نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: زیر تیغ انتقاد - اولین دوره با حضور مدیر مجموعه آریا دی ال

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

زیر تیغ انتقاد - اولین دوره با حضور مدیر مجموعه آریا دی ال

به نام یزدان پاک
    دوستان و کاربران عزیز در راستای بهبود عملکرد سایت و مجموعه تصمیم گرفتم از این پس تاپیکی با نام زیر تیغ انتقاد را راه اندازی کنم که در اون کاربران و مدیران با آسودگی و راحتی از مدیری که در اون قسمت نشسته انتقاد میکنند و از اون در برابر کارهایی که تا امروز کرده سوال کرده و جواب میخواهند .
    انتقاد درست و محترمانه و جواب خواستن یکی از راههای رشد و پیشرفت هست و وقتی فردی خود را در برابر دیگران ملزم به جواب بدانه سعی در بهبود خود کرده و همین مورد میتواند باعث رشد بهتر خود فرد و در راستای اون رشد مجموعه شود .
    برای نفر اول خودم کاندید می شوم و آماده پاسخگویی در برابر شما عزیزان در تمامی مواردی که مسئول آن هستم می باشم .
    با جان و دل آماده شنیدن انتقادات و نقاط ضعف خود بوده و امیدوارم ظرفیت تحمل خود بنده باعث شود تا دیگر مدیران نیز اینچنین عمل کنند .
    به عنوان کسی که یکسال و چند ماه قبل این مجموعه را با ساخت و راه اندازی یک انجمن راه اندازی کردم و امروز این مجموعه دارای دهها وبسایت و هزاران کاربر است باید پاسخگوی بسیاری از ضعفهای خود باشم .
    دوست دارم به همین علت شدیدا مورد نقد و انتقاد و سوال قرار گیرم تا به لطف خدا روزی این نواقص را به حداقل برساانم که انسان کامل وجود ندارد و هر چه بهتر شویم جا برای بهتر شدن باز هم هست .
    با سپاس و احترام
    محمد محمدزاده
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

2. 17 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)