PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مولینیو وجود سیستم مبارزه با سلاح در بازی Fable: The Journey را تکذیب کرد

shirin71
08-14-2011, 10:00 AM
پیتر مولینیو٬ رئیس شرکت Lionhead ٬گفت که امکان وجود سیستم مبارزه با سلاح در Fable: The Journey امکان‌پذیر نیست.

http://images.vg247.com/current//2011/07/20110718fablethejourney.jpg

مولینیو به سایت OXM توضیح داد که: ما سیستم مبارزه با سلاح(چه گرم چه سرد) را برای کینکت درست کرده ایم. اما چیزی که خیلی مرا رنج میدهد٬ این است که مغز انسان طوری کدگذاری شده که بعد از انجام هر حرکتی٬ انتظار واکنش داشته باشد. هنگامی که من شمشیرم را تاب میدهم یا در صفحه به چیزی ضربه میزنم٬ احساس میکنم که صدا و تصویر انقدر جالب از کار در نیامده. ما میتوانیم همین کاری را انجام دهیم که زلدا در نسخه Twilight Princessانجام داد. در ان بازی خیلی مهم نبود که چه کاری انجام می‌دهید. تنها نکته مهم٬ اتفاقاتی بود که در صحنه بازی به وجود می امد. اما من میخواستم که مردم احساس کنند در بازی قدرتمندند. میخواستم انها قدرت را احساس کنند. اما مغر شما درباره ی جادو چیزی را کد گذاری نکرده و نمیداند هنگامی که از جادو استفاده میکنید چه احساسی دارد. پس نتیجه میگیریم که در بازی٬ نه شمشیر٬ و نه اسلحه ای در کار است.

Fable: Journey در سال 2012 به طور انحصاری برای Xbox360 ٬ و فقط مخصوص کینکت عرضه میشود.