PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا خدا مردان آفريد ؟

Sara12
06-14-2010, 09:08 AM
با توجه به اينكه كاملا فمينيستي:nish: ولي خوندنش خالي لطف نيست :^::^:
چرا خدا مردها را آفرید؟

1.هدف خاصی نبود

2.گِل اضافه مونده بود

3. نسخه آزمایشی بود

4.اصلا کار خدا نبود

چرا خدا مردها را از روی زمین برنمی دارد؟

1.از نظر خدا مردها وجود خارجی ندارند

2.مگه ما روی زمین مرد هم داریم

3.وجود اینگونه از درندگان برای موازنه جمعیت روی زمین ضروری به نظر میرسد

4.حالا چه عجله ایه؟

اگه خدا مردها را نمی آفرید چی می آفرید؟

1.چیز خاصی نمی آفرید
2.پیراشکی
3.خروس دریایی
4.فضای خالی

اگر جمعیت مردها منقرض شود چه می شود؟

1.مگه قراره اتفاقی بیافته
2.خارشتر کویر لوت که آفت نداره
3.اکوسیستم به شرایط بدون انگل برمی گردد
4.یه هیولا کمتر دنیا قشنگتر

چه وقت مردها عاشق می شوند؟
1.چه وقت مردها عاشق نمی شوند!
2.هر وقت مامانشون بگه
3.چون یکدفعه می شوند خودشان هم نمی دانند که کی می شوند
4.یک روز از همین روزا !

مردها چه وقت عشق قبلی خود را فراموش می کنند؟

1.در همون وقتی که عشق جدید خود را کشف می کنند
2.جدید و قدیم نداره فقط بازیگر نقش زن عوض میشه .(قانون 4 نیوتن)
3.بستگی تام و تمام به میزان تستسترون دارد.
4.رابطه مستقیم با نظر مادر بزرگ کودک فهیم دارد.

مردها در مقوله ایجاد یک رابطه عشقی جدید در حکم چه چیزی هستند؟

1.فنر با ثابت بالا
2.پارچه استرچ
3.یک نوع ماده الاستیک با ساختار ناشناخته
4.کش تیرو کمان

مردها معمولا هر چند مدت یکبار عاشق می شوند؟
1.هر شب
2.هر وقت که خدا بخواد
3.هر وقت تستسترون بگه
4.سیکل خاصی ندارند

مردها وقتی تصمیم به ازدواج می گیرند چه کار می کنن؟

1.اون موقع نمی تونن کار خاصی بکنن!
2.تمام تلاششون رو می کنن که بتونن 1 کاری بکنن!
3.به مامانشون می گن که 1 کاری بکنه چون دیگه وقتشه که اونا رسما خیلی کارا بکنن!
4.می رن کلاس آمادگی جسمانی!!

وقتی مردها تصمیم می گیرن ازدواج کنن چی می گن؟

1.چیزی نمی گن چون وقت عمله
2.وقت نمی کنن چیزی بگن
3.اولش چیزی برا گفتن ندارن ولی بعد که خرشون از پل گذشت نطقشون باز میشه
4.در این برهه از تاریخ طبیعی هیچ کس نمی فهمه که اونا چی می گن

مردها چطور زن زندگی شون رو می گیرن؟
1.با دست
2.با تور
3.با چنگول
4.با زبون
معیار مردها برای انتخاب همسر چیه؟

1.هر که پیش آمد خوش آمد
2.به روش جستجوی ترتیبی در لیست سیاه
3.ده بیست سی چهل
4. به قول مادر بزرگ پسر، دختر مثل پارچه می مونه هر روز 1 مدل بهترش میاد، وامیستن بهترش بیاد

چند بار گفتید واقعاً،واقعاً !! خیلی به مردها خندیدید! دلتون خنک شد!؟
پس نتيجه اينكه: خدا مردها را آفريد كه گاهي خانمها را بخندانند و اغلب اوقات آنها را حرص بدهند !

sorna
06-14-2010, 04:24 PM
چرا خدا مردها را آفرید؟

1.هدف خاصی نبود

2.گِل اضافه مونده بود

3. نسخه آزمایشی بود

4.اصلا کار خدا نبود

با سلام خدمت شما دوست عزیز در مورد ان شماره 2 می خواستم یه چیزی بگم خداوند در قران می فرماید که اول حضرت ادم را خلق کرده و پس از ان ننه حوا را پس از این فرمایش خداوند و سخن شما بزرگوار به این نتیجه می شود رسید :so0t:که زنها پس مانده گل اضافه مونده هستند:g::nish::khe:

Ahmadreza_b
06-14-2010, 05:44 PM
با سلام خدمت شما دوست عزیز در مورد ان شماره 2 می خواستم یه چیزی بگم خداوند در قران می فرماید که اول حضرت ادم را خلق کرده و پس از ان ننه حوا را پس از این فرمایش خداوند و سخن شما بزرگوار به این نتیجه می شود رسید که زنها پس مانده گل اضافه مونده هستند

به شدت تایید میشه آقا کاظم

پس نتيجه اينكه: خدا مردها را آفريد كه گاهي خانمها را بخندانند و اغلب اوقات آنها را حرص بدهند !

اعتماد به نفس شما به عنوان یک خانم قابل ستایش است. البته جسارتاً به نظر من شما دارای اعتماد به نفس کاذب شدید :nish:

این جنبش نسبتاً کثیف فمينيسم چه ها که بر سر بانوان محترمه نیاورده.

Pezhman
06-14-2010, 05:50 PM
با سلام خدمت شما دوست عزیز در مورد ان شماره 2 می خواستم یه چیزی بگم خداوند در قران می فرماید که اول حضرت ادم را خلق کرده و پس از ان ننه حوا را پس از این فرمایش خداوند و سخن شما بزرگوار به این نتیجه می شود رسید :so0t:که زنها پس مانده گل اضافه مونده هستند:g::nish::khe:

100%

اگر جمعیت مردها منقرض شود چه می شود؟
.................................................. ................

چه وقت مردها عاشق می شوند؟

به نظر من فقط یکبار که اون هم حماقت محضضضضضضضضض
بعدیاش بر وقت گذروندنه

Sara12
06-14-2010, 07:20 PM

بعدیاش بر وقت گذروندنه
میشه اصلا حماقت نکنین دوست عزیز:ekh2:
امیدوارم از مطلبی که گداشتم به عنوان یه مطلب علمی نگاه نکنین .

Sara12
06-14-2010, 07:25 PM

بعدیاش بر وقت گذروندنه

اعتماد به نفس شما به عنوان یک خانم قابل ستایش است. البته جسارتاً به نظر من شما دارای اعتماد به نفس کاذب شدید :nish:

همنوجور که در ابتداء مطلبم گفتم مطلب خوندنش خالی از لطف نیست در مورد اعتماد بنفس به اصطلاح کاذب خدمتتون عرض کنم طنز یعنی خنده تلخ ....
امیدوارم از مطلبم سوء بر داشت نکره باشید

Sara12
06-14-2010, 07:39 PM

امیدوارم اعتماد بنفس به اصطلاح کاذب من ناراحتی خاطر شما رو به وجود نیاورده باشه. ولی خوب این مطلب اثبات شده نیست.ولی آقایون محترم به واسطه بر طرف کردن سوء تفاهم ها یه سوزن هم به خانومهای محترم زدم می تونین نظرتونو در باره این مطلب هم بگین

Ahmadreza_b
06-14-2010, 08:49 PM
همنوجور که در ابتداء مطلبم گفتم مطلب خوندنش خالی از لطف نیست در مورد اعتماد بنفس به اصطلاح کاذب خدمتتون عرض کنم طنز یعنی خنده تلخ ....
امیدوارم از مطلبم سوء بر داشت نکره باشید

با درود بی پایان

شما اختیار دارید

بنده و سایر دوستان بر طنز بودن مطلب واقفیم

و چون تاپیک در بخش تفریح و سرگرمی هست گفتیم به نوعی تبدیلش کنیم به کل کل بین خانوما و آقایون تا اینجوری جذابیتش بیشتر بشه

بنده هم قصد جسارت نداشتم صرفاً به این دلیل گفتم که بحث داغ بشه و کل کل راه بیوفته

ببخشید اگه جسارتی شد!

پیروز و سربلند باشید

sorna
06-15-2010, 12:17 AM
خوب خانم محترم شما 12سوال پرسیدی ما جواب یکشودادم این دعوا افتاد اگه حالا هر12روجواب می دادم جنگ جهانی نه خیلی بزرگه قتل عامی مثل قتل عام تیمور لنگ روخ می داد

چند بار گفتید واقعاً،واقعاً !! خیلی به مردها خندیدید! دلتون خنک شد!؟

به جایی گیر دادن به مردها یه یخ در بهشت بخور جگرتم خنک بشه

پس نتیجه ما هم اینکه :خداوند ما مردها را آفرید تا خنده خانمها را ببینیم واغلب اوقات از دست آنها حرص بخوریم که با پس مانده گل اضافه ما نمی شد یه چیز بدرد بخور خلق می کرد خدا تو که بهترین خالقی:crying:

Behzad AZ
06-15-2010, 08:01 AM
وانگاه خداوند مرد را افرید و ان را روی زمین فرستا د تا ازگرسنگی تلف شود سپس استراحت کرد ولی ادم غذا را ابداع کرد
خداوند حیوانات درنده را افرید تا ادم زنده نماند سپس استراحت کرد اما بی نتیجه بود او نیزه را ابداع کرد
خداوند کوه های بلند را خلق کرد تا ادم در پیچ وخم های ان گرفتار شود سپس به استراحت مشغول شد اما انسان باز نیز بر ان غلبه کرد
سپس خدا زن را افرید و از ان به بعد عمر ادم کوتاه گردید و نه خدا استراحت کرد نه ادم نه حیوانات درنده نه کوه ها ونه زمین ونه کاربران این سایت :gah9::g:

World-civilization
06-15-2010, 10:34 AM
خداوند در قران می فرماید که اول حضرت ادم را خلق کرده و پس از ان ننه حوا را پس از این فرمایش خداوند و سخن شما بزرگوار به این نتیجه می شود رسید :so0t:که زنها پس مانده گل اضافه مونده هستند:g::nish::khe:

خداوند در قرآن می فرماید :همسر او را از جنس او آفرید: «... جعل لکم من انفسکم ازواجا»; خداوند همسران شما را از جنس شما قرار داد.(نه پسمانده گل )روم، 30 .21
20- تفسیرنمونه، ج 19، ص 38

Pezhman
06-15-2010, 12:37 PM
وانگاه خداوند مرد را افرید و ان را روی زمین فرستا د تا ازگرسنگی تلف شود سپس استراحت کرد ولی ادم غذا را ابداع کرد
خداوند حیوانات درنده را افرید تا ادم زنده نماند سپس استراحت کرد اما بی نتیجه بود او نیزه را ابداع کرد
خداوند کوه های بلند را خلق کرد تا ادم در پیچ وخم های ان گرفتار شود سپس به استراحت مشغول شد اما انسان باز نیز بر ان غلبه کرد
سپس خدا زن را افرید و از ان به بعد عمر ادم کوتاه گردید و نه خدا استراحت کرد نه ادم نه حیوانات درنده نه کوه ها ونه زمین ونه کاربران این سایت :gah9::g:

درود

خداوند همسران شما را از جنس شما قرار داد.(نه پسمانده گل )

آخه اون پرانتز چه ربطی داره
این جا بحث جنسه که دو تاش گل
ولی پسماند و .........
تو این تفسیرا آدم چه چیزایی که نمی بینه!!!!!!!!!!!!!!!

Ahmadreza_b
06-15-2010, 12:44 PM
خداوند در قرآن می فرماید :همسر او را از جنس او آفرید: «... جعل لکم من انفسکم ازواجا»; خداوند همسران شما را از جنس شما قرار داد.(نه پسمانده گل )روم، 30 .21

البته در ادیان دیگر نقل است که خداوند زن را از پهلوی (دنده) مرد آفریدیعنی یه چیز تو مایه های همون ته مانده گل!! مگه نه؟؟

Sara12
06-15-2010, 01:02 PM
البته در ادیان دیگر نقل است که خداوند زن را از پهلوی (دنده) مرد آفریدیعنی یه چیز تو مایه های همون ته مانده گل!! مگه نه؟؟
دوست عزیز، پهلوی (دنده) شما آقایون قسمت ته مانده گل:yes: ؟؟؟ که بنده بی تقصیرم خودتون فر مودید :so0t:
لطفا تفسیر های دیگر که زن ها رو خداوند از این قسمت آفرید بهش اضافه نفرماید :tf:

Ahmadreza_b
06-15-2010, 01:05 PM
دوست عزیز، پهلوی (دنده) شما آقایون قسمت ته مانده گل:yes: ؟؟؟ که بنده بی تقصیرم خودتون فر مودید :so0t:
لطفا تفسیر های دیگر که زن ها رو خداوند از این قسمت آفرید بهش اضافه نفرماید :tf:

نه این گفته یکی از ادیان الهی است. نظر من که نبود

من معتقدم از همون ته مانده گل بوده!!

World-civilization
06-15-2010, 01:59 PM
آخه اون پرانتز چه ربطی داره
این جا بحث جنسه که دو تاش گل
ولی پسماند و .........
تو این تفسیرا آدم چه چیزایی که نمی بینه!!!!!!!!!!!!!!!

خب به خاطر شما اصلا تفسیر رو می ذارم کنار خوبه؟ .گفتی اون پرانتز چه ربطی دارد فکر نمی کردم اینقدر مبهم گفته باشم برای فهمیدنش فقط لازم نوشته زیر رو بخونی:

نفس واحد همون خاک واحد به مثال روبه رو توجه کن : مقداری خاک رو فرض کن که می خواهی با آن دو ظرف کوزه یا هرچی بسازی در اینجا مقداری را برای ظرف و مقداری دیگر را برای کوزه استفاده می کنی خب این خاک برای هر دو استفاده شده و به یک میزان هم هست. مطابق این:
چیزی که زیاده خاک است. دليلى ندارد که زن، از نفس (آدم) مشتق شده و یا از برخى از اجزاى او گرفته شده باشد.. هر دو هم از یک خاک گرفته شده اند هر دو هم انسانند.فرق هم ندارند یکی رو ظرف فرض کن یکی هم کوزه(نوع جنسیت)

فکر نکنم دیگر حرفی بمونه دوست خوبم پژمان جان.

«آفرينش حوّاء از دنده آدم» مطابق توراتِ تحريف شده است (که اصلا ملاک نمی شود.) حالا اگر قبول داری مشکلی نیست سفارش می کنم جمله بالا را بخوانی. برای پایان قضیه به پایین هم یک نگاهی بکن.
آمده است كه زرارة بن اعين، از امام صادق می پرسد نزد ما مردمى هستند كه مى‏گويند: «خداوند حوّا را از دنده چپ آدم آفريد» امام عليه السلام فرمود: «خداوند از چنين نسبتى منزه است و برتر از آن است... سپس فرمود: «خداوند بعد از آفرينش آدم، حوّا را به صورت تازه و نو پديد آورد... علاوه بر اين‏كه روايات

بنابراین زن از جزء و عضوى از اعضاى مرد آفريده نشده است؛ بلكه از همان طينت و سرشتى كه مرد (آدم) آفريده شد، او را نيز خدا خلق كرده است.

Ahmadreza_b
06-15-2010, 02:14 PM
«آفرينش حوّاء از دنده آدم» مطابق توراتِ تحريف شده است (که اصلا ملاک نمی شود.) حالا اگر قبول داری مشکلی نیست سفارش می کنم جمله بالا را بخوانی. برای پایان قضیه به پایین هم یک نگاهی بکن.
آمده است كه زرارة بن اعين، از امام صادق می پرسد نزد ما مردمى هستند كه مى‏گويند: «خداوند حوّا را از دنده چپ آدم آفريد» امام عليه السلام فرمود: «خداوند از چنين نسبتى منزه است و برتر از آن است... سپس فرمود: «خداوند بعد از آفرينش آدم، حوّا را به صورت تازه و نو پديد آورد... علاوه بر اين‏كه روايات

بنابراین زن از جزء و عضوى از اعضاى مرد آفريده نشده است؛ بلكه از همان طينت و سرشتى كه مرد (آدم) آفريده شد، او را نيز خدا خلق كرده است.

بلی بنده نیز این هایی که شما میفرمایید میدونم

این ها هیچ کدوم که نظر من نیست شما براش استدلال ردیف می کنید!!

در ضمن چند پست قبلتر توضیح دادم که نگرش بنده و سایر دوستان به موضوع چگونه است. از اینکه تاپیک در کدام بخش هم قرار داده میشه حدس زد دیگه!

شما هم خیلی بحث را جدی نگیرید چون در حد یک شوخی است.

ولی این هایی که شما فرمودید چیزی را ثابت نکرد.

من هم که نگفتم زن از جزء و عضوى از اعضاى مرد آفريده شده است هر دو از خاک هستند ولی مرد که ساخته شد مقداری خاک اضافه آماده بود که برای جلوگیری از اسراف!!! موجودی به نام زن هم پدید آمد. :d: :d: :d: :d:

sorna
06-15-2010, 03:25 PM
__

خوب دوست عزیز من هم حرف همین خداوند اول بابا آدم رو افرید وبعداز ان دید بابا ادم تنها مونده

2.گِل اضافه مونده بود

از ان گل اضافه مونده بابا ادم ننه جون حوا رو خالق کرد فقط افتاد بود وقت خستگیش زیاد خوب از آب در نیومد:gah9:

ننه جون حوا خیلی ناراحت شد بابا ادم به ان دلداری داد:nopr#:

وخداوند رحمان ورحیم به ننه جون حوا گفت تو برو ارایش کن بلکه شکل یه چیزی شدی:nish::g:

Pezhman
06-15-2010, 04:33 PM

باز هم حرف خودتو می زنی
ولی این هایی که شما فرمودید چیزی را ثابت نکرد.

بحث من و دوستان اینی که شما می گی نیست که اینه:

خداوند همسران شما را از جنس شما قرار داد
یعنی اول مرد بعدش زن

ولی در کل بی خیال
فقط برای شوخیه
تا اینجاشم زیاد اسپم زدیم

World-civilization
06-15-2010, 05:50 PM
آره حق با شما است اسپم زیاد شد .حالا اگه قبول نمی کنین باشه.نوشته که خیلی روشن بود .خودتونم می دونید.خوش گذشت.
بدرود