PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توقیف سرور دانلود سایت توسط دیتاسنتر آمریکایی

Mohamad
07-20-2011, 10:58 AM
به نام خدا
با عرض سلام خدمت همه کاربران و همکاران عزیزم ، به اطلاع میرسانم که پنج روز قبل به طور ناگهانی سرور دانلود سایت داون شده و از دسترس ما به طور کامل خارج گردید که پس از پیگیری بسیار و مکاتبات با فروشنده ایرانی به ما اعلام کردند که سرور از طرف دیتاسنتر توقیف شده چون ما ایرانی هستیم و اونها فهمیدن که سرور توسط یک ایرانی خریداری و در حال استفاده است !!!!
اما جالبتر از این توقیف که فروشنده قول مساعد به رفع آن حداکثر تا فردا را به ما داده این است که چرا ما ؟ این چندین و چندمین بار هست که سرورهای خریداری شده توسط گروه ما در آمریکا و کانادا توقیف میشوند و حادثه تلخ از دست رفتن کلی دیتاسنتر سایت در اواخر سال 88 نیز یکی از آنها بود و پس از آن تصمیم گرفتیم سایت ها و دیتاسنترها را بر روی هاست های ایرانی و یا شرکت هایی که کشورشان با ایران مشکل ندارد میزبانی کنیم که در حال حاضر سه سرویس در اختیار گروه است که از شرکتهای هاست دی ال ، شرکت تندیس وب و شرکت پویا هاست خریداری کرده ایم ولی با توجه به حجم فایلهای پرتال نرم افزاری و همچنین موارد مصرفی کمی هم برای فروم چهار مجبور به میزبانی فایلها در آمریکا هستیم چرا که سرور قبلی واقع در یونان جوابگوی کاربرانمان نبود .
اما اعتراض من نه به آمریکایی که به ایرانی است .
چرا ما در کشور خودمان دیتاسنتر نداریم ؟ چرا سایتهای گروه ما توسط سازمان ارشاد ایران فیلتر شده اند ؟باید من هم به درخواست ها و ایمیل های اونها جواب مثبت بدم تا لااقل از طرف اونها حمایت بشم ؟ تا کی باید از هر دو طرف تحت فشار قرار بگیریم ؟
به چه دلیل آدرس forum.azardl.com فیلتر است ؟ مگر در اون فروم چه چیزی وجود دارد که خلاف حساب میشود ؟ یا ما چون پارتی در وزارت و سازمان نداشتیم سایت ما فیلتر شده بود ؟ همیشه باید روابط بر ضوابط حکمفرما باشد ؟ امروز بسیاری از سایتها عکس هنرپیشه های خارجی را با عرض معذرت با مایو هم میذارند ، بخش موسیقی و فیلم دارند ولی احدی با اونها کاری ندارد !!!! چرا ؟ مگه اونها که دارای اون رتبه های بالا هم هستند را نمیبینند آقایون ؟ باید از چند جهت تحت فشار باشیم ؟ روزی سرورهامون از طرف دهها گروه مشخص تحت حمله قرار میگیرد ولی خیال باطل است نفوذ به این سایت و تا هستم اجازه این کار را نمیدم حداقل در مجموعه یک که کاملا تحت مسایل امنیتی است این اتفاق را نخواهیم دید ولی فریادمان را کجا باید بزنیم ؟ آیا مساله سبیل چرب کردن است ؟ آیا مساله داشتن نفوذ و رابطه است ؟ گاهی با خود فکر میکنم اشتباه از ما است که در این مجموعه فقط و فقط فکر علم و دانش و فرهنگ جامعه هستیم تا این همه بلا سر ما بیاید .
ضمن پوزش از همگی شما عزیزان بابت مشکل دار بودن لینکها اگه تا سه روز آینده مشکل حل نشود سرور سایت را تغییر خواهم داد هر چند اعلام کرده اند تا فردا مشکل حل خواهد شد .
حاج آقا صلح جو اول باید خودمان را اصلاح کنیم بعد به فکر جنگ فرهنگی و سایبری با عوامل خارجی باشیم .
تا زمانی که کسانی دست در کار دارند که معلوم نیست چرا موارد بالا رخ میدهد خود ما آب در آسیاب دشمانمان میریزیم .
همگی شاد و پیروز باشید :^:
مدیریت و مسئول و پشتیبان کل گروه p30ask
محمد محمدزاده
www.AzarDL.com
www.P30Ask.com
www.AzarMob.com
www.AzarGraphic.com
www.AzarDL.org
www.P30Ask.net
www.DvbFilm.com
www.pc4you.ir

( برای اولین بار حرفی را نه از طرف گروه که از طرف خودم میگم تا اگر مشکلی هست برای محمد باشه نه کسی ، چرا که ایرانی آریایی است و آریا آزاد و سربلند )

http://pic.azardl.com/images/81452637102218436008.gif (http://pic.azardl.com/)

http://pic.azardl.com/images/56943163005112044309.gif (http://pic.azardl.com/)

naje
07-24-2011, 11:05 PM
به نام خدا
با عرض سلام خدمت همه کاربران و همکاران عزیزم ، به اطلاع میرسانم که پنج روز قبل به طور ناگهانی سرور دانلود سایت داون شده و از دسترس ما به طور کامل خارج گردید که پس از پیگیری بسیار و مکاتبات با فروشنده ایرانی به ما اعلام کردند که سرور از طرف دیتاسنتر توقیف شده چون ما ایرانی هستیم و اونها فهمیدن که سرور توسط یک ایرانی خریداری و در حال استفاده است !!!!
اما جالبتر از این توقیف که فروشنده قول مساعد به رفع آن حداکثر تا فردا را به ما داده این است که چرا ما ؟ این چندین و چندمین بار هست که سرورهای خریداری شده توسط گروه ما در آمریکا و کانادا توقیف میشوند و حادثه تلخ از دست رفتن کلی دیتاسنتر سایت در اواخر سال 88 نیز یکی از آنها بود و پس از آن تصمیم گرفتیم سایت ها و دیتاسنترها را بر روی هاست های ایرانی و یا شرکت هایی که کشورشان با ایران مشکل ندارد میزبانی کنیم که در حال حاضر سه سرویس در اختیار گروه است که از شرکتهای هاست دی ال ، شرکت تندیس وب و شرکت پویا هاست خریداری کرده ایم ولی با توجه به حجم فایلهای پرتال نرم افزاری و همچنین موارد مصرفی کمی هم برای فروم چهار مجبور به میزبانی فایلها در آمریکا هستیم چرا که سرور قبلی واقع در یونان جوابگوی کاربرانمان نبود .
اما اعتراض من نه به آمریکایی که به ایرانی است .
چرا ما در کشور خودمان دیتاسنتر نداریم ؟ چرا سایتهای گروه ما توسط سازمان ارشاد ایران فیلتر شده اند ؟باید من هم به درخواست ها و ایمیل های اونها جواب مثبت بدم تا لااقل از طرف اونها حمایت بشم ؟ تا کی باید از هر دو طرف تحت فشار قرار بگیریم ؟
به چه دلیل آدرس forum.azardl.com فیلتر است ؟ مگر در اون فروم چه چیزی وجود دارد که خلاف حساب میشود ؟ یا ما چون پارتی در وزارت و سازمان نداشتیم سایت ما فیلتر شده بود ؟ همیشه باید روابط بر ضوابط حکمفرما باشد ؟ امروز بسیاری از سایتها عکس هنرپیشه های خارجی را با عرض معذرت با مایو هم میذارند ، بخش موسیقی و فیلم دارند ولی احدی با اونها کاری ندارد !!!! چرا ؟ مگه اونها که دارای اون رتبه های بالا هم هستند را نمیبینند آقایون ؟ باید از چند جهت تحت فشار باشیم ؟ روزی سرورهامون از طرف دهها گروه مشخص تحت حمله قرار میگیرد ولی خیال باطل است نفوذ به این سایت و تا هستم اجازه این کار را نمیدم حداقل در مجموعه یک که کاملا تحت مسایل امنیتی است این اتفاق را نخواهیم دید ولی فریادمان را کجا باید بزنیم ؟ آیا مساله سبیل چرب کردن است ؟ آیا مساله داشتن نفوذ و رابطه است ؟ گاهی با خود فکر میکنم اشتباه از ما است که در این مجموعه فقط و فقط فکر علم و دانش و فرهنگ جامعه هستیم تا این همه بلا سر ما بیاید .
ضمن پوزش از همگی شما عزیزان بابت مشکل دار بودن لینکها اگه تا سه روز آینده مشکل حل نشود سرور سایت را تغییر خواهم داد هر چند اعلام کرده اند تا فردا مشکل حل خواهد شد .
حاج آقا صلح جو اول باید خودمان را اصلاح کنیم بعد به فکر جنگ فرهنگی و سایبری با عوامل خارجی باشیم .
تا زمانی که کسانی دست در کار دارند که معلوم نیست چرا موارد بالا رخ میدهد خود ما آب در آسیاب دشمانمان میریزیم .
همگی شاد و پیروز باشید :^:
مدیریت و مسئول و پشتیبان کل گروه p30ask
محمد محمدزاده
www.AzarDL.com
www.P30Ask.com
www.AzarMob.com
www.AzarGraphic.com
www.AzarDL.org
www.P30Ask.net
www.DvbFilm.com
www.pc4you.ir

( برای اولین بار حرفی را نه از طرف گروه که از طرف خودم میگم تا اگر مشکلی هست برای محمد باشه نه کسی ، چرا که ایرانی آریایی است و آریا آزاد و سربلند )

http://pic.azardl.com/images/81452637102218436008.gif (http://pic.azardl.com/)

http://pic.azardl.com/images/56943163005112044309.gif (http://pic.azardl.com/)

بسم الله الرحمن الرحیم
قبل از هرچیز ادای وظیفه باید کرد
>گروه آذر دانلود من به عنوان یک مدیر و یک کاربر باید عرض کنم دست همگی درد نکند . آفرین بر پدران ومادران شما با داشتن فرزندانی چون شما .من دست همه دوتان را چون پدر بوسه میزنم <
ضمن تشکر از دوست خوبم آقای محمدزاده و تائید نکاتی که در بالا متذکر شدن . باید عرض کنم
چالش هائی در پهنه نت و ابر رسانه وجود دارد که بعضا متمایل شده است به حفظ سلیقه ها در خانواده بزرگ دولت . باید متذکر شوم من در کلیات این معقوله دلایت کافی ندارم ولی ولی در طول مدتی که دسترسی کوتاهی به امور داشتم بسیار دلایل مبهم وآشکار دیدم که رسانه دیجیتالی در ایران تنها از یک نگاه آنهم توقع و مطالبات یک سویه آنهم تنها در آمد متمرکز شده البته شایان ذکر است که عده زیادی هم از روی عشق در جهت بالا بردن سطح علمی با فراگردی عمیق تر از آنچه تصورش را کنیم فعالیت میکنند و شاید در کنار این فعالیت البته تکرار میکنم شاید سودی حاصل شود که ناچیز که آنهم با عدم مدیریت مسئولانه دوستان در سایرعوامل باعث پرت و ازدیاد هزینه ویا در اثر یک بی مبالاتی همکار داخل مجموعه از روی جوانی و استفاده از امکاناتی که مخرب نیست ولی به جهت استفاده نادرست بعنوان ابزار مخرب یاد میشود . توضیح دارد و یا بدلایل ابهام دار و سهوی از طریق مجاری قانونی باعث کند شدن چرخه فعالیت میشود توضیح دارد باید چه کرد .؟ دولت محترم مسمم است پایه ریزی ناقص را ترمیم کند ولی حرکت رو به جلو کند است چرا .؟ ظرفیتها در حال تکمیل وبدنه اجرائی قانون گذار در حال رشد است اما به چه قیمت توضیح دارد .؟ و مواردی مشابه که برای بحث در این نکات باید در جای خود اهتمام داشته باشیم
وسخنی خودمانی
اکنون که کار به سخن حق رسید باید از دوستان خواهش کنم . آنچنان که باید همت کنیم و انشالله با تبلیغ منسجم درمورد فراخوان همگانی کنیم رو راست بگویم چند روز پیش برای صادر کردن اطلاعیه فراخوان به این آدرس رفتم http://www.saba-e.com/extrapage/pricenew خدائی از دیدن قیمت ها کله ام به ریزش مو مبتلا شده:khaste: شدم این شکلی جان مولا همت کنید تبلیغ کنید تا همگانی شدن این فرخوان همه کارها حل خواهد شد . من یک اتول دارم حاضرم اونو بفروشم هزینه کنم ولی چشم تون روز بد نبینه ضمن اینکه مایا حیله گر کلی از ماربود تازه گیها دستگاه لیبل زن ما هم سوخت دیگه این کار از خودمون که بر میاد فراخوان رو همگانی کنیم .
آقای محمد
داداشی
یک اتاق فکر لازم داریم مهیا کردن اون باشما
از کلیه مدیران هم خواهش میکنم در مدیریت خودشون ودر هر مدیریتی که قادر هستند فراخوان را آگهی کنند . من هم در موارد کلی در حال اخذ حمایتهای سازمانها وادارات کل هستم تا بتوانیم لگو آین ادارات را همراه فراخوان کنیم بسم الله یاعلی

اگر با این شیوه برای حرف زدن بخواهید پیش بروید نمیدونم شاید فردا اگر به مشکل برخوردیم همه شما جا خالی کنید و بار مسئولیت را رها کنید دوستان من از روزی که آقای محمد محمدزاده متن بالا رو لطف کردن نوشتن یادم نیست چند وقت گذشته من حرفم اینه جواب مرقومه آقای مدیر را با توجه به حساسیت موضوع دادم ولی از آنروز خبری از دوستان نشد بابا دنیای رسانه مال شماست برای نجات اون باید دست به دست هم بدیم وگرنه خداحافظ رسانه دیجیتال تنها این رسانه هست که در دنیار آزاد ترین تریپون محسوب میشه چه طور حسن میاد حسین میره آقا بخدا این حق شماست
فراخوان رو اجرائی میکنم حالا همه باهم یا ...... اگر ما کند حرکت میکنیم از دیگران ایراد نگیرم کمی هم به عمل خودمان نگاه کنیم . یا حیدر کرار

************************************************** ************************************************** ****************
توجه :blataklif: ملاحظه فرمائید ما کند میرویم به دیگران چه مربوط

پس ازچهل هشت ساعت ارائه پاسخ به تایپک بالا

امیدوار بودم تا امروز محمد آقا حرکتی از شما میدیدم شاید هم شما اقدامی کردید من مجدد متوجه نیستم اگر درمورد فراخوان اقدامی صورت دادید بفرمائید/

naje
07-29-2011, 03:11 PM
سلام دوستان جوان
اگر با این شیوه برای حرف زدن بخواهید پیش بروید نمیدونم شاید فردا اگر به مشکل برخوردیم همه شما جا خالی کنید و بار مسئولیت را رها کنید دوستان من از روزی که آقای محمد محمدزاده متن بالا رو لطف کردن نوشتن یادم نیست چند وقت گذشته من حرفم اینه جواب مرقومه آقای مدیر را با توجه به حساسیت موضوع دادم ولی از آنروز خبری از دوستان نشد بابا دنیای رسانه مال شماست برای نجات اون باید دست به دست هم بدیم وگرنه خداحافظ رسانه دیجیتال تنها این رسانه هست که در دنیا آزاد ترین تریپون محسوب میشه چه طور حسن میاد حسین میره آقا بخدا این حق شماست . من وعده ای پا برهنه تر از خودم عادت داریم در وسط سیلاب باشیم و هیچ باک نداریم . اگر تخصص نداریم ولی به یقین مواردی دیدیم که هیچ کس ندید . و باید آنان را رفع کرد . لذا
فراخوان رو اجرائی میکنیم حالا با همه یا ...... اگر ما کند حرکت میکنیم از دیگران ایراد نگیرم کمی هم به عمل خودمان نگاه کنیم در زمان جنگ یادم میاد روز ها وهفته ها مینشستیم طرح میدادیم نقشه پیاده میکردیم شب ها بیداری روزها بیگاری تاروزحمله فرجی حاصل شود . امامیدونید چی میشددرست چند ساعت به عملیات در کمال تعجب میدیدیم عملیات طراحی شده روی خودمان انعکاس پیدا کرد . آخه مگر میشه . نه امکان ندارد .ولی شد خودمان کند رفتیم به دیگران چه مربوط . تازه متوجه شده بودیم صدام به کلیه سران ارتش و دانشمندان و فضلای خود امر کرده زمان فرمایشات وبیانات حضرت امام راحل باید همگی سراپا گوش باشند تا شاید موجبات احیاءدوباره ارتش تکریتی فراهم گردد. بله آنها پای سخنان اندیشمندانه آن عارف بزرگ ساعتها مینشستن واز برکت همان بیانات . حملات ماررا شناسائی میکردند . و ای داد بر ما که امام برای ما بود ولی بیگانه افتخار میکرد. چرا چون کند بودیم . خب ما کند هستیم از دیگران چرا ایراد بگیریم . هل من ناصر ینصرنی /یا حیدر کرار

پیروز وموید باشید التماس دعا:from me :

Mohamad
07-30-2011, 11:20 PM
به نام خدا
در حال سرور جدید و انتقال فایلها هستیم و با توجه به حجم فایلها ئ کارها و مشکلاتی که امروز داشتیم تا چند روز آینده تمام کارها تمام خواهد شد .
متاسفانه به هیچ وجه حاضر به باز کردن ip های ایران نیستند و قوانین تحریم را بهانه کردند .
حاج آقا من طبق قولم فقط در مورد اقامه دعوا بر علیه مایا هاست حاضر به کمک هستم و اما بازی تازه شروع شده و اینبار نوبت حرکت ماست .
شاد و پیروز باشید :^:

Mohamad
08-08-2011, 09:00 PM
به نام خدا
دیشب برای چند ساعت انجمن شمار یک سایت از دسترس خارج شد و بعد از چند ساعت با تلاش تیم پشتیبانی hostdl که انجمن بر روی سرورهای اونها قرار داره سایت به حالت عادی خودش برگشت که طبق گزارش شرکت و مدیریت اون علت حمله به انجمن بوده که حتی این سرور پرقدرت هم برای ساعاتی از کار افتاد .
http://pic.azardl.com/images/27301136637561845335.gif (http://pic.azardl.com/)

توان ما بیشتر از اینهاست و این بچه بازیها نمیتونه ما را از کار بیاندازه و امیدوارم تمام قدرت خودشان را نشان بدن که اگه تمام اون اینه براشون متاسفم چون خیلی خیلی ضعیف هستند .
شاد و پیروز باشید :^:
تیم مدیریتی گروه p30ask - آذردانلود