صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: استیو جابز رئیس و مدیر ارشد اجرایی شرکت اپل درگذشت /Apple co-founder Steve Jobs dead at 56

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    موسس و مدیر
    نمی‌دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم ؟ آسوده بخواب مادر بیمارم
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    حالت من : Khoonsard
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

استیو جابز رئیس و مدیر ارشد اجرایی شرکت اپل درگذشت /Apple co-founder Steve Jobs dead at 56

شرکت اپل اعلام کرده که استیو جابز، مدیرعامل سابق این شرکت و یکی از بنیانگذاران آن که اخیرا به علت بیماری از سمت خود کناره گیری کرده بود، درگذشته است.
    کامپیوترهای مکینتاش، “آی فون”، “آی پاد” و “آی پد” از محصولاتی است که استیو جابز در تولید و عرضه آنها به بازار نقش مهمی داشته و از طریق این محصولات پرطرفدار، اپل را به یکی از پرسودترین شرکت های آمریکا و دنیا تبدیل کرده است.
    اپل می گوید که آقای جابز روز چهارشنبه درگذشت.
    او ۵۶ ساله بود.

استيو جابز سال‌ها بود که با بيماری سرطان لوزالمعده دست و پنجه نرم می‌کرد و اخیراً از از مديريت عامل شرکت کامپيوتری اپل کناره‌گيری کرد . علت هم آن بود که به شدت بیماری آن شدید شده بود و باید استراحت میکرد .

زندگی در بردگی شرمندگی است * معنی آزاد بودن زندگی است
    سر که خم گردد به پای دیگران * بر تن مردان بود بار گران

2. 2 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

پیش فرض Apple co-founder Steve Jobs dead at 56

(Reuters) Apple Inc co-founder and former CEO Steve Jobs, counted among the greatest American CEOs of his generation, died on Wednesday at the age of 56, after a years-long and highly public battle with cancer and other health issues.
    Jobs' death was announced by Apple in a statement late on Wednesday.
    The Silicon Valley icon who gave the world the iPod and the iPhone resigned as CEO of the world's largest technology corporation in August, handing the reins to current chief executive Tim Cook.
    Jobs, who fought a rare form of pancreatic cancer, was deemed the heart and soul of a company that rivals Exxon Mobil as the most valuable in America.
    (Reporting by Edwin Chan; Editing by Gary Hill)

2011 10 05T234704Z 01 BTRE7941U2X00 RTROPTP 2 CNEWS US APPLE JOBS

4. 2 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

t title

6. 2 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

موسس و مدیر
    تشکر تشکر کرده 
    15,753
    تشکر تشکر شده 
    17,227
    تشکر شده در
    4,905 پست
    قدرت امتیاز دهی
    24982
    Array

SAN FRANCISCO (Reuters) - Steve Jobs, the transcendent Silicon Valley entrepreneur who reinvented the world's computing, music and mobile phone industries and changed the daily habits of millions around the globe, died on Wednesday at the age of 56.
    His death after a years-long battle with pancreatic cancer sparked an immediate outpouring of tributes as world leaders, business rivals and fans alike lamented the tragedy of his premature passing and celebrated his monumental achievements.
    "The world has lost a visionary. And there may be no greater tribute to Steve's success than the fact that much of the world learned of his passing on a device he invented," U.S. President Barack Obama said in a statement.
    Fans paid homage to Jobs outside Apple stores around the world, from Los Angeles to Sydney. Outside one store in New York City, mourners laid candles, bouquets of flowers, an apple and an iPod Touch in a makeshift memorial. In San Francisco, they held up black-and-white portraits of Jobs on their iPads.
    Many websites, including Apple's own, were transformed into online memorials, a testament to the digital creativity that Jobs inspired.
    "For those of us lucky enough to get to work with him, it's been an insanely great honour," said Microsoft's Bill Gates, who once triumphed over Jobs but has seen his legendary status overtaken by the Apple co-founder in recent years.
    Jobs was surrounded by his wife and immediate family when he died in Palo Alto, California, Apple said late on Wednesday. Other details were not immediately available.
    Jobs stepped down as CEO in August and handed the reins to long-time operations chief Tim Cook. With a passion for minimalist design and a genius for marketing, Jobs laid the groundwork for the company to continue to flourish after his death, most analysts and investors say.
    But Apple still faces challenges in the absence of the man who was its chief product designer, marketing guru and salesman nonpareil. Phones running Google's Android software are gaining share in the smartphone market, and there are questions over what the next big thing is in Apple's product line.
    LEGENDARY ENTREPRENEUR
    A college drop-out and the son of adoptive parents, Jobs changed the technology world in the late 1970s, when the Apple II became the first personal computer to gain a wide following. He did it again in 1984 with the Macintosh, which built on the breakthrough technologies developed at Xerox Parc and elsewhere to create the personal computing experience as we know it today.
    The rebel streak that's central to his persona got him tossed out of the company in 1985, but he returned in 1997 and after a few years began the rollout of a troika of products -- the iPod, the iPhone and the iPad -- that again upended the established order in major industries.
    A diagnosis of a rare form of pancreatic cancer in 2004 initially cast only a mild shadow over Jobs and Apple, with the CEO asserting that the disease was treatable. But his health deteriorated rapidly over the past several years, and after two temporary leaves of absence he stepped down as chief executive and became Apple's chairman in August.
    Jobs' death came just one day after Cook presented a new iPhone at the kind of gala event that became Jobs' trademark. Perhaps coincidentally, the new device got lukewarm reviews, with many saying that it wasn't a big enough improvement over the existing version of one of the most successful consumer products in history.
    Apple on Wednesday paid homage to its visionary leader by changing its website to a big black-and-white photograph of him with the caption "Steve Jobs: 1955-2011."
    The flags outside the company's headquarters at 1 Infinite Loop flew at half mast. Employees left flowers on a bench and a mourner played music on bagpipes in an impromptu tribute.
    Cook said in a statement that Apple planned to hold a celebration of Jobs' life for employees "soon".
    "Steve's brilliance, passion and energy were the source of countless innovations that enrich and improve all of our lives. The world is immeasurably better because of Steve," Apple said in a statement.
    "His greatest love was for his wife, Laurene, and his family. Our hearts go out to them and to all who were touched by his extraordinary gifts."
    The announcement of Jobs' death came after almost all trading in U.S. stocks had finished for the day. Apple's stock was last quoted at $377.22, a tad lower than its Nasdaq close of $378.25.
    Outside Jobs' house in Palo Alto, neighbours and friends left flowers and drew messages with markers on the sidewalk. "Thanks for changing the world," read one.
    A low fence surrounded a lawn filled with apple trees.
    "He was special for the area, like part of the family," said Robert Blum, who brought flowers with his eight-year-old son, Daniel.
    NET WORTH $7 BLN
    Jobs, in his trademark uniform of black mock-turtleneck and blue jeans, was deemed the heart and soul of a company that rivals Exxon Mobil as the most valuable in America.
    Forbes estimates Jobs' net worth at $7 billion. It was not immediately known how his estate would be handled.
    His health had been a controversial topic for years and a deep concern to Apple fans and investors. Even board members have in past years confided to friends their concern that Jobs, in his quest for privacy, was not being forthcoming enough with directors about the true condition of his health.
    Born in San Francisco, the Buddhist and son of adoptive parents started Apple Computer with friend Steve Wozniak in his parent's garage 1976.
    Six years ago, Jobs had talked about how a sense of his mortality was a major driver behind that vision.
    "Remembering that I'll be dead soon is the most important tool I've ever encountered to help me make the big choices in life," Jobs said during a Stanford commencement ceremony in 2005.
    "Because almost everything -- all external expectations, all pride, all fear of embarrassment or failure -- these things just fall away in the face of death, leaving only what is truly important."
    "Remembering that you are going to die is the best way I know to avoid the trap of thinking you have something to lose. You are already naked. There is no reason not to follow your heart."
    (Additional reporting by Beck Diefenbach)
    (Reporting by Poornima Gupta, Edwin Chan, Andrew Longstreth, Sarah McBride, Bill Rigby, Lisa Richwine, Liana Baker, Soyoung Kim, Nadia Damouni and Peter Lauria; Editing by Gary Hill, Tiffany Wu, Ted Kerr and Bernard Orr)

2011 10 06T022817Z 01 BTRE79506V800 RTROPTP 2 APPLE JOBS

2011 10 06T022817Z 01 BTRE79506V700 RTROPTP 2 APPLE JOBS

8. 2 کاربر مقابل از Mohamad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    8,389
    تشکر تشکر شده 
    9,094
    تشکر شده در
    3,446 پست
    قدرت امتیاز دهی
    3653
    Array

پایان یک اسطوره تکنولوژی: استیو جابز از دنیا رفت

پایان یک اسطوره تکنولوژی: استیو جابز از دنیا رفت

82223604679272420045

امروز یکی از غم انگیز ترین روزها برای دنیای تکنولوژی به حساب می آید. استیو جابز موسس و مدیرعامل سابق اپل ساعاتی پیش در سن ۵۶ سالگی درگذشت و اپل و طرفدارانش را تنها گذاشت.

سرانجام روزی رسید که باید با متفکر پشت سیب گاز زده خداحافظی کنیم. اگر به صفحه اول سایت اپل مراجعه کنید می بینید که با یک عکس از استیو جابز جایگزین شده و حتی گوگل نیز در صفحه اول اش را به استیو جابز اختصاص داده است.

نارنجی .

10. 2 کاربر مقابل از shmp30 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

مدير باز نشسته
    تشکر تشکر کرده 
    8,389
    تشکر تشکر شده 
    9,094
    تشکر شده در
    3,446 پست
    قدرت امتیاز دهی
    3653
    Array

پیش فرض واکنش ها به خبر درگذشت استیو جابز

واکنش ها به خبر درگذشت استیو جابز

07638432869296640399

رفتن استیو جابز خبر ناراحت کننده ای است که ثاثیر عمیقی به جای خواهد گذاشت به همراه خودش واکنش های زیادی را هم به وجود آورده است. بد نیست نگاهی بیاندازیم به برخی از آنها:

بیل گیتس: رییس هیات مدیره مایکروسافت
    من واقعا از خبر درگذشت استیو جابز متاسف شدم. من و ملیندا با خانواده استیو، دوستان و تمام علاقمندانش همدردی می کنیم.

من و استیو اولین بار حدود ۳۰ سال پیش همدیگر را ملاقات کردیم. ما در نیمی از طول زندگی مان همکار، رقیب و دوست بودیم. دنیا به ندرت افرادی را به خود دیده که به تاثیر گذاری استیو جابز باشند. تاثیری که در نسل های آینده هم حس خواهد شد.

برای کسانی که آنقدر خوش شانس بوده اند که با استیو جابز کار کنند این یک افتخار بزرگ است. من همین الان دلم برای استیو تنگ شده است.

باراک اوباما: رییس جمهور آمریکا
    من و میشل از درگذشت استیو جابز متاسف شده ایم. او یکی از بزرگترین مخترعین آمریکا بود و آنقدر شجاع که متفاوت فکر کند.

با ساختن یکی از موفق ترین شرکت های روی کره زمین از گاراژ خانه اش و با شخصی کردن کامپیوترها و با آوردن اینترنت به جیب ما او انقلاب فناوری اطلاعات را در دسترس همه قرار داد و آن را لذت بخش کرد.

استیو جابز گفته بود طوری زندگی می کند که انگار هر روز اش آخرین روز زندگی اش است. او واقعا اینگونه زندگی می کرد. او زندگی ما را تغییر داد و تمام صنایع را تحت تاثیر خودش قرار داد.

استیو بالمر: مدیرعامل مایکروسافت
    من می خوام تاسف عمیق ام را از درگذشت استیوجابز بیان کنم. او یکی از موسسان صنعت ما و یک آینده نگر به معنای واقعی بود. قلب من به همراه خانواده اش، تمام کسانی که در اپل کار می کنند و هر کسی است که تحت تاثیر کارهای او قرار گرفته.

مارک زوکر برگ: مدیرعامل فیسبوک
    متشکرم استیو از اینکه یک مربی و دوست خوب برای من بودی. متشکرم از اینکه نشان دادی چیزی که ساختی می تواند دنیا را تغییر دهد. دلم برایت تنگ می شود.

لری پیچ: مدیرعامل گوگل
    من به خاطر این خبر بسیار بسیار ناراحتم. استیو مرد بزرگی با دستاوردهای فوق العاده و هوش عالی بود. او همیشه می توانست در چند کلمه بگوید که شما به چه چیز باید فکر کنید قبل از اینکه بخواهید به آن فکر کنید.

تاکید او بر روی user experience همیشه برای من الهام بخش بوده است. او انسان مهربانی بود و همیشه با اطلاعات و نصحیت هایش به من کمک میکرد. حتی اخیرا و در زمانی که حال خوبی نداشت.

سرگی برین: موسس دوم گوگل
    از نخستین روزهای گوگل هر زمان که من و لری به دنبال الهام، نگاه به آینده و مدیریت می گشتیم نیاز داشتیم که به سمت دفتر اپل نگاه کنیم.

تمایل استیو برای عالی بودن توسط هر کسی که با محصولات اپل کار کرده است، احساس می شود. مانند همین مکبوکی که من دارم این متن را با آن می نویسم. من با چشمان خودم این تمایل به کمال را از نزدیک و در ملاقات هایی که داشتم دیده ام.

روبرت مرداک: مدیرعامل News Corp
    امروز ما یکی از بزرگ ترین متفکران، مبدعان و کارآفرینان تمام تاریخ را از دست دادیم. استیو جابز بزرگ ترین مدیرعامل نسل خودش به شمار می رود. من در حالی که عمیقا از مرگ او متاسف هستم به تاثیر بزرگ او بر نوع استفاده کاربران از رسانه ها فکر می کنم.

دیک کوستولو: مدیرعامل توییتر
    در هر دوره و به ندرت فردی پیدا می شود که فقط مسیر را به جلو نمی برد. بلکه یک استاندارد جدید برای اندازه گیری به وجود می آورد.

اریک اشمیت: رییس هیات مدیره گوگل
    امروز روز ناراحت کننده ای برای همه ما است. استیو مجموعه ای از طراحی و تکنولوژی بود و دیگر مانند او را نخواهیم دید. او با استعداد و شخصیت کاریزماتیک اش، سایرین را برای انجام غیرممکن ها الهام می بخشید. بدون شک او به عنوان بزرگترین مخترع تاریخ دنیای کامپیوتر در ذهن همه ما به یادگار خواهد ماند.

باب ایگر: مدیرعامل دیزنی
    استیو جابز یک دوست عالی و مشاور قابل اعتماد بود. میراث وی تنها چند ابزار تولید شده یا یک شرکت نیست، بلکه میلیون ها نفری هستند که از او الهام گرفتند، زندگی هایی هستند که تغییر کردند و فرهنگی است که آفریده شد. استیو مردی از جنس اصل با ذهنی خلاق و مبتکر بود. با وجود تمامی اختراعات او هیچ گاه لحظه ای آرام ننشست. با رفتن او دنیا یک مبتکر بی مانند، دیزنی یکی از اعضای خانواده اش و من یکی از بهترین دوستانم را از دست دادیم.

نارنجی .

12. 2 کاربر مقابل از shmp30 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    حالت من : Relax
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

1025207198
    3265294178

2604799021
    3835195210

882696479

51226119

[SIGPIC][/SIGPIC]

14. 2 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ناظم ارشد انجمن
    شاید من بی عیب نباشم اماتوهم نیستی...پس برو وپیش از شمارش اشتباهات من به خطاهای خودت رسیدگی کن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

Steve Jobs3

جابز با مرگ خود غول فن آوری عظيمی را برجای گذاشت، شرکتی که با محصولات منحصر به فرد و همچنين به دليل قدرت مسحور کننده اش توانست حتی شهر سياست زده واشنگتن را تسخير کند.

اين آقای جابز بود که طی چندين ملاقات با رئيس جمهوری آمريکا، آقای اوباما، به کاخ سفيد کمک کرد تا به وسايل الکترونيکی آخرين مدل مجهز شود.

رابطه شخصی اين دو نه تنها باعث شد تا آقای اوباما آخرين مدل آی پد را از دست استيو جابز هديه بگيرد، بلکه دستآورد بزرگترش برای رئيس جمهوری آمريکا دوستی با يکی از کاريزماتيک ترين سرشناسان دنيای فن آوری (سيليکان ولی) بود که می تواند در تلاش های رئيس جمهوری برای ابتکار در ايجاد شغل ياری اش دهد.

پس از انتشار خبر مرگ جابز روز چهارشنبه، آقای اوباما طی بيانيه ای گفت، جابز «يکی از بزرگترين مبتکران آمريکايی است، مردی که شجاعت کافی برای متفاوت انديشيدن، جسارت کافی برای اعتقاد به تغيير جهان، و استعداد کافی برای تغيير دادن جهان را داشت.»

آقای اوباما گفت، جابز «با ايجاد يکی از موفق ترين شرکت های روی زمين در گاراژ خانه اش، تجسم استعداد آمريکايی بود. او با شخصی کردن رايانه ها و با گذاشتن اينترنت در داخل جيب هايمان نه تنها انقلاب انفورماتيک را قابل حصول کرد، بلکه فهم آن را آسان و مفرح ساخت.

رئيس جمهوری آمريکا چنين ادامه داد، «جابز با پرداختن به داستانسرايی باعث تفريح و سرگرمی ميليون ها کودک و بزرگسال شد. استيو دوست داشت بگويد که هر روز را طوری می گذراند که انگار آخرين روز اوست. به اين دليل استکه او زندگی همه ما را دستخوش تغيير و صنايع کاملی را از نو تبيين کرد، و به يکی از معدود جايگاه های بشری دست يافت: او طرز ديدن جهان را برای همه ما متحول کرد.»

يکی از دوستان قديمی جابز، بيل گيتس، موسس شرکت ميکروسافت، نيز گفت که از خبر مرگ وی حقيقتا متاسف شده است. گيتس گفت، «من و استيو سی سال پيش با هم آشنا شديم، و از آن زمان تا بحال همکار، رقيب و دوست يکديگر در طول بيش از نيمی از عمرمان بوده ايم.»

در بيانيه آقای گيتس آمده است، «جهان کمتر کسی را بخود ديده است که تاثيری به ژرفای تاثير استيو داشته است. تاثيری که تا نسل های آينده محسوس خواهد بود. برای ما که شانس همکاری با او را داشته ايم، اين فرصت افتخار بزرگی بوده است. دلم برای استيو خيلی تنگ می شود.»
    [SIGPIC][/SIGPIC]

16. 2 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

استیو جابز موسس اپل درگذشت

jobsHANDS 610x4021

شرکت اپل اعلام کرده که استیو جابز، مدیرعامل سابق این شرکت و یکی از بنیانگذاران آن که اخیرا به علت بیماری کناره گیری کرده بود، از دنیا رفته است.
    شرکت اپل طی بیانیه ای اعلام کرده است که آقای استیو جابز روز چهارشنبه در سن ۵۶ سالگی به علت ابتلا به سرطان لوزالمعده از دنیا رفت. مرگ وی در حالی رخ داد که پیش از آن نمونه جدید تلفن همراه آیفون رونمایی شد.
    استیو جابز از ماه ژانویه سال جاری در مرخصی بسر می برد، در نامه استعفای خود نوشته بود: “همواره گفته ام اگر روزی فرا برسد که نتوانم به وظایف و انتظاراتی که از من به عنوان مدیرعامل اپل می رود عمل کنم، خودم اولین کسی خواهم بود که این موضوع را به شما اطلاع خواهم داد. متاسفانه این روز فرا رسیده است.”

appleheadquartersphoto 610x456

او که از بنیانگذاران اپل در سال ۱۹۷۶ بود اما در سال ۱۹۸۵ آن را ترک کرد، و در سال ۱۹۹۷ به اپل بازگشت و در سال ۲۰۰۰ بار دیگر مدیریت تمام وقت آن را به عهده گرفت. پزشکان در سال ۲۰۰۴ تشخیص دادند که آقای جابز به سرطان لوزالمعده مبتلاست.تیم کوک، یکی از مدیران ارشد اپل، پس از آقای جابز مدیرعامل جدید اپل شده است.

Bagpipes 540x359

ادای احترام مردم به درگذشت استیو جابز، ، با قرار دادن گل در خارج ازفروشگاه اپل در مرکز شهر سان فرانسیسکو

photo 610x456

زن و شوهری که خبر درگذشت استیو جابز شنیدن”فروشگاه اپل خارج از منهتن.

07 SteveJobsDied NYCAppleStoreScenes 1 610x407

گل هایی که به احترام استیو جابز در مقابل فروشگاه اپل عصر روز چهارشنبه در خارج از منهتن قرار داده شدند.

20 SteveJobsDied4 NYCAppleStoreScenes 610x407
    President Official Portrait HiRes 360x225

باراک اوباما
    در بیانه‌ای در مورد درگذشت جابز نوشته است: “او با ساختن یکی از موفق‌ترین شرکت های جهان از پارکینگ خانه اش، روحیه خلاق آمریکایی را به نمایش گذاشت. او با شخصی کردن کامپیوترها و قرار دادن اینترنت در جیب ما، انقلاب اطلاعات را نه تنها قابل دسترسی بلکه شهودی و لذت بخش کرد…. استیو دوست داشت بگوید هر روز را طوری زندگی می کند که انگار آخرین روز زندگی اش است. به همین خاطر، او زندگی را دگرگون کرد، بعضی صنایع را از نو تعریف کرد، و به یکی از نادرترین دستاوردها در تاریخ بشر دست یافت: او شیوه دیدن جهان برای هر یک از ما را عوض کرد.”
    “جهان یک انسان صاحب بینش را از دست داده است. و شاید هیچ تعریفی بالاتر از این نباشد که بخش بزرگی از جهان از طریق دستگاهی که او اختراع کرد از درگذشت او آگاه شد.”

zuck

مارم زوکربرگ
    مدیر عامل فیسبوک در پروفایل استیو جابز نوشت:”استیو، شما برای من مربی و دوستی خوب بودید. تشکر برای آنچه که شما برای ساختن و تغییر جهان دادید. متاسفم از اینکه من شما را از دست دادم “
    این پست، که در ساعت ۸:۳۰ PM ET قرار داده شد، در حال حاضر بیش از ۸۵۰۰۰ بار توسط زوکربرگ در بیش از ۶ میلیون مشترک در فیس بوک فرستاده شد.
    اگر چه اپل و فیس بوک یک رابطه بحث انگیز داشته اند، اما اگر بخوایم یک مقایسه ای بین جابز و زوکربرگ بکنیم، هر دوی آنها در کالج مشکلاتی داشتند و شرکت های خود را در اوایل بیست سالگی تاسیس کردند.
    در اوائل سال جاری، پرزیدنت اوباما و دیگر مشاهیر فن آوری با هم شام خوردند، شما می توانید در عکس زیر که توسط کاخ سفید منتشر شده شخصیت های بزرگی را ببینید که استیو جابز در کنار باراک اوباما نیز نشسته است:
    obama dinner2
    gates propulsion engine

بیل گیتس
    ، موسس شرکت مایکروسافت و رقیب دیرینه استیو جابز، با صدور بیانیه با ابراز غم و اندوه خود از درگذشت استیو جابز اعلام کرد.
    بیانیه کامل گیتس :
    من واقعا از مرگ استیو جابز متأسفم “. من تسلیت صمیمانه خود را به خانواده، دوستان او، و به همه کارکنان استیو عرض میکنم.
    من و استیو برای اولین بار تقریبا ۳۰ سال پیش با هم ملاقات کردیم، همکاران، رقبا و دوستانی در طی دوره که بیش از نیمی از زندگی ما بودن داشتیم.
    جهان به ندرت کسی را می بیند که تا به حال تاثیر عمیقی مثل استیو ، قرار بدهد.
    برای کسانی که خوش شانس بوند که با او کار بکنند، این برای اونها افتخار بزرگی بود. “من از در گذشت استیو خیلی متاسف هستم. ”
    Steve Jobs and Bill Gates 625x445

شرکت گوگل صفحه اصلی موتور جستجوی خودش برای احترام به استیو جابز و در گذشت اون تغییر داد.
    google stevejobs

[SIGPIC][/SIGPIC]

18. 2 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ناظم ارشد انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    190
    تشکر تشکر شده 
    12,809
    تشکر شده در
    3,688 پست
    قدرت امتیاز دهی
    11330
    Array

برای استیو جابز مطلبی بنویسید

بنیانگذار اپل ، نابغه اعجاب انگیز استیو جابز درگذشت.
    به عنوان عضوی از مطبوعات وظیفه ما هست که داستان را تعریف کنیم و جنبه های مختلف موضوع را اعلام کنیم. اما چطور می شود این پیام را در غالب واژه ها گنجاند. پیامی که باید به وضوح، روشن و با اهمیت بیان شود.در این مورد و هر مورد مشابه هر زمان کسی که دوست داشته شده است، از بین می رود پیامی که در هر زبانی که شما با ان صحبت می کنید به چالش کشیده می شود تا حقیقت موضوع را آنطور که باید منتقل کند.در هر صورت، استیو جابز بدون هیچ تردیدی یک مرد خارق العاده بود.
    اسطوره، اعجاب انگیز، موسس، نابغه همه کلماتی بود که استیو جابز را توصیف می کرد و واقعا هم همینطور بود.
    Steve Jobs Memorial
    ترجمه تصویر بالا
    استیو جابز
    ۲۰۱۱-۱۹۵۵
    اپل یک نابغه الهام بخش و دنیا یک انسان شگفت انگیز را از دست داد. و هر کدام از ما که انقدر خوش شانس بود که با استیو کار کند یک دوست عزیز و یک مربی الهام بخش را از دست داد. استیو شرکتی را ترک کرد که تنها خودش قادر به ساختن آن بود. و روح او در بنیان و سازمان اپل جاودانه خواهد ماند.
    اگر می خواهید در خاطرات و نظرات و همدردی و تسلیت خود با دیگران سهیم باشید به این آدرس ایمل بزنید rememberingsteve@apple.com
    برادر، پدر و همسر استیو آسوده باشید شما نشانه خود را در این دنیا به جای گذاشتید و دنیا با آنچه شما خلق کردید و جا گذاشتید شگفت آورتر شد.
    متشکریم از بابت همه ساخته ها و نو آوری هایت

اپل ایمیل را به استیو اختصاص داده است که پایین عکس مشاهده می کنید. همچنین می توانید به این صفحه بروید و نظرات خود را بیان کنید Apple - Remembering Steve Jobs
    [SIGPIC][/SIGPIC]

20. 2 کاربر مقابل از mehraboOon عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب ها برای این تاپیک

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)