PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک هاردم توسط ویندوز شناسایی نمیشه

ALI KALAN
11-12-2011, 07:25 PM
کمک هاردم توسط ویندوز شناسایی نمیشه :

دوستان دیشب داشتم کار میکردم که یکدفعه ویندوز RESTART کرد بعد که داشت BOOT میکرد دیدم داره درایو D رو چک دیسک میکنه اما چک دیسکش خیلی طول کشید دکمه RESTART رو زدم که چک دیسکش دیگه الان APORTED میده.اما داریو D که یه هارد SEAGATE ST31000528AS هستش یه ترا بایته که الان هستش اما ظرفیت رو نشون نمیده و همینطور یه هارد وسترن دیجیتال هم داریوهای K,L,M,J بودش اصلا روی صفحه MY COMPUTER نیستش.
این در حالی که هاردها تو بایوس DETECT هستش و ظرفیت رو کامل نشون میده.
لطفا دوستان اساتید کمک کنند که پروژه هام و اطلاعات ارزشمند همش توی این دو تا هارد هستش.
ولی هارد 160 گیگا بایتیم که ویندوز داخلش هست فعلا خدا رو شکر کار میکنه.

اینم عکسش : (سئوالی اگر هست که کمک میکنه در خدمتم)

http://rapidbazpic.ir/uploads/13210913101.jpg

Mohamad
11-13-2011, 02:09 PM
به نام مهربانترین
دوست عزیز لطفا دقت کنید که حتما سیستم مشکلی داشته وگرنه چرا باید ریست بسشه و بعد فایلهای سیستم را چک کنه ؟ پس نباید قطع میکردید
اما در مورد نشان ندادن به احتمال قوی ویندوز شما دچار مشکل شده و شما هم درست مثل بنده یک هارد 160 و یک هارد یک ترا دارید
نرم افزار پارتیشن مجیک را نصب کنید و بر روی پارتیشن مورد نظر رفته و راست کلیک کنید و properties را بزنیئد و اگر ظرفیت و سایر مشخصات را درست نشان داد د.وباره راست کلیک کنید بر روی همان پارتیشن و گزینه check for errors را انتخاب کنید و اگر پیام خطایی داد اینجا کد را اعلام کنید و در غیر اینصورت سعی کنید سیستم را restore کنید تا مشکل انشاالله حل بشه .در غیر اینصورت چاره ای جز تعویض ویندوز ندارید و امیدوارم پیام خطایی هم هارد شما نده
شاد و پیروز باشید

ALI KALAN
11-13-2011, 04:15 PM
دوست من ممنون از توجهت.این کارهایی که شما گفتی انجام میدم.
ولی داریوهای وسترنم برگشت.یعنی بعضی موقعها که ری استارت میکنم نیستش یه بار دیگه هستشو
یعنی وقتی لوگوی ویندوز میاد بعدش میخواد داریو d رو چک دیسک کنه که من لپیس میزنم کنسلش میکنم اگر درایو e رو چک دیسک کنه در ایوهای هارد وسترن هستش اگر نکنه درایوها غیب میشن.ولی درایو d که همون هارد یک ترا بایتیه سی گیت هستش.که هنوز همون طوره و اصلا درایو باز نمیشه.البته تو دیسک منیجمنت درایو و حجمش رو زده البته ننوشته NTFS و نوشته RAW.
هم وسترن و هم سی گیت رو UNALLOCATED نوشته.
بابرنامه HDD REGENERATOR بد سکتور گیری کردم .بد سکتور نداشت درایو D.البته زیاد وارد نیستم بهش چند تا گزینه داشت من 1 رو انتخاب کردم زدم.
حالا هم میخوام با برنامه RECOVER MY FILE فایلهامرو بازیابی کنم.چون پروژه هام و فیلمهام همه تو درایو D بودش نزدیک ه به یک ترا اطلاعات که خیلی برام حیاتیه.
عکسهای روند کار رو براتون میذارم.ممنون از همراهیتون.
اگر براتون ERROR پارتیشن مجیک مهمه من نصب کنم برنامه رو؟
(البته وقتی روی درایو D کلیک راست میکنم 0BYTE میزنه حجم رو.
ولی در BIOS و دیسک منیجمنت میشناسه هارد رو با حجمش.

ALI KALAN
11-13-2011, 04:24 PM
برگشت هارد وسترن :!
http://rapidbazpic.ir/uploads/13211131021.jpg

Mohamad
11-13-2011, 04:35 PM
همانطور که گفتم مشکل احتمال قوی از ویندوز شماست ولی دوست من پارتیشن مجیک را که نصب کردید حتما اون پارتیشن را چند قسمت کنید ، آخه کی یک ترا را یک پارتیشن میکنه ؟
بعد هم همیشه پارتیشن ها را defragment کنید ، مخصوصا پارتیشن های دارای دیتا را چون فیلم و موسیقی مهم نیسنت ولی حتما برای پارتیشن دارای دیتا و برنامه این کار را انجام بدید .
در ضمن شما ویندوز را هم عوض کنید به اطلاعات داخل هارد صدمه ای زده نمیشه .
کد خطا هم برای این میخواستم که مطمئن بشم خطای سخت افزاری در کار نیست .

ALI KALAN
11-13-2011, 04:49 PM
همانطور که گفتم مشکل احتمال قوی از ویندوز شماست ولی دوست من پارتیشن مجیک را که نصب کردید حتما اون پارتیشن را چند قسمت کنید ، آخه کی یک ترا را یک پارتیشن میکنه ؟
بعد هم همیشه پارتیشن ها را defragment کنید ، مخصوصا پارتیشن های دارای دیتا را چون فیلم و موسیقی مهم نیسنت ولی حتما برای پارتیشن دارای دیتا و برنامه این کار را انجام بدید .
در ضمن شما ویندوز را هم عوض کنید به اطلاعات داخل هارد صدمه ای زده نمیشه .
کد خطا هم برای این میخواستم که مطمئن بشم خطای سخت افزاری در کار نیست .

ممنون از توجهت دوست من.باشه من ویندوز ور عوض میکنم.یعنی باز یابی نکنم داریو d ? درضمن زیاد به پارتیشن مجیک وارد نیستم.میترسم ازش!یعنی نمیتونم یه هارد به چند پارتیشن تقسیم کنم.با همون پارتیشن مجیک تقسیم به چند درایم کنم درایو d رو؟
یکم سخته کار با هاش.

ALI KALAN
11-13-2011, 04:50 PM
وقتی کلیک میکنم .این پیغام میاد :

http://rapidbazpic.ir/uploads/13211346021.jpg

ALI KALAN
11-13-2011, 04:51 PM
دوست من ممنون از توجهت.
اررور که در پست بالا میبیند اون رو میده.وظرفیت رو صفر نشون میده ویندوز ولی تو DISK MANAGMENT ظرفیت رو کامل نشون میده.من روش شما رو هم امتحان میکنم.ممنونم.

عکسش:
http://rapidbazpic.ir/uploads/13211319061.jpg

anathema
11-13-2011, 09:41 PM
به احتمال زیاد به اطلاعات مربوط به فایل سیستم هارد صدمه خورده
اگه اف دیسک کنی درست میشه
برای باز یابی هم چند راه هست
اگه تونستی با ناپیکس بوت کن ببین همین مشکلو داری

shmp30
11-13-2011, 10:04 PM
سلام ...
همونطوری که آقا محمد ذکر کردن این مشکل به احتمال زیاد برای اینه که شما تمام یک ترابایت رو یک پارتیشن کردید .
پیشنهای های من :
1 - سعی کنید با سی دی ویندوز بوت بشید و در قسمت Repair یه قسمت داره به نام Load Drivers ببینید میتونید این پارتیشن (D ) رو باز کنید یا ؟
اگه باز شد از اطلاعات مهم کپی بگیرید روی درایو های دیگه و این پارتیشن رو حداقل به 10 قسمت تقسیم کنید . ( از این طریق اطلاعات پارتیشن کاملا حذف میشن )

2 - اگر امکانش هست یک بار ویندوز رو تعویز کنید شاید مشکل حل بشه .

:from me :

Sada
11-13-2011, 10:16 PM
درود بر شما برای حل این مشکلت یک راه حل 100 درصد دارم این بلا سر من هم اومده :
دلیل : عدم ریستارت یا خاموش کردن سیستم ، پاکسازی ویروس ها تو سط انتی ویروس و قفل اشتباه درایو تو سط انتی ویروس یا حذف اشتباه فایل های سیستمی نظیر System Volume Information تو سط انتی ویروس ، ویروس و یا خودت :D

را ه حل 101 درصد:
ابتدا دیسک بوت 2009 کسپراسکاری را تهیه میکنی - در نسخه 2010 و .. این قابلیت از آن حذف شده .
یکی از درایوهای ویندوز را خالی میکنی که کار داریم :D
کامپیوترت را ریستارت میکنی دکمه Pause Break را میزنی دیسک بوت کسپر را میذاری دوباره دکمه Pause Break را دوباره میزنی وارد دیسک بوت کسپر اسکای میشوی .میگردی عبارت file manager را پیدا میکنی
بعد فایلهای دریوا D را به سایر درایو کپی میکنی تا هارد خالی بشه فقط توجه کن فولدرهای سیستمی را کپی نکنی چون این فولدرها دچار اختلال شدند و ممکن هست دریواهای دیگرت نیز به این بلا دچار شوند. کمی زمان بر هست ولی 101 درصد جواب میده .

چون پسر خوبی بودی این روش را بهت گفتم. این روش در هیچ جایی ذکر نشده .
توضیحات کامل در اینجا:
http://forum.p30ask.com/thread75936.html#post193679

ALI KALAN
11-14-2011, 01:44 PM
ممنون دوستان از راهنماییتون.من با برنامه total commander درایو باز نشد.در حالت safe mode هم
درایو باز نشد.شاید درایوهای هارد وسترنم هم بد سکتور شده باشه.ویندوز که کلا قاطی کرده.
برنامه نایپکس هم نمیدونم چیه اگر بیشتر توضیح بدید ممنون.میشم.الان با برنامه o&o recover my drive ریکاوری کردم 817 گیگ فایل پیدا کرده البته خیلی قاطیه به صورت فرمت پیدا کرده.
البته تو این دور روزه انقدر روشهای مختلف به من گفتند که حسابی گیج شدم.
البته روش دوستمون sada خیلی روش بهتریه الان میخوام امتحان کنم.ممنون.

ALI KALAN
11-14-2011, 01:46 PM
درود بر شما برای حل این مشکلت یک راه حل 100 درصد دارم این بلا سر من هم اومده :
دلیل : عدم ریستارت یا خاموش کردن سیستم ، پاکسازی ویروس ها تو سط انتی ویروس و قفل اشتباه درایو تو سط انتی ویروس یا حذف اشتباه فایل های سیستمی نظیر System Volume Information تو سط انتی ویروس ، ویروس و یا خودت :D

را ه حل 101 درصد:
ابتدا دیسک بوت 2009 کسپراسکاری را تهیه میکنی - در نسخه 2010 و .. این قابلیت از آن حذف شده .
یکی از درایوهای ویندوز را خالی میکنی که کار داریم :D
کامپیوترت را ریستارت میکنی دکمه Pause Break را میزنی دیسک بوت کسپر را میذاری دوباره دکمه Pause Break را دوباره میزنی وارد دیسک بوت کسپر اسکای میشوی .میگردی عبارت file manager را پیدا میکنی
بعد فایلهای دریوا D را به سایر درایو کپی میکنی تا هارد خالی بشه فقط توجه کن فولدرهای سیستمی را کپی نکنی چون این فولدرها دچار اختلال شدند و ممکن هست دریواهای دیگرت نیز به این بلا دچار شوند. کمی زمان بر هست ولی 101 درصد جواب میده .

چون پسر خوبی بودی این روش را بهت گفتم. این روش در هیچ جایی ذکر نشده .
توضیحات کامل در اینجا:
http://forum.p30ask.com/thread75936.html#post193679

ممنون دوست من.
این نسخه رو میفرمایید:
عکس:

http://rapidbazpic.ir/uploads/13212667911.jpg

Sada
11-14-2011, 01:53 PM
بله از این هم برای ویروس زدایی استفاده می شه و هم برای مدیریت فایل ها.
با این درایو d قفل نیست البته به حجم درایو ها نگاه کنید شاید در حالت بوت نام درایو d همان d نباشد و به نام سایر درایو ها باشد که از روی حجم هر درایو میشه فهمید کدام هست.

ALI KALAN
11-14-2011, 04:18 PM
دارم با با برنامه hdd بد سکتور میگیرم و repaire میکنم.وقتی زدم هارد وسترن رو بدسکتور و ریپیر کنه نوشت:
master boot hard drive is damage!
الان داره بد سکتور گیری میکنه.
تو درایو E از هارد وسترن بعضی فایلها حجمشون 0 بیت شده.بیشتر فایلهای تصویری مثل فیملها.

ALI KALAN
11-14-2011, 11:15 PM
دوست من sada بوت کاسپرسکی من عمل نمیکنه.در حالیکه تنظیمات بوت درست هستش نمیدونم چرا.داخل سی دی فولدری به نام بوت نداره.
یه سی دی دیگه دارم برنامه های بوت داره زیاد.ولی اون هم هنگام اجرا در محیط داس عمل نمیکنه.واقعا از این بهتر نمیشه.
اگر میشه لینکه دانلود این برنامه رو لطف میکنی.من سرچ زدم ولی میترسم چیزی رو که دانلود میکنم اونی که شما میگی نباشه.
البته اسم درایور D به S تغییر دادم به پیشنهاد یکی از دوستان ولی چیزی حاصل نشد.
در ضمن با سی دی ویندوز بوت اومدم قسمت load driver اصلا اونجا داریور S نیستش محتویات درایور E به نامه D نشون میده.

ALI KALAN
11-14-2011, 11:24 PM
در ضمن برنامه ریکاوری خیلی خیلی بی نظم فایلها رو پیدا کرده یعنی بر اساس فرمتشون نه فولدرشون.اینطوری خیلی طول میکشه تا فایلهای مربوط به هم رو پیدا کرد. و توی فولدر خودشون قرار داد.

Sada
11-14-2011, 11:25 PM
دوست من sada بوت کاسپرسکی من عمل نمیکنه.در حالیکه تنظیمات بوت درست هستش نمیدونم چرا.داخل سی دی فولدری به نام بوت نداره.
یه سی دی دیگه دارم برنامه های بوت داره زیاد.ولی اون هم هنگام اجرا در محیط داس عمل نمیکنه.واقعا از این بهتر نمیشه.
اگر میشه لینکه دانلود این برنامه رو لطف میکنی.من سرچ زدم ولی میترسم چیزی رو که دانلود میکنم اونی که شما میگی نباشه.
البته اسم درایور D به S تغییر دادم به پیشنهاد یکی از دوستان ولی چیزی حاصل نشد.
در ضمن با سی دی ویندوز بوت اومدم قسمت load driver اصلا اونجا داریور S نیستش محتویات درایور E به نامه D نشون میده.

باشه شب ساعت 2 به بعد ترافیک اینترنتم رایگان هست برات اپلود میکنم
مشکلی نیست .:from me :

ALI KALAN
11-14-2011, 11:39 PM

ممنون از توجهتون.امیدوارم جواب بده.چون ریکاوری کردم همونطور که گفتم خیلی بی نظمه و اصلا جفت وجور کردن این هم فایل غیر ممکنه.
در ضمن اینکه چرا گفتی دکمه pause رو بزنیم .وقتی سی دی داخل سی دی رام باشه خود به خود سی دی بوت راه اندازی میشه دیگه.اینطور نیست؟

Sada
11-14-2011, 11:43 PM
ممنون از توجهتون.امیدوارم جواب بده.چون ریکاوری کردم همونطور که گفتم خیلی بی نظمه و اصلا جفت وجور کردن این هم فایل غیر ممکنه.
در ضمن اینکه چرا گفتی دکمه pause رو بزنیم .وقتی سی دی داخل سی دی رام باشه خود به خود سی دی بوت راه اندازی میشه دیگه.اینطور نیست؟

اره اگر قبل ریستارت cd را گذاشته باشی و این عمل خود به خود اجرا بشه نیازی نیست

anathema
11-14-2011, 11:59 PM
سلام ناپیکس یه نسخه از لینوکسه که برای بوت شدن نیاز به هارد نداره (از طزیق سی دی رام بوت میشه )ولی وقتی بوت شد اگر فایل سیستم هارد خراب نشده باشه اونو شناسایی میکنه و میتونین باهاش کار کنین

اگر تونستین درایوو باز کنید مشکلتون با ویندوزه وگر نه از هارده که حتما باید اف دیسک کنید چون وقتی بخشی از اطلاعات فایل سیستم از بین بره ممکنه بخشی از حافظه از بین بره که همون بد سکتوره تنها راه حل اساسی در صورت امکان همون اف دیسکه

این نرم اقزار هم بد نیست برای کار شما امتحانش کن

Partition Find and Mount — free partition recovery software (http://findandmount.com/)

ALI KALAN
11-15-2011, 02:14 PM

دوست من اگر آپلود برنامه براتون مشکل هست .لینک دانلود رو هم بدید من دانلود میکنم.ممنون از زحمتتون.

ALI KALAN
11-15-2011, 02:15 PM
متاسفانه برنامه recover my file برای ذخیره کردن بازیابی کد سریال یا اکتیو میخواد؟
با یه برنامه دیگر هم امتحان کردم به نامه reclaime raw disk recovery که این هم برنامه خوبیه اما برای ذخیره کردن کد سریال میخواد.تمام فایلهاا رو به صورت فولدرشون پیدا میکنه.
فقط برنامه o&o disk recovery بود که همه رو پیدا کرد فقط تفکیک فولدر نداره و به صورت فایل با فرمتهای مختلف پیدا میکنه که دسته بندی این همه فایل به صورت روز اول کار سختیه.
برنامه doctor data recover هستش که خیلی خوب کار میکنه به صورت فولدری ولی یک هشتمم نتونست برگردونه.

ALI KALAN
11-15-2011, 02:21 PM
سلام ناپیکس یه نسخه از لینوکسه که برای بوت شدن نیاز به هارد نداره (از طزیق سی دی رام بوت میشه )ولی وقتی بوت شد اگر فایل سیستم هارد خراب نشده باشه اونو شناسایی میکنه و میتونین باهاش کار کنین

اگر تونستین درایوو باز کنید مشکلتون با ویندوزه وگر نه از هارده که حتما باید اف دیسک کنید چون وقتی بخشی از اطلاعات فایل سیستم از بین بره ممکنه بخشی از حافظه از بین بره که همون بد سکتوره تنها راه حل اساسی در صورت امکان همون اف دیسکه

این نرم اقزار هم بد نیست برای کار شما امتحانش کن

partition find and mount — free partition recovery software (http://findandmount.com/)

ممنون دوست من.برنامه ناپیکس رو که ندارم من.این برنامه تون رو هم امتحان کردم استارت رو میزنم اما اسلایدری ظاهر نمیشه که ببینیم چند درصد داره کار انجام میده.
بعدشم با سی دی ویندوز بوت کردم لود درایور کردم اصلا درایور مشکل دار نمایش نمیده.
اسم درایور و عوض کردم از d به s تغییر دادم.اتفاقی نیفتاد.در لود درایور هم درایو e به نامهd نشون میده!
اگر روش دوستمون sada که خیلی خوب میشه.دیگه احتیاج به برنامه های ریکوری نیستش که مشکلاتشون رو تو پست بالایی ذکر کردم.ممنون از همراهیتون.

Sada
11-15-2011, 03:17 PM
سلام شرمنده دیر رسیدم کمی کار داشتم ...
خب من برای حل این مشکلتان خیلی گشتم و ..
دو نسخه بوت کسپر اسکای هست که یکیش همان نسخه 8 هست که خودتان دانلود کردید و دومی نسخه 10 در نسخه 8 این قابلیت هست اگر نبود از نسخه 10 استفاده کنید.
نسخه 10 به دو صورت هست هم میتونید با USB بوت کنید و هم فایل ISO را رایت کنید و بوت کنید.
اینم لینک دانلود نسخه ISO :

RescueDisk10 ISO (http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/RescueDisk10/kav_rescue_10.iso)

دیدم نحوه کار با قسمت File Manager را بلد نیستید خوب تهیه عکس از صفحه بوت خیلی مشکل هست چون دوربین ندارم به سختی این عکس را براتون پیدا کردم

بعد اینکه وارد صفحه بوت کسپراسکای شدید مطابق عکس بر روی ایکون تسکبار کلیک کنید و روی کلماتی که با فلش مشخص کردم.

http://www.pic.p30ask.com/images/64874103900950950687.jpg

در این حالت عبارت فایل منیجر براتون نمایش داده می شود که با کلیک کردن روی ان یک صفحه ظاهر میشود که تمام درایو ها و فایل های سیستمی شما نمایان هست به هیچ وجه فایل های سیستمی را حذف نکنید فقط انچه را که از قبل گفتم بدان طریق عمل کنید.

ALI KALAN
11-15-2011, 06:22 PM
ممنون از زحمتتون.دوست من. یک دنیا ممنون.امیدوارم این برنامه کار کنه چون با چند تا برنامه بوت کردم نتونست درایو رو باز کنه یا نمایش داده نشد.دیگه تنها امیدم این نرم افزار هستش.چون این نرم افزار های ریکاوری خیلی کند هستند.
در ضمن یک پارتیشن برای یه هارد یک ترا بایتی کار مناسبی هستش؟اگر نیست چطور به چند پارتیشن تقسیمش کنم.چون از طریق داس زیاد وارد نیستم.البته شاید هم ساده باشه.
و دیگر اینکه بعد از بازیافت فایلها هارد رو low level format کنم بهتره هست یا نه؟و اگر هست با چه برنامه ایی تحت داس اینکار رو بکنم؟

Sada
11-15-2011, 10:46 PM
سلام شما اول فایل ها را با روش من به یک هارد دیگه کپی کن اگر دیدی ظرفیت هاردهات تموم شد خروج بزن و هارد هات را خالی کن و دوباره امتحان کن و ... بعد اینکه اینکارو انجام دادی و تموم کردی بگو من هم روش تحت بوت را بگم و هم روش تحت ویندوز را در هر دو حالت میشه پارتیشن بندی کرد.

ALI KALAN
11-16-2011, 03:06 PM
سلام شرمنده دیر رسیدم کمی کار داشتم ...
خب من برای حل این مشکلتان خیلی گشتم و ..
دو نسخه بوت کسپر اسکای هست که یکیش همان نسخه 8 هست که خودتان دانلود کردید و دومی نسخه 10 در نسخه 8 این قابلیت هست اگر نبود از نسخه 10 استفاده کنید.
نسخه 10 به دو صورت هست هم میتونید با USB بوت کنید و هم فایل ISO را رایت کنید و بوت کنید.
اینم لینک دانلود نسخه ISO :

RescueDisk10 ISO (http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/RescueDisk10/kav_rescue_10.iso)

دیدم نحوه کار با قسمت File Manager را بلد نیستید خوب تهیه عکس از صفحه بوت خیلی مشکل هست چون دوربین ندارم به سختی این عکس را براتون پیدا کردم

بعد اینکه وارد صفحه بوت کسپراسکای شدید مطابق عکس بر روی ایکون تسکبار کلیک کنید و روی کلماتی که با فلش مشخص کردم.

http://www.pic.p30ask.com/images/64874103900950950687.jpg

در این حالت عبارت فایل منیجر براتون نمایش داده می شود که با کلیک کردن روی ان یک صفحه ظاهر میشود که تمام درایو ها و فایل های سیستمی شما نمایان هست به هیچ وجه فایل های سیستمی را حذف نکنید فقط انچه را که از قبل گفتم بدان طریق عمل کنید.

sada دوست من .دانلود کردم.حالا با چه برنامه ایی رایت کنم؟این ایمیج پسوندش خیلی عجیب غریبه.شما میدونی چه پسوندیه؟چون برنامه های iso که نشناختند.
ممنون از راهنماییت.ببخشید دیگه خیلی مزاحمت شدم.

عکس:

http://rapidbazpic.ir/uploads/13214454081.jpg

ALI KALAN
11-16-2011, 04:16 PM
نه درسته.فقط نمیدونم چرا بوت نمیکنه.فایلها رو رایت کردم تو دی وی دی ولی بوت نمیکنه.شما روش پارتیشن بندی و low level format رو اگر زحمتی نیست.بگو.با برنامه get back data for ntfs بیشتر فایلها رو برگردوندم.ممنون از راهنمایتون.

Sada
11-16-2011, 05:03 PM
سلام من فکر کنم مطالبی را که من گفتم اصلا کامل نخوندید با ورژن 8 میشه من تست کردم ما تو این کار ریکاوری نمی کنیم بلکه از فایل منیجر کسپر تو نسخه 8 که از سیستم لینوکس استفاده می کنه وارد درایو ها میشویم و به یک درایو دیگه فایل هاتون را که در حال ویندوز امکانش نبود انتقال میدم

ALI KALAN
11-16-2011, 11:27 PM
سلام من فکر کنم مطالبی را که من گفتم اصلا کامل نخوندید با ورژن 8 میشه من تست کردم ما تو این کار ریکاوری نمی کنیم بلکه از فایل منیجر کسپر تو نسخه 8 که از سیستم لینوکس استفاده می کنه وارد درایو ها میشویم و به یک درایو دیگه فایل هاتون را که در حال ویندوز امکانش نبود انتقال میدم

چرا دوست من.من خوندم و عمل کردم ولی نمیدونم چرا صفحه بوت رو باز نمیکنه تو بعضی سی دی ها از جمله همین سی دی کاسپرسکی ما و پیغام زیر میومد :

http://rapidbazpic.ir/uploads/13214717291.jpg

فقط این دومین بار هست که دارم ویندوز نصب میکنم.نمیدونم چه اشکالی پیش اومده که موقع بوت شدن این پیغام میومد.

بعدش که ویندوز نصب کردم برنامه های مربوطه رو نصب کردم.RESTART که کردم باز دوباره همین پیغام میومد.
بعدش که میخواستم بوت کنم ویندوز رو پیغام
BOOTMNG is missing
اومدش هر کاری کردم نشد که ویندوز بیاد بالا.الان این دومین بار ویندوز ریختم .راستش الان میترسم restart کنم!

Sada
11-17-2011, 12:52 PM
والله من دیگه مخم تکان نمیخوره برا من که همیشه جواب داده پیشنهاد میکنم هاردت را به یک متخصص نشون بدی :from me :

anathema
11-17-2011, 03:13 PM
سلام شما میتونین با سی دیه ویندوز فرمت کنین و از اول پارتیشن بندی کنین ؟
با dos چطور؟
اطلاعاتتون براتون مهمه ؟
معمولا با فرمت سطح پایین و پارتیشن بندی مجدد نباید مشکلی پیش بیاد
اگه اظلااعاتتون مهمه هاردو وصل کنید به یه سیستم با ویندوز و هارد سالم که یه انتی ویروس قوی و به روز روش نصبه و از اطلاعات backup بگیرید بعدش تماما از نوع پارتیشن بندی کنید

ALI KALAN
11-18-2011, 04:06 AM
سلام شما میتونین با سی دیه ویندوز فرمت کنین و از اول پارتیشن بندی کنین ؟
با dos چطور؟
اطلاعاتتون براتون مهمه ؟
معمولا با فرمت سطح پایین و پارتیشن بندی مجدد نباید مشکلی پیش بیاد
اگه اظلااعاتتون مهمه هاردو وصل کنید به یه سیستم با ویندوز و هارد سالم که یه انتی ویروس قوی و به روز روش نصبه و از اطلاعات backup بگیرید بعدش تماما از نوع پارتیشن بندی کنید

دوستان ردیف شد ممنون از همراهیتون.اون پیغام بوت رو رفتم تو بایوس همه چی رو default کردم دیگه نیومد.درایو دی رو که همون هارد سی گیته یک ترابایتی بود بعد از بازیابی اطلاعاتش low level format کردم.و هارد 160 گیگی که برای ویندوز بود بوسیله بوته اکس پی به دو پارتیشن 80 تایی تغییر دادم البته قبلش اطلاعاتشون رو به یک درایو دیگه انتقال دادم.
ممنون از توضیحاتتون.تا حالا که درسته.حالا باید برم تو بایوس ببینم اون پیغام چه وقتهایی ور چه تنظیماتی میاد که بوت به خوبی عمل نمیکنه و فقط سی دی ویندوز رو بوت میکنه.
ممنونم یک دنیا.

houman_2h
01-18-2012, 11:22 PM
برو تو سایت ریکاوری بازیابی اطلاعات هارد دیسک سوخته (http://www.novin-2h.blogfa.com/)