PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرهام خبر پيشنهاد عضويت در هيات مديره استقلال را رد كرد

mohamad.s
05-24-2011, 09:05 PM
پرهام خبر پيشنهاد عضويت در هيات مديره استقلال را رد كرد

در حالي كه شايعه شده مهدي پرهام مالك باشگاه نساجي يكي از گزينه‌هاي عضويت در هيات مديره استقلال است و حتي اخبار تاييد نشده‌اي از پيشنهاد رسمي علي سعيدلو به پرهام حكايت دارد، مالك نساجي قائم شهر مي‌گويد: فعلا فقط به تيم محبوب اين شهر احساس تعهد مي‌كنم.

پرهام به خبرنگار ايسنا گفت: من به هدف خدمت وارد فوتبال شده‌ام و همان روز اول هم مي‌دانستم سرمايه‌اي كه در فوتبال ايران خرج مي‌شود قابل برگشت نيست. با اين وجود پاي تعهداتم به نساجي ايستادم. هرچند در اين مدت متاسفانه جفا كم نديدم. اما به خاطر مردم خوب قائم شهر با همكاري با نساجي ادامه مي‌دهم.

پرهام شايعه دريافت پيشنهاد رسمي از رييس سازمان ورزش براي عضويت در هيات مديره استقلال را رد كرد و افزود: تا اين لحظه كه با شما صحبت مي‌كنم، هنوز سعيدلو در اين رابطه با من حرف نزده اما اگر ايشان صلاح بداند و پيشنهاد رسمي بدهد، حاضرم به استقلال كمك كنم. شما هم اجازه دهيد همه چيز از كانال رسمي جلو برود.

وي اضافه كرد: سعيدلو به عنوان رييس سازمان تربيت بدني در جايگاه اول ورزش قطعا برنامه‌هاي مشخصي دارد و اگر احساس كند در پيشبرد اين برنامه‌ها مفيد هستم در خدمت خواهم بود اما در حال حاضر تمركزم روي تعهداتي است كه به نساجي دارم.