PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كشته شدن تنها شاهد رابطه شیطانی

mohamad.s
05-25-2011, 07:16 AM
كشته شدن تنها شاهد رابطه شیطانی

روز حادثه فهميدم مقتول شاهد عيني برقراري رابطه من با اين زن بوده است از ترس اينكه وي اقوام اين زن را در جريان بگذارد و براي من و اين زن دردسر درست شود وي را به قتل رساندم.
تهران امروز: راز قتل پيرزن در دل مرد چغاله فروش بود.

به گزارش خبرنگار ما، روز 11 ارديبهشت ماه جاري نيروي انتظامي از ماموران آتش نشاني درخواست كرد به باغي در بلوار مرزداران رفته و با شكافتن چاهي پليس را در كشف راز يك جنايت ياري كنند.

پيرو اين درخواست ماموران ايستگاه سوم ْآتش نشاني به محل اعزام شده و با يك چاه به عمق 200 متر و قطر 40 سانتي متر روبه‌رو شدند كه ورود آتش نشانان به آن غيرممكن مي‌نمود.

ماموران نيز با به كارگيري ابتكار خود ابزاري را براي انداختن در اين عمق زياد ساخته و آنرا به اعماق اين چاه كه در عمق 140 متري آن را آب فراگرفته بود فرستادند. آنها طي يك عمليات نفسگير و پس از چند ساعت، اين جسد را از عمق 200متري چاه بيرون كشيده و تحويل پزشكي قانوني دادند.

با اين كار آتش نشانان آخرين برگ اين پرونده مرموز كامل و تحقيقات پليس در اين باره به فرجام رسيد اما چه رازي پشت سر اين جنازه مخفي شده بود؟

كشتن تنها شاهد رابطه

داستان از اين قرار بود كه 2 ماه قبل ماموران پليس قزوين از ناپديد شدن زني 73 ساله در اين شهر باخبر شدند.

يك ماه و اندي بعد در حالي كه هيچ اثري از اين خانم سن و سالدار به دست نيامده بود پليس با به دست آمدن سرنخ‌هايي به يك مرد چغاله‌فروش كنار خيابان مشكوك شد.

به همين خاطر اين مرد كه اتباع يكي از كشورهاي بيگانه بود بازداشت و به كارآگاهان ويژه قتل اداره آگاهي سپرده شد. متهم كه در آغاز سعي مي‌كرد خود را از همه جا بي‌خبر نشان دهد در ادامه بازجويي دست به اعترافي مخوف زد و به قتل پيرزن اعتراف كرد.

مرد چغاله فروش مدعي شد اين پيرزن را به خاطر مطلع شدن وي از رابطه نامشروع با يكي از بستگانش كشته است.

وي گفت با زني از اقوام مقتول رابطه برقرار كرده بودم ولي كسي از اين ماجرا خبري نداشت.

تا اينكه روز حادثه فهميدم مقتول شاهد عيني برقراري رابطه من با اين زن بوده است از ترس اينكه وي اقوام اين زن را در جريان بگذارد و براي من و اين زن دردسر درست شود وي را به قتل رساندم.

بعد از اين جنايت درصدد از بين بردن جنازه به عنوان تنها مدرك جرم خود برآمدم و آن‌را گوني پيچ كرده و در صندوق عقب خودرويي گذاشته و به باغي خلوت در بلوار مرزداران تهران بردم. به سختي آن را داخل چاه انداختم. چون چاه 200متر عمق داشت اصلا فكر نمي‌كردم يك روز كسي پي به اين قتل ببرد و به خاطر آن گير بيفتم.

با اين اعترافات زني كه با اين مرد رابطه غير اخلاقي داشت نيز شناسايي و دستگير شد.

تحقيقات تكميلي درباره اين پرونده همچنان ادامه دارد.