PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روزی كه پسرم شبنم قلی‌خانی را پسندید

shirin71
09-01-2011, 02:22 PM
http://www.persianv.com/khabar/sh-gholikhani.jpg

پسر 10ساله‌ام گفت: «به نظر من شبنم قلی‌خانی خوشگل‌ترین بازیگر ایرانه». من و همسرم جاخوردیم و زیر چشمی و با تعجب به هم نگاه كردیم. چند لحظه سكوت حاكم شد. همسرم بحث دیگری پیش كشید و خواست موضوع را عوض كند. چیزی شبیه عكس‌العمل ماشین لباس‌شویی‌ای خاله نرگس در پاسخ به جمله معصومانه فرنود!
لیلی محسنی در مطلبی طولانی در الف نوشت: چند شب پیش سر سفره افطار با خانواده نشسته بودیم و طبق معمول تلویزیون روشن بود. در صحنه‌ای از سریال پنج كیلومتر تا بهشت، كلوزآپ صورت میک‌آپ شده شبنم قلی‌خانی (كه نقش دختری مومنه و محجبه را بازی می‌كند) نشان داده شد كه با لبخندی از پس لبان رژ‌لب‌كشیده شده، قربان صدقه پدرش (داریوش فرهنگ) می‌رفت...
چند لحظه بعد از پخش این صحنه، پسر 10ساله‌ام گفت: «به نظر من شبنم قلی‌خانی خوشگل‌ترین بازیگر ایرانه». من و همسرم جاخوردیم و زیر چشمی و با تعجب به هم نگاه كردیم. چند لحظه سكوت حاكم شد. همسرم بحث دیگری پیش كشید و خواست موضوع را عوض كند. چیزی شبیه عكس‌العمل ماشین لباس‌شویی‌ای خاله نرگس در پاسخ به جمله معصومانه فرنود!
برای اینكه پسرم به موضوع حساس نشود، كمی صبر كردم و بعد از چند دقیقه از پسرم پرسیدم تو از كجا فهمیدی این بازیگره اینقدر خوشگله؟
پاسخ‌اش غافلگیر كننده بود: «توی مجله‌ای كه توی سلمونی بود خوندم. عكس‌هاش را هم انداخته بود. الان هم كه .... خودتون دیدین»
در حالی كه سفره را جمع می‌كردم به جملات پسرم فكر می‌كردم. اگر او 7-8 سال بیشتر سن داشت، بجای اینكه نظرش درباره صورت شبنم قلی‌خانی را صادقانه به پدر و مادرش بگوید، چه كارهای دیگری می‌كرد...؟...

Hossein-R
09-01-2011, 04:15 PM
بنده خدا حق داشته دیگه وقتی یک بازیگری خوشگله چیکار کنه .
مگه چه عیبی داره که از صورت یک بازیگر تعریف بکنه . مگه اون بچه دل نداره :d:

Mohamad
09-01-2011, 04:26 PM
بنده خدا حق داشته دیگه وقتی یک بازیگری خوشگله چیکار کنه .
مگه چه عیبی داره که از صورت یک بازیگر تعریف بکنه . مگه اون بچه دل نداره :d:
به نام خدا
عنوان را دیدم گفتم خدایا این حسین کی بچه دار شد که بچه اش هم عاشق شده ؟ !!!!:gah9:

Pezhman
09-01-2011, 04:30 PM
ملت املن
این چیزا براشون عجیبه
بچست دیگه
خوب طرف خوشگله :d:

Mohamad
09-01-2011, 04:32 PM
ملت املن
این چیزا براشون عجیبه
بچست دیگه
خوب طرف خوشگله :d:
خوب پژمان جان یک بچه هم خوشگل را دوست داره و خدا خودش زیبایی را دوست داره و بنده هاش هم همینطور ولی من که سریال ندیدم ولی برام جالبه بدانم علاوه بر خوشگلی هیکلش هم خوبه یا نه ؟ :gah9:

Pezhman
09-01-2011, 04:35 PM
خوب پژمان جان یک بچه هم خوشگل را دوست داره و خدا خودش زیبایی را دوست داره و بنده هاش هم همینطور ولی من که سریال ندیدم ولی برام جالبه بدانم علاوه بر خوشگلی هیکلش هم خوبه یا نه ؟ :gah9:
من هم همینو گفتن
منظورم پدر و ماردش بود
من اصلا تلویزیون ایران رو نمی بینم
فقط برنامه 90
:yeah:

Mohamad
09-01-2011, 04:38 PM
من هم همینو گفتن
منظورم پدر و ماردش بود
من اصلا تلویزیون ایران رو نمی بینم
فقط برنامه 90
:yeah:

ولی مادرش معلوم بوده خیلی وارد هست :دی
چون با خودش گفته اگه این 18 ساله بود چیکار میکرد ؟
راستی کسی منظور مادر این بچه را فهمید ؟ یعنی به نظر اون اگه این 18 ساله بود چیکار میکرد ؟
من که نفهمیدم جان خودم !!!!!
:tf:

Pezhman
09-01-2011, 04:42 PM
ولی مادرش معلوم بوده خیلی وارد هست :دی
چون با خودش گفته اگه این 18 ساله بود چیکار میکرد ؟
راستی کسی منظور مادر این بچه را فهمید ؟ یعنی به نظر اون اگه این 18 ساله بود چیکار میکرد ؟
من که نفهمیدم جان خودم !!!!!
:tf:
محمد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجای این مادر زرنگ؟؟؟؟؟

تو از كجا فهمیدی این بازیگره اینقدر خوشگله؟
آدمی که بچشو احمق فرض می کنه زرنگه؟؟؟؟

Mohamad
09-01-2011, 04:49 PM
محمد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجای این مادر زرنگ؟؟؟؟؟

آدمی که بچشو احمق فرض می کنه زرنگه؟؟؟؟

منظورم چیزه دیگه ای بود پسر :دی
این که فهمیده یک پسر 18 ساله وقتی از دختری خوشش میاد چیکار میکنه را میگم ؟ :دی
خوب من که پسر هستم نمیدانم چیکار میکنه ولی این خانم فهمیده و خوب این نشان از تجربه و یا شاید هوش بالا داره :دی
حالا یکی بگه چیکار میکنه ؟ من کمی iq ام به قول شیرین خانم پایین هست :gah9:

Hossein-R
09-01-2011, 06:13 PM
اگر 18 سالش میشد فوقش یک کار ناشایست انجام میداد :sokot:
همچین مادر اون بچه شلوغش کرده که کسی ندونه فکر میکنه بچه چیکار کرده
یکجوری تعجب میکنه که انگار وقتی خودش بچه بوده این حس رو نسبت به پسرها نداشته

Mohamad
09-01-2011, 06:59 PM
اگر 18 سالش میشد فوقش یک کار ناشایست انجام میداد :sokot:
همچین مادر اون بچه شلوغش کرده که کسی ندونه فکر میکنه بچه چیکار کرده
یکجوری تعجب میکنه که انگار وقتی خودش بچه بوده این حس رو نسبت به پسرها نداشته

حسین جان حیف آشنا تو صدا و سیما ندارم وگرنه سفارش میکردم تا تو را به عنوان کارشناس ببرند :دی
بابا تو که از این خانم هم واردتر هستی :gah9:
تازه مثل اون رفتارهای جنس مخالف را هم حدس میزنی :nish:

shmp30
09-02-2011, 10:52 AM
پیام بازرگانیم من :d:
توجهتون رو به سایت دوست و برادر جلب میکنم :دی

http://pic.vatandownload.com/album/46/عکس-های-جدید-شبنم-قلی-خانی/