PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرخيو راموس: مي خواهم تا ابد در رئال بمانم

sarbh
03-18-2011, 01:03 PM
سرخیو راموس مدافع جوان باشگاه رئال مادرید شایعاتی مبنی بر احتمال پیوستنش به چلسی را رد کرده و اعلام کرده که از حضور در سانتیاگو برنابئو راضی است
راموس در صحبتهایی با فیفا دات کام از شرایط کنونی اش در پایتخت اسپانیا گفته:« می دانم که باید بهتر شوم و از پذیرش این چالش خیلی خوشحال می شوم. هفت سال است که در رئال مادرید هستم و به شدت شیفته ارزشهای این باشگاهم و از بازی کردن در کنار اسطوره هایی مثل زین الدین زیدان و رائول لذت برده ام. الان هم با ایکر کاسیاس، بازوبند کاپیتانی را به صورت مشارکتی در اختیار داریم و باید الگو باشم و به بازیکنان جدیدتر که هنوز تیم را به خوبی نمی شناسند کمک کنم.»
مدافع سابق سویا اعلام کرد که از حضور در رئال آنقدر راضی است که می خواهد تا پایان عمر فوتبالی اش در سانتیاگو برنابئو بماند:«در مورد آینده هیچ وقت نمی توانی بگویی که در دنیای فوتبال چه رخ خواهد داد.البته از حضور در اینجا راضی ام. از سویا و رئال برای اینکه مرا مبدل به یک بازیکن حرفه ای و یک انسان نمودند، واقعا متشکرم.وقتی در بهترین تیم دنیا هستی، دیگر چه چیزی می خواهی؟مادرید شهری فوق العاده است و خانواده ام هم درکنارم هستند. زندگی در اینجا را دوست دارم و اگر به من پیشنهاد تمدید ابدی قرارداد بدهند، با سر قبول خواهم کرد.»