PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرابی سرور

Mohamad
03-27-2011, 10:35 PM
به نام بیزدان پاک
ضمن عرض شاد باش مجدد ایام نوروز باشکوه و باستانی سرزمین مهرورزی ایران به همه هموطنان عزیزم باید عرض کنم که روز گذشته پس از اینکه من چند ساعتی حضور نداشتم سرور سایت متاسفانه دچار مشکل سخت افزاری شده بود و هر کاری کردیم متاسفانه سرور لود به شکل عجیبی پایین نمیامد و عملا ورود به سایت غیر ممکن شده بود و تلاش بنده و همچنین شرکنت فروشنده و مدیران فنی اون کار به جایی نبرد و سرانجام مجبور به خاموشی کلی سرور گرفته شد .
دوستان متاسفانه اواخر سال 89 انجمن سایت فیلتر شد به بهانه های واهی و یک انجمن کاملا علمی که هیچ حمایتی نشده بود بدون ذکر حتی یک دلیل وقیف شد و بعد هم که متاسفانه مشکل سرور پیش اومد ، ضمن پوزش از همه همکاران و همچنین شما کاربران عزیز در حال تلاش برای خرید سرویسی بهتر هستیم و اگر خدا یاری کنه سعی خواهم کرد تا مشکلات را به حد صفر برسانم و امیدوارم عذر بنده را بپذیرید و قبول کنید که اداره همچین مجموعه عظیمی با دهها وبسایت و چندین سرور و سرویس برای تیم و گروه هم واقعا سخت هست و چه برسه به ینده که متاسفانه سال 89 پرفراز و نشیب ترین سال زندگیم بود .
از همه کسانی که توانایی کمک در اداره مجموعه را دارند درخواست کمک و تلاش برای بهتر شدن را دارم .
همگی شاد و پیروز باشید :^:
دوست و برادر همه شما عزیزان :^: