PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکترکت کردن فایل ها روی هاست

fbi
06-11-2011, 02:06 PM
کسی میدونه چه طور میشه فایل های رار رو روی هاست اکستراکت کرد یا اینکه به زیپ تبدیل کرد و بعدش با سی پنل بازشون کرد.
آیا اسکریپتی واسه اینکار میشناسید؟
آیا با رپید لیچ یشه چنین کاری انجام داد؟

topleecher
06-11-2011, 05:37 PM
کسی میدونه چه طور میشه فایل های رار رو روی هاست اکستراکت کرد یا اینکه به زیپ تبدیل کرد و بعدش با سی پنل بازشون کرد.
آیا اسکریپتی واسه اینکار میشناسید؟
آیا با رپید لیچ یشه چنین کاری انجام داد؟

با سلام دوست عزیز اول این کتاب رو دانلود کن و بخوان بعدشم در مورد لیچر هم باید بگم بله چنین چیزی هست باید بگی که از چه نسخه ای از لیچر استفاده میکنی تا فایل مورد نظر رو برای شما قرار بدم

موفق باشید

دانلود کتاب

http://uploadfa.com/c1p2mqgijhd2

fbi
06-12-2011, 12:06 AM
خودتون یه نسخه خوب رو با فایل بهم بدید

کتاب هم چشم میخونم

fbi
06-12-2011, 12:41 AM
با سی پنل فایل زیپ رو اکستراکت میکنه نه فایل رار

topleecher
06-12-2011, 09:10 AM
با سی پنل فایل زیپ رو اکستراکت میکنه نه فایل رار

با سلام دوست عزیز نمیشه رار رو به زیپ تبدیل کنی اونم تو هاست اگر سرور بود میشد اما هاست مثل اینکه امکاناتش بیشتره ولی این طور نیست هاست در مقابل سرور چیزی نیست شما بهتر یه لیچر نصب کنی رو هاست شکر خدا تو انجمن هم اسکریبت لیچر داریم هم افزونه

fbi
06-12-2011, 01:33 PM
سوال من هم همینه
لیچر ها یه قسمت داره واسه اکسترکت کردن فایل
قبلا من تست کردم کار نکرد
میخواستم ببنیم میشه باهاش فایل رار رو باز کرد یا نه

topleecher
06-12-2011, 02:55 PM
سوال من هم همینه
لیچر ها یه قسمت داره واسه اکسترکت کردن فایل
قبلا من تست کردم کار نکرد
میخواستم ببنیم میشه باهاش فایل رار رو باز کرد یا نه

بله میشه باید قسمتی که فولدر رار نام داره کامل باشه بهتره اسکریبتی لیچری دانلود کنی که این قابلیت داشته باشه در ضمن از هر لیچری میخوای استفاده کنی باید این فولدر کامل باشه و داخل فولدر rar باید 3 فایل داشته باشی اگر نداشت بدون که کار نخواهد کرد

موفق باشی

fbi
06-12-2011, 03:12 PM
میشه یه نسخه کامل که این توانایی رو داشته باشه بهم بدید

topleecher
06-12-2011, 03:30 PM
میشه یه نسخه کامل که این توانایی رو داشته باشه بهم بدید

خدمت شما

[HIDE-THANKS]

http://uploadfa.com/ggctsw90z6fm[/HIDE-THANKS]

به این نکته ها توجه کنید

شما chmod ها یا همون پرمیشن ها رو به 777 تغییر دهید
پرمیشن ها رو اینجوری که میگم اعمال کنید

فولدر rar به 755

فایل های rar و unrar درون فولدر rar به 755

فایل rarreg در فولدر rar رو هم به 644 تغییر بدید.

موفق باشید

fbi
06-12-2011, 03:58 PM
وقتی میخوام لیچر رو باز کنم این ارور رو میده
Fatal error: The file /home/*******/public_html/bax/bax/index.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

topleecher
06-12-2011, 04:29 PM
وقتی میخوام لیچر رو باز کنم این ارور رو میده
Fatal error: The file /home/*******/public_html/bax/bax/index.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

فولدر رار رو از او لیچر قبلی به لین اضافه کن و بعد این لیچر رو نصب کن

دقت کن باید شما chmod ها دقیق تنظیم کنی من فقط chmod رار رو گفتم باید نصب لیچر رو بلد باشی چون چند چیزه دیگر رو هم باید عوض کنی

chmod این سه فایل رو به 777 تعقیر بده configs
files
files.lst

رو روی 777 قرار بده

و فایل accounts.php

ویرایش کنید مثل عکس زیر

قبل از ویرایش

http://pic.azardl.com/images/60236741300370577976.png

بعد از ویرایش
http://pic.azardl.com/images/83425089774697396191.png

با اون فولدر رار رو هم که در پست قبلی گفتم چیکار کنی

http://uploadfa.com/pm5vfdja19a2

fbi
06-12-2011, 10:27 PM
هنوز مشکل داره
Warning: escapeshellarg() has been disabled for security reasons in /home/*****/public_html/kill/r/classes/rar.php on line 198

Warning: proc_open() has been disabled for security reasons in /home/*****/public_html/kill/r/classes/rar.php on line 198

Plusrar Debug Window(Error detected), (click here to expand)
Error:-1 Error openning rar process

topleecher
06-12-2011, 10:53 PM
هنوز مشکل داره
Warning: escapeshellarg() has been disabled for security reasons in /home/*****/public_html/kill/r/classes/rar.php on line 198

Warning: proc_open() has been disabled for security reasons in /home/*****/public_html/kill/r/classes/rar.php on line 198

Plusrar Debug Window(Error detected), (click here to expand)
Error:-1 Error openning rar process

سلام دو حالت داره این ارور برای اینه که داره میگه فایل rar.php خراب شده دو این که برای هاست باشه که هاست شما اجازه نمیده که روش رار نصب کنی به هر حال فکر کنم اولی باشه فایل rar.php رو عوض کن

موفق باشی

fbi
06-12-2011, 11:49 PM
از کجا بیارم فایل سالمش رو
اگه دارید بهم بدید

topleecher
06-13-2011, 12:06 AM
از کجا بیارم فایل سالمش رو
اگه دارید بهم بدید

از لیچری که تو انجمن هست استفاده کنید

اگر موفق نشدید دیگه راهی نمیدونم به شما بگم
موفق باشید

http://upload.azardl.com/uploads/1306527405.zip

fbi
06-13-2011, 03:02 PM
این فایلی که دادید هم فولدر رارش ناقص هست

Mohamad
06-13-2011, 03:22 PM
به نام خدا
دوست عزیز cpanel خودش قابلیت اکسترکت فایلهای zip را داره ولی فایلهای rar را خیر که این قابلیت را برخی اسکرایپتها از جمله رپید لیچ به ما میده که متاسفانه گاهی این مورد را هم سرور برای اینکه به سرور فشار نیاد و سرورلود بالا نره غیرفعال میکنه که خوب دیگه نمیشه کاری کرد .
مورد آخر اینکه تعدادی از رپیدلیچها برای نصب نیاز به تنظیمات خاص سرور دارند و هر سروری اجازه نصب این اسکرایپت را نمیده و نهایتا اینکه برای خارج کردن فایلهای rar بهترین گزینه سرور اختصاصی و نهایتا سرور مجازی میباشد ...
موفق باشید :^:

fbi
06-13-2011, 10:09 PM
من توانایی گرفتن سرور اختصاصی رو ندارم
به نظر شما بهترین روش یا اسکریپت چیه

Mohamad
06-13-2011, 10:13 PM
برای zip همان سی پنل و رپیدلیچ برای سایر پنلها اسکرایپت مخصوص
و برای rar اگه نبسته باشند هم بهترین همین رپیدلیچ هست

fbi
06-14-2011, 03:15 PM
من نتونستم از رپیدلیچ استفاده کنم حالا نمیدونم مشکل از کد های رپید لیچی بود که استفاده کردم یا سرور
اسکریپت یا روش دیگه ای واسه این کار نمیشناسید

Mohamad
06-14-2011, 03:22 PM
اسکرایپت را تا عصر برای اکسترکت کردن اگه پیدا کنم بهتون میدم
ویرایش :
بفرمایید :

http//www.dl.azardl.com/2011/kickstart.rar

fbi
06-17-2011, 11:38 AM
آقا ممنون ولی من میخواستم فایل های رار رو باز کنم.فایل زیپ که با خود سی پنل میشه
Akeeba Kickstart is an archive extraction utility, designed to extract any ZIP, JPA or JPS archive directly on your server. It can also perform the pre- and post-restoration housekeeping automatically, making the restoration of Akeeba Backup archives even easier. It is provided free of charge to everybody!

Mohamad
06-17-2011, 06:34 PM
آقا ممنون ولی من میخواستم فایل های رار رو باز کنم.فایل زیپ که با خود سی پنل میشه
Akeeba Kickstart is an archive extraction utility, designed to extract any ZIP, JPA or JPS archive directly on your server. It can also perform the pre- and post-restoration housekeeping automatically, making the restoration of Akeeba Backup archives even easier. It is provided free of charge to everybody!

به نام خدا
خوب من که همان اول گفتم با مدیر سرورتان حرف بزنید اگر رپیدلیچهای تست شده باز نمیکنه و کلا هاست اشتراکی ایم اجازه را نمیده برای جلوگیری از فشار یه cpu جلوگیری از بالا رفتن سرور لود ...

fbi
06-17-2011, 11:27 PM
مدیر سرور همکاری نمیکنه
اگه اسکریپتی هم باشه که فایل رار رو به زیپ کانورت کنه مشکل حل میشه

Mohamad
06-17-2011, 11:38 PM
مدیر سرور همکاری نمیکنه
اگه اسکریپتی هم باشه که فایل رار رو به زیپ کانورت کنه مشکل حل میشه

همچین چیزی را من تو سیستم هم ندیدم که بشه zip را به rar تبدیل کرد و سرور هم گفتم به خاطر عدم فشار یه سرور هست و خوب شما باید توجه کنید که دارید از یک هاست اشتراکی استفاده میکنید که سایرین هم در اون سهیم هستند و فشار زیاد و آسیب دیدن و حتی down شدن سرور به ضرر اونها هم هست و خوب اگر اینطوری نبود مثلا من مریض نبودم ماهانه این همه پول سرور دانلود بدم و میرفتم روی هاست اشتراکی این فایلها را آپ میکردم .
چاره ای ندارید و اگر هم به سرور زیاد فشار بیارید هم ساسپند ( توقیف ) میشه اکانتتان و حتی اگر مشخص بشه اکانت شما زیاد به سرور فشار آورده و سرور آسیب دیده باشه تا خسارت را پرداخت نکنید اکانتتان آزاد هم نخواهد شد و بکابی هم به شما داده نخواهد شد !
این قوانین در همه هاستهای اشتراکی یکسان هست و باید رعایت بشه و به همین دلیل هم این هاستها ارزان قیمت هستند !
شاد و پیروز و موفق باشید :^:

fbi
06-19-2011, 02:58 PM
یه سری سایت هست که چنین اسکریپتی رو دارند که فورمت هاس مختلف رو به هم تبدیل میکنند
شما میتونید سرچ کنید تو اینترنت و اونها رو ببینید
اما مشکلی که هست اینه که حجمشون محدود هست واسه همین میخوام روی هاست خودم نصب کنم

topleecher
06-19-2011, 03:09 PM
یه سری سایت هست که چنین اسکریپتی رو دارند که فورمت هاس مختلف رو به هم تبدیل میکنند
اما مشکلی که هست اینه که حجمشون محدود هست واسه همین میخوام روی هاست خودم نصب کنم

سلام دوست عزیز دو راه داره این کاره شما انجام بشه i . Ssh , 2 راپید لیچ
دیگه راهی نیست اون سایتهای که شما میگی پولی هستن بخاطر همین محدود هستن

موفق باشی

Mohamad
06-19-2011, 03:11 PM
به نام خدا
جستجو نیاز نیست حداقل 90 درصد اونها را تست هم کردم و متاسقانه هیچ کدام از اونها که میگید درست کار نمیکنند و کارایی ندارند .
هاست شما اشتراکی هست و اگر فشار زیاد بیارید به اون اکانت شما را ساسپند ( توقیف ) میکنند .
اون نرم افزارها بیشترشان تغییر نام ساده میدند و برای تغییر zip یه rar و یا بالعکس باید از حالت فشرده بتونه خارج کنه که متاسفانه شما روی اون هاست نمیتونید ...

fbi
06-20-2011, 01:55 PM
نه آقا
من خودم تست زدم.
فورمت رو کامل عوض میکنه