PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحمل 15 سال اعتياد براي تأمين آينده فرزند

Mohamad
04-23-2011, 01:20 AM
به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، زني با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواست جدايي خود را به قاضي شعبه 245 اين مجتمع قضايي خانواده ارائه كرد.

اين زن در مقابل قاضي اين شعبه با بيان اينكه شوهرم بيكار بوده و معتاد به ترياك است، گفت: مي‌خواهم از شوهرم جدا شوم تا بتوانم بعد از اين همه سختي طي 15 سال زندگي مشترك، راحت زندگي كنم.

وي با اشاره به اينكه مهريه‌ام 114 سكه بهار آزادي است و حاضرم آن را به شوهرم ببخشم ولي از او جدا شوم، افزود: شوهرم طي اين 15 سالي كه با من زندگي كرده است، معتاد بود و من بعد از گذشت يك ماه از زندگي مشتركمان متوجه اين امر شدم ولي به خاطر حفظ آبرو و به دليل باردار بودن با اين موضوع كنار آمدم و درخواست طلاق ندادم ولي امروز به دادگاه آمدم تا به اين سختي پايان دهم.

زن بار ديگر در حضور قاضي اين پرونده گفت: مي‌خواهم هرچه سريعتر از شوهرم جدا شده و خود و فرزندم را از دست شوهرم نجات دهم چرا كه او بسيار خشن بوده و مقدار مصرف موادش زياد است همچنين نمي‌توانم به سؤالات فرزندم در خصوص اعتياد شوهرم پاسخ دهم.

وي افزود: جدايي بهترين راه براي نجات آينده فرزندم است؛ گاهي در زماني كه من خانه نيستم، شوهرم بساط مصرف موادش را در مقابل چشمان فرزندم پهن مي‌كند و وقتي به خانه باز مي‌گردم بايد به حرف‌هاي فرزندم در اين خصوص گوش داده و به سؤالاتش جواب بدهم، از اين وضع خسته شدم و طلاق مي‌خواهم.

قاضي اين شعبه حكمي صادر نكرد و به دليل اصرار زن پرونده را به كارشناسي دادگاه ارجاع داد.