PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری برای بر عهده گرفتن مدیریت بخش های سایت

smrbh
02-12-2010, 08:16 PM
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز. خوب خدا رو شکر سایت دوباره راه افتاد. مشکلاتی بود که کم و بیش رفع شده و تیم اجرایی سایت همچنان در پی بهبود بخشیدن به اوضاع و راه اندازی مجدد و کامل فروم می باشد.

کلیه ی حوادث اخیر و شرح اتفاقات ناگواری که برای سایت افتاد رو به زودی در اختیار عموم قرار خواهیم داد و همین جا از طرف گروه مدیریتی اذر دانلود از همه عزیزان و دوستانی که تا این لحظه در کنار ما بودند و هستند تشکر میکنم و جا داره بابت تا خیر و از بین رفتن پست ها از همه عزیزان عذر خواهی کنیم.امید وارم همه دوستان ما رو دوباره یاری کنند تا با هم محلی بسیار عالی و پر بار رو بسازیم.

خوب از مقدمه میگذرم و خیلی خلاصه خدمت دوستان عزیز مطلب رو ارائه میکنم.

با توجه به شروع شدن فعالیت جدی سایت و گسترده بودن حیطه فعالیت سایت و زیاد شدن حجم کاری در سایت ، در نظر داریم برای قسمت های مختلف سایت مدیرهایی را در نظر بگیریم تا هم کیفیت کار را هرچه بیشتر بهبود بخشیم و هم گستره فعالیت را افزایش دهیم . لذا از کلیه کسانی که مایل هستند به صورت مدیر در سایت فعالیت داشته باشند دعوت میشود در هر حیطه ای که توانایی دارند مارا یاری نمایند .

مدیران سایت قادر خواهند بود پست های نامناسب سایر کاربران را هم ویرایش یا در صورت نیاز حذف کنند .

لازم به ذکر هست چندی از شرایط این کار به شرح زیر می باشد :

1- ذکر تالار مربوطه که مطمئن هستید توانایی اداره آن را دارید الزامی است .

2- داشتن تخصص و مهارت کافی برای اداره تالار مربوطه

3- فعال بودن مدیر برای فعالیت و بروز رسانی مطالب و مقالات و رسیدگی به تالار

4- پاسخ گویی به سوالات کاربران به طور صحیح و مرتب و برخورد مناسب با آنان

5-فعالیت همه روزه در سایت

نکته : هیچ فردی با تعداد ارسال کم مقامی دریافت نخواهد کرد . خواهشمندیم قبل از درخواست مدیریت درانجمن های سایت شروع به فعالیت و ارسال های مفید بکنید تا با توجه به ارسال های شما و میانگین فعالیت شما مقامی درخور شما برای شما در نظر گرفته شود . در ضمن در حال حاضر می بایستی در ابتدا 50-100 پست ارسال نمایید و میانگین 2-5 پست روزانه را نیز دارا باشید تا ما از فعال کردن مقام شما مطمئن شویم که آیا می توانید با فعالیتی که دارید بخشی را که مدیریت می کنید به روز نگه دارید یا نه.

نکته:دوستان عزیز نحوه ی فعال شدن مدیریت شما به این شرح است
کاربری که ارسال پست های مفید او به حد مطلوب رسیده بعد از درخواست مدیریت وذکر تالار مربوطه کاندیدای مدیریت برای ایشان فعال شده وبعد از گذشت مدت زمان 2 هفته از درخواست ایشان وفعالیت همه روزه در سایت وبعد از ارسال 200 پست تخصصی در تالاری که مدیریت ان را بر عهده دارند پست مدیر انجمن برای ایشان فعال میشود

تذکر:دوستانی که با درخواست مدیریت انها موافقط شده و کاندیدای مدیریت برای انها فعال شده موظف هستند که طی 2 هفته تعداد پست هایشان را به 200 پست افزایش دهند
دوستانی که کاندیدای مدیریت شده اند و طی این مدت فعالیت چشم گیری نداشته اند مدیریت انجمن برای انها غیر فعال میشود
دسترسی به بخش کاربران ویژه تنها برای مدیرانی خواهد بود که صلاحیت انها توسط تیم مدیریتی تایید شده باشد

با تشکر از لطف و تحمل بی پایان دوستان عزیزمان

تیم مدیریتی آریا دانلود

smrbh
02-12-2010, 11:42 PM
با سلام خدمت همه شما کاربران و مدیران محترم :^:
خودم با اجازه دوستان مدیریت بخش فیلم و سریال و بخش زیرنویس رو به عهده می گیرم ، انشاءالله با کمک شما عزیزان بتوانم به نحو شایسته کارهایم را انجام دهم .
با تشکر از همه شما دوستان محترم

dverbame
02-15-2010, 06:02 PM
دوستان عزیز.برادران . خواهران :d::d: کسی نمیخواد همکاری کنه؟ نمیخواین جواب پست منو بدین؟ مدیران گرامی قرار شد بیاین بگین هر کدوم مدیریت کدوم انجمن رو دارید تا کاربرا هم بدونن ها ....:pi8:

shmp30
02-15-2010, 06:12 PM
با سلام خدمت دوستان گرامی ...
من مدیریت قسمت فیلم و موسیقی رو به دست میگیرم و امیدوارم بتونم مفید واقع بشم . :pi8:

با تشکر از همه دوستان .... :^::^::^:

dverbame
02-17-2010, 01:41 PM
دوستان دیگه هم لطفا بیان و اعلام موجودیت کنند.بابا چرا تو این فروم ما هیچ کس تو بحث ها و نظر سنجی ها شرکت نمیکنه؟:fkr:

بابا همکاری کنید:pooz::pooz::pooz::pooz:

sorna
02-17-2010, 03:04 PM
با عرض سلام خدمت دوستان
بنده حقیر هم مدیریت بخش انجمن اسلامی و سطل زباله را برعهده می گیرم :g:

afsanah82
02-17-2010, 03:17 PM
سلام علیکم
آقا من تو بخش عکس همکاری می کنم در ضمن میخوام مدیریت بخش اسلامی سایت رو من بر عهده بگیرم . با معذرت از کاظم جان
:ban::ban::ban::ban::ban:

dverbame
02-17-2010, 08:40 PM
تمامی دوستانی که تا این جا در این پست همکاری کردن و گفتن در کدوم بخش ها فعالیت میکنن به عنوان مدیران همان انجمن ها قرار داده شدند.

من همچنان منتظر دیگر عزیزان هستم.

لطفا سریعتر دوستان بیان و اعلام کنن. قابل توجه همه مدیران بدون استثنا

مدیران عزیز لطفا این تاپیک (http://forum.azardl.com/showthread.php?p=748#post748) رو ببینند

Pezhman
02-18-2010, 05:23 PM
با سلام به برادران
اینجانب هم در راستای اجرایی کردن اهداف بلند مدت سایت:d: از طرف دوستان برگزیده شدیم:ch0m:
هم اکنون در بخش های نرم افزار و سرویس های دانلود و آپلود مشغول به خدمت هستیم
ولی در همه ی قسمت ها به دوستان کمک می کنیم:ch0m:
تبارک الله بال.......
والسلام علیکم........
:nish:

World-civilization
02-19-2010, 09:26 PM
با عرض سلام
عضو جدید هستم و به پیشنهاد یکی از دوستان خوبم (پژمان عزیز_peahman) اومدم تا اگه بتونم در دو بخش روانشناسی و تاریخ کمک کنم.
برای آشنایی با کارم هم به وبلاگ من سر بزنید.
world-civilization.persianblog.ir

dverbame
02-20-2010, 12:50 AM
با عرض سلام
عضو جدید هستم و به پیشنهاد یکی از دوستان خوبم (پژمان عزیز_peahman) اومدم تا اگه بتونم در دو بخش روانشناسی و تاریخ کمک کنم.
برای آشنایی با کارم هم به وبلاگ من سر بزنید.

world-civilization.persianblog.ir

با سلام خدمت شما دوست عزیز. مدیریت شما برای بخش تاریخ به صورت ازمایشی فعال شد .

از شما دوست عزیز خواهش مندم هرچه سریعتر جهت تکمیل اطلاعات خودتون اقدام نمایید و لطفا اطلاعاتی از خودتون هم در اختیار من قرار بدید. اخه من از کجا بدونم اسم شما چیه :ketab khoon::ketab khoon:

اگر مورد دیگری بود بنده در خدمتم. راستی وبلاگتون بسیار عالی بود ومورد اخر هم لطفا فعالیت خودتون رو شروع کنید :from me :

dverbame
02-20-2010, 12:51 AM
دوستان عزیز قوانین پست اول اپدیت شد .لطفا مطالعه بفرمایید.
با تشکر از اقا محمد :from me :

dverbame
03-02-2010, 12:21 AM
سلام دوستان عزیز .

2 دوست عزیز دیگرمون هم با نام های کاربری

allsatnews

و

World-civilization (http://forum.azardl.com/member.php?u=60)

اولی به عنوان مدیر بخش ماهواره و دومی به عنوان مدیر بخش تاریخ و روانشناسی انتخاب شدند.

از این دو دوست عزیز که متا سفانه اسامی هیچ کدومشونم نمیدونم

میخوام تا برن ودر تاپیک معرفی اعضای سایت خودشون رو کامل معرفی کنن.

دوست عزیزمون هم worl -civilization که قبلا در اون تاپیک شرکت کرده اند خواهش مندم نامش رو کامل در اختیار من یا بچه ها قرار بده. ممنون

تاپیک معرفی اعضای سایت (http://forum.azardl.com/showthread.php?t=464)

reza_shah
03-20-2010, 05:15 AM
سلام
منم اومدم بگم که مخلص آقا سینای گل و آقا محمد عزیز هستم
این 2تا دوست عزیز قبلا حسابی من و شرمنده خودشون کردن
من مقام نمی خوام ولی هروقت اومدم می یام توی این سایت و بهتون کمک می کنم
هرجا هم تونستم پاسخ سوالات بچه ها رو میدم
امیدوارم این سایت روز به روز پیشرفتش زیاد و رتبش در بین سایت های جهان عالی بشه
با تشکر:^:

Hidden
05-16-2010, 06:57 PM
سلام منم تازه با این سایت اشنا شدم خوشحال
میشم بتونم تو بخش پزشکی کمکی کنم

dverbame
05-16-2010, 07:49 PM
سلام منم تازه با این سایت اشنا شدم خوشحال
میشم بتونم تو بخش پزشکی کمکی کنم

ظاهرا بچه ها زحمتش رو کشیدن. خوش اومدید دوست عزیز و متشکرم :from me :

tina
05-19-2010, 07:53 PM
سلام.یه خسته نباشید میگم به تمامی عزیزانی که دارن برای بهبودی و پیشرفت سایت تلاش میکنن.
منم میتونم تو قسمت ادبی و مسایل ارایشی بهداشتی بهتون کمک کنم.
در هر صورت در خدمتم:^:

ali.amamverdi
05-23-2010, 12:30 PM
سلام خوشحال میشم در بخش فرکانسها فعالیت کنم

dverbame
05-23-2010, 05:58 PM
سلام خوشحال میشم در بخش فرکانسها فعالیت کنم

کاندید مدیریت اون بخش شدید.

فعالیتتون رو شروع کنید. برای ارسال پست هم من محدودیتی ندیدم. کاندید مدیریتتون کردم . ببینید مشکل ارسال نشدن پست هاتون حل میشه؟ :hah:

منتظر ارسالات و پست های مفیدتون هستیم :^:

Behzad AZ
06-15-2010, 05:42 PM
باسلام خدمت دوستان محترم به خصوص اقا محمد میخواستم از این دعوت به همکاریتون تشکر کنم اگه اجازه بدین میخوام در بخش انجمن کامپیوتر فعالیتمو اغاز کنم با تشکر:tf:

Mohamad
06-15-2010, 06:10 PM
باسلام خدمت دوستان محترم به خصوص اقا محمد میخواستم از این دعوت به همکاریتون تشکر کنم اگه اجازه بدین میخوام در بخش انجمن کامپیوتر فعالیتمو اغاز کنم با تشکر:tf:

به نام یزدان پاک
سلام دوستان :^:
بهزاد جان ضمن خوش آمدگویی مجدد ؛ امیدوارم لحظات خوبی را همانند دنیای واقعی با هم در دنیای مجازی هم داشته باشیم :from me :
مدیریت شما طبق قوانین فروم در انجمن مورد درخواست فعال گردید ؛ بهزاد جان لطفا فعالیت خودت را در انجمن کامپیوتر افزایش بده .
شاد و پیروز باشید :from me :

Sheva7
07-21-2010, 08:58 PM
سلام محمد جان..

من میتونم درهر بخشی که مربوط به فیلم وسریال ... هست کمک حال بچه ها باشم..

Mohamad
07-21-2010, 10:34 PM
سلام محمد جان..

من میتونم درهر بخشی که مربوط به فیلم وسریال ... هست کمک حال بچه ها باشم..

یه نام یزدان پاک
سلام دوستان و همکاران عزیز :m0h:
ضمن آرزوی موفقیت برای شما آقا ایمان عزیز ، مدیریت شما برای انجمن مورد درخواستتان فعال گردید ، امیدوارم با کمک همدیگر در کنار هم ضمن موفقیت سایت شاهد روزهای خوبی باشیم .
در صورت بروز هرگونه مشکلی بنده و سایر همکارانتان در خدمت شما هستیم .
ضمنا در صورت رسیدن شمارش پستها به حد قوانین سایت عنوان شما تغییر خواهد کرد (امکانات کاندیداها و مدیران یکسان و فقط عنوان کاربری متفاوت می باشد )
همگی شاد و پیروز باشید :from me :

ali20
07-25-2010, 12:49 AM
باسلام خدمت دوستان محترم به خصوص اقا محمد اگه اجازه بدین میخوام در بخش انجمن دانلود نرم افزار.بازی و آموزش های موبایل فعالیتمو اغاز کنم با تشکر:tf:

Mohamad
07-25-2010, 01:33 AM
باسلام خدمت دوستان محترم به خصوص اقا محمد اگه اجازه بدین میخوام در بخش انجمن دانلود نرم افزار.بازی و آموزش های موبایل فعالیتمو اغاز کنم با تشکر:tf:

به نام یزدان پاک
علی آقا دوست عزیز همه ما ، بنده با توجه به درخواست آقا بهزاد مدیریت شما را فعال کردم فقط خواهشمندم پستهای خودتان رو در بخش مورد درخواستتان زیاد کنید و بنده هم در اون بخش به شما کمک میکنم تا پاسخ کاربرها را با هم بدیم و امیدوارم در این راه به معلومات شما و بنده باز هم اضافه بشه و این انجمن با همکاری همه ما به عناون انجمنی پویا و فعال به کارش ادامه بده :m0h:
همگی شاد و پیروز باشید
محمد محمدزاده :from me :

amirr
08-18-2010, 12:26 PM
سلام به همه بچه ها. خوبید؟
میخواستم فعالیت خودمو در مورد بخش دانلود موزیک آغاز کنم...
خیلی ممنون.فعلا

Behzad AZ
08-18-2010, 12:55 PM
سلام به همه بچه ها. خوبید؟
میخواستم فعالیت خودمو در مورد بخش دانلود موزیک آغاز کنم...
خیلی ممنون.فعلا

به نام یزدان پاک
دوست عزیز بنا به درخواست شما جهت بر عهده گرفتن مدیریت بخش دانلود موزیک با درخواست شما موافقت گردید وشما بر طبق قوانین انجمن کاندیدای مدیریت شدید دوست عزیز سعی کنید تلاش های خود را در انجمن زیاد کرده وپست های خود را در بخشی که مدیر هستید افزایش دهید
باسپاس:from me :

Behzad AZ
08-18-2010, 01:08 PM
امیر جان مدیریت بخش موسیقی (http://www.forum2.azardl.com/forumdisplay.php?f=179) برای شما فعال گردید

amirreza1373000
08-19-2010, 11:28 PM
سلام منم امیررضا هستم.از قزوین.خوش حال می شوم در قسمت موبایل کامپیوتر اینترنت و یا قسمت فنی سایت کار کنم.
خودم نیز میزبانی هاست و دامنه و ساخت سایت دارم
سایت های من
goldstarnews.ir
www.gsae.ir
www.talar.cz.cc
www.amirhost.co.cc
اگه بتوانم مدیر فنی باشم خیلی خوب می شه.تقریبا تا تعطیلات هم 24 ساهته آنلاینم هم صبح هم شب
مطمئن باشید80%

Mohamad
08-20-2010, 08:37 PM
سلام منم امیررضا هستم.از قزوین.خوش حال می شوم در قسمت موبایل کامپیوتر اینترنت و یا قسمت فنی سایت کار کنم.
خودم نیز میزبانی هاست و دامنه و ساخت سایت دارم
سایت های من
goldstarnews.ir
www.gsae.ir
www.talar.cz.cc
www.amirhost.co.cc
اگه بتوانم مدیر فنی باشم خیلی خوب می شه.تقریبا تا تعطیلات هم 24 ساهته آنلاینم هم صبح هم شب
مطمئن باشید80%

به نام یزدان پاک
سلام دوستان و همکاران عزیز :^:
آقا امیررضا اول از همه ورود شما را به انجمن تبریک میگم و امیدوارم همواره و همیشه در کنار ما بمانید و اینجا را شما هم خانه خود بدانید و اگر انشاالله به لطف خدا شما مدیرفنی سایت شوید کلی کار بنده و یقیه دوستان مخصوصا نیما خان تنبل کم می شود .:^:
اول از همه از شما خواهشمندم توانایی های خودتان را چه به صورت پیام خصوصی و چه به صورت عمومی (هر طور دلخواهتان است ) در این تاپیک عنوان کنید تا بتوانیم همکاری خود را به صورت مطلوب آغاز و ادامه دهیم .
در صورتی که توانایی کار بر روی پرتال سایت را دارید حتما عنوان کنید چرا که با توجه به اینکه مجموعه سایتها و انجمن های جدید مجموعه در حال راه اندازی هستند و مخصوصا vps جدید با پنل ناآشنایش کل زمان و وقت و انرژی بنده را گرفته و تقریبا وقتی برای رسیدگی به پرتال و قالب اون را ندارم ، مطمینا وجود شما کمک بزرگی به بنده و کل مجموعه خواهد شد .
امیدوارم ما را یاری دهید تا به لطف یزدان پاک مجموعه ای موفق را در کنار هم داشته باشیم .
در صورت اعلام آمادگی عنوان کنید تا عنوان شما با توجه به درخواست مدیریت ارشدی در سایت در ابتدا به جای کاندیدای مدیریت شدن به عنوان مدیر افتخاری سایت و بلافاصله پس از قطعی شدن همکاری به مدیر ارشدی مجموعه و مدیریت فنی سایت ارتقا پیدا کنید .
درود بر شما و همه عزیزان در مجموعه آتشین آذردانلود
همگی شاد و پیروز باشید :from me :
تیم مدیریتی مجموعه
محمد محمدزاده :^:

amirreza1373000
08-20-2010, 11:57 PM
نمی دونم چی بگم خب...کارم همیناس دیگه.تقریبا خدا شکر بلم هم نصبش و ...دیگه نمی دانم چی بگم.فقط یک عمر طول می کشد تا اینقدر ارتقا بدینم حداقل کمی ببرینم بالا تر
خواهش می کنم!!!!
منتظرم
امیررضا

Behzad AZ
08-21-2010, 12:15 AM
نمی دونم چی بگم خب...کارم همیناس دیگه.تقریبا خدا شکر بلم هم نصبش و ...دیگه نمی دانم چی بگم.فقط یک عمر طول می کشد تا اینقدر ارتقا بدینم حداقل کمی ببرینم بالا تر
خواهش می کنم!!!!
منتظرم
امیررضا
با سلام خدمت دوستان بنده هم وظیفه دونستم در این تاپیک شرکت کنم
اول از همه خوش امد میگم به اقا امیر رضا
بعد هم عذر خواهی از محمد جون به دلیل اینکه در این بحث دخالت کردم
خوب درباره ی پیشنهاد شما اینو میتونم بگم سایت ما به توانایی های شما نیاز داره وبه تجربه ودانش هر کسی در این زمینه وچون این وظیفه وظیفه ی مهمی هست وپستی که شما درخواست کردید خیلی حساس هستش پس نیاز به اعتماد متقابل داره پس طرفین باید طی زمانی به هم اعتماد کامل داشته باشن واینکه محمد جون نظر لطف دارن وشما رو فعلا مدیر افتخاری میکنن به نظر من این پست فعلا برای اعتماد متقابل خوبه چون انجمن دارای قوانینی هست برای مدیر شدن وهمه ی اعضا باید اونو رعایت کنن اگر علاقه مند هستید میتونید با رعایت این قوانین فعلا مدیر بخشی از سایت باشید
در ضمن دوست عزیز خودتون بهتر میدونید که پست مدیر فنی سایت پستی مهم محصوب میشه و هیچ سایتی نمیتونه بدون اعتماد به طرف مقابل چنین پستی رو به عهده ی کسی بزاره
شرمنده که نظرم رو صریح میگم امیدوارم متوجه منظور من شده باشید وبرداشت دیگه ای نکنید
باسپاس:from me :

Mohamad
08-21-2010, 12:21 AM
خواهش می کنم!!!!
منتظرم
امیررضا

به نام یزدان پاک
آقا علیرضا شما درخواست بالاترین درجه که همردیف مدیریت سایت هست را کرده اید و من هم قبول کردم :^:
ولی خوب قبول بفرمایید مدت کمی حداقل برای آشنایی لازمه
براتون یوزر و پسورد از پرتال سایت صادر میکنم و در انجمن جدید هم ثبت نام کنید تا کارمون رو از اونجا آغاز کنیم ...
در ضمن پنل مدیریت این سایتمان cpanel هست و پنل مدیریت سرور مجازی جدید سایت کلوکسو هستش
شاد و پیروز باشید :^:

amirreza1373000
08-21-2010, 12:25 AM
سلا بر آقا بهزاد...چه طوری؟
همون چیزی رو که آقای محمد نوشتن قبول دارم.بالاخره من هم زحمتی می کشم پس همون لطف کنن افتخاری بشم بهتره چون با روحیه کار می کنم.خیلی از جا ها منو می خوان مدیر کنن اما حوصله سایت هایی رو ندارم که کم خودشونو نشون می دن و اومدم اینجا گفتم مدیر می شوم.
من دوست آقا رضا هستم krn7288

Mostafa-3D
08-21-2010, 01:37 AM
سلام
من مصطفی رضایی هستم
خوشحال میشم اگه بتونم توی قسمت های گــرافیک سه بعدی و انیمیشن و سایت های لیچ باهاتون همکاری کنم
راستش من با این سایت از طریق همین سایت های لیچ آشنا شدم و به نظر من مهم ترین قسمت انجمن هستش

Pezhman
08-21-2010, 02:36 AM
سلام
من مصطفی رضایی هستم
خوشحال میشم اگه بتونم توی قسمت های گــرافیک سه بعدی و انیمیشن و سایت های لیچ باهاتون همکاری کنم
راستش من با این سایت از طریق همین سایت های لیچ آشنا شدم و به نظر من مهم ترین قسمت انجمن هستش

مصطفی جان خوش اومدی
اقا مدیریت شما تو بخش لیچ و گرافیک مولتی مدیا فعال شد
امیدوارم همواره و همیشه در کنار ما بمانید و اینجا را شما هم خانه خود بدانید
درود بر شما
شاد و پیروز باشید
تیم مدیریتی مجموعه
پژمان

amirreza1373000
08-21-2010, 03:09 AM
ممنونم که منو مدیر فنی کردید
من خواستم در قسمت انجمن موبایل هم عضو شوم که کلا مشکل داره.سرعتشم که خیلی بده.سرورو عوض کنید

Mohamad
08-21-2010, 03:20 AM
ممنونم که منو مدیر فنی کردید
من خواستم در قسمت انجمن موبایل هم عضو شوم که کلا مشکل داره.سرعتشم که خیلی بده.سرورو عوض کنید

به نام یزدان پاک
سلام مجدد خدمت همه شما عزیزان :m0h:
بله لینک انجمن در ناوبر سایت (بالای سایت ) موجود هست ولی چون سرور خریداری شد هاردش بد سکتور آورد سرعت پایینه و اشکلاتی هست که به امید خدا فردا کلا یک سرور جدید تحویل خواهیم گرفت ....

آقا امیررضا مدیریت شما رو هم از طرف همه اعضا و تیم مدیریتی به شما تبریک میگم و امیدوارم مانند همه برادران و خواهران دیگه اینجا رو خانه خودتان بدانید :^:

amir3faz
08-24-2010, 07:26 PM
سلام

آقا ما را هم مدیر کنین،بچه خوبیم:d:

بخش موسیقی و نرم افزار و ترفندستان

Behzad AZ
08-24-2010, 10:59 PM
سلام

آقا ما را هم مدیر کنین،بچه خوبیم:d:

بخش موسیقی و نرم افزار و ترفندستان

دروود
سلام دوست عزیز بنا به درخواست شما برای بر عهده گرفتن مدیریت
بخش موسیقی و نرم افزار و ترفندستان وباتوجه به پست های شما در این زمینه مدیریت این بخشها برای شما فعال میگردد
:^::^::^::^:

دوست عزیز بخشهای مورد درخواست شما برای شما فعال گردید
همواره موفق باشید:from me :

poliyananilo
08-27-2010, 07:10 PM
من هم میخواستم باهاتون همکاری کنم http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/see%20no%20evil.gif

بخش تفریح وسرگرمی

Behzad AZ
08-27-2010, 10:27 PM
دروود
دوست عزیز بنا به درخواست مدیریت شما برای بخش تفریح و سرگرمی مدیریت این بخش برای شما فعال می گردد
دوست عزیز لطفا سعی کنید در این بخش قوانین رو رعایت کرده وهرگونه پست خلاف قوانین انجمن رو حذف یا ویرایش کنید این بخش از انجمن بخشی حساس بوده واحتمال هیلترینگ به خاطر مطالب این بخش اجتناب نا پذیر هست
امیدوارم موفق باشید
اگه مشکلی نیست خودتون رو در این بخش (http://forum2.azardl.com/showthread.php?t=464) برای سایر دوستان هم معرفی کنید

amir3faz
08-29-2010, 07:09 PM
سلام

من تقاضای باز نشستگی دارم

چون اوجاهایی که قراره مدیریت کنم شونصد تا مدیر داره

لطفا باز نشستم کنید:from me :

afsanah82
08-29-2010, 09:22 PM
سلام بر دوستان

بالا مثل اینکه آقا امیر استعفا دادند اونم بخاطر زیاد بودن مدیر تو بخش هایی که ایشون هم مدیرشون هم هستند!

من فقط یک سوال دارم از آقا امیر

آقا امیر ایا شما 24 ساعت تو سایت خواهید بود ؟

تو انجمن فیلم و موسیقی 5 تا مدیر هستش
آقا سید و ایمان جان مدیریت بخش فیلم رو بر عهده دارند.
و امیر جان شما و آقا بهنام عزیز بخش موسیقی رو بر عهده دارید!
تو بخش نرم افزار هم 3 نفر هستید یعنی شما و اقا پژمان و آقا بهزاد
آقا پژمان که بیشتر در مسائل مربوط لیچ فعالیت میکنن
و میمونه شما و آقا بهزاد
حالا اگه میخوایند تصمیم گیر اون بخش باشید کمی فعالیتتون رو تو اون بخش ها بیشتر کنید تا مدیر ارشد بشید!
حالا خودتون قضاوت کنید!
krn7288

amir3faz
08-29-2010, 10:09 PM
http://forum2.azardl.com/member.php?u=2918

تو هیچ سایتی این برنامه ها نیست که چند نفر مدیر یک بخش باشن

من توی 5 تا سایت فعالیت دارم ولی هیچ جا مثل اینجارو ندیده بودم که یه بخش دو یا سه تا مدیر داشته باشه

Behzad AZ
08-29-2010, 10:38 PM
دروود
دوستان دیگه بحث تمومه اقا قراره یه سرو سامونی به مدیر بخش ها بدیم دیگه کسی شاکی نشه درخواست اق امیرم قبول نمیکنیم ایشون قراره با ز به فعالیتشون ادامه بدن
موفق باشید

Pezhman
08-29-2010, 10:53 PM
http://forum2.azardl.com/member.php?u=2918

تو هیچ سایتی این برنامه ها نیست که چند نفر مدیر یک بخش باشن

من توی 5 تا سایت فعالیت دارم ولی هیچ جا مثل اینجارو ندیده بودم که یه بخش دو یا سه تا مدیر داشته باشه
عزیزم این چه حرفی
اتفاقن/ا تو اکثر فوروم های درست و درمون همینه
اومدیم شما دو روز نبودی اونوقت چی؟

من خودم تو چندین سایت و فوروم ایرانی و خارجی مدیر بودم چطور شما همچین حرفی می زنی؟
تو بعضیهاش در بعضی قسمت ها حتی 7 یا 8 تا (حتی بیشتر) مدیر هست(فقط رتبه هاشون فرق داره)

!INFERNAL
08-31-2010, 10:02 AM
با سلام
اگه میشه من را مدیر بازی های کامپیوتری کنید تا میتونم سعی می کنم فروم بازی های کامپیوتری را داغ نگه دارم.

Behzad AZ
08-31-2010, 11:42 AM
با سلام
اگه میشه من را مدیر بازی های کامپیوتری کنید تا میتونم سعی می کنم فروم بازی های کامپیوتری را داغ نگه دارم.
به نام یزدان پاک

دوست عزیز بهتر بود اول قوانین مدیر شدن رو میخوندید وبعدا برای بر عهده گرفتن مدیریت انجمن اعلام امادگی میکردید
خوب دوست عزیز شما میتونید فعالیتتون رو تو بخشی که خواستید شروع کنید
سایت ما قوانینی برای بر عهده گرفتن مدیریت بخش ها داره که یکی از اونها تعداد پست هست شما اول باید تعداد پست هاتون رو افزایش بدید
قانون بعدی ومهم انجمن اینه که هر مدیر باید بتونه بخش خودش رو خوب اداره بکنه به سوالاتی که مطرح میشه جواب بده واین ها مستلزم اینه که مدیر بخش همه روزه در سایت انلاین باشه وبه بخش خودش رسیدگی کنه
اگه با قوانین انجمن ما مشکلی ندارید ومیتونید قوانین رو رعایت بکنید وهمه روزه در سایت انلاین باشید فعالیتتون رو در سایت ما افزایش بدید تا با درخواست شما موافقت بشه

با تشکر تیم مدیریتی مجموعه:^:

Behzad AZ
08-31-2010, 03:34 PM
نکته:دوستان عزیز نحوه ی فعال شدن مدیریت شما به این شرح است
کاربری که ارسال پست های مفید او به حد مطلوب رسیده بعد از درخواست مدیریت وذکر تالار مربوطه کاندیدای مدیریت برای ایشان فعال شده وبعد از گذشت مدت زمان 2 هفته از درخواست ایشان وفعالیت همه روزه در سایت وبعد از ارسال 200 پست تخصصی در تالاری که مدیریت ان را بر عهده دارند پست مدیر انجمن برای ایشان فعال میشود

تذکر:دوستانی که با درخواست مدیریت انها موافقط شده و کاندیدای مدیریت برای انها فعال شده موظف هستند که طی 2 هفته تعداد پست هایشان را به 200 پست افزایش دهند
دوستانی که کاندیدای مدیریت شده اند و طی این مدت فعالیت چشم گیری نداشته اند مدیریت انجمن برای انها غیر فعال میشود

باسپاس تیم مدیریتی مجموعه

!INFERNAL
09-05-2010, 12:54 PM
با سلام
من مدیریت این پخش ها را می خوام اگه میشه سریعتر فعالم کنید.
بازیهای کامپیوتری وسخت افزار و سیستم عامل ها و گـرافیک و مالتی مدیا ومرورگرها وبخش هک و امنیت

اکه چیزی از قلم افتاده بود حتما میگم:nish:
به امید خدا از پس همشون بر میام:yes:
:from me :

Behzad AZ
09-05-2010, 01:23 PM
با سلام
من مدیریت این پخش ها را می خوام اگه میشه سریعتر فعالم کنید.
بازیهای کامپیوتری وسخت افزار و سیستم عامل ها و گـرافیک و مالتی مدیا ومرورگرها وبخش هک و امنیت

اکه چیزی از قلم افتاده بود حتما میگم:nish:
به امید خدا از پس همشون بر میام:yes:
به نام یزدان پاک

دوست عزیز بنا به درخواست مدیریت شما و بنا به فعالیت های شما در انجمن اذر دانلود مدیریت انجمن کامپیوتر (http://forum2.azardl.com/forumdisplay.php?f=3) و انجمن اینترنت ، IT و شبکه (http://forum2.azardl.com/forumdisplay.php?f=13) برای شما فعال میشود
کاندیدای مدیریت برای شما طبق قوانین سایت از این تاریخ 89/6/14 فعال شده وبعد از گذشت مدت زمان معین شده در قوانین(2هفته)تا تاریخ 89/6/28 مدیر انجمن برای شما فعال میگردد
*نکته:امکانات مدیر انجمن با کاندیدای مدیریت یکی هستند

احسان جان امیدوارم بتونی یکی از بهترین مدیر های انجمن باشی

شاد وپیروز باشید

P a R y A
09-18-2010, 08:38 PM
سلام به همه:d: من تو همه بخشها میتونم فعالیت کنم:good::yes:

Behzad AZ
09-18-2010, 09:02 PM
سلام به همه:d: من تو همه بخشها میتونم فعالیت کنم:good::yes:
سلام خوبی
پریا خانوم از این طرفاااا
ماشالا شما هم که همه جا سبز میشی:d:
پریا خانوم اگه بخواهید میتونید تو سایت ما مدیر افتخاری باشید اگه هم خواستار مدیریت هستید میتونید از قوانین پیروی کنید
شرمنده چون قانون رو نمیشه نادیده گرفت اگه نادیده گرفته بشه دوستان ناراحت میشن
درضمن اینجوری هانی از من دلخور نشه؟؟
موفق باشید:gol roz::gol roz:

P a R y A
09-18-2010, 09:17 PM
باشه هرچی تو بگی مدیر افتخاری خوبه :b tash: بعد یه مدت میشم ادمین نگران نباش:gah9::gah9:

Behzad AZ
09-18-2010, 09:26 PM
پریا خانوم شما که به ترکی واردی میدونی معنی ادمین چیه:khe:
شرمنده به حصاب بی ادبی من نزارید سرعت اینترنتم خیلی کم شده اصلا صفحه ها برام باز نمیشن فردا حلش میکنم این پست رو هم به زور ارسال میکنم
موفق باشی

Behzad AZ
09-19-2010, 08:25 AM
دوستان پریا خانوم یکی از بهترین مدیرای انجمن موبایل اذر دانلود هستن وقراره به صورت افتخاری به جمع مدیران ما بپیوندند

Hidden
10-26-2010, 07:32 PM
سلام خدمت دوستان عزیز شرمنده به علت مشکلات یه مدت نبودم اگه مایل بودین میتونم دوباره تو بخش علمی فعالیت کنم ممنون

Behzad AZ
10-27-2010, 03:01 PM
سلام علی جان شرمنده من این تاپیک رو ندیدم چون فکر کنم همراه پست های دیگتون ارسال کردید فکر کردم پست علمیه
علی جان مادیگه فکر کردیم شما انلاین نمیشی به همین خاطر از مدیریت درت اوردیم فردای همون روز انلاین شدی وفعالیت کردی
چون قبلا مدیر اینجا بودی بدون رعایت قوانین به پست قبلیت برمیگردی
در ضمن سعی کن فعالیتت رو بیشتر کنی
موفق باشی

P a R y A
11-02-2010, 12:06 AM
سلام بهزاد من از این افتخاری بودن خسته شدم پس کی مدیر میشم تو همه بخشها تخصص دارم پس ارشد خوبه:nish:

Mohamad
11-02-2010, 12:09 AM
سلام بهزاد من از این افتخاری بودن خسته شدم پس کی مدیر میشم تو همه بخشها تخصص دارم پس ارشد خوبه:nish:
به نام یزدان پاک
پریا خانم از زحماتتون ممنون ولی ارشد بودن به کنار ولی طبق قوانین فروم همه مدیران اعم از مدیریت سایت تا همکاران انجمنها باید مدیریت یک انجمن و یا یک بخش را بر عهده بگیرن و تخصصی به اون بخش رسیدگی کنند .
موفق باشید

P a R y A
11-02-2010, 12:11 AM
باشه [/URL] [URL="http://forum2.azardl.com/forumdisplay.php?f=3"]انجمن کامپیوتر (http://forum2.azardl.com/#top) خوبه:shad54:

Behzad AZ
11-02-2010, 10:26 AM
پریا خانوم مدیریت انجمن برای شما فعال گردید امیدوارم همیشه فعال باشید امیدوارم همیشه موفق وسربلند باشید

emad176
11-30-2010, 02:14 PM
با درود به همه شما خوبان
به لطف دوستان عزیز مدیریت انجمن کتابخانه الکترونیکی ، انجمن گوناگون ، آثار ادبی , تاریخ به بنده عنایت شده . از آنجایی که همه روزه در سایت حضور دارم اگر امکانش هست امکان دسترسی به انجمن ها فقط برای پاک سازی اسپم ها و هرزنامه ها به بنده داده بشه تکرار می کنم فقط برای پاکسازی نه دسترسی کامل البته نمی دونم این امکان وجود داره یا نه . امیدوارم بتونم کمکی هرچند ناچیز برای سایت باشم .
شاد و پیروز باشید
ارادتمند شما عماد

!INFERNAL
11-30-2010, 02:22 PM
با درود به همه شما خوبان
به لطف دوستان عزیز مدیریت انجمن کتابخانه الکترونیکی ، انجمن گوناگون ، آثار ادبی , تاریخ به بنده عنایت شده . از آنجایی که همه روزه در سایت حضور دارم اگر امکانش هست امکان دسترسی به انجمن ها فقط برای پاک سازی اسپم ها و هرزنامه ها به بنده داده بشه تکرار می کنم فقط برای پاکسازی نه دسترسی کامل البته نمی دونم این امکان وجود داره یا نه . امیدوارم بتونم کمکی هرچند ناچیز برای سایت باشم .
شاد و پیروز باشید
ارادتمند شما عماد
سلام اماد جان عزیز
اگر می خواهید این اسپم ها را پاک کنی از انجمن عاصی میشی این حتی برای مدیران ارشد اسون نیست فقط برای ناطم و سرپرست و مدیر سایت اسون است زیرا در یک دقیقه می توانند همه ی اسپم ها را پاک کنند اما برای شما و من بیشتر از 20 دقیقه وقت می بره به خاطر اینکه باید در انجمن مورد نظر رفته و اسپم را پاک کنیم اگر که حوصله دارین بهتره اختیار را بهتون بده من فقط به خاطر خودتون این پست را زدم نه چیز دیگه ای چون من هم اول مثل شما حوصله داشتم اما بعد دیدم اگر پست بدم بهتر تا اسپم پاک کنم .
موفق باشید....

emad176
11-30-2010, 02:26 PM
سلام اماد جان عزیز
اگر می خواهید این اسپم ها را پاک کنی از انجمن عاصی میشی این حتی برای مدیران ارشد اسون نیست فقط برای ناطم و سرپرست و مدیر سایت اسون است زیرا در یک دقیقه می توانند همه ی اسپم ها را پاک کنند اما برای شما و من بیشتر از 20 دقیقه وقت می بره به خاطر اینکه باید در انجمن مورد نظر رفته و اسپم را پاک کنیم اگر که حوصله دارین بهتره اختیار را بهتون بده من فقط به خاطر خودتون این پست را زدم نه چیز دیگه ای چون من هم اول مثل شما حوصله داشتم اما بعد دیدم اگر پست بدم بهتر تا اسپم پاک کنم .
موفق باشید....

حرف حساب جواب نداره دادا . ممنونم از توضیحی که دادی .

Behzad AZ
11-30-2010, 03:16 PM
دروود
احسان جان مگه شما مدیریت پست های اسپم ندارید

http://pic.azardl.com/images/67576508433974017390.png

حتما که دارید من خودم به این شیوه مدیریت اسپم میکنم به جز مواردی که یک کاربر بیش از 50 پست ارسال بکنه

Behzad AZ
11-30-2010, 04:27 PM
با درود به همه شما خوبان
شاد و پیروز باشید
ارادتمند شما عماد
دروود عماد جان به این شیوه که شما خواستید نمیشه واگر بخواهید مدیریت اسپم کنید باید مدیر ارشد باشید

eng_ali
11-30-2010, 05:45 PM
با سلام . اگر قسمتی برای نرم افزار های شبکه و یا اندروید باشه منم در خدمتم

Mohamad
11-30-2010, 07:18 PM
با سلام . اگر قسمتی برای نرم افزار های شبکه و یا اندروید باشه منم در خدمتم
به نام یزدان پاک
سلام دوست عزیز
خوش آمدین :^:

انجمن آندروید ( Android ) (http://forum2.azardl.com/forumdisplay.php?f=277)

نرم افزارهای کامپیوتر مخصوص موبایل (http://forum2.azardl.com/forumdisplay.php?f=36)

نرم افزارهای اینترنت و شبکه (http://forum2.azardl.com/forumdisplay.php?f=31)

انجمن اینترنت ، IT و شبکه (http://forum2.azardl.com/forumdisplay.php?f=13)

حميدرضا
12-13-2010, 12:28 PM
سلام به ساير دوستان
اگر بتونم كمكي بكنم سايت رونق بگيره اين كار رو با يك سري شرايط قبول مي كنم
درصورت تمايل با همرا اينجانب 09103111654 تماس حاصل فرماييد.
فياضي

emad176
12-13-2010, 01:27 PM
سلام به ساير دوستان
فياضي
سلام دوست عزیز خیلی محبت فرمودید از توضیحاتی که دادید. با کسب اجازه از مدیریت کل سایت و سایر مدیران ارشد سایت .دوست عزیزا برای بر عهده گرفتن مدیریت و یا رونق دادن به سایت . می توانید لطف فرموده و اساسنامه و آیین نامه سایت رو مجدد ملاحظه بفرمایید و در ثانی در قسمت مربوط به شرایط احراز مدیریت تشریف برده و اونجا رو هم ملاحظه بفرمایید. یه خواهش دیگری هم از شما خوب دارم و اون اینه که اگر پیشنهاد خاصی دارید محبت بفرمایید مطرح کنید و در صورت تایید توسط مدیریت کل و مدیران ارشد سایت در رابطه با موارد مطرح شده از طرف شما تصمیم گیری خواهد شد.
یه تذکر دوستانه هم براتون دارم اونهم اینه که شماره تلفن خودتون رو به صورت علنی قرار ندید برای خودتون بهتره . با تشکر.

Behzad AZ
12-13-2010, 05:50 PM
سلام به ساير دوستان
فياضي
باسلام
دوست عزیز وگرامی اگر هدفتون بر اینه که به ما وبقیه ی دوستان در ارتقاء سایت کمک کنید لطف کنید موارد همکاریتون رو اعلام بفرمایید
اما اگه دوست عزیز بنده با هدف کسب درامد اینجا اومدی باید بگم که اشتباهی تشریف اوردین چون هم بنده وهم مدیریت کل سایت محمد وبقیه ی دوستان توانایی لازم رو در اداره کردن مجموعه داریم ولی اگر هدفتون خدمت رسانی به مردم کشورمون از طریق سایت هست باید بگم که به جمع دوستانت خوش اومدی

mozhgan
12-24-2010, 03:44 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز و محترم
و با تشکر از مدیریت سایت آقا محمد میخواستم اگر اجازه بدین در بخش انجمن گوناگون فعالیتمو آغاز بکنم
باتشکر:merc567:

parkour star
12-24-2010, 11:41 AM
به نظرتون من می تونم مدیر یه جایی از سایت شم؟

!INFERNAL
12-24-2010, 01:30 PM
و با تشکر از مدیریت سایت آقا محمد میخواستم اگر اجازه بدین در بخش انجمن گوناگون فعالیتمو آغاز بکنم
باتشکرhttp://forum2.azardl.com/images/smilies/wtm%20%2818%29.gif
سلام مژگان خانوم شما برای بر عهده گرفتن پخش گوناگون باید حداقل 50 پست زده باشید و فعالیت مفید خود را در پخش مورد نظر نشان دهید تا کاندیدای مدیریت بشید و ممنون برای همکاری با ما .....
موفق باشید.....

!INFERNAL
12-24-2010, 01:34 PM
سلام سهیل جان:nasihat:
بله چرا نتونید با اینکه دلم از شما پره:bazi: فقط در پخش مربوط فعالیت بکن و بعد کاندیدای مدیریت میشی....
وشما باید ذکر کنید کدوم پخش را می خواهید برعهده بگیرید و در کدوم پخش تخصص دارید ........
موفق باشید.........

Behzad AZ
12-24-2010, 01:34 PM
سلام دوست من اولا خوشحالم که میخوای به جمع مدیران سایت بپیوندی
اگه میخوای مدیریت یه بخش رو قبول کنی تو اون بخش کمی فعالیت کن بقیه ی کارها به روال عادی خودش انجام میشه طبق قوانین سایت اول کاندیدا بعد از 2 هفته با در نظر گرفتن میزان فعالیت مدیر بخش میشوید
شاد وپیروز باشید

Behzad AZ
12-24-2010, 01:44 PM
سلام سهیل جان خوبی داداش شما حتی میتونید مدیر ارشد بشی اما همه چی شرایط خودش رو داره اولا شما عضو گروه ترجمه هستی که وظایف خاصی داره اول باید اونارو انجام بدید اگه میخوایید مدیر یه بخش بشید ضمن عضویت در گروه ترجمه باید بیشتر از اینها فعالیت داشته باشید
احسان عزیز شما هم لطفا به گروه های سایت برسید من فعالیتی نمیبینم از این گروه ها اینجوری پیش بره گروه های سایت با کاربر عادی فرقی نخواهد کرد

parkour star
12-25-2010, 12:25 AM
اقا اینقدر نزنید تو سرم ! خب من تک نفری با سابقه ترجمه دو تا پاراگراف مطلب علمی، اومدم عضو گروه ترجمه بشم که یه گره ای از کار ملت باز کنم،فکر نمی کردم باید روزی یه قسمت سریال ترجمه کنم که،به خدا اگه 4 نفر یا بیشتر شیم من تو این ضمینه بیشتر فعالیت میکنم،پس فعلاًتو همون گروه ترجمه می مونم.

Sada
12-27-2010, 03:54 PM
سلام و عرض ارادت به تک تک شما دوستان عزیز ، در صورت تایید صلاحیت مدیرا می خواستم به همراه سایر مدیرا تو انجمن کامپیوتر فعالیت داشته باشم چون تو چند بخش این انجمن میتونم کمک کنم به همین جهت گفتم انجمن کامپیوتر

http://img.dl-best.ir/images/i4788suifux8nfdyy9.jpg

Behzad AZ
12-27-2010, 07:09 PM
سلام و عرض ارادت به تک تک شما دوستان عزیز ، در صورت تایید صلاحیت مدیرا می خواستم به همراه سایر مدیرا تو انجمن کامپیوتر فعالیت داشته باشم چون تو چند بخش این انجمن میتونم کمک کنم به همین جهت گفتم انجمن کامپیوتر

http://img.dl-best.ir/images/i4788suifux8nfdyy9.jpg

سلام مجتبی جان
چون فعالیت شما توی انجمن اذر دانلود خوب بوده وپست های شما به تعداد معین رسیده انجمن کامپیوتر را برای شما فعال میکنم وشما از این تاریخ کاندیدای مدیریت میشوید که طبق قوانین سایت بعد از 2 هفته مدیریت انجمن برای شما فعال میشود
سعی کنید فعالیت وپست هاتون رو در انجمنی که در اون مدیر هستید بیشتر کنید
موفق باشید

Behzad AZ
12-28-2010, 10:25 AM

دوست عزیز بنا به درخواست شما برای به عهده گرفتن مدیریت انجمن گوناگون و فعالیت شما در انجمن مربوطه و تعداد پست های شما کاندیدای مدیریت برای شما فعال میشود چنان چه فعالیت شما تا 2 هفته ی دیگر مورد تایید قرار گیرد به گروه مدیران انجمن منتقل میشوید
موفق باشید

ehsanrezaeigerovi
12-31-2010, 01:50 PM
salam b rofagha
man ba ejaze 2stan mikham to ghesmat havanavardi va etelaate marbot b havapaimaha anjam vazife konam.
rofagha komak yadeton nare:friends:

Behzad AZ
12-31-2010, 02:27 PM
salam b rofagha
man ba ejaze 2stan mikham to ghesmat havanavardi va etelaate marbot b havapaimaha anjam vazife konam.
rofagha komak yadeton nare:friends:
سلام دوست من
اولا اگه میتونید فارسی تایپ کنید
طبق قوانین پست هاتون رو تو انجمن دلخواهتون افزایش بدید ما در خدمتیم

parkour star
01-04-2011, 12:56 PM
دوستان فعالیت منو تو بخش موسیقی زیر نطر داشته باشید.
شاید اگه قابل بدونید مدیر این بخش بشم.
البته من آهنگ ایرانی گوش نمی دم و فعالیتم تو بخش خارجیه بیشتر

Behzad AZ
01-04-2011, 01:02 PM
دوستان فعالیت منو تو بخش موسیقی زیر نطر داشته باشید.
شاید اگه قابل بدونید مدیر این بخش بشم.
مشکلی نیست فعالیتت رو تو تون بخش زیاد تر کن من در خدمتم

System_Failed
01-04-2011, 08:28 PM
توانایی مدیریت بخش لپ تاپ و انجمن اینترنت ، IT و شبکه رو دارم!! :hercool:

با تشکر

Behzad AZ
01-04-2011, 09:50 PM
توانایی مدیریت بخش لپ تاپ و انجمن اینترنت ، it و شبکه رو دارم!! :hercool:

با تشکر
سلام نیما جان خوبی اقا چون فعالیتت مناسب بوده کاندیدای مدیریت رو برات فعال میکنم بعد از دو هفته به گروه کاربری مدیران انجمن منتقل میشی امکانات کاندیدای مدیریت با مدیر انجمن هیچ تفاوتی نداره
شرمنده که دیر پاسخ دادم سرم امروز شلوغ بود

Behzad AZ
01-04-2011, 09:52 PM
انجمن های مورد نظر برای شما فعال گردید

Behzad AZ
01-06-2011, 01:02 PM
سلام دوست من اولا خوشحالم که میخوای به جمع مدیران سایت بپیوندی
اگه میخوای مدیریت یه بخش رو قبول کنی تو اون بخش کمی فعالیت کن بقیه ی کارها به روال عادی خودش انجام میشه طبق قوانین سایت اول کاندیدا بعد از 2 هفته با در نظر گرفتن میزان فعالیت مدیر بخش میشوید
شاد وپیروز باشید

دروود
بعد از گذشت 2 هفته وفعالیت خوب مژگان خانوم وبه حد نصاب رسیدن پست هاشون مدیریت انجمن برای ایشان فعال گردید

Behzad AZ
01-09-2011, 08:55 PM
به نام یزدان پاک

دوستان بعد از گذشت مدت زمان 2 هفته از زمان کاندید شدن اقا مجتبی( Sada) وفعالیت ایشون مدیریت انجمن برای ایشون فعال میشود

مجتبی جان سعی کن فعالیتت رو زیاد تر هم بکنی

Behzad AZ
01-09-2011, 09:04 PM
شرمنده از تاپیک قبلی
خواستم بگم که کارا قراره طبق روال پیش بره
اما یه نکته اونم اینکه کاندیدای مدیریت باید تو این 2 هفته 200 پست ارسال میکردن که ارسال نشده

مجتبی جان میدونم که سرت شلوغ درس وامتحان هاست سعی کن زود پست هات رو به 200 تا برسونی که مدیریت برات فعال بشه

شرمنده که اینجوری شد فقط خواستم کارا طبق زمان بندی پیش بره

Sada
01-10-2011, 01:58 AM
سلام بهزاد جان ممنون از لطفت، تا جمعه هفته بعدی نمی تونم بیام امتحانانم فشرده است با توجه به اینکه ترم پنجم حجم مطالب درسیم خیلی بالاست شرمنده همتون شدم بعد جمعه ، کلا سایت را پست بارون می کنم ارادتمند همه شما مجتبی

caspian
01-11-2011, 01:02 AM
سلام خسته نباشید من در انجمنهای زیادی عضو هستم و چون فن یکی از بهترین فانتزی نویسان ایران خانم سیماعابدینی هستم در این انجمنها به معرفی این نویسنده و آثارش و گذاشتن بحثهای جالب و فایل دانلود کتابهای ایشون مشغولم حالا از شما راهنمایی می خواهم به نظرتون برای این فعالیتها به چه قسمتی از انجمن شما مراجعه کنم ؟ ممنونم

J@V@D
01-11-2011, 04:27 PM
انجمن کامپیوتر (http://forum2.azardl.com/forumdisplay.php?f=3) انجمن فیلم و موسیقی (http://forum2.azardl.com/forumdisplay.php?f=5)

مرا میطلبند !

Behzad AZ
01-11-2011, 05:01 PM
سلام خسته نباشید من در انجمنهای زیادی عضو هستم و چون فن یکی از بهترین فانتزی نویسان ایران خانم سیماعابدینی هستم در این انجمنها به معرفی این نویسنده و آثارش و گذاشتن بحثهای جالب و فایل دانلود کتابهای ایشون مشغولم حالا از شما راهنمایی می خواهم به نظرتون برای این فعالیتها به چه قسمتی از انجمن شما مراجعه کنم ؟ ممنونم
سلام دوست من خانوم عابدینی در چه سبکی مطلب مینویسن
میتونید از این انجمن استفاده کنید
آثار ادبی (http://forum2.azardl.com/forumdisplay.php?f=401)

Behzad AZ
01-11-2011, 05:04 PM
مرا میطلبند !
جواد جان اگه میخوای مدیریت اونجارو به عهده بگیری پست هات رو تو انجمن مربوطه به 50 تا برسون که کاندیدای مدیریت برات فعال بشه
موفق وسربلند باشی

defineciyim
01-14-2011, 12:26 PM
در کل میتونم بگم مهارتی ندارم ولی اگر توجهتون در مورد یافتن گنج هستش میتونم کمکتون کنم .
من در سایت های ترکیه زیاد فعالیت کردم .
راه های پیدا کردن گنج بوسیله نشانه ها یا همان سمبول های حک شده بر روی سنگ و ترجمه بعضی از کتیبه های نوشته شده بر روی سنگ ، تا حدی میتونم راهنماییتون کنم .
با تشکر

parkour star
01-14-2011, 12:41 PM
می گم تو بخش موسیقی زیاد پست دادم ها ! فکر کنم بالای 50 تا شده تا حالا !

Behzad AZ
01-14-2011, 01:30 PM
می گم تو بخش موسیقی زیاد پست دادم ها ! فکر کنم بالای 50 تا شده تا حالا !
دروود
باتوجه به فعالیت های دوست خوبمون سهیل در بخش موسیقی وقبل از اون همکاری ایشون با تیم ترجمه ی سایت کاندیدای مدیریت برای ایشون فعال میشود که بعد از گذشت ]چند روز به گروه مدیران انتقال داده میشود

ناگفته نماند که چون ایشون زمان زیادی در سایت فعال بودن وپستهاشون بیش از 200 پست هست قانون 2 هفته ای برای ایشون اجرا نمیشه
سهیل جان امیدوارم موفق باشی سعی کن بخش موسیقی رو سرپا نگه داری

درضمن سهیل عزیز علاوه بر مدیریت بخش موسیقی در گروه ترجمه نیز عضو هست واونجا هم فعالیت خواهد داشت

Behzad AZ
01-14-2011, 01:33 PM
در کل میتونم بگم مهارتی ندارم ولی اگر توجهتون در مورد یافتن گنج هستش میتونم کمکتون کنم .
من در سایت های ترکیه زیاد فعالیت کردم .
راه های پیدا کردن گنج بوسیله نشانه ها یا همان سمبول های حک شده بر روی سنگ و ترجمه بعضی از کتیبه های نوشته شده بر روی سنگ ، تا حدی میتونم راهنماییتون کنم .
با تشکر
دوست من من متوجه نشدم منظورتون چی هست گنج چه ربطی به انجمن دانلود داره یخورده بیشتر توضیح بدید:gham714:

king 2011
01-14-2011, 05:59 PM
با عرض سلام خدمت دوستان گل :goal7195:
اگه میشود بنده حقیر مدیر بخش موبایل بشم :gol roz:
تو قسمت موبایل اطلاعات خوبی دارم.:from me :
باتشکر از تمامیه برو بچه ها

Behzad AZ
01-14-2011, 07:18 PM
با عرض سلام خدمت دوستان گل :goal7195:
اگه میشود بنده حقیر مدیر بخش موبایل بشم :gol roz:
تو قسمت موبایل اطلاعات خوبی دارم.:from me :
باتشکر از تمامیه برو بچه ها

سلام اقا خوبی
اقا محمد طبق قوانین سایت بعد از ارسال 50 پست در انجمن مربوطه کاندیدای مدیریت براتون فعال میشه
فکر نکنم چیزی مونده باشه به 50 تا برسه ولی قوانینه دیگه باید رعایت کرد
موفق باشی

Behzad AZ
01-14-2011, 09:36 PM
محمد عزیز پست هات به حد مطوب رسید کاندیدای مدیریت برات فعال میشه ایشالا بعد 2 هفته اگه پست هات رو به 200 تا برسونی به گروه مدیر انجمن منتقل خواهی شد
موفق وسربلند باشی

king 2011
01-14-2011, 09:51 PM
سلام آقا بهزاد عزیز سعی می کنم بهترین کار را از خودم نشان دهم تا به اوج پیشرفت برسیم.:goal7195:

parkour star
01-14-2011, 11:19 PM
درضمن سهیل عزیز علاوه بر مدیریت بخش موسیقی در گروه ترجمه نیز عضو هست واونجا هم فعالیت خواهد داشت
می گم بهزاد اینو گفتی که از وظایفم غافل نشم ؟ فکر کردی می خوام ترجمه رو ول کنم؟

parkour star
01-15-2011, 01:00 PM
بهزاد خواستی تو بخش دانلود بازی کامپیوتر هم می تونم فعالیت کنم ،اونجا هم زیاد پست دادم !:gol roz:

Behzad AZ
01-24-2011, 11:26 PM
باسلام
دوستان اقا معین j0hncna (http://forum2.azardl.com/showthread.php?t=53&page=11#) خیلی زحمات برای سایت کشیدن وپست های مفیدشون به حد مطلوب رسید ومدت زمان 2 هفته رو هم پشت سر گذاشتن اما چون بخشی رو درخواست نکرده بودن مدیریتشون فعال نشده بود که امروز با اعلام امادگی ایشون در زمینه ی دانلود بخش دانلود نرم افزار وفیلم رو برای ایشون فعال میکنم
موفق وسربلند باشید

Behzad AZ
01-27-2011, 12:24 PM
دروود
دوستان با گذشت 2 هفته ی تمام بعد از کاندید شدن مدیر انجمن موبایل اقا محمد(king 2011 (http://forum2.azardl.com/showthread.php?t=53&page=11#)) وفعالیت خوب و تعداد پست های ایشون به گروه مدیران نجمن منتقل میشوند
موفق وپیروز باشید

king 2011
01-27-2011, 01:40 PM
سلام خدمت آقا بهزاد و سایر دوستان.
باتشکر از عنایت شما.:goal7195:

Behzad AZ
01-27-2011, 08:27 PM
دروود
با توجه به زحماتی که مجتبی جان(Sada) در طول این مدت برای سایت کشیدن وپست هاشون رو به حد مطلوب رسوندن بعد از فعال شدن کاندیدای مدیریت ایشون وگذشت مدت زمان معین مدیریت انجمن برای ایشون فعال میگردد
موفق وسربلند باشی

Sada
01-27-2011, 09:08 PM
ممنون و تشکر از همه عزیزانی که به من لطف دارند .سعی خواهیم کرد در کنار شما عزیزان قدرتمند تر از قبل به کارمان ادامه بدیم

ra334499
01-30-2011, 07:43 PM
بنام خدا

با سلام وخسته نباشید من هم هستفاده میکنم

Behzad AZ
01-30-2011, 08:09 PM
بنام خدا

با سلام وخسته نباشید من هم هستفاده میکنم

سلام دوست من متوجه منظورتون نشدم واضح تر بیان کند
درضمن اگه مشکلی در ضمینه ی ارسال پست ومطلب دارید با مدیران درمیون بذارید حتما کمکتون خواهند کرد موفق وسربلند باشید

بینا
02-07-2011, 06:35 PM
سلام دوستان
من امروز عضو شدم.من در قسمت 3dmaxفکر می کنم می تونم کمک کنم.
اگه بتونم خیلی خوشحال می شم کمک کنم آخه خودم در مدلینگ مشکل داشتم و کسی نتونست کمکم کنه
الآن تسلط کامل در هر زمینه مدلینگ کامل با اصول دقیق دارم

Behzad AZ
02-07-2011, 06:39 PM
سلام دوستان
من امروز عضو شدم.من در قسمت 3dmaxفکر می کنم می تونم کمک کنم.
اگه بتونم خیلی خوشحال می شم کمک کنم آخه خودم در مدلینگ مشکل داشتم و کسی نتونست کمکم کنه
الآن تسلط کامل در هر زمینه مدلینگ کامل با اصول دقیق دارم
سلام دوست من
امیدوارم قوانین رو مطالعه کرده باشی
شما میتونید در انجمن مربوطه تعداد ارسال هاتون رو به 200 پست برسونید تا مدیریت به صورت کامل براتون فعال بشه

asmaakhavan
02-09-2011, 03:13 PM
سلام
امیدوارم در انجمن شبکه کمکتون باشم

Pezhman
02-09-2011, 03:47 PM
سلام
امیدوارم در انجمن شبکه کمکتون باشم
درود
ورود شما را به انجمن تبریک میگم و امیدوارم همواره و همیشه در کنار ما بمانید و اینجا را شما هم خانه خود بدانید
در انجمن مربوطه تعداد ارسال هاتون رو به 200 پست برسونید تا مدیریت انجمن مربوطه برای شما فعال بشه
شاد و پیروز باشید

mojtaba1784
02-11-2011, 01:16 AM
ای بابا همشو که بردین چیزی واسه من نموند

Behzad AZ
02-11-2011, 12:28 PM
ای بابا همشو که بردین چیزی واسه من نموند
قرار نیست که هر بخش یه مدیرداشته باشه هربخشی رو که میخواهید توش فعالیت کنید طبق قوانین مدیریت براتون فعال میشه

mojtaba1784
02-15-2011, 02:01 AM
قرار نیست که هر بخش یه مدیرداشته باشه هربخشی رو که میخواهید توش فعالیت کنید طبق قوانین مدیریت براتون فعال میشه

من عکس های خیلی خوبی دارم
و البته تو فیلمم میتونم کمک کنم

!INFERNAL
02-15-2011, 02:09 AM
من عکس های خیلی خوبی دارم
و البته تو فیلمم میتونم کمک کنم

فعلا تا بهزاد بیاد من شما را راهنمایی کنم در هر پخشی که توانایی مدیریت داری پست هاتو به 50 برسون و سپس بیا در این تاپیک در خواست مدیریت بده تا کاندیدای مدیریت بشی و در طی دو هفته که شما باید در هر پخشی که مدیر هستین 200پست بزنین تا مدیر اون پخش بشین موفق باشین....

Assassin's Creed
02-17-2011, 09:17 PM
سلام خسته نباشید:dastt65:
در صورت رضایت شما منم آمادگی خودمو در بخش فیلمها اعلام می کنم
:pi8:

Behzad AZ
02-18-2011, 02:53 PM
سلام خسته نباشید:dastt65:
در صورت رضایت شما منم آمادگی خودمو در بخش فیلمها اعلام می کنم
:pi8:

سلام دوست من اقا مرتضی
باتوجه به فعالیت شما وتعداد پستهایتان که به حد مطلوب رسیده اند کاندیدای مدیریت برای شما فعال میشود بعد از گذشت چند روز مدیریت تالار نیز برای شما فعال خواهد شد
سعی کنید پست هایتان را در بخش مورد نظر زیاد تر کنید
موفق باشید

mehraboOon
02-19-2011, 11:14 PM
:RAG:..:RAG:..:RAG:..:yeah::yeah::yeah:

rezarak
02-21-2011, 08:37 PM
سلام من میتونم فروشگاه سریال براتون تهیه کنم خودم یکی دارم serials.shoploger.com
و میتونم مدیر تیم ترجمه باشم (سریال) البته من وقت ترجمه کردن ندارم ولی میدونم باید چیکار کرد.

rezarak
02-21-2011, 08:40 PM
سلام من میتونم فروشگاه سریال براتون تهیه کنم خودم یکی دارم serials.shoploger.com
و میتونم مدیر تیم ترجمه باشم (سریال) البته من وقت ترجمه کردن ندارم ولی میدونم باید چیکار کرد.
ضمنا چندتا کار ترجمه دارم که میتونم بهتون بدم مثل سریال شیکاگو کد که هنوز کسی ترجمش نکرده.

Behzad AZ
02-21-2011, 08:46 PM
ضمنا چندتا کار ترجمه دارم که میتونم بهتون بدم مثل سریال شیکاگو کد که هنوز کسی ترجمش نکرده.
درمورد ترجمه باید با اقا احسان صحبت کنید
!INFERNAL (http://forum2.azardl.com/member.php?u=4743)
در رابطه با فروشگاه هم با اقا محمد صحبت کنید
Mohamad (http://forum2.azardl.com/member.php?u=1)

m926
02-22-2011, 02:01 PM
:m0h:FARAR:..دوستان عزیزمن تخصوصم در رابط ماهوار یا رسیور است اگرکمکی از دست من برمی ایدبه این شماره تماس بگیرید09131070926 مجتبی

ali20
02-23-2011, 09:37 AM
سلام بر دوستان خسته نباشيد
اقا بهزاد من آمادگي خودمو براي فعاليت در انجمن موبايل اعلام ميكنم

Behzad AZ
02-23-2011, 01:41 PM
سلام
علی اقا ممنون که دوباره قعالیت کردی ولی چون یک بار قبلا لغو مدیریت شدی و ضمنا کاندیدای مدیر ارشدی هم هستی کاندیدای مدیریت ر برات فعال میکنم وفعالیتت رو زیر نظر دارم اگه همچنان به فعالیت ادامه دادی مدیریت انجمن هم برات فعال میشه
موفق باشی

Behzad AZ
02-23-2011, 01:49 PM
کاربر Assassin's Creed (http://forum2.azardl.com/member.php?u=122077)
با توجه به رسیدن تعداد پست هایش به حد مطلوب وفعالیت خوب ایشان مدیریت انجمن برای ایشان فعال میشود
موفق باشید

bamdade_boland
03-07-2011, 05:11 PM
با سلام من که نمتونم مدیریت قبول کنم چون رشتم مدریت نیست.ولی اگه بتونم دوست ددددارم بخش اقتصاد هم تو این فروم باز بشه.
با تشکر.

Assassin's Creed
03-09-2011, 11:04 PM
با سلام
لطفا درصورت مصلحت مدیریت بخش بازیها رو برای من فعال کنید
ممنون

Mohamad
03-09-2011, 11:06 PM
به نام خدا
با اینکه تعیین مدیران به بهزاد و پژمان مربوطه و من دخالت نمیکنم ولی خوب انجمن شرمنده آقا مرتضی هست و بابت پستهاش به اون مدیون پس لطفا مدیریت ایشان را فعال کنید .

Behzad AZ
03-09-2011, 11:06 PM
با توجه به فعالت های خوبتون در اون بخش مدیریت اونجا براتون فعال میشه
موفق باشید:from me :

Assassin's Creed
03-09-2011, 11:08 PM
واقعا ممنونم
شرمندم کردین

topleecher
03-13-2011, 07:05 PM
سلام بر همه دوستان من مدیریت قسمت لیچر رو قبول میکنم و سعی میکنم همیشه اپ باشم با تشکر ممنون

Behzad AZ
03-13-2011, 07:13 PM
سلام بر همه دوستان من مدیریت قسمت لیچر رو قبول میکنم و سعی میکنم همیشه اپ باشم با تشکر ممنون

دوست عزیز باید پست هاتون رو به 50 تا برسونید وبعد درخواست بدید
البته این درخواست شمارو من ارجاع میدم به اقا پژمان ناظم سایت تا خودش در صورت صلاح دید مدیرتون بکنه

Behzad AZ
03-14-2011, 08:37 PM
رحیم جان چون تعداد پست هات رو به تعداد مورد نظر رسوندی کاندیدای مدیریت برات فعال میشه اگه تا 2 هفته اینده پست هات رو به 200 پست افزایش بدی مدیریت برات به صورت کامل فعال میشه
موفق باشی

mohamad.s
04-07-2011, 12:21 PM
با (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) سلا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)م خدمت همه شما (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) کا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ربرا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ن و مدیرا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ن محترم :^:
من با (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) ا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)جا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)زه دوستا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ن مدیریت بخش برق رو به عهده می گیرم ، ا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)نشا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ءا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)لله با (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) کمک شما (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) عزیزا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ن بتوا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)نم به نحو شا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)یسته کا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)رها (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)یم را (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) ا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)نجا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)م دهم .
با (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) تشکر ا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ز همه شما (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) دوستا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ن محترم http://forum.p30ask.com/images/smilies/wtm%20(18).gif

Behzad AZ
04-07-2011, 01:02 PM
با سلام

با توجه به تعداد پست های شما در انجمن مربوطه وفعالیت خوبتون مدیریت انجمن برق براتون فعال میشه

درضمن همکاری لازم رو با سایر مدیران ومدیران ارشد داشته باشید
موفق باشید

Behzad AZ
04-07-2011, 01:12 PM

دوستان اقا رحیم یکی از مدیرای با لیاقت سایت هستن ومدیریت برای ایشون هم فعال خواد شد چون پست ها به حد مطلوب نرسیده برای ایشون ولی چون فعالیتش تا الان خوب بوده اگر مشکلات سایت هم نبود بدون شک پستهاشون به حد مطلوب میرسید
رحیم جان بهت تبریک میگم امیدوارم از پیش هم فعال تر باشی:from me :

J@V@D
04-08-2011, 07:47 PM
1- انجمن کامپیوتر (http://forum.p30ask.com/forumdisplay.php?f=3)
2- اینترنت و IT (http://forum.p30ask.com/forumdisplay.php?f=67)
الویت ها برای مدیریت Just_Cuz_19

Behzad AZ
04-08-2011, 10:05 PM
1- انجمن کامپیوتر (http://forum.p30ask.com/forumdisplay.php?f=3)
2- اینترنت و it (http://forum.p30ask.com/forumdisplay.php?f=67)
الویت ها برای مدیریت just_cuz_19
سلام
اقا جواد نمیخوام نا امید بشی چون دوست ندارم کسی رو نا امید کنم پست هات رو به حد مطلوب برسون برات فعال میکنم البته شما ک بار لغو عنوان شدید که غیر قابل بازگشت بود ولی ایشالا که این دفعه اینجوری نشه

shmp30
04-28-2011, 08:09 PM
با (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) سلا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)م خدمت همه شما (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) کا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ربرا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ن و مدیرا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ن محترم :^:
من با (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) ا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)جا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)زه دوستا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ن مدیریت بخش برق رو به عهده می گیرم ، ا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)نشا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ءا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)لله با (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) کمک شما (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) عزیزا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ن بتوا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)نم به نحو شا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)یسته کا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)رها (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)یم را (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) ا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)نجا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)م دهم .
با (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) تشکر ا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ز همه شما (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686) دوستا (http://forum.p30ask.com/showthread.php?t=1686)ن محترم http://forum.p30ask.com/images/smilies/wtm%20%2818%29.gif

سلام ...

با توجه به تعداد پست های شما مدیریت بخش " علمی و پژوهشی " برای شما فعال شد .
بابت تاخیری که به وجود اومد و مدت زیادی در حالت کاندید بود شرمنده .

موفق باشید ... :from me :

elahe
05-02-2011, 05:34 PM
سلام دوستان منم میتونم تو بخش ادبی با شما همکاری کنم

mohamad.s
05-05-2011, 09:22 PM
با سلام و خسته نباشید؟

آقا من میتونم در بخش نظامی فعالیت کنم اگه بشه مدیریت منو در اون بخش فعال کنید؟

shmp30
05-11-2011, 06:11 PM
سلام دوستان منم میتونم تو بخش ادبی با شما همکاری کنم

سلام ...
کندیدای مدیریت شما فعال شده .
فعالیتت رو بیشتر کنید در بخش مورد نظر تا مدیریت اون بخش براتون فعال بشه .
ممنون ...

با سلام و خسته نباشید؟

آقا من میتونم در بخش نظامی فعالیت کنم اگه بشه مدیریت منو در اون بخش فعال کنید؟

سلام ...
محمد جان در اون بخش فعالیت مناسب داشته باشی حتما برات فعال میشه .
ممنون ...

سلام ...
علی جان شما مدت زیادی هستش که در حالت کاندید قرار دارید و با توجه به فعالیت خوبتون مدیریتش براتون فعال میشه .
موفق باشید ....

==============

و دوستان توجه داشته باشید که فعالیتت رو ادامه بدید چون در صورت عدم فعالیت مدیریتتون لغو خواهد شد ...
و همچنین لطفا فعالیتتون متمرکز در بخش مدیریتی خودتون باشه .

ممنون از همگی ... :from me :

Mohamad
05-11-2011, 08:07 PM
به نام خدا
ضمن تشکر از مدیریت محترم انجمن آقا سید حسین و تبریک به مدیران و همکاران عزیزمان یک نکته را در مورد مدیریت بخش موبایل لازم دانستم عنوان کنم .
مبحث موبایل مبحثی علمی و کاملا تخصصی هستش و در ضمن جزوه پربازدیدترین موارد می باشد که میلیونها کاربر به این مورد علاقه زیادی دارند و با توجه به تخصص خود بنده و نیما در ضمینه موبایل و مخصوصا سیمبین در ابتدای کار امید داشتم که بتوانیم این بخش را حسابی رونق بدیم ولی متاسفانه حجم عظیم کارهای فنی سایت و همچنین کارهای اداری و مشکلات شخصی بنده این مورد تحقق نیافت .
دوستان در ضمینه موبایل هیچ چیزی به اندازه به روز بودن مهم نیست و همچنین چون اکثر نرم افزارهای موبایل حجمی کم دارند و در بازار هم موجود نیستند خوب کاربران حتی کاربران کم سرعت و به اصطلاح دیال آپی هم توان دانلود را دارند و لذا از شما مخصوصا علی آقا که به انگلیسی تصلط نصبی دارید خواهش میکنم در انجمنهای خارجی مانند http://www.ipmart-forum.com/forum.php عضو شوید و نرم افزارها و اگر تونستید آموزشها را به سایت انتقال بدید و در مورد سوالات و مشکلات کاربران هم نگران نباشید من هم سعی میکنم هر جا گیر کردید به کمک بیام و پاسخگو کاربران باشم .
این مورد علاوه بر رشد انجمن مزایای زیادی برای خود شما دارد ، اولا انگلیسی شما تقویت میشه
دوما حسابی در ضمینه موبایل رشد خواهید کرد و باید بدانید واقعا انجمنهای خارجی قوی هستند
سوما شما میتونید به عنوانی در ایران کم کم در این مورد موبایل شناخته شده باشید .
شرمنده طولانی شد .

mohamad.s
05-13-2011, 12:02 PM
با سلام و خسته نباشیدفراوان به دوستان

آقا حسین ( shmp30) من میتونم در بخش اخبار ها هم فعالیت کنم اگه میشه مدیریت منو در اون بخش هم باز کنید ممنون از زحمات پر افتخارتون

Sirus333
05-18-2011, 07:59 PM
سلام به همه

آقا من هم آمادگی خودم رو برا کار تو انجمن اعلام میکنم

مهم نیست چه بخشی علاقه ام بیشتر به همکاریه

shirin71
06-18-2011, 12:23 PM
چطوری میشه مدیر کل شد ؟ flirtysmile1
من میخوام مدیر کل بشم باید چیکار کنم ؟ ::w8:
یکی بهم بگه چند تا پست بذارم تا بشم مدیرکل سایت ؟
اصلا مدیر کل چند تا پست گذاشت تا شد مدیر کل ؟
12000 تا پست داره اون من از اون بیشتر بذارم چای اونو میدین بهم ؟ :merc567:

Sara12
06-18-2011, 12:48 PM
چطوری میشه مدیر کل شد ؟ flirtysmile1
من میخوام مدیر کل بشم باید چیکار کنم ؟ ::w8:
یکی بهم بگه چند تا پست بذارم تا بشم مدیرکل سایت ؟
اصلا مدیر کل چند تا پست گذاشت تا شد مدیر کل ؟
12000 تا پست داره اون من از اون بیشتر بذارم چای اونو میدین بهم ؟ :merc567:
با عرض سلام و ضمن خوش آمد گویی به شما دوست عزیز

البته آرزو بر جوانان عیب نیست ولی مطمئن باشید مدیر کل سایت نه بخاطر تعداد پستهاشونه بلکه به دلیل کفایته شون مدیر کل سایت می باشن .
ممنون از فعالیتتون حالا اگه نخواستین مدیر کل بشین!!!!!!!!!! برای مدیریت انجمن تعداد پستهاتون رو افزایش بدین
موید باشید :from me :

shirin71
06-18-2011, 12:51 PM
سلام
خوب شما چیکار کردین که عین لبو همرنگ مدیر کل شدید ؟
اصلا من کفایتم خیلی زیاده اونقدر که میخوام مدیر کل بشم
پستهامم زیاد کردم
ا مدیر کل غایبتان هم بیشتر هست الان
بعد هم شما خانمی طرف خانمها را باید بگیری نه اینکه به ما زور بگی :afd:

Sara12
06-18-2011, 01:03 PM
سلام
خوب شما چیکار کردین که عین لبو همرنگ مدیر کل شدید ؟
اصلا من کفایتم خیلی زیاده اونقدر که میخوام مدیر کل بشم
پستهامم زیاد کردم
ا مدیر کل غایبتان هم بیشتر هست الان
بعد هم شما خانمی طرف خانمها را باید بگیری نه اینکه به ما زور بگی :afd:
مدیر کل سایت بشین می تونی چند ین شب نخوابی می تونی یه سره تا صبح بیدار باشی می تونی بدون مدیر فنی کار انجام بدی می تونی جلوی هکرها رو بگیری می تونی با تمام وجودت واسه پیشرفت اینجا زحمت بکشی می تونی تمام درگیریهای رو تحمل کنی می تونی از خودت بگذری اگه فقط به چند تا این سوالها جواب مثبت بدی بازهم اون کفایتی که من می گم رو شاید نداشته باشی ولی مطمنا قابلیتهای دیگه دارید
من زور نمی گم که خانومی من دارم حق بهت می گم خب منم آرزو دارم جایزه نوبل بگیرم چرا نمی گیرم ولی در آینده خواهم گرفت هنوز سنم کمه :d: ولی به هر حال از کم شروع کنی بهتره سنگ بزرگ نشانه نزدنه ولی بدون من همه جوره هوای خانومهای سایت داشته ام و دارم خودم یه زمانی یدی طولانی در بخش کل کل داشتم :cheshmak98:
خب شمام به فعالیتت ادامه بده بینم چه جوری فعالیت می کنی غیر مدیر کل درخواست دیگری ندارین ؟:merc567:

shirin71
06-18-2011, 01:06 PM
خوب آیین نگر هم بشم بد نیست
حالا کووووووووووووووووووووو هکر و نخوابیدن ؟
من هم نوبل میخوام هم مدیر کلی
جواب همه را هم میدم
6 متر هم زبان دارم
ببین :b ab:

Sara12
06-18-2011, 01:14 PM
خ
خوب آیین نگر هم بشم بد نیست

حالا کووووووووووووووووووووو هکر و نخوابیدن ؟
من هم نوبل میخوام هم مدیر کلی
جواب همه را هم میدم
6 متر هم زبان دارم
ببین :b ab:

:tf:
خب حالا می خواهی آیین نگر بشی عجب!!!!!!!!!!!!!!! یکم دیگه بگذره همون مدیر انجمنم قبول می کنی اگه به زبونه که 6 مترو من قبل گذاشتم کنار رکورد جدیدتر بیار که بشه معامله کرد
در ضمن این تاپیک عمومی بهتر این بحث تموم بشه شما فعالیتو انجام بده حداقل مدیر انجمن بشیی بد نیستا سنگ بزرگنشانه نزدنه ها!!!

shirin71
06-18-2011, 01:17 PM
پس زبان دراز تر مدیریت بیشتر ؟
فکر کنم مدیر کل باید 200 متر باشه زبانش و هیچ کی تو زبان حریفش نشه !
من اصلا میخوام مدیر کل باشممممممممممممممممم :ashk:

Sara12
06-18-2011, 01:24 PM
پس زبان دراز تر مدیریت بیشتر ؟

فکر کنم مدیر کل باید 200 متر باشه زبانش و هیچ کی تو زبان حریفش نشه !
من اصلا میخوام مدیر کل باشممممممممممممممممم :ashk:
بحث زبون داشتن یا نداشتن نیست شما گفتی زبونتون 6 متره منم اون حرفو زدم
شما فعالیتتونو ادامه بدین
موید وشاد باشید

Sirus333
06-21-2011, 04:13 AM
عرض خسته نباشید خدمت همه مدیران

shmp30
06-21-2011, 02:52 PM
سلام ...

با توجه به فعالیت خوب و قابل ملاحضه‌ی کاربر shirin65 (http://forums.azardl.com/member.php?u=129009)ایشون کاندیدای مدیریت شدند .
بخش مدیریتی ایشون هم قرار شد که "بخش اخبار" باشه .
چند روز در حالت کاندید باقی میمونند و بعد مدیریتشون فعال میشه .

ممنون ... :from me :

shmp30
06-25-2011, 10:31 PM
سلام ...

مدیریت یوزر shirin65 (http://forums.azardl.com/member.php?u=129009) با توجه به فعالیت بسیار خوبشون و زمان زیادی که این چند روز در سایت آنلاین بودند برای بخش اخبار فعال شد .

shirin71
06-25-2011, 10:32 PM
سلام ...

مدیریت یوزر shirin65 (http://forums.azardl.com/member.php?u=129009) با توجه به فعالیت بسیار خوبشون و زمان زیادی که این چند روز در سایت آنلاین بودند برای بخش اخبار فعال شد .

ممنون حسین آقا
همه بهم لطف دارید :from me :

Atabay11
06-25-2011, 11:18 PM
تبريك ميگم به كسي هم ربطي نداره:gah9:

shirin71
06-25-2011, 11:22 PM
تبريك ميگم به كسي هم ربطي نداره:gah9:

ممنون آقا اتابای :from me :

shirin71
06-27-2011, 10:52 PM
میگم ادمین نذاشتین بشم معاون هم خوبه
امروز میخوام معاون بشم :zab0:
حالا رای بگیرین تا ببینید من بهترین معاون دنیا میشم یا نه ؟
تازه اقا پژمان هم کمک میخواد و تنهایی تو معاونت حوصله اشون سر میره :dangiz:

Mohamad
06-27-2011, 11:13 PM
به نام خدا
میگم ما که اینجا همه با هم برابر و برادر و خواهر هستیم و خدا را شکر پژمان هم بنده خدا از قویترین و زحمت کشترین مدیرهاست که با من از مجموعه قبل به اینجا اومد و باید بگم اینجا خانه ما شده و هیچ وقت نمیتونیم ازش جدا بشیم و خدا را هزاران بار شکر میکنم که دوستهای خوبی پیدا کردیم که تونستیم کنار اونها شاد باشیم و چیزهای زیادی یاد بگیریم .
دوستهایی که اگه روزی همدیگر را نبینیم مثل اعضا خانواده نگران هم میشیم و از غم هم غمگین میشیم .
امیدوارم همیشه همینطور متحد بمانیم و هدف بزرگمان که یاد دادن و یاد گرفتن در محیطی سالم و پاک هست را فراموش نکنیم .
باید کشورمان را با سلاح علم و دانش بسازیم و نشان بدیم ایرانی و ایرانیها بهترین مغزها را دارند و در کنار اون با اخلاقترین و کوشاترین مردم جهان هستند .
محیطی که پاک باشه و غرور کبر ما را نگیره که بیشتر میدانم پس برتر هستم !
با هم متحد هستیمن و خواهیم ماند و پژمان هم به عنوان بزرگتر اینجاست و با بچه ها شاد و هماهنگ
در این سایت و مجموعه آدمهای زیادی اومدن و رفتن ولی شاید پژمان و سید حسین را نشه هیچ وقت از اون جدا کرد .
اینجا داره کم کم در کنار اونها افراد جدیدی را هم در خودش میبینه که واقعا افتخار اینجا هستند ، مقل مجتبی و احسان و بقیه دوستان ، این سایت افتخارش وجود با شخصیت اینهاست و اینجا شکل و قوامش و افتخارش مدیون اونها
به شخصه از همه عزیزان چیزهای زیادی را یاد گرفتم و از همگی سپاسگذارم
دوستان فعلا خدانگهدار همگی باشه
شاد و پیروز باشید
برادر و کوچکتر همه شما عزیزان
محمد :^:

shirin71
06-27-2011, 11:24 PM
اقا محمد میدانم و برای همین الان اینجام
برای همینه که وقت امتحاناتم تمام وقت استراحتم را برای اینجا گذاشتم و تو این چند روز چیزهای زیادی را از اقا حسین و اقا مجتبی و اقا پژمان یاد گرفتم
اونها هم بهم منابع دادن تا بتونم مطالب سایت را زیاد کنم و هم خودم خیلی چیزها یاد بگیرم
من حتی نمیدانستم میشه فایل را مستقیم کرد با نمیدانستم این همه سایت خارجی خوب برای برنامه و بازی وجود داره
هیچ وقت جایی را که این همه به یک تازه وارد محبت کنند را ندیدم
از همه مخصوصا از اقا پژمان و اقا حسین و اقا مجتبی ممنون هستم .
من را خواهر کوچک و زبان دراز خودتان بدانید که همش کارش شیطونی هست و همیشه دنبال خنده و شاد کردن بقیه کسا که پیشم هستند .
ممنونم که من را تو جمع خودتان قبول کردین :from me ::dangiz:

armin khatar
07-04-2011, 05:24 PM
با عرض سلام
عضو جدید هستم اومدم تا اگه بتونم در بخش تاریخ کمک کنم.

shmp30
07-15-2011, 07:23 PM
با عرض سلام
عضو جدید هستم اومدم تا اگه بتونم در بخش تاریخ کمک کنم.

سلام ...
کاندیدای مدیریت آقا آرمین با توجه به فعالیت خوبشون در بخش تاریخ فعال شد .
فعالیت ادامه داشته باشه مدیریتتون هم فعال میشه .

ممنون ...

shmp30
07-20-2011, 08:45 PM
سلام ...
مدیریت یوزر armin khatar (http://forums.azardl.com/member.php?u=128620) با توجه به فعالیت خوبشون برای بخش تاریخ فعال شد .
لطفا همینطوری به فعالیت اداده بدید .

ممنون ...

M.A.H.S.A
07-28-2011, 04:06 PM
سلام و درود
خیلی دوست دارم در گروه مدیریت اذر دانلود باشم ولی مشکل من نت هست که نمیدونم کی می تونم بیام کی نه رها یکم از مشکلات منو میدونه
اگر هم اجازه داشته باشم و مفید باشم یا تالار انجمن علمی و پژوهشی (http://forums.azardl.com/forumdisplay.php?f=7) یا انحمن بخش دانشگاه (http://forums.azardl.com/forumdisplay.php?f=234) می تونم کار کنم
همین مرسی ... ملودی

Behzad AZ
07-28-2011, 05:43 PM
سلام و درود
خیلی دوست دارم در گروه مدیریت اذر دانلود باشم ولی مشکل من نت هست که نمیدونم کی می تونم بیام کی نه رها یکم از مشکلات منو میدونه
اگر هم اجازه داشته باشم و مفید باشم یا تالار انجمن علمی و پژوهشی (http://forums.azardl.com/forumdisplay.php?f=7) یا انحمن بخش دانشگاه (http://forums.azardl.com/forumdisplay.php?f=234) می تونم کار کنم
همین مرسی ... ملودی

درود
ایشالا مشکل نت شما هم به زودی رفع میشه وشما هم جزو یکی از مدیرای اذر دانلود میشید
مسول تاپیک فعلا ان لاین نیست منتظر باشید تا رسیدگی بشه
موفق باشید:from me :

shmp30
07-28-2011, 06:24 PM
سلام و درود
همین مرسی ... ملودی

سلام ...
مشکلی وجود نداره از نظر من .
میتونیم الان کاندیدای مدیریتتون رو فعال کنیم .
چند دقیقه ی دیگه فعال میشه .

shmp30
08-04-2011, 10:39 AM
سلام و درود
همین مرسی ... ملودی

سلام ...
مدیریت شما با توجه به فعالیت خوب و مستمرتون برای انجمن علمی و پژوهشی فعال شد .
موفق باشید ...:from me :

M.A.H.S.A
08-04-2011, 11:10 AM
سلام ...
مدیریت شما با توجه به فعالیت خوب و مستمرتون برای انجمن علمی و پژوهشی فعال شد .
متشکررمممممممممممممم

spm
08-04-2011, 02:15 PM
سلام و درود

همین مرسی ... ملودی

سلام
تبریک میگم ارزو موفقیت براتون دارم:from me ::from me :
:^::^::^::^::^::^::^::^::^::^::^::^::^::^::^::^::^ ::^::^::^::^::^::^::^::^::^:

sarbh
08-15-2011, 04:15 PM
سلام ؛ منم میخواستم در صورت امکان مدیریت بخش ورزشو به عهده بگیرم تا بیشتر در خدمت سایت باشم.

shmp30
08-18-2011, 10:19 PM
سلام ؛ منم میخواستم در صورت امکان مدیریت بخش ورزشو به عهده بگیرم تا بیشتر در خدمت سایت باشم.

سلام ...
کاندیدای مدیریت شما فعال شد .
لطفا در بخش مورد نظر خودتون فعالیت کنید تا بعد از مدتی مدیریت هم فعال بشه .

mini_opera
09-10-2011, 02:55 PM
سلام

بعد از 1 سال برگشتم ولي با قدرت:ehteram:
دوستان بنده قصد دارم در زمينه امنيت و ضد امنيت كلاينت ها فعاليت كنم اگر صلاح ميدونيد
اوكي بدين تا يه خونه تكوني اساسي تو بخش مورد نظر بدم

قربان همگي علي.

Behzad AZ
09-10-2011, 03:05 PM
سلام

بعد از 1 سال برگشتم ولي با قدرت:ehteram:
دوستان بنده قصد دارم در زمينه امنيت و ضد امنيت كلاينت ها فعاليت كنم اگر صلاح ميدونيد
اوكي بدين تا يه خونه تكوني اساسي تو بخش مورد نظر بدم

قربان همگي علي.

سلام
به انجمن خودت خوش اومدی اگه میتونی وعلاقه داری که بخش مورد نظر رو اداره کنی ما هم خوشحال میشیم شمارو در جمع مدیران خودمون ببینیم
لطفا قوانین رو در پست اول مطالعه کنید وپست هاتون رو در بخش مورد نظر ارسال کنید تا بعد طبق قوانین مسئول بخش به درخواست شما رسیدگی کنه

موفق وسربلند باشید:from me :

ali20
09-20-2011, 09:15 PM
سلام خسته نباشید سید جان اگه وقت مدیریت من سررسید امکانات منو تو بخش مدیریت محتوا فعال کنی ممنون میشم (تشکر:from me :)

shmp30
09-20-2011, 10:23 PM
سلام خسته نباشید سید جان اگه وقت مدیریت من سررسید امکانات منو تو بخش مدیریت محتوا فعال کنی ممنون میشم (تشکر:from me :)

سلام ...
مدیریت قسمت " انجمن عمومی موبایل " براتون فعال شد .
موفق باشید :from me :

shmp30
09-21-2011, 08:00 PM
سلام ...
مدیریت قسمت " انجمن عمومی موبایل " براتون فعال شد .
موفق باشید :from me :

من دیروز مدیریت بخش موبایل رو اشتباهی برای شما فعال کردم .
الان بخش " مدیریت محتوا " براتون باز شد .

مدیریت بخش " ورزش " هم برای شما فعال شد .

دوستان لطف کنید تمرکز اصلی و فعالیتتون در بخش خودتون باشه .
اگه مدیری 1 ماه در سایت فعالیت نداشته باشه بدون اطلاع قبلی از مدیریت عزل میشه .

linuscomex
10-14-2011, 03:27 PM
اگه ممکنه من هم می خوام تو بخش آپلود سنترها فعالیت کنم یکی از مدیرا یا هر چی شما صلاح بدونید امیدوارم مفید باشم

پس خبرم کنیدd;

Behzad AZ
10-14-2011, 10:32 PM
اگه ممکنه من هم می خوام تو بخش آپلود سنترها فعالیت کنم یکی از مدیرا یا هر چی شما صلاح بدونید امیدوارم مفید باشم

پس خبرم کنیدd;

سلام
دوست من لطف کنید پست هاتون رو در بخش مورد نظر بیشتر کنید تا به درخواست شما رسیدگی بشه
ما هم خوشحال میشیم شما به جمع مدیران ما بپیوندید

god2010
10-23-2011, 06:52 PM
سلام دوستان
من میتونم توی زمینه گوشی های iphone کمک کنم
هر چیزی شامل بازی برنامه تم جیلبریک آنلاک و........
فقط نمیدونم کجا باید فعالیت کنم ؟؟؟

shirin71
10-23-2011, 07:10 PM
سلام دوستان
سلام
خیلی خوش اومدین :from me :
سرپرستا الان تو سایت نیستن اما بخش اپل و ایفون اینجاست
http://forums.azardl.com/forumdisplay.php?f=276

خوشحال میشم به من هم کمک کنید چون میخوام گوشی اپل بخرم
ورودتون رو خیرمقدم میگم :from me :

Lost mc
10-23-2011, 08:22 PM
اگر میشه منم میخام مدیر بخش بازی های کامپیوتری بشم
البته اگه دوستان صلاح بدونن

shirin71
10-23-2011, 08:57 PM

چرا که نشه ؟
شما که نشان دادین چقدر تو این کار استاد هستین
انشالا سرپرستا میان و همه چی را توضیح میدن :from me :

tina
10-23-2011, 11:03 PM
سلام دوستان

شوق و اشتیاقتون تحسین بر انگیزه:^:
خوشحال میشیم از دانسته هاتون استفاده کنیم.مخصوصا من که همیشه خرابکار گوشی هستم:d:
همونطور که شیرین جون بهتون لینک دادن اونجا فعالیتتونو شروع کنید تا سرپرست های عزیز و اقا مجتبی بیان

sorna
10-24-2011, 01:13 AM
سلام دوستان

سلام دوست عزیز خوشحال میشیم اگه بتونیم توی اون بخش از اطلاعات شما استفاده کنیم
می تونید با فعالیتتون توی ان بخش مدیریت ان بخش رو برعهد بگیرید

اقا سینا به فعالیتتون ادامه بدین بزودی مدیریتتو توی بخش مورد نظر فعال میشه

Mohamad
11-02-2011, 02:27 AM

به نام خدا
دوست عزیز اگر پست اول را مطالعه کرده باشید متوجه میشید که برای مدیر شدن 5 شرط اصلی وجود داره که خوشبختانه شما چهار شرط اون را به طور کامل دارید ولی شرط پنجم را به هیچ وجه و اصلا این مورد را رعایت نمیکنید .
فعالیت شما فقط برای مستقیم کردن فایلهاتون هست و متاسفانه در زمانی که فایلی برای مستقم کردن دارید فعالیت خود را به صورتی کاملا عالی ادامه میدید و همین که فایل مستقیم را دریافت کردید تا بازگشت دوباره شما از فعالیت شما خبری نیست و این مورد را در صورتی که طی دو هفته آینده هم ادامه بدید متاسفانه مجبور به لغو مدیریت هستیم .
این نکته نه شامل شما که شامل تمامی دوستان میشود و دوستان توجه کنند که هدف این انجمن اموزش و اشتراک گذاری دانسته ها و به طوری هست که تمامی مدیران فقط به دلیل کمک به هموطنان در حال فعالیت هستند و در این بین از تمامی کسانی هم که خواستار همکاری هستند تقاضا داریم اول هدف خود را آموزش بگذارند و بدانند همکاری به این معنی نیست که دوستان و همکارانشان موظف به دادن خدمات اضافی هستند .
مدیریت شما برای مدت دو هفته فعال میگردد .
به جمع همکاران ما خوش آمدید :^:

samii2
11-16-2011, 06:27 PM
با سلام خدمت دوستان خوبم اگه میشه می خواستم مدیر بخش بازی های کامپیوتری بشم

Mohamad
11-16-2011, 08:46 PM
با سلام خدمت دوستان خوبم اگه میشه می خواستم مدیر بخش بازی های کامپیوتری بشم

به نام مهربانترین
با توجه به تعداد پست ها شما کاندید شدید و در صورتی که تا دو هفته فعالیت مستمر و مفید داشته باشید به جمع دوستان خواهید پیوست . دوستان با توجه به افزایش تعداد عزیزانی که در بخش بازی در حال فعالیت هستندذ انتظار میره که اون بخش را به یکی از فعالترین و پویاترین بخش ها تبدیل کنند و از انجمن های تخصصی بازی چیزی کمتر نباید داشته باشه
شاد و پیروز باشید
به جمع همکاران ما خوش آمدید :^:

doulton
11-19-2011, 11:51 AM
با عرض سلام
عضو جدید هستم خواستم بگم اگه بتونم تو بخش اخبار سینما کمکتون کنم

Mohamad
11-19-2011, 12:12 PM
با عرض سلام
عضو جدید هستم خواستم بگم اگه بتونم تو بخش اخبار سینما کمکتون کنم

به نام مهربانترین
خیلی هم خوشحال میشیم همکار ما باشید
لطفا بعد از رسیدن پست ها به حد تعیین شده در پست اول ( پست آقا سید ) در اینجا یاداوری کنید .

fatema
01-07-2012, 01:54 AM
سلام دوستان عزیزم
من دوست دارم در بخش خبر های اجتماعی شرکت کنم در صورت امکان جواب بدید

sorna
01-07-2012, 12:28 PM
باید پستها تون توی بخش مربوطه افزایش بدید تاکاندیدای مدیریت شما فعال بشه

Alireza2M
01-12-2012, 10:02 PM
سلام بنده میتونم در بخش اخبار فعالیت کنم و معمولا همیشه انلاینم
اگه قبول میکنید فعالیتمو شروع کنم

Sada
01-12-2012, 10:10 PM

سلام درود بر شما
خوشحال میشویم از حضور شما در انجمن استفاده کنیم
در بخش مربوطه فعالیت کنید بعد رسیدن تعداد پست های شما به 50 کاندیدای شما فعال خواهد شد

Mohamad
01-12-2012, 10:24 PM

خوشحال میشم یکی بتونه روی این شیرین خانم را کم کنه :d
هر چند فکر نکنم کسی از پس این بربیاد حتی زلزله نت هم از دستش داشت فراری میشد :gah9:

پدیده ای از آذربایجان به نام شیرین :gah9:

M.A.H.S.A
02-17-2012, 12:28 AM
سلام
اجازه منم میخوام برگردم ولی نمیدونم به موقع میتونم خودمو برسون به سایت یا نه ولی دوست دارم دوباره برگردم
حالا چه کار کنم ؟:afd:

sorna
02-17-2012, 01:11 PM
با افزایش پستها در بخش مربوطه کاندیدای مدیریتتون فعال میشه

NET DOCTOR
04-08-2012, 06:08 AM
سلام

من مدت هاست در قسمت لیچرها و... در خدمت دوستان بوده و هستم

باز هم سعی خواهم کرد تا حد امکان در اونجا کمک کنم

اما از اونجا که من مدتهاست تجربه در زمینه موسیقی انجمن ها هم دارم و اینجا یه مقدار این بخش مظلوم واقع شده! با کسب اجازه از مدیریت سایت،می خوام یک سری تغییرات اساسی در اون قسمت بدم

امیدوارم بتونم مفید واقع بشم

mohamad.s
06-05-2013, 03:48 PM
درود
با تشکر و خسته نباشید از دوستان /

shirin71
11-30-2016, 06:06 PM
میخوام مدیر انجمن موبایل بشم ولی باید توش تغییرات زیادی بدید و بخش های اضافه و قدیمی حذف و یکی بشن و برای منوبایل های جدید هم بخش جدید ایجاد کنید
انجمن داغونه و ده ساله بخش هاش همینجوری ماندن
مدیر اینجا کیه اصلا معلوم نیست:blataklif:

Magsoud
12-02-2016, 02:35 PM
....انجمن داغونه و ده ساله بخش هاش همینجوری ماندن
مدیر اینجا کیه اصلا معلوم نیست:blataklif:

واقعا" متاسفم که کسی که میخواهد مدیر شود چگونه در مورد مدیر نظر میدهد.
چقدر خوب است که در هر حائی هم حد وحدود خودمان و هم احترام دیگران را نگه بداریم.

shirin71
12-02-2016, 03:39 PM
واقعا" متاسفم که کسی که میخواهد مدیر شود چگونه در مورد مدیر نظر میدهد.
چقدر خوب است که در هر حائی هم حد وحدود خودمان و هم احترام دیگران را نگه بداریم.

آخه خوب آقا مقصود اینجوری نمیشه که فقط بخش کامپیوتر انجمن درست هست و اون را هم شما اداره میکنید
الان بخش موبایل را ببینید اصلا کسی بهش نمیرسه و این وظیفه مدیر سایت هست که اونجا را مرتب کنه تا یکی مثل من که میخواد فعالیت کنه راحت بتونه اونجا کار کنه
خیلی جاهای انجمن مثلا بخش گالری عکس یا اخبار نیاز به تغییرات ندارند ولی بخش های تخصصی مثل موبایل باید هر چند سال یکبار تغییراتی داده بشه که مدیر سایت کلا بیخیال هست
اگر هم بلد نیست مدیریت کنه خوب مدیریت را بده من خودم اونجاها را درست کنم frenchhello
ببخشید دیگه من از بچگی پررو بار اومدم حالا هم میخوام فعالیت کنم چرا میزنید ؟ من دختر خوبی هستم :afd:

Magsoud
12-03-2016, 02:22 AM
بنده بهیچ عنوان قصد ناراحت کردن شما را نداشتم، اگر ناراحتتان کرده ام معذرت میخواهم.

اما در مورد انجمن
-------------------
1. بنده مدیر نیستم و عضوی مثل بقیه اعضا هستم.وتنها کاری که در این بخش انجام میدهم این است که
اگر سوالی در مورد کامپیوتر ببینم، در صورتی که جواب را بدانم حتما" پاسخ می دهم.
کار دیگری انجام نمیدهم و اگر مشاهده میفرمائید که بالای آواتار بنده عنوان "مدیر" ذکر شده، دلیلش محبت
مدیزیت محترم سایت هست که احترام سن بالای بنده را داشته و به بنده مثل پدر مجموعه نگاه میکنند.

2. چندی پیش در تاپیکی ، مدیر محترم سایت اشاره کردند که کار های دیگری دارند که باعث میشوند کمتر به
انجمن بزسند و خواستند که انجمن را تعطیل کنند ولی درخواست بنده و پاره ای دیگر از کاربران باعث شد که
از بستن انجمن منصرف شده ولی خواستند که افراد لایق پا جلو گذاشته و امور را بگردانند.

لذا شاید بهتر این باشد که ایشان را با پیامی از قصد خود آگاه فرمائید حتما" کمک خواهند کرد.

موفق باشید.

FFE0035
04-05-2017, 03:04 PM
سلام بر استاد شیرین زبان.

استاد من بار علمی شما را می دانم زیاد است. و هر مطلبی را از شما می خوانم به محتوای عمیق آن پی می برم . و خودم می فهمم که این مطلب روی آن کند و کاو شده. وقت گذاشته شده. بررسی ها شده. و مرا عمیقا یاد استاد حاج آقا دانشمند می اندازید. حرفهای ایشان هم کاملا پخته و بررسی شده است. نشان می دهد که مطالعه شده. به قول خود ایشان من برای 1 ساعت سخنرانی 5 ساعت مطالعه می کنم.
برایم جالب است که نصیحت های شما و راهنمایی های غیر علمی شما نیز بسیار خردمندانه است. به هیچ عنوان عجولانه و احساسی نیست. من از خواندن صحبتهای شما لذت می برم و از فرصتی که به خاطر آن می رود ناراحت نمی شوم.
راهنمایی شما در هر زمینه ای پر از متانت و خوش برخوردی و پر از تجربه است. به همه دوستان شدیدا توصیه می کنم که حرفهای استاد را یک بار نه صد بار بخوانند و تفکر بکنند تا به معنای درون آن پی ببرند.
من با اینکه در زمینه شغلی ام بسیار تخصص دارم و به صورت کاملا تخصصی در این زمینه در همه جای ایران مشغول هستم ولی حرفهای استاد را می خواندم متوجه شدم که به هیچ عنوان انگیزه مدیریت همچنین بخشی را ندارم. و به هیچ عنوان نیازی به داخل شدن نیست.
خداوند را بسیار بسیار شاکر و سپاس گذارم که در زندگی ام شخصیتی چون استاد شیرین بیان را یافته ام.
موفق و پیروز باشید. صبور و عاقل. دور اندیش و ...