PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این خبر را اطلاع رسانی کنیم

naje
07-05-2011, 08:38 PM
بسم الله الرحمن الرحیم
این خبر را بعنوان یک وظیفه شرعی و انسانی بدانیم وهمه آنرا به هر نحوی که میتوانند اطلاع رسانی کنند : خدا خیرتان دهد

بسمه تعالی

با استعانت از خداوند متعال و دعای همه جوانان ستم کشیده از دست این افراد دروغ پرداز وفریب کار ( گروه مایا ) و توجهات حضرت ولیعصر قائم الامر(ص) درکلیه مراحل محکوم شد . ومن این پیروزی را مدیون شما و حمایت شما هستم . هرچند بعضی از دوستان در نیمه راه رها نمودن اما میدانم بعلت مشغله زیاد بوده . لذا استدعا دارم دوستانی که همچنان به شکایت خود پابر جا هستند . یک برگ شکوائیه تنظیم وآن را تا پایان وقت اداری 25/4/1390 به آدرس گلستان - گرگان
میدان بسیج سایت ادارات کل استان - اداره کل تعزیرات استان ریاست محترم شعبه ششم بدوی ارسال ودر روی پاکت با خط درشت و رنگ متمایز (قرمز) عنوان گردد . مربوط به پرونده آقای صلح جو علیه گروه مایا در تهران و اگر بتوانند ضمن ارسال پستی بصورت دور نگار به شماره 01713359164 نیز ارسال گردد بسیار ممنون خواهیم شد .به شکوائیه های فاقد امضا و تصویر فیش یا رسید پرداخت وجه رسیده گی نخواهد شد . هرگونه تیکت ارسال شده ودریافت شده وحتی بی جواب مسدود شده را تصویر برداشته وارسال فرمائید . دوستان نیاز به برابر اصل نیست . وکلیه خدمات برای همه رایگان و مجموعه فرهنگی ناجی تا خاتمه و صدور حکم اجرائیه بصورت رایگان مراحل را طی و پس از آن هر کدام از دوستان شخصا در منطقه سکونت خود به اجرای احکام مراجعه و مطالبات خودرا دریافت دارند .
ضمنا بخاطر اینکه مدتی را در انجمن حضورنداشتم پوزش بدلیل اقامت اجباری در تهران ورسیده گی به موضوع پرونده بوده از دوستان ساکن تهرانی که در خصوص موضوع شکایت دارند حتما با من تماس بگیرن حداقل دلگرمی خواهد شد محل اسکان بنده هتل شهر در سه راه تهرانپارس میباشد تلفن 09117711014 تا حصول نتیجه تنها یک قدم شایدهم کمتر پیروز باشید .
آقای محمد زاده من طبق قولی که دادم وظیفه را چون دوستی خدمت گذار انجام وتا به مرحله نهائی همچنان در انجام آن گوشا خواهم ماند آقای محمد زاده و مدیران محترم مجموعه آذر دانلود خسته نباشید . من که خسته نشدم ولی مایا و در راس گروه مایا شخص اولش را به بدترین شرایط روحی مستصل شده میبینم از شما عزیزان استدعا دارم متن بالا را به هر شکل ممکن اطلاع رسانی نموده که انشالله همه دوستان به حقوق خود دسترسی داشته باشند انشالله
خادم الحسین احد صلح جوی آذر خدمت گذار شما:from me ::merc567:
اوخ هوای تهران چقدر آلوده شده :wow: