PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرود فورلان در ميلان

sarbh
08-30-2011, 07:29 PM
http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1390/06/08/094451_PhotoA.jpg

به نقل از سایت اینتر، دیگو فورلان با پروازی که تاخیر داشت ساعاتی پیش در لیناته میلان فرود آمد و قرارداد خود با اینترميلان را امضا کرد.
اعلام رسمی قرارداد اين بازيكن اروگوئه‌اي در ساعات آینده انجام خواهد شد و وی فصل‌های پایانی فوتبال خود را در جمع نرآتزوری‌ها خواهد گذراند.
گروهی از هواداران اینتر با در دست داشتن پلاکاردهایی از ورود فورلان استقبال کردند. روی این پلاکاردها نوشته شده بود: همه ما از این‌که دیگو را می‌بینیم بسیار خوشحال هستیم و دوست داریم او برای تیم ما گل‌های فراوانی به ثمر برساند.
بهترين بازيكن جام‌جهاني در مورد پیوستن خود به اینتر گفت: دوست دارم از ماسیمو موراتی و همه کسانی که فرصت بازی در اینتر را فراهم کردند تشکر کنم. از این‌که به تیمی مانند اینتر پیوسته‌ام بسیار خوشحالم. پیش از این با بازیکنانی مانند کامبیاسو و زانتی صحبت کرده‌ام و از آن‌ها نیز بابت کمک‌هایشان ممنون هستم.