنند که آواز خواندن مثل «سررات» کار آسانی است؟ نه. این غیرممکن است. می دانید که به محض اینکه از بیمارستان خارج شدم،باتیستا با من تماس گرفت؟ من واقعا او را دوست دارم ولی باید حرفهایم را بگویم. باتیستا به من گفت:« ببین پیرمرد، چرا دست از این کارها نمی کشی و وقتت را صرف کار مهمتری به جز سیگار کشیدن نمی کنی؟
    شما به حرفش گوش دادید؟
    من دیگر سیگار نمی کشم و این روزها مشغول نوشتن کتابی هستم.نمی دانم چطور خواهد شد. به علاوه دنبال کشف راز و رمزهای فوتبال هم هستم.

[SIGPIC][/SIGPIC]

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

اولین ازدواج در ورزشگاه نیوکمپ برگزار شد. دو زوج جوان به نامهای ایبان آنگلادا و سیگرید سانز در استادیوم اختصاصی بارسا، پیمان زن و شوهری بستند.

دو عضو باشگاه بارسلونا راس ساعت 19، در سالا روما در ورزشگاه نیوکمپ جشن عروسی گرفتند. بنابراین آنگلادا و سانز، اولین زوجی هستند که در ورزشگاه تاریخی نیو کمپ ازدواج کردند.

2011 07 09 CASAMIENTO 13
    این دو زوج بیش از 300 نفر را به این جشن دعوت کرده بودند تا بهترین روز زندگیشان را با آنها قسمت کنند؛ عروس و داماد جدا از مراسم مذهبی در سالا روما، بزرگترین تالار ورزشگاه نیوکمپ، برای جشن عروسیشان از فضاهای دیگر نیز استفاده کردند.

هر دو زوج کاتالانی هستند و اهل ماسنو می باشند و با توجه به اعلامیه باشگاه مبنی بر اجازه برگزاری مراسم عروسی در نیوکمپ، علاقه داشتند تا مراسم عروسی شان را به این شیوه برگزار کنند.

بنابراین عضو 171558 ام باشگاه، همسر بازیکن پیشین هاکی روی یخ بارسا شد ؛ این دو نفر اولین زوج خوشبختی هستند که در نیوکمپ ازدواج کرده اند.

[SIGPIC][/SIGPIC]

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

درگيري هواداران بارسلونا با كادر فني رئال مادريد
    خبرگزاري فارس: تعدادي از هواداران بارسلونا در محل تمرين رئال مادريد در لس‌آنجلس با كادر فني اين تيم درگيري لفظي داشتند.
    A1047965

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، هر چند مقامات آمريكايي بابت اتفاق رخ داده از مسئولان رئال مادريد عذرخواهي كرده‌اند؛ اما مقامات اين باشگاه به‌صورت رسمي اعلام كردند كه در صورت تكرار چنين شرايطي با توجه به قرارداد منعقد شده به ايالت ديگري از آمريكا براي برگزاري چند ديدار دوستانه سفر خواهند كرد.

در اولين روز ورود رئال مادريد به لس آنجلس نيز جمعي از هواداران بارسلونا با لباس همين تيم وارد استاديوم شده و براي دقايقي با بلندگو و تجهيزاتي كه امكان ورود پنهاني آن‌ها به ورزشگاه نيست به رئال مادريد و بازيكنانش اهانت كردند.

مقامات مادريدي معتقدند كه طبق قوانين، ورود تماشاگران با پيراهن تيم رقيب آن‌هم با توجه به شرايط خاصي كه ميان دو تيم رئال مادريد و بارسلونا حاكم است نمي‌تواند سهوي باشد و تكرار اين شرايط نشان از بي‌كفايتي مقامات آمريكايي در كنترل امنيت اردوي رئال‌مادريد دارد.

[SIGPIC][/SIGPIC]

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

كرايف: به ونگر حق مي‌دهم
    خبرگزاري فارس: سرمربي پيشين بارسلونا به‌رغم انتظار هواداران بيشمار اين تيم حق را به سرمربي آرسنال داد و گفت: بارسلونا براي فابرگاس دلسوزتر از آرسنال نيست.
    A0970752

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، يوهان كرايف كه سمت رياست افتخاري بارسلونا در زمان لاپورتا را نيز از دست داده و از ديد الساندرو روسل تنها يك اسطوره خانه‌نشين محسوب مي‌شود، در جمع خبرنگاران اسپانيايي گفت: از ديد من اينكه بارسلونا ادعا مي‌كند، نگران فابرگاس است، مسئله‌اي مضحك بوده و بايد قبول كنيم كه طبيعتا هر كسي به فكر خودش است و بارسلونا نيز در اين ميان تنها به منافع خود مي‌انديشد.

وي افزود: به ونگر حق مي‌دهم، چطور ممكن است يك مربي دلسوز كه به پرورش جوانان شهرت دارد بدخواه يكي از بهترين بازيكنانش باشد، قطعا او هم نگران فابرگاس است و دوست دارد همراه با او بهترين نتيجه را كسب كند.

كرايف ادامه داد: در فصل آينده همه منتظر قهرماني رئال مادريد هستند. مثل فصل پيش و قهرماني در چنين فصولي ارزش دارد. چرا كه همه جهان متوجه برزگي ما مي‌شود و همه مي‌فهمند كه بارسلونا تمام شدني نيست و اگر اراده كرده و براي قهرماني خيز برداشته باشد هيچ نيرويي توان مقابله با اين تيم را ندارد.

[SIGPIC][/SIGPIC]

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

پيكه: دست از شكنجه فابرگاس برداريد
    خبرگزاري فارس: مدافع جوان بارسلونا با انتقاد از رسانه‌هاي كاتالونيايي گفت: دست از شكنجه فابرگاس برداريد.
    A1080678

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، جرارد پيكه معتقد است كه رسانه‌هاي كاتالونيايي با سوء‌استفاده از احساسات مردم فقط به فروش بيشتر روزنامه‌ها و جذب بيشتر مخاطب مي‌انديشند و برايشان هيچ اهميتي ندارد كه در انتها فابرگاس به بارسلونا بيايد يا كه خير.

وي تصريح كرد: همه ما مي‌دانيم كه احمال انتقال فابرگاس به بارسلونا بسيار زياد است و بيش از دو سال تلاش براي خريد او به روزهاي پاياني اين پروژه نزديك شده است.

پيكه ادامه داد: مردم وقتي متن احساسي يك خبرنگار را مطالعه مي‌كنند در ذهنشان از فابرگاس يك خيانتكار يا يك وطن فروش مي‌سازند در حالي‌كه مسئله خيلي روشن است و بايد بدانيم كه او با آرسنال قرارداد داشته و بايد به امضاي خود پايبند باشد. اين درواقع شكنجه روحي فابرگاس است نه گزارش خبري.

[SIGPIC][/SIGPIC]

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

بارسلونا بدون خريد
    باشگاه بارسلونا بدون هيچ خريدي پيش فصل خود را كليد زده و خبري از فهرست بلند بالاي سرمربي اين تيم براي خريد بازيكنان جديد نيست.
    A1046298

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، جوزپه گوارديولا كه از روز گذشته اردوي تابستاني تيمش را تحويل گرفته و تمرين با بازيكنانش را آغاز كرده به نظر دلخور و ناراحت مي‌آيد، او نه تنها هشت بازيكن درخواستي خود را در اختيار نگرفته بلكه بسياري از مهره‌هاي كليدي تيمش را نيز در ابتداي اردو نمي‌بيند، چرا كه اين بازيكنان اكثرا غير بومي يا در كوپا آمه‌ريكا بوده و يا هنوز به پايان تعطيلات رسمي خود نرسيده‌اند.

بارسلونا و شخص الساندرو روسل كه به شدت تحت فشار رسانه‌هاي كاتالونيايي قرار دارد در خريد گزينه‌هايي چون فابرگاس، روسي، آخرو، نيمار، دو مدافع فرانسوي، دو هافبك هلندي و سه بازيكن آفريقايي شكست خورده و اين در حالي است كه نامبردگان پيشنهادات رسمي از بارسا دريافت كرده و به غير از اين موارد چندين گزينه پشت پرده نيز در كار بوده و بارسلونا در اين موارد نيز راه به جايي نبرده است.

هواداران بارسا از برجسته شدن اخبار مربوط به خريدهاي رئال مادريد به شدت عصباني هستند، خريدهايي چون شاهين، واران، كوئنترائو و نزديكي اميدوار كننده اين تيم به نيمار.

[SIGPIC][/SIGPIC]

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    3,527
    تشکر تشکر شده 
    5,275
    تشکر شده در
    3,184 پست
    قدرت امتیاز دهی
    4451
    Array

بارسلونا؛ كلاس درس دائمي سرآلكس فرگوسن
    يك روزنامه چاپ بريتانيا نوشت سرمربي سالخورده و پرافتخار منچستريونايتد از كسب علم در حيطه كار خود غافل نمي‌ماند.
    A1061840

به نقل از روزنامه ايريش تايمز، در شرايطي كه تصور مي‌رود سرآلكس فرگوسن در‌آستانه 70 سالگي، مجبور به ترك فوتبال و اعلام بازنشستگي كند؛ اما وي در كار خويش خستگي را نمي‌شناسد و همچنان با كسب آموزه‌‌هاي جديد،‌ در تكاپوي فراگيري نكات تازه‌اي است.

اين گزارش حاكي است، مربي اسكاتلندي ربع قرن اخير يونايتدي‌‌ها، پس از آنكه در بازي نهايي ليگ قهرمانان اروپا در پايان بهار سال جاري مغلوب بارسلونا اسپانيا شد، يكي از دستيارانش را براي اين منظور بكار گمارده است.
    اين همكار وظيفه دارد با اقامت در شهر بارسلونا، تمام حركات و رفتار كاتالان‌ها را زير نظر بگيرد و در اين مورد گزارش‌هاي هفتگي به پيرمرد پرانرژي و با انگيزه اولدترافورد ارائه كند.

در عين حال نكات علمي كه پپ گوارديولا، سرمربي آبي‌و‌آناري‌پوشان براي تيمش به مورد اجرا مي‌گذارد را به فرگوسن بصورت مكتوب و مصور ارائه كرده تا حتي اين مقام كه به زعم بسياري از كارشناسان، بزرگترين مربي فوتبال دو، سه دهه اخير بوده از يادگيري نكات جديد غافل نماند.

به گزارش فارس در شرايطي كه جايگاه مربي پرآوازه‌‌اي همچون فرگوسن براي اهالي فوتبال دنيا عيان است و مربيان جهان به او به ديده يك منبع و ماخذ بزرگ ورزشي مي‌نگرند، وي در پي كشف تازه‌هاي فوتبالي است. حال آنكه برخي مربيان ايراني با توجه به اظهارات و رفتار خود در طول سال چندان كه بايد نسبت به موضوع بازآموزي داده‌ها و آگاهي‌ها توجه كافي از خود نشان نمي‌دهند تا چرخه علمي اين ورزش محبوب كشور همچون سال‌هاي اخير روند ايستايي به خود گيرد

[SIGPIC][/SIGPIC]

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)