PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این هم از اون حرفهاست

sorna
08-19-2010, 02:56 PM
عجایب هشتم جهان

متن عربی
مدة الحمل عشرین سنة
قال أبو حنیفة :لو أن رجلا غاب عن امرأته عشرین سنة وبها حبل فإن الحبل منه وإن کان فی جیش معروف ویشهد أصحابه أنه لم یزل فی عسکرهم ، وکذلک لو قدم ومعه ابن سنة وأکثر أن الولد ولده ، وزعم أن من أتى امرأة أو غلاما " بین أفخاذهما فلا حد علیه "فیظن بل یقطع أن هنا فی المتن سقطا " ونقصا ".الایضاح - الفضل بن شاذان الأزدی ص 92.

ترجمه

بیست سال دوران باردارى !!!

أبو حنیفه گفته است: اگر مردى بیست سال دور از همسرش زندگى کند و در این مدّت رابطه اى با وى نداشته باشد و افرادى هم شهادت دهند که در مدّت بیست سال از جمع آنان جدا نشده، سپس همسرش باردار شود فرزند در رحم متعلّق به همان مرد است.

همچنین اگر پس از بازگشت از سفر بچّه اى یکساله یا بیشتر در آغوش همسرش دید، آن بچّه فرزند خود او خواهد بود.

نظر شما چی دوستان در مورد این این نوشته أبو حنیفه

Behzad AZ
08-19-2010, 03:44 PM
فکر کنم منظورش همون اتصالات معکوسه :d:
اخه این فرایند رو بهش میگیم امداد غیبی
جریان جریان همان یارو هستش که بعد از برگشت از جبهه ازش پرسیدن امداد غیبی دیدی یا نه طرف بر میگرده میگه اره من این ور کشور تو جبهه ..........میزدم زنم اونور کشور حامله میشد:g:

sorna
08-19-2010, 11:11 PM
آقا بهزاد منظورت از سه نقطه چی

Behzad AZ
08-19-2010, 11:23 PM
بابا کاظم جون حالت خوشه ها این سه نقطه رو خودت پر کن من پر کنم تاپیک منتقل میشه به ترش یا به دفتر مدیریت سایت:d:

sorna
08-21-2010, 03:23 PM
خوب بهزاد جون بگو پی آرجی ببخشید آرپی چی تانگی از این طور چیزها می زدم

Behzad AZ
08-21-2010, 03:56 PM
خوب بهزاد جون بگو پی آرجی ببخشید آرپی چی تانگی از این طور چیزها می زدم

اخه سورنا جون ارپیجی بزنه که زنش منفجر میشه اینم از اون حرف هاست:khe:
بابا این جوکه دیگه لوس شده همه میتونن جای خالی رو خودشون پر کنن اگه نمیتونی پرش کنی از تخیلاتت استفاده کن:yeah:ddd

afsanah82
08-21-2010, 07:08 PM
آقا شما قضیه سرنگ و تل..... رو نشنیدید ؟:gah9:

از این کارا میشه کرد :b tash:.

Behzad AZ
08-21-2010, 07:33 PM
اقا یادم میاد تو خبرا دیدم که بعضی از نزاد مارها میتونن اسپرم جنس مخالف رو تا چند سال تو بدنشون نگه دارن بعد هروقت که خواستن بار ور بشن:d:
میگم شاید زن ایشون هم یه همچین چیزیه:gah9:

tina
08-22-2010, 12:17 AM
:blink2:

SeEzAr
09-01-2010, 12:36 PM
:sa1: