نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نرم افزار قدرتمند رایگان برای برداشتن و شکستن رمز ها و پسفورد های سخت افزاری هارد دیسک ها

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    652
    تشکر تشکر شده 
    483
    تشکر شده در
    98 پست
    حالت من : Sepasgozar
    قدرت امتیاز دهی
    48
    Array

نرم افزار قدرتمند رایگان برای برداشتن و شکستن رمز ها و پسفورد های سخت افزاری هارد دیسک ها

نرم افزار قدرتمند رایگان برای برداشتن و شکستن رمز ها و پسفورد های سخت افزاری هارد دیسک هااین نرم افزار به صورت کامل رایگان رمز های سخت افزاری هارد دیسک شما را بر می دارد
    هارد دیسک های لپ تاپ و کنسول بازی ایکس باکس و بعضی از هارد های کامپیوتر ها که به صورت سخت افزاری رمز گذاشته می شوند
    شما می توانید از طریق این نرم افزار پسفورد آن ها را بردارید
    این نرم افزار را بر روی یک کامپیوتر سالم نصب کنید و سپس هارد مورد نظر را به آن کامپیوتر متصل کنید
    و رمز آن را بشکنید
    دانلود HDD آنلاک جادوگر - 2،8 MB سیستم مورد نیاز:
    ما توصیه می کنیم که شما باید حداقل 300 مگاهرتز CPU و 128 MB RAM، 32-bit و 64 بیت نسخه های ویندوز XP، ویندوز ویستا و ویندوز 7 پشتیبانی می شوند.
    توجه: HDD آنلاک جادوگر ندارد USB خارجی و محوطه فایروایر پشتیبانی نمی کند. لطفا ضمیمه درایو به طور مستقیم به مادربرد. برای اطلاعات بیشتر، لطفا به صفحه ما پرسش های متداول مراجعه کنید .unluck password hard disk hddمنبع و سایت سایت سازنده =
    Seagate HDD Unlocking Instructions

2. 6 کاربر مقابل از navidnavid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کاربر فعال
    آنچه مرا نابود نکند قدرتمندم می سازد
    تشکر تشکر کرده 
    1,445
    تشکر تشکر شده 
    1,928
    تشکر شده در
    525 پست
    حالت من : Ghamgin
    قدرت امتیاز دهی
    456
    Array

فکر نکنم همچین چیزی کار کنه
    با اون چه که من از متن فهمیدم باید در محیط سیستم عامل اجرا شه که اینم یعنی ...
    عمر نوح می خاد + صبر ایوب + چماق موسی
    متن اصلی را قرار می دادید بهتر نبود؟
    طا اتلاع صانوی هالم حیچ خوب نیثط !

4. 5 کاربر مقابل از turk عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

عضو سایت
    تشکر تشکر کرده 
    652
    تشکر تشکر شده 
    483
    تشکر شده در
    98 پست
    حالت من : Sepasgozar
    قدرت امتیاز دهی
    48
    Array

این نرم افزار به جرات می توانم بگویم تنها نرم افزاری هست که تا به حال تولید شده است که می تواند این کار را انجام دهد .
    در هنگام استفاده از این نرم افزار باید به اینتر نت متصل باشیم. چون این نرم افزار به صورت آنلاین عمل می کنه.
    چنین کار هایی را اصولا با دستگاه بسیار گران قیمت pc 3000 انجام می دهند که الابته این نرم افزار راه کار تاز ه ای می باشد تا رمز هارد دیسک های لپ تاپ که به صور ت سخت افزاری بر روی هارد گذاشته ایم را بشکند.
    حتی اگر مدت زمان استفاده از این نرم افزار طولانی مدت هم باشد ارزش دارد چون کمتر تعمکیر کاری را شما می توانید پیدا کنید که بتواند رمز سخت افزاری هارد دیسک ها را از بین ببرد.
    بهتر بگویم من تنها 3 نفر را می شناسم که تنها در تهران این کار را انجام می دهند
    و بیشتر تعمیر کاران هارد دیسک نمی تواننند این کار را انجام دهند مگر آن که دستگاه 15 میلیون تومانی پی سی 3000 را داشته باشند

6. 7 کاربر مقابل از navidnavid عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)

علاقه مندی ها (بوک مارک ها)