نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 242

موضوع: پیشنهادات و انتقادات شما در مورد سایت

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط eDvArDo نمایش پست ها
    سلام به دوستان خوبم

آقا محمد، دوست خوب و مهربان و البته مدير لايق، فكر ميكنم اين دوستمون دچار سوءتفاهم شده ! بايستي باهاش صحبت و توجيه ميشد.

يقيناً دشمني يا نيت سوء نداره، بلكه دلش گرفته و يه كم فكرش به بيراهه رفته.

انجمن كاربراني عاشق و لايق ميخواد. كاربراني كه از خواب و خوراك و استراحتشون ميزنند و تلاش ميكنند كه گره‌اي باز كنند و يا آموزشي بنا كنند و يا اطلاع رساني كنند. هم خودشون بهره‌اي ببرند و هم به مشتاقان بهره‌اي برسونند.

بهرحال دوست دارم با اين دوستمون برخورد نشه و بلكه راهنمايي بشه. روشنگري كنيد و جاذب باشيد نه دافع!

ببخشيد كه سرتونو درد آوردم، قصد نصيحت نداشتم. شما خودتون بزرگواريد و البته صلاح مملكت خويش خسروان دانند.

يا حق
    به نام خالق مهربان
    اصلا قرار نیست با کسی برخورد بشه
    اما چند مورد وجود داره
    یکی اینکه اصول انتقاد کردن اگر شخصی باشه باید با پیام خصوصی و این راههای ارتباط شخصی گفته بشه ولی اگر انتقاد از روند کار مجموعه هست باید در تاپیک و در جمع و اگر انتقاد مدیریتی هست در انجمن خصوصی که مخصوص همکاران هست مطرح و جواب داده شود .
    مورد بعد انتقادات این دوستمان بود که مثلا انتقاد میکنند که چرا دوستان جواب کاربر را نمیدند پس من دیگه نمیام !!!
    خوب جواب اینه اولا چرا خودتان جواب نمیدید تا این فرهنگ را جا بیاندازید
    دوم مگر این دوستان حقوق بگیر و کارمند بنده هستند که اگر جواب ندادند با اونها برخورد کنم و مثلا حقوق اونها را قطع کنم ؟ مدیریت و آموزش افتخار هست و برتر از عبادت و پیامبران خدا را با این صفت میشناختن پس زور در کار نبوده و نیست و نمیتوان هم زور گفت .
    مورد بعد امکانات اضافی هست که اسم آن نشان دهنده ماهیت آن یعنی امکان اضافی هست و تبعیض این نیست که اگر شما مثلا به یک نفر هزار تومان دادی باید به همه این هزار تومان را بدی بلکه تبعیض آن است که اگر کسی حقی داشت به یکی کمتر از آ« حق بدهی و به دیگری اضافه تر از حقش .
    در مورد پروفایل هم تا امروز نمیدانستم خواندن و فضولی در مکان و صحبت دیگران امکان و تبعیض هست چون راه ارتباطی با بنده حداقل تو امضا وجود داره و خود این دوست عزیز در اویل از همین راه ارتباط برقرار میکردند .
    حالا انتقاد کجای این حرفها بود بنده متوجه نشدم
    زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

2. 11 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)