PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال سرور انجمنهای دو و چهار

Mohamad
08-11-2011, 09:17 AM
به نام خدا
با سلام به همه دوستان و همکاران به اطلاع میرسانم با وجود تعویض سرور انجمن های دو و چهار گویا به دلیل لود زیاد و فشار انجمن ها بر روی سرور سیستم سرور به طور خودکار اکانت را ساسپند میکنه .
با توجه به موارد فوق قرار شد سرویس حرفه ای به ما داده شود و سایت منتقل شود لذا تا 24 ساعت آینده دو انجمن مورد نظر در دسترس نخواهند بود و در حال انتقال سرورهای اونها هستند ( شرکت خریدار خود مسئولیت انتقال را بر عهده گرفته است )
لازم به ذکر است که متاسفانه معمولا انجمنها ذ=دارای لود بالا هستند و از منابع استفاده زیادی میکنند و همین مورد باعث میشود که بر روی هاست های اشتراکی ساسپند شوند و این مساله به صورت خودکار رخ میدهد .
با پوزش از تمامی همکاران و کاربران در هر دو انجمن یاد شده امیدوارم با انتقال سرور به سرور حرفه ای و پرقدرت دیگر شاهد این مشکل نباشیم .
شاد و پیروز باشید :^:

sina_1374
08-13-2011, 03:04 AM
محمد جان من الان که امتحان کردم بدون فندق شکن انجمن فیلم رو باز نکرد ولی با فندق شکن بازش کرد.این مشکل هم حل میشه یا نه برای همیشه باید از فندق شکن استفاده کرد؟

Mohamad
08-13-2011, 08:41 AM
محمد جان من الان که امتحان کردم بدون فندق شکن انجمن فیلم رو باز نکرد ولی با فندق شکن بازش کرد.این مشکل هم حل میشه یا نه برای همیشه باید از فندق شکن استفاده کرد؟

به نام خدا
هووز که انتقال ندادیم و متاسفانه سرور فعلی مشکل داره و به مخض رفع مشکل انتقال انجام خواهد شد و مشکلی نخواهد بود . نمیشه رفت تو پنل تا کار انتقال را انجام داد و برای همین انجام نشده تا الان و خدا کنه زودتر مشکل حل بشه تا کار انتقال را انجام بدیم .
شاد و پیروز باشید :^: