PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علي كريمي از استيل آذين اخراج شد

sorna
08-15-2010, 10:14 PM
علی کریمی بازیکن باشگاه استیل آذین تهران به دلیل برخی تخلفات و تمکین نکردن در اجرای مقررات از این باشگاه اخراج شد.

به گزارش خبرنگار مهر، متن بیانیه صادر شده از سوی روابط عمومی باشگاه استیل آذین در رابطه با تخلفات کریمی و اخراج این بازیکن از استیل آذین به این شرح است:

باشگاه فرهنگی ورزشی استیل آذین وظیفه خود می‌داند در مقابل تمکین نکردن در اجرای مقررات و حرمت شکنی و تظاهر به روزه خواری علی کریمی یکی از بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه و رعایت نکردن شئونات ماه مبارک رمضان در جریان تمرین به وظیفه دینی و قانونی خود عمل کرده و اخراج این بازیکن را اعلام کند.

از آنجایی که تعظیم شعائر الهی و حرمت نهادن به مقدسات دین مبین اسلام در اولویت باشگاه فرهنگی ورزشی استیل آذین قرار دارد و متاسفانه این موضوع از جانب بازیکن مذکور رعایت نشده و حتی با توهین وی به مسئولان فدراسیون فوتبال و مقررات همراه بوده و علیرغم تذکرات سرپرست تیم، وی به اقدام خود ادامه داده و اصرار بر انجام این تخلف داشته است، این بازیکن از همراهی تیم فوتبال استیل آذین محروم است.

بی تردید آنچه در درجه بالاتری از عناوین و افتخارات ورزشی قرار دارد، ایستادگی و پافشاری بر مبانی دین مبین اسلام و اصول اخلاقی است که موجبات تعالی و قدسیت انسان را فراهم می آورد.

بی گمان نگاه ابزاری و هدف محور به ورزش بدون لحاظ داشتن جنبه های معرفتی ، معنوی و انسانی منجر به حاکمیت اخلاق و معنویت در ورزش نمی شود. از همین رو امیدواریم اقدام باشگاه استیل آذین در الویت دادن به اصول اخلاقی تبدیل به یک رویه در ورزش کشور شده و ورزش به فرموده امام خمینی(ره) نه به عنوان هدف که به عنوان وسیله ای در جهت نیل به تعالی تلقی شود.

sorna
08-15-2010, 10:17 PM
باشگاه استيل آذين ظهر روز يک‌شنبه در بيانيه‌اي رسمي اعلام کرد که علي کريمي بازيکن اين تيم به دليل آنچه که روزه‌خواري و توهين به مسوولان فدراسيون فوتبال در جريان تمرين‌هاي اين تيم خوانده شده، از اين باشگاه اخراج شده است، اين در حالي است که اين بازيکن نامدار فوتبال ايران تمام دلايل مطرح شده در اين‌باره را رد کرده و مدعيان آن را به خدا واگذار مي‌کند.

علي کريمي در گفت‌وگوي اختصاصي با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين باره گفت: سال‌هاي سال است که بازي مي‌کنم اما هيچ گاه در مورد من چنين مسائلي مطرح نشده و نبوده چرا که من يک مسلمان هستم و به مسائل ديني و مذهبي اعتقاد دارم. آن‌ها اگر چنين ادعايي داشتند چرا همان روز اعلام نکردند و اجازه دادند من برابر استقلال بازي کنم.

وي افزود: فکر مي‌کنم همه اين حاشيه‌سازي‌ها به خاطر مصاحبه من قبل از بازي در مورد مديريت قبلي بوده است.

کريمي تاکيد کرد: در مورد مطلبي که از قول من درباره‌ي آقايان عزيزمحمدي و عليپور نوشته بودند بايد اين نکته را متذکر شوم که اين عزيزان در فدراسيون زحمت‌هاي زيادي را متحمل مي‌شوند و هيچ وقت به خودم اجازه ندادم و نمي‌دهم به آن‌ها توهين کنم. شما مي‌توانيد از آقايان عزيزمحمدي و عليپور سوال کنيد که آيا تا به امروز صحبتي از من درباره‌ي آن‌ها ديده‌اند يا نه.

علي کريمي در پايان گفت: در واقع تمام حاشيه‌سازي‌هاي اخير، در پاسخ به يک مصاحبه بوده و خدا بر همه چيز آگاه است.

sorna
08-15-2010, 10:22 PM
مهدي مهدوي‌کيا گفت:« تعجب مي‌کنيم که چرا يک موضوع که قابل حل است به اين شکل پيچيده و بحراني مي‌شود ما امسال جو خوب و بسيار آرامي داشته و داريم و مطمئن هستم هيچ موضوعي نمي‌تواند تيم ما را به حاشيه ببرد.

به گزارش ايسنا؛ درباره علي کريمي هم بايد بگويم نبايد به سادگي اين بازيکن و ساير نفرات تيم را زيرسوال برد. چرا بايد کريمي را متهم به روزه‌خواري در ملاء عام کرد. مگر در تمرينات ما چند تماشاگر حضور دارند که بخواهيم بگويم او در ملاءعام روزه‌خواري کرده، اصلا شايد او مسافر بوده يا دارو مصرف مي‌کرده که نمي‌توانست روزه بگيرد يعني بايد درباره مسائل شخصي افراد هم تحقيق و تفحص کرد،

يعني علي کريمي تنها بازيکن ليگ ايران بوده که روزه‌خواري کرده است مگر سازمان ليگ مي‌تواند تک تک بازيکنان ليگ را زيرنظر بگيرد و دليل روزه‌خواري او را جويا شود. به نظر من ما بايد منطقي با مسائل برخورد کنيم. علي کريمي هم بازيکن کوچکي نيست که به اين راحتي همه چيز را ناديده بگيريم.»
مهدوي‌کيا درباره‌ي مصاحبه علي کريمي عليه مديرعامل باشگاه استيل آذين گفت:«اين مسأله به من ربطي ندارد، اگر او مصاحبه‌اي کرده خودش بايد پاسخگو باشد نه من. ضمن اينکه باشگاه مي‌تواند دليل مصاحبه کردن او را جويا شود يا برايش جريمه در نظر بگيرد يا اينکه عنوان شود او به خاطر مصاحبه عليه باشگاه به فلان مبلغ جريمه مي‌شود يا بايد ضمن حضور در باشگاه درباره مصاحبه خود توضيح دهد. من اميدوارم اين مسائل با صحه صدر علي کريمي و آقاي آجرلو حل و فصل شود.

جو تيم ما بسيار خوب و آرام است و من اميدوارم اين مشکل هر چه زودتر برطرف شود و علي کريمي هم به تمرينات ما برمي‌گردد و ديگران نيز نمي‌توانند براي باشگاه استيل آذين حاشيه‌ساز شوند به نظر من اين يک مسأله درون خانوادگي است و بايد بين خودمان آن را حل کنيم.»
مهدي مهدوي‌کيا در پايان گفت:

« به سازمان ليگ و همه اهالي فوتبال ايران بايد بگويم وقتي ماه مبارک رمضان فرامي‌رسيد بسياري از رسانه‌ها و حتي شبکه‌هاي تلويزيوني به سراغ بازيکنان ايراني و مسلمان حاضر در بوندسيلگا مي‌آمدند و درباره روزه‌گرفتن يک فوتباليست سوال مي‌کردند ما آنجا بارها و بارها در طول ماه رمضان درباره روزه گرفتن و فوايد آن صحبت مي‌کرديم در اروپا حتي به اين موضوع از ديد مثبت نگاه مي‌شد اما حالا به خاطر يک مسأله کوچک مي‌آييم و در جامعه سروصدا به پا مي‌کنيم که چرا روزه‌خواري شده است.

اين وسط کسي هم از خودش نمي‌پرسد که آيا بازيکن مسافر بوده، از دارو مصرف مي‌کرده يا... به نظر من رواج دادن اين حرف‌ها در بين مردم کار درستي نيست.»

Pezhman
08-15-2010, 10:32 PM
مهدي مهدوي‌کيا گفت:« تعجب مي‌کنيم که چرا يک موضوع که قابل حل است به اين شکل پيچيده و بحراني مي‌شود ما امسال جو خوب و بسيار آرامي داشته و داريم و مطمئن هستم هيچ موضوعي نمي‌تواند تيم ما را به حاشيه ببرد.

به گزارش ايسنا؛ درباره علي کريمي هم بايد بگويم نبايد به سادگي اين بازيکن و ساير نفرات تيم را زيرسوال برد. چرا بايد کريمي را متهم به روزه‌خواري در ملاء عام کرد. مگر در تمرينات ما چند تماشاگر حضور دارند که بخواهيم بگويم او در ملاءعام روزه‌خواري کرده، اصلا شايد او مسافر بوده يا دارو مصرف مي‌کرده که نمي‌توانست روزه بگيرد يعني بايد درباره مسائل شخصي افراد هم تحقيق و تفحص کرد،

يعني علي کريمي تنها بازيکن ليگ ايران بوده که روزه‌خواري کرده است مگر سازمان ليگ مي‌تواند تک تک بازيکنان ليگ را زيرنظر بگيرد و دليل روزه‌خواري او را جويا شود. به نظر من ما بايد منطقي با مسائل برخورد کنيم. علي کريمي هم بازيکن کوچکي نيست که به اين راحتي همه چيز را ناديده بگيريم.»

مهدي مهدوي‌کيا در پايان گفت:
اما حالا به خاطر يک مسأله کوچک مي‌آييم و در جامعه سروصدا به پا مي‌کنيم که چرا روزه‌خواري شده است.

اين وسط کسي هم از خودش نمي‌پرسد که آيا بازيکن مسافر بوده، از دارو مصرف مي‌کرده يا... به نظر من رواج دادن اين حرف‌ها در بين مردم کار درستي نيست.»
شايد اصلا نخواد کسي روزه بگيره
اين چه وضعشه
اين حرفا همش کشکه

Behzad AZ
08-15-2010, 10:49 PM
اقا من نه کار ایشون رو تایید میکنم نه کار مسولین رو
هرکسی مسول کار خودشه یکی میخواد روزه میگره یکی هم نمیخواهد نمیگیره
اما کار علی کریمی رو تاید نمیکنم چون بازیکن بی اخلاقی بوده وهست:ekh2:

sorna
08-16-2010, 03:05 PM
روزنامه‌ي الاتحاد چاپ امارات در شماره امروز خود با تيتر باشگاه ايراني علي کريمي را به دليل روزه خواري اخراج کرد را انعکاس داده است.

اين روزنامه در ادامه اين خبر آورده است: باشگاه استيل آذين ستاره سرشناس و صاحب نام خود را به دليل عدم انجام اعمال ماه مبارک رمضان و عدم احترام اين بازيکن31 ساله به فرايض ماه رمضان اخراج کرده است.

الاتحاد در ادامه خاطر نشان مي‌کند که اين در حالي است اکثر فوتباليست‌هاي مسلمان شاغل در ليگ‌هاي معتبر اروپايي در ماه مبارک رمضان به روزه داري مي‌پردازند که خود علي کريمي هم پيش از اين در زمان حضور در آلمان يکي از همين بازيکنان بود که به فرايض ديني اهميت مي داده است.

ساير روزنامه‌ها و سايت‌هاي خبري عربي نيز با همين مضمون خبر اخراج علي کريمي را نقل کرده‌اند و درباره آينده کاري‌ اين بازيکن در فوتبال ايران به گمانه‌زني پرداخته‌اند.

sorna
08-16-2010, 03:07 PM
مصطفی آجورلو در مورد اخراج علی کریمی هافبک این تیم گفت: با توجه به مقررات و آیین نامه‌های الزامی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، متاسفانه علی کریمی در یکی از تمرینات تیم اصرار داشت در ملاء عام و در زمین تمرین به خوردن آب بپردازد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه مسئولان ذیربط به این بازیکن تذکر می‌دهند که این کار را انجام ندهد ولی متاسفانه ایشان با فحاشی و با اهانت به مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بیان می‌کند اگر می‌خواهند محروم کنند، من را محروم کنند.

مدیرعامل باشگاه استیل آذین ادامه داد: با توجه به این دو موضوع، نمی‌توانستیم بر روی این مساله در باشگاه خودمان سرپوش بگذاریم و این مشکلات به وجود آمده را ندید بگیریم و در نهایت تصمیم به اخراج این بازیکن گرفتیم.

آجورلو در ادامه صحبت‌هایش گفت: طبیعی است که در 7-8 ماه گذشته که من به استیل آذین آمده ام، ایشان و گروهی فعال بودند به این باشگاه آسیب برسانند و طبیعتا تا حدودی هم موفق بودند. ما سال گذشته نتوانستیم به اهدافمان برسیم که یکی از دلایل آن علی کریمی بود.

ظهر روز یکشنبه باشگاه استیل آذین اعلام کرد علی کریمی به دلیل برخی تخلفات، تمکین نکردن در اجرای مقررات، حرمت شکنی و تظاهر به روزه خواری از این باشگاه اخراج شده است.

این درحالی است علی کریمی هم در اظهار نظری روزه خواری را دلیل اخراجش ندانسته بلکه اعتقاد دارد این اتفاق به خاطر مصاحبه علیه مدیرعامل باشگاه رخ داده است.

sorna
08-17-2010, 02:54 PM
امروز اعضاي هيئت مديره باشگاه استيل آذين دور هم مي‌ نشيند و درباره موضوع اخير باشگاه و ماجراهاي مربوط به علي کريمي صحبت کنند

گفته مي‌شود حسين هدايتي که از اتفاقات پيش آمده اصلا راضي نيست به دنبال راهي خواهد بود تا به قول خودش موضوع مديريت بشود. بايد ديد که امروزچه اتفاقي در انتظار باشگاه استيل آذين خواهد بود. اما هر چه باشد اخبار مهمي از باشگاه بيرون خواهد آمد.

sorna
08-17-2010, 02:57 PM
حسین هدایتی در مورد اخراج علی کریمی گفت: آقای آجورلو انسان متدین و متشرعی است اما موضوع کریمی باید در کمیته انضباطی باشگاه مطرح می‌شد. ما در این خصوص تشکیل جلسه خواهیم داد تا اختلافات را برطرف کنیم.

وی با کنایه به مدیرعامل باشگاه استیل آذین تاکید کرد: مالک باشگاه هنوز زنده است و احساسم این است در مورد اخراج کریمی تندروی شده است و نباید اینگونه با مسائل برخورد کرد. آقای آجرلو و کریمی می بایست مثل دو تا برادر با هم می نشستند و مشکلات را برطرف می کردند.

مالک باشگاه استیل آذین در مورد بحث روزه خواری علی کریمی اظهار داشت: هرکس پاسخگوی اعمال خود در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی است.

علی کریمی پیش از دیدار استیل آذین با استقلال در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود: الان زود است در مورد قهرمانی استیل آذین صحبت کرد اما اگر مدیریت آقای مهریزی بود شاید می شد حرفی زد اما الان چیزی مشخص نیست!

یک روز پس از این مسابقه در اقدامی غیر منتظره سایت باشگاه استیل آذین خبر اخراج کریمی را به دلیل روزه خواری اعلام کرد که این خبر با واکنش‌های بسیاری مواجه شده است.

sorna
08-17-2010, 02:59 PM
بازيکن استيل آدين در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود:تحت هيچ شرايطي حاضر نيستم به استيل آذين برگردم مگر اينکه آجرلو همان طور که در صدا و سيما به من تهمت زد در صدا و سيما هم از من عذرخواهي کند.

وي ادامه داد:با حسين هدايتي در اين مورد صحبت کردم و او از من خواست آرامش خود را حفظ کرده و همه چيز را به او بسپارم تا راه حلش را پيدا کند ، اما به هيچ وجه آشتي نمي کنم.

sorna
08-17-2010, 03:03 PM
اين پايگاه اينترنتي در اين باره نوشت: علي کريمي بازيکن پيشين بوندسليگا شغلش را در باشگاه استيل آذين از دست داد. اين بازيکن ايراني مهمترين دستور مسلمانان را زيرپا گذاشت و به همين خاطر از باشگاه کنوني‌اش اخراج شد.

کيکر در ادامه نوشت: کريمي فريضه روزه در (ماه) رمضان را رعايت نکرد. براساس اين دستور مسلمانان از طلوع آفتاب تا غروب حق خوردن و آشاميدن را نخواهند داشت. باشگاهش نيز بر همين اساس قرارداد با او را فسخ کرد.

کيکر همچنين از عدم آگاهي حسين هدايتي، مالک باشگاه از اخراج کريمي و موافق نبودن او با اين تصميم نوشت.

کريمي که روزگاري مارادوناي آسيا شناخته مي‌شد در فاصله سالهاي 2005 تا 2007 در 33 بازي بوندسليگا پيراهن بايرن مونيخ را پوشيد و در اين بازيها 3 بار هم گلزني کرد.

او در پرافتخارترين باشگاه آلماني هرگز آن گونه که بايد موفق نبود و از همين رو در ژوئيه 2009 به عنوان بازيکن آزاد به باشگاه پرسپوليس پيوست.

يادآور مي‌شود، کريمي پيش از حضور در پرسپوليس مدتي را در قطر گذرانده بود.

sorna
08-17-2010, 08:37 PM
به گزارش ایسنا؛ محمد دادکان که به شهادت بازیکنان هم‌نسل‌اش یکی از بازیکنان با اخلاق فوتبال ایران بود و در تمام دوران بازیگری‌اش حتی یک کارت زرد هم دریافت نکرد و همچنین در مدت 4 سال و سه ماه ریاست‌اش در فدراسیون، فوتبال درگیر مسائلی که امروز شاهدش هستیم،‌ نبود در گفتگو با ایسنا، درباره مسائل اخلاقی که در فوتبال ایران به وجود آمده است، گفت: قصد مصاحبه نداشتم اما چون می‌بینم شرایط در فوتبال ایران به گونه‌ای است که همه اصل را رها کرده‌ایم و چسبیده‌ایم به مسائل حاشیه‌ای، باید صحبت‌هایی را مطرح کنم. اولا باید بگویم در ماه مبارک رمضان قرار داریم و باید تمامی کارهایی که انجام می‌دهیم به خاطر اصلاح امور باشد. در پاسخ به شما باید بگویم کدام فرهنگ؟ اول باید برویم در سطح جامعه ببینیم که آیا جامعه ما پذیرای فرهنگ هست یا خیر؟ به هر حال فوتبال بخشی از این جامعه است. متاسفانه در این روزها تظاهر و مردم فریبی حرف اول را در جامعه ما می‌زند و شرایط در باشگاه‌های ما هم بهتر نیست. کدام باشگاه می‌تواند ادعا کند که به مسائل فرهنگی پرداخته و اگر باشگاهی را پیدا کردید که مدعی فرهنگ سازی در فوتبال است بدانید که او هم دروغ می‌گوید!

وی با بیان این که کار فرهنگی می‌تواند پالایش خوبی در مسائل فنی به وجود بیاورد، گفت: امروز آدم‌های ناتوان که به دنبال آمال و آرزوهایشان هستند، به افراد برچسب منشوری بودن می‌زنند.

دادکان با اشاره به اتفاقی که برای علی کریمی افتاده و با بیان اینکه حرف‌هایم کلی است، گفت: می‌گویند "عیسی به دین خود و موسی به دین خود". برو خودت را بساز که الگو شوی. نمی‌خواهد در رسانه‌ها و بین دولتی‌ها از خودت الگو بسازی. این مردم هستند که باید الگو را انتخاب کنند. اگر کسی اشتباهی می‌کند، باید بدانیم که ما را به جای فرد متخلف داخل قبر نمی‌گذارند. نمی‌توان با چوب و تکفیر آداب و فرهنگ ایجاد کنیم. آقایان در خفا هزاران مشکل دارند و وقتی کسی در ظاهر اشتباهی می‌کند می‌خواهند آبروی او را ببرند. این عین بی‌دینی است. دین ما می‌گوید که نباید آبروی آدم‌ها را برد.

وی با بیان اینکه کسانی که حرف از اخلاق و فرهنگ می‌زنند، خودشان از همه بدترند گفت: بروید در زندگی این افراد و ببینید که چقدر خودشان ناپاکترند. از ادب و فرهنگ حرف می‌زنند ولی خودشان سمبل بی‌ادبی و بی‌فرهنگی هستند. یکی بیاید بگوید که من خوب هستم. هیچ کس نمی‌تواند چنین ادعایی کند. همه ما مثل هم هستیم. مگر می‌شود کسی را صاحب اخلاق و فرهنگ و دین کرد. این مسایل ریشه در ذات آدم‌ها دارد. کنفسیوس می‌گوید، آدمهای بزرگ وقار دارند و تکبر ندارند و آدمهای کوچک تکبر دارند و وقار ندارند و کسب این وقار از پدر و مادر است. من می‌گویم اگر کسی صاحب فرهنگ و اخلاق و دین باشد، باید این از خانواده‌اش به او رسیده باشد و جامعه نقش کمی دارد.

عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در ادامه در پاسخ به این سوال که شما خودتان در زمان حضور در فدراسیون فوتبال تا پیش از دیدار با مکزیک مشکلی با علی کریمی نداشتید و این بازیکن هیچ گاه جلوی شما موضع نگرفت، آیا فکر می‌کنید رفتاری که باشگاه استیل آذین با او کرد رفتاری صحیح بود یا خیر گفت: رفتاری که با علی کریمی و کریمی‌ها می‌شود دفعش بیشتر از جذب است. زمانی که من رییس فدراسیون فوتبال بودم، بازیکنانی را می‌دیدم که به خاطر شرایطی که داشتند روزه‌خواری می‌کردند ولی من هیچ وقت آبروی این افراد را نبردم. برانکو 4 سال در فوتبال ایران بود. در این مدت در زمان ماه رمضان از خانه که بیرون می‌آمد تا آخر شب مانند ما مسلمانان رفتار می‌کرد و این تنها به خاطر فضایی بود که در فدراسیون فوتبال وجود داشت. رفتاری که احترام متقابل در آن وجود داشت. دلیل دیگرش هم ذات خودش بود، ما چیزی را زور نمی‌کردیم و او هم احترام می‌گذاشت. اگر هم علی کریمی سهوا نوشیدنی را خورده شاید عذری داشته است. شاید مسافتی را طی کرده و دیگر روزه نبوده است. نباید همه چیز را با نیت سو نگاه کنیم.

دادکان با بیان اینکه نباید با آبروی هیچ کس بازی کرد، به ایسنا گفت: متاسفانه در جامعه ما در تمامی زمینه‌ها سمبل‌ها و الگوها را می‌زنیم، برای چه؟ می‌خواهم بپرسم همه معترضان به کریمی پاکند و منزه؟! چرا ما در بخش فرهنگ، اجتماع و سیاست الگوها و سمبل‌ها را می‌زنیم؟ آیا همه معترضان به این الگوها پاکند؟ همه ما مثل هم هستیم. حالا جوی به وجود آمده که مد کرده‌ایم که یکی را روزه‌خوار بدانیم و دیگری را منشوری.

وی افزود: این یک موج است. موجی که می‌خواهیم رویش سوار شویم و سال بعد پول بیشتری بگیریم. خروجی این فوتبال که سالانه 400 میلیارد تومان در آن هزینه می‌شود چیست؟ مسوولان کشوری، من یک سوال از شما دارم. آیا می‌دانید که خروجی این فوتبال صفر است؟ اگر می‌دانید که گناهتان 10 برابر است و اگر نمی‌دانید چرا می‌خواهید با طبل بی‌صدا مردم را سرگرم کنید. من اگر در این فوتبال سمتی داشتم لیگ را تعطیل می‌کردم و می‌گفتم از این پول‌ها خبری نیست. بروید در همان خارج بازی کنید. چرا لژیونرهای ایرانی که در اروپا و امارات بوده‌اند یکی یکی به ایران برمی‌گردند. دلیلش این است که در اینجا پول بیشتری به آنها می‌دهند. من یک دفعه این مسئله را گفته‌ام و بار دیگر تکرار می‌کنم. چرا مربی که در زمان ما 13 میلیون تومان پول می‌گرفت الان 400 میلیون تومان پول می‌گیرد. این بی درو پیکری فوتبال ایران نیست؟

دادکان افزود:‌ چطور در زمان ما بازرسان در فدراسیون فوتبال بودند و الان خبری از این بازرسان نیست. مسوولان کمیته تربیت بدنی مجلس که دنبال تحقیق و تفحص بودند تنها به دنبال این هستند که عکس سه در چهارشان در روزنامه‌ها چاپ شود. نتیجه و خروجی کمیته ویژه رییس جمهور برای بررسی شکست ورزش ایران در المپیک چه شد؟ از حالا به شما می‌گویم که جواب شکست در گوانگجو را چه کسی می‌دهد؟ من به شما می‌گویم همان‌هایی که جواب مردم را پس از شکست در پکن و جام جهانی داده‌اند به شکست‌های گوانگجو هم پاسخ خواهند داد. فقط با دروغگویی به مردم می‌گویند که کمیته تشکیل داده‌ایم. کدام کمیته؟

وی تاکید کرد: آنهایی که می‌آیند شخصیت آدم‌ها را زیر سوال می‌برند خودشان از همه بدترند.

رییس سابق فدراسیون فوتبال گفت: من سوالی که از ایسنا دارم و امیدوارم که شما آن را پیگیری کنید این است که آیا بازیکنی که 700 میلیون تومان می‌گیرد مربی که حداقل 500 میلیون تومان می‌گیرد و مدیری که 300 میلیون تومان می‌گیرد آیا این دعواها را به خاطر اخلاق به راه می‌اندازد. این سوالی است که من از شما دارم. بروید ببینید مدیران در این فوتبال چقدر می‌گیرند. ما الگوها را می‌زنیم که این مدیران غیرورزشی به فوتبال بیایند و خروجی فوتبال همینی می‌شود که می‌بینید. امروزه شرایطی ایجاد شده که آدم‌ها می‌آیند و دم از مسائل فرهنگی می‌زنند و می‌گویند کارهایشان به خاطر حفظ شئونات و نظام است اما در واقع آنها به دنبال مقاصد خود هستند.

sorna
08-17-2010, 11:18 PM
جلسه فوق العاده هيات مديره باشگاه استيل آذين با حمايت اعضا از تصميم مديرعامل در مورد علي کريمي و ارجاع موضوع براي بررسي بيشتر به کميته انضباطي با پيشنهاد مديرعامل به پايان رسيد.
در صورت جلسه نشست روز سه شنبه اعضاي هيات مديره باشگاه استيل آذين آمده است: هيات مديره، ضمن قدرداني از مديرعامل محترم باشگاه و پشتيباني از تصميم و توجه جدي ايشان نسبت به رعايت اصول و ضوابط ديني از طرف بازيکنان، با توجه به تشکيک و ترديدي که براي هيات مديره باشگاه استيل آذين در خصوص ميزان صحت و کم و کيف گزارش هاي ارائه شده به مديرعامل محترم باشگاه به وجود آمده است، پس از بحث و بررسي درباره موضوع مورد نظر، با پيشنهاد مديرعامل محترم براي ارجاع مورد به کميته انضباطي و تهيه گزارش لازم و ارائه گزارش به هيات مديره، به اتفاق آرا موافقت کرد.
حسين هدايتي، حميدرضا آصفي، علي ميرزايي، پرويز کاظمي، محمدرضا خروطي، صابري زفرقندي، شهاب الدين جهانيان، دکتر نصرا.. سجادي و مصطفي آجورلو ، اعضاي هيئت مديره اين باشگاه تهراني هستند.

sorna
08-18-2010, 03:13 PM
عضو کميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: در صورت درخواست استيل آذين يا علي کريمي، به اين پرونده ورود خواهيم کرد.

حسين عبداللهي در مورد ماجراي روزه خواري علي کريمي و اخراج او از استيل آذين، اظهار داشت: اگر هر دو طرف ماجرا يعني باشگاه يا علي کريمي از کميته انضباطي درخواست رسيدگي کنند، به اين پرونده ورود مي‌کنيم. ابتدا بايد گزارش اين اتفاق به کميته انضباطي بيايد چرا که ما هم در رسانه‌ها از اين موضوع مطلع شده‌ايم.

وي در مورد اتفاقات رخ داده در ديدار نفت آبادان و پرسپوليس و شعار عليه مجتبي شريفي رئيس کميته انضباطي، عنوان کرد: منتظر گزارش داوران و ناظر هستيم تا در اين مورد تصميم گيري کنيم. هر چند اشخاص کميته انضباطي بارها از حقوق خود گذشته‌اند؛ اما شان کميته انضباطي بايد حفظ شود. بارها پيش آمده بازيکنان اتهاماتي را به اعضاي کميته انضباطي زده‌اند که اعضاي از حقوق شخصي خود گذشته‌اند.
وي ادامه داد: اکنون نيز شفيع زاده، مديرعامل استقلال اهواز، اتهام‌هايي را متوجه کميته انضباطي کرده که از او دعوت کرديم مستندات خود را در اين زمينه ارائه کند. اگر دليل و مدرک داشت، آنها را مي‌پذيريم؛ اما در غير اينصورت، با او برخورد مي‌کنيم.

عبداللهي در مورد اينکه ديدار پرسپوليس و نفت بدون تماشاگر بود، گفت: اگر شعاري عليه شخصي داده شده، اين مسئله قابل رسيدگي است؛ حتي اگر اين اتفاق خارج از ورزشگاه رخ داده باشد و بازي بدون تماشاگر برگزار شده باشد.

sorna
08-18-2010, 03:17 PM
محمد غلامي بازيکن تيم فوتبال استيل آذين تهران در واکنش به اخراج علي کريمي از باشگاه استيل آذين گفت: اخراج کريمي از استيل آذين دليلي غير از روزه‌خواري داشته است.

مهاجم تیم فوتبال استیل آذین که به شدت از اخراج علی کریمی نگران است، درخصوص او از استیل آذین و تاثیر آن بر روند این تیم در ادامه لیگ توضیح داد: بی‌شک کریمی وزنه‌ای بزرگ برای تیم ما محسوب می‌شود و اگر نباشد تیم ما مطمئنا ضربه خواهد خورد.

غلامی ادامه داد: علی کریمی حتما به استیل آذین باز می‌گردد چرا که من به خاطر او به استیل آذین آمدم و اصلا این تیم متعلق به کریمی و هدایتی است و ما و همه بازیکنان تلاش خود را می‌کنیم تا کریمی زودتر به این تیم بازگردد.

محمد غلامی با تایید صحبت‌های معدنچی در این خصوص که ظهر روز بازی مقابل استقلال همه بازیکنان استیل آذین نهار خورده‌اند، گفت: صددرصد صحبت‌های معدنچی را تایید می‌کنم چرا که او حرف راست را زده است. این یک موضوع کاملا طبیعی است که همه بازیکنان نتوانند به دلایلی روزه‌ بگیرند و من فکر می‌‌کنم که مانور دادن روی موضوع روزه‌خواری علی کریمی معنایی نداشته باشد و به نظر من اخراج کریمی مطمئنا دلایل دیگری داشته است.

مهاجم استیل آذین همچنین در رابطه با دیدار بعدی این تیم در لیگ مقابل مس کرمان گفت: بازی سختی مقابل مس در پیش داریم چرا که آنها بازی قبلی خود را با یک پیروزی پرگل پشت سر گذاشتند و با انگیزه‌ای مضاعف به زمین ما می‌آیند اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که 3 امتیاز این بازی حساس را کسب کنیم.

غلامی در خصوص عملکرد خود در این فصل لیگ برتر نیز گفت: خوشبختانه امسال تمرینات بهتری را نسبت به سال گذشته پشت سر گذاشته‌ام و بدنسازی‌ام نیز بهتر بوده است. من در سال قبل یک هفته مانده به شروع لیگ به استیل آذین پیوستم اما امسال توانستم با تمرینات خوب جای خودم را در تیم تثبیت کنم.

مهاجم سابق پاس همدان در مورد اینکه آیا می‌تواند امسال آقای گل شود نیز گفت: تمام تلاشم را می‌کنم که آقای گل شوم.

afsanah82
08-18-2010, 07:49 PM
سلام

اصلا حق علی کریمی هستش که از کل فوتبال اخراج بشه مردیکه مغرور خود خواه

sorna
08-18-2010, 10:37 PM
رئيس سازمان تربيت بدني گفت: مساله روزه خواري يکي از ورزشکاران بايد بررسي شود.

سعیدلو در مصاحبه با خبرنگاران در حاشیه جلسه هیئت دولت در پاسخ به سوالی درباره برخورد با روزه خواری ورزشکاران گفت : موضوع روزه خواری علی کریمی مطرح و تکذیب شده و خود وی نیز این موضوع را تکذیب کرده است.

سعید لو گفت : بعید است علی کریمی روزه خواری کرده باشد و نمی شود چنین اتهامی به وی زد.

وی افزود: اجازه بدهید این موضوع به طور دقیق رسیدگی شود و اگر به اثبات رسید ما آن را پیگیری خواهیم کرد.

sorna
08-19-2010, 02:50 PM
اعضاي کميته انضباطي باشگاه استيل آذين در نشست چهارشنبه شب خود نتوانستند در مورد علي کريمي تصميم نهايي را اتخاذ کنند.

در این نشست که با حضور کلیه اعضای کمیته انضباطی باشگاه استیل آذین برگزار شد، ابعاد مختلف پرونده علی کریمی و اتفاقات اخیر در مورد این بازیکن مورد بحث و بررسی قرار گرفت اما با توجه به نیاز بیشتر به مستندات و شنیدن اظهارات سرپرست تیم و سایر افراد مطلع مقرر شد در نشست دیگری به این موضوع رسیدگی شود.

بر اساس تصمیم اعضای کمیته انضباطی باشگاه استیل آذین، نشست بعدی این کمیته با حضور افراد مطلع روز سه شنبه آینده برگزار خواهد شد.

علی کریمی هفته گذشته به دنبال برخی اتفاقات از سوی مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استیل آذین، از این تیم اخراج شد و در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفت.

sorna
08-24-2010, 11:09 PM
بازيکن فوتبال تيم استيل آذين از سوي مالک باشگاه بخشيده شد.

در جريان مراسم انتخاب برترين ‌هاي اخلاق ليگ برتر فوتبال که عصر امروز در هتل المپيک تهران برگزار شد، علي کريمي هافبک ملي پوش تيم فوتبال استيل آذين که بنا به دلايلي از همراهي اين تيم مرحوم و اخراج شده بود از سوي حسين هدايتي مدير عامل باشگاه استيل آذين بخشيده شد.
وي قرار است از فردا در تمرينات اين تيم ليگ برتر حضور پيدا کرده تا براي ادامه رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران خود را آماده کند.

از دوستان عزیز می خواهم که نظرشون راجب این اخراج وبازگشت بنویسند

Behzad AZ
08-24-2010, 11:18 PM
نظر شخصیمو میگم هاااااا
اقا این مسولان دیگه شورشو در اوردن این بازیکن بی لیاقت ارزش این بخشش هاروو نداره من به دلیل اینکه روزه خواری کرده نمیگمااا این به خودش مربوطه ولی در کل کسی که اخلاق نداشته باشه میخواد علی کریمی نباشه لیونل مسی باشه باید بندازیش دور وبهش بها ندی
البته این نظر خودمه وهمه میتونن یه نظر داشته باشن

Pezhman
08-25-2010, 02:27 AM
به نظر من بهترين بازيکن ايرانه از هر لحاظ

Behzad AZ
08-25-2010, 04:03 AM
به نظر من بهترين بازيکن ايرانه از هر لحاظ
پژمان جان در اینکه بهترین بازیکن ایرانه شکی نیست اما نمیدونم قبول داری که از نظر اخلاقی بدترینشونه؟؟؟
البته من نظر شخصیمو گفتم شما هم همینطور

emad176
08-29-2010, 11:19 AM
عــلی کـريمـی در جمـع کـودکـان بـی سرپــرسـت

http://pic.azardl.com/images/20483775916045644277.jpg

http://pic.azardl.com/images/97082636378489156332.jpg

سیر کردن شکم این بچه های معصوم بهتره یا اینکه صبح تا شب هیچی نخوری که به یاد اینا باشی؟

http://pic.azardl.com/images/04021849016792400639.jpg

علی کریمی در کنار بابک معصومی - زمانیکه کسی کمکی به بابک معصومی نکرد علی کریمی تمام مخارج بیمارستانشو پرداخت کرد
http://pic.azardl.com/images/71283600364495082621.jpg

http://pic.azardl.com/images/36589413839847634857.jpg

و این هم علی کریمی در کنار بلندقدترین پسر ایران که در برنامه ماه عسل شرکت کرد. از بلندی قد خودش دچاره عارضه شده بود. مجری ازش پرسید چه آرزویی داری. گفت سه تا آرزو دارم. یکی اینکه سالم باشم. لپ تاپ داشته باشم. و علی کریمی رو از نزدیک ببینم. همون شب علی کریمی یه لپ تاپ براش خرید و رفت به دیدنش و گفت هزینه درمانت هم میدم بری آلمان. هر سه تا آرزوشو برآورده کرد
http://pic.azardl.com/images/23541529476972255998.jpg

حميد استيلي: كسي كه بچه‌هاي يتيم را سرپرستي مي‌كند، آدم بدي نيست‌، صادق‌تر از علي كريمي نديده‌ام

محمد دادکان: معترضان به كريمي همه پاك‌اند و منزه؟ | با دروغ پردازي و ریا دنبال اهداف مالی خود هستند

محمد خاکپور: نباید کسی را به روزه‌گیری مجبور کرد

علی کریمی بازیکنی که در بایرن روزه میگرفت و در ایران به جرم روزه خواری اخراج میشود!

علی کریمی که با کسب اجازه از فلیکس ماگات، روزه اش را در تمرینات بایرن حفظ می کرد، حالا توسط مفتشان مذهبی و با قوانین قرون وسطایی، به جرم روزه خواری از باشگاهش اخراج شده است.

حمید استیلی: علی کریمی هميشه در رابطه با حق دیگران و نه حق خودش انتقاد می‌كند كه این نشان از بزرگی او دارد

حجازی: آقایان زیر باد کولر نشسته اند و به بازیکن گیر می دهند

حجازی در اظهار نظری گفته است:«بازیکن باید روزی 12 کیلومتر بدود.این تازه به غیر از دویدن در روز مسابقه است.برخی را دیده ام که از بازیکنان انتقاد می کنند که این انتقاد اصلا حرفه ای نیست.زیر باد کولر نشسته اند و به بازیکن،تمرین کردنش و خواسته هایی که دارد گیر میدهند

تومباكوويچ سرمربي استيل اذين: تا به حال چنين چيزهايي نديده بودم

فردوسي‌پور از گفت‌و‌گوي زنده با كريمي منع شد

با دستور مديران صدا و سيما ‏، عادل فردوسي‌پور تهيه كنده و مجري برنامه تلويزيوني 90 دوشنبه شب گذشته از گفت‌و‌گوي زنده با علي كريمي منع شده بود. به گزارش ايلنا به نقل از سايت جهان ورزش ، اگرچه كريمي تاكنون در هيچ برنامه زنده تلويزيوني حاضر نشده و احتمالا تمايلي براي حضور در برنامه دوشنبه شب گذشته 90 هم نداشته، به فردوسي پور توصيه شده بود از دعوت او به استوديوي برنامه يا تماس تلفني زنده خودداري كند .

afsanah82
08-29-2010, 11:53 AM
فعلا که شکم اون مرده رو بشدتت سیر کرده .

ولی بنظر من خیلی خود خواه فکر میکنو رونالد هستش رفتارش خیلی بده

emad176
08-29-2010, 12:02 PM
خواهش می کنم عزیز شما صاحب اجازه ای :^:

Pezhman
08-29-2010, 12:26 PM
پژمان جان در اینکه بهترین بازیکن ایرانه شکی نیست اما نمیدونم قبول داری که از نظر اخلاقی بدترینشونه؟؟؟
البته من نظر شخصیمو گفتم شما هم همینطور
بي اخلاقي کدومه؟!
يعني چي بدترينه؟؟؟؟!!!!
از دايي بدتره؟
از نظر شخصيتي هم بيست
فقط خودشو به کوچه علي چپ نمي زنه.
به نظر من اونقدري که علي کريمي
مردم خوشحال کرده هيچ بازيکن ديگه اي نتونسته.
ممکنه از نظر شخصيتي به کسي باج نده،اين که اسمش بي اخلاقي نيست

Behzad AZ
08-29-2010, 01:37 PM
بي اخلاقي کدومه؟!
يعني چي بدترينه؟؟؟؟!!!!
از دايي بدتره؟
از نظر شخصيتي هم بيست
فقط خودشو به کوچه علي چپ نمي زنه.
به نظر من اونقدري که علي کريمي
مردم خوشحال کرده هيچ بازيکن ديگه اي نتونسته.
ممکنه از نظر شخصيتي به کسي باج نده،اين که اسمش بي اخلاقي نيست

خوب من که کارای خوبش رو انکار نکردم حتی بازیش تو ایران حرف نداره اما تو بعضی مسایل چیزایی از خودش نشون میده که در شان یک بازیکن حرفه ای نیست

از دايي بدتره؟
اینو باهات موافقم با اینکه علی دایی یه جورایی با ما هم زبانه و یه جورایی همه ی هم شهریام هواشو دارن من با تعصب ها کاری ندارم و از ایشونم دل خوشی ندارم من از بعضی کارای ایشون هم خوشم نمیاد وفکر کنم ایشون هم از نظر اخلاقی از 20 نمره ی 5 به خودش اختصاص بده
ولی از انصاف نگذریم که همه ی کسایی که بدی هایی دارن خوبیاشونم بیشتر از اون نباشه کمتر نیست
والبته بازم نظر شخصیم رو مطرح کردم امیدوارم برداشت دیگه ای نشه:d:

sorna
08-29-2010, 11:25 PM
دوستان من با راه انداختن این تاپیک قصد حمایت یا تکذیب کار آقای علی کریمی رو نداشتم بیشتر منظورم ضعف مدیریت در فوتبال ایرانه وقتی که علی کریمی از ابله چون اجرلو انتقاد میکنه به جای اینکه از راه قانونی با بازیکن تیمش برخورد کنه از رو ضعف مدیریت به مسایل دینی روی میاره که فلان بازیکن روزه خواری کرده ومن ایشون رو اخراج میکنم در حالی که اقای معدنچی دیگر بازیکن این تیم عنوان می کندکه همه ما نهار رو در هتل با هم خوردیم

حالااین مسله که علی کریمی روزه خواری کرده واخراج شده است
اقا اجرلو که ادا دارد که به خاطر این مسله کریمی را اخراج کرده وبا روزه خواری مقابله می کند چرا اجازه بازی کردن جلو استقلال را به کریمی داد ویا جریان باغ وحش است که یک روز طول کشیده که به ایشان :gaw:بفهمانند که کریمی روزه خواری کرده وباید اخراج شود

به امید روزی که مدیران کار بلد ولایقی در ورزش ایران روی کار بیایند و بوزینه های چون اجرلو سر در توپره بمانند