PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات و پیشنهادات راجب صندلی داغ + ثبت نام جهت شرکت در صندلی داغ

afsanah82
06-08-2010, 10:57 PM
نحوه انجام:

بعد از مشخص شدن فرد مورد نظر بقیه اعضا سوالات خودشونو از اون فرد می پرسن و شخص مورد نظر باید به تمامی اون ها جواب بده.البته سوالات معقول
بعد از گذشتن مدتی شخص مورد نظر عوض میشه و جای خودشو به کاندید بعدی میده و دوباره کار آغاز میشه.

قوانین مربوط به ارسال سوالات و پاسخ آنها
.تاپیک صندلی داغ تنها برای ارسال سوالات شما از میهمان برنامه است. لطفا" از ارسال هرگونه پست دیگری در این تاپیک خووداری فرمایید. گفتگوی سایر افراد با یکدیگر در این تاپیک و سوال و جواب از کسان دیگر ( به غیر از میهمان برنامه ) در این تاپیک ممنوع ااست.

سوالات پرسیده شده نباید به مسائل خصوصی و مشکلات یا از این قبیل مربوط باشد.

.در هر پست تنها می بایست 10 سوال پرسیده شود.سوال ها و جواب ها بدون ابهام وعمومی باشد.

.از توهین به یکدیگر خودداری کنید.

.از به کار بردن کلمات منحرف پرهیز کنید.

از باز کردن هر گونه تاپیک در بخش صندلی داغ بپرهیزید ( این بخش فقط مربوط بمسائل صندلی داغ میباشد) و اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتید لطفا در این تاپیک مطرح فرمایید.

.برای نشستن بر روی صندلی داغ فقط و فقط لطفا در تاپيك این تاپیک ثبت نام و جهت نوبت داوطلبان نشستن روی صندلي داغ ،اعلام آمادگی فرمایید

قوانین کلی صندلی داغ

خواهشمند است از به كار بردن كلمات ناهنجار و ارائه تهمت و اهانت به مدعوين اکیدا" خودداري فرمایید. بدیهی است که درصورت مشاهده چنین تخلفی شدیدا" با فرد متخلف برحورد خواهد شد.

میهمانان صندلی داغ در پاسخ دادن به تمامی یا بخشی از سوالات شرکت کنندگان ، و یا سکوت در برابر آنها ، مخیر بوده و اجباری به پاسخ دادن به تمامی سوالات مطروحه ندارند

لازم به ذکر است که این بخش نیز کاملا" از مقررات سایت پیروی نموده و تمامی مواردی که در سایر بخشهای سایت تخلف محسوب میشوند در این بخش نیز ممنوع میباشند.

قوانین مربوط به میهمانان صندلی داغ

رعایت توالی پرسشها و پاسخ به آنها با توجه به الویت سوالات (بر طبق شماره پست انفرادی) الزامیست

مهمانان صندلی داغ میتوانند ( اختیاری ) در مدتی که بر روی صندلی جلوس نموده اند لینک تاپیک مربوط به خودشان را در امضایشان بگذارند تا سوال کنندگان بیشتری بتوانند شرکت کنند

میهمان صندلی داغ هرکجا که احساس کند سوالاتی جهت دار و با هدف به چالش کشیدن عقاید سیاسی و مذهبی و یا نقد گذشته و سوابقش ارسال شده اند میتواند از پاسخ دادن به آنها خودداری نموده و ضمن اعلام جواب ندادن به سوال ، به سوالات بعدی مراجعه نماید.

حالا یکی بیاد بشینه!!!!!!!!!!!!!!!!111111:d::d::d:

dverbame
06-09-2010, 12:47 AM
:good::hah:

چقدر من اصرار کردم برا زدن این تاپیک اما محمد میگفت نه :nopr#:

Mohamad
06-09-2010, 01:08 AM
:good::hah:

چقدر من اصرار کردم برا زدن این تاپیک اما محمد میگفت نه :nopr#:

سلام دوستان :from me :

سینا جان من همان موقع هم گفتم ، الان هم میگم : من مخالف ایجاد این بخش نیستم بلکه با اجباری کردن این که کسی را به زور روی صندلی بنشانید مخالفم و در ضمن خودم هم نمیشینم .
همان موقع هم به خود تو گفتم من نمیشینم اگر می خوای الان بخش را ایجاد کنیم ولی بی خیال من بشید چون چیزهایی تو زندگیم هست که از گفتنشان ترسی ندارم ولی برام عذاب آور هست یاداوری آنها ولی متاسفانه تو با جوابی ... پاسخ من را دادی .
به هر صورت امیدوارم از دست من نرجیده باشی چون من از حرف تو نرنجیدم :from me :
همگی دوستان شاد و پیروز باشید
من هم در خدمت همگی هستم .
یا حق :^:

Ahmadreza_b
06-09-2010, 08:37 AM
درود بر شما دوستان

پیشنهادی که دارم اینکه تاپیک ها بسته نشن تا هر موقع هرکی خواست سوال بپرسه

من آمادگی خودم را اعلام میکنم تا به عنوان اولین نفر روی این صندلی بشینم

امیدوارم این بخش خیلی خیلی داغ باشه (فقط خواهشمندم برخوردی که با تاپیک های من میکنید با این بخش نکنید!! :ekh2: چون این موضوع اصلاً برام جالب نبود :ga0:)

Nima
06-09-2010, 01:35 PM
منم نفر دوم:d:
خدا به داد برسه:blink2:
فقط شرط داره! آقا رضا پست های منو پاک نکنه:d::khe::g:

afsanah82
06-19-2010, 01:00 PM
سلام دوستان

من به شما یک معذرت بدهکارم

.تو قوانین نوشته بودم که تو هر پست باید 10 تا سوال پرسیده شه ولی بخاطر جوگیری و مجبور بودن خودم تو یک پست 60 تا پرسیدم . حالا معذرت میخوام .
در ضمن هرکس میخواد(بعضی ها که قهرن ) امتیاز منفی و اخطار بدن بدن ما قبول میکنم

خاک پای همه ی شما
رضا پشت مو

afsanah82
07-23-2010, 12:28 AM
سلام دوستان

کسی نیست تو صندلی بشینه ؟

بابا این صندلی از آب یخم سرد تر هستش

World-civilization
07-24-2010, 09:19 PM
من هم آمادگی خودم رو اعلام می کنم البته چون دیگه به عنوان مدیر فعالیت نخواهم کرد یک نوع خدانگهداری است

afsanah82
08-06-2010, 08:10 PM
سلام دوستان

دوستان من میخوام امروز ثبت نام کنم تا شاید صندلیمون داغ بشه!فقط خواهشا نسوزونید هااااا!:b tash:

Behzad AZ
08-19-2010, 11:37 AM
درود بر یزدان پاک

سلام دوستان میهمان این دوره از صندلی داغ منم

به قول اقا احمدرضا گروهی بر انند که مرا به چالش بکشند وبرایم صندلی اتش بزنند

دوستان فکر کنم صندلی من به اوج گرما برسه چون اتیش بیار صندلی همه بودم اولش که با سوالاتم صندلی اقا احمد رضارو داغ کردم بعدش هم کاری کردم صندلی نیما جان منتقل بشه یه چنتا سوال هم از ازاده خانوم پرسیدیم ودر اخر صندلی رضا جون رو اتیش زدم حالا ببینیم رضا جون سوالاتش رو از کجا کپی میکنه وکاظم جان مارو به کجا میفرسته وچی به خورد ما میده واینکه چنتا بچه ازم در میاره وبا چند نفر منو دعوا میندازه حالا وای به حال من که اتیش بیار صندلی همه ی عزیزان بودم وهمه ی اونها اتیش بیار صندلی من خواهند شد

خلاصه هر چه میخواهد دل تنگت بگو

afsanah82
12-17-2010, 03:57 PM
سلام

چون من دیگه نمیتونم تا مدتی بیام و تو سایت کاملا فعالیت کنم یکی بیاد این صندلی داغ رو مدیریت کنه!

متشکر

!INFERNAL
12-17-2010, 04:16 PM
سلام

چون من دیگه نمیتونم تا مدتی بیام و تو سایت کاملا فعالیت کنم یکی بیاد این صندلی داغ رو مدیریت کنه!

متشکرمن مدیریت صندلی داغ را قبول می کنم با اجازه دوستان...
و ثبت نام میکنم....

afsanah82
01-12-2011, 01:43 PM
سلام دوستان

در اپست اول سوال خصوصی ممنوع بود ولی بخاطر اینکه صندلی ها جذابیت بیشتری داشته باشن سوال خصوصی بلامانع شد البته بعهده شخص جواب دهنده هست که جواب بده یا نه!

اما اگه کسی چه سوال کننده چه جواب دهنده در بین سوال ها و جواب از کسی دیگری که در سایت فعالیت میکنه نام ببرند یا اون رو اهرمی برای پرسش و سوال قرار بدند اکیدا برخورد خواهد شد!

Behzad AZ
01-12-2011, 01:52 PM
ممنون از پستت ولی مدیریت صندلی حالا به عهده ی فرد دیگری هست

afsanah82
01-12-2011, 01:55 PM
اگه چشمات رو قشنگ باز کنی میبینی که گفتم تا مدتی!
در ضمن از احسان عزیز هم تشکر میکنم که چند روز جور من رو کشید !

ali20
02-22-2011, 08:24 PM
سلام دوستان

اقا نوبتي هم باشه نوبت منه اگه مديراي اين بخش اجازه بدن ميخوام صندلي روگرم كنم اما بقول دوستمون خواهشن نسوزونيد هنوز جوونيم آرزو ها داريم.

Behzad AZ
02-22-2011, 08:35 PM
به به ببین کی اومده فقط حال میده نشیمنگاهش رو اتیش بزنی:دی
چون رضا نیست من بهت خوش امد میگم وصندلی داغت رو فعال میکنم تا اتیش بگیری

afsanah82
02-22-2011, 11:54 PM
سلام دوستان
امیدوارم خسته نباشید
بنده میخواستم مدیرت این بخش رو بدم به اقا کاظم ولی گفتن نمیشه
از این به بعد مدیر این بخش مژگان خانوم هستن و ایشون اینجا رو اداره میکنن و فقط ایشون حق ثبت نام و ایجاد صندلی برای دیگران رو دارن !
پس تمام کارهای این بخش فقط بعهده مژگان خانوم هست و با یک شرط :
آقا محمد و کسانی که باایشون ارتباط خصوصی دارن تو صندلی نمیشینن (این سرظی هست که خود اقا محم روز اول به من گفتن)
موفق باشید
krn7288به قول بعضی ها مدیر سابق این بخش:^::^:

mohamad.s
04-06-2011, 06:24 PM
با سلام به دوستان
اگر امکانش هست منو به عنوان مهمان هشتم صندلی داغ بپزیرید
با تشکر

mozhgan
04-06-2011, 08:06 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز:^:
آقا محمد خوش آمدید
از روز شنبه بیستم فروردین ماه صندلی داغ برای آقا محمد فعال می شود و ایشون روی صندلی می شینند تا بچه ها و همکاران عزیز صندلی ایشون رو داغ کنند
با تشکر از دوستان:^:

hell boy
05-05-2011, 01:48 PM
با سلام به دوستان
اگر امکانش هست منو به عنوان مهمان نهم صندلی داغ بپزیرید
با تشکر

mozhgan
05-13-2011, 12:58 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز:^:
آقا توحید خوش آمدید
شرمنده که دیر متوجه این پستتون شدم این چند روز یکم گرفتاریم زیاد بوده بازم معذرت می خوام بابت دیر متوجه شدن پستتون
از روز شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه صندلی داغ برای آقا توحید فعال می شود و ایشون روی صندلی می شینند تا بچه ها و همکاران عزیز صندلی ایشون رو داغ کنند
با تشکر از دوستان:^:

M.A.H.S.A
08-18-2011, 12:46 PM
سلام اگر بچه خوبی باشم اجازه میدید بشینم فقط سوال نپرسیدا فقط می شینم:gah9:

afsanah82
08-18-2011, 12:53 PM
سلام!
باید صبر کنید مژگان خانوم بیاند تا صندلی شما رو حاضر کنند!

M.A.H.S.A
08-18-2011, 09:59 PM
سلام!
باید صبر کنید مژگان خانوم بیاند تا صندلی شما رو حاضر کنند!
:afd: باشه::w8:

afsanah82
08-18-2011, 11:14 PM
به نا به دستور بچه های بالا خودم ثبت نام میکنن!مهسا خانوم شما فرم های ثبت نام رو پر کنید +مبلغ تعیین شده رو هم به حساب واریز کنید و فیشش رو بدید تا ثبت نام کنیم!:d:

M.A.H.S.A
08-18-2011, 11:17 PM
چی چی؟ وای خدای من
الو الو من رقتم بای بای :d:

afsanah82
08-18-2011, 11:30 PM
تا فردا صندلیتون آمادست !!!!!!

M.A.H.S.A
08-18-2011, 11:32 PM
من رفتم داداش بای بای connie_runner

با کی بودی شما :wow:

afsanah82
08-18-2011, 11:35 PM
منصرف شدید؟اگه منصرف شدید بینا به قانون 705 قانون اساسی دو برابر هزینه ای که برای این کار شده باید به حساب واریز کنید!!!

M.A.H.S.A
08-18-2011, 11:40 PM
اقا رضا ..
نه هستم ولی سوال زیاد نباشه ها

afsanah82
08-18-2011, 11:49 PM
حتماااا صد در صد !!!!!!مطمئن باشید!

elahe
11-08-2011, 08:13 PM
منم هستم :d:
فقط صندلیتون خیلی داغ نباشه:afd:

afsanah82
11-08-2011, 08:48 PM
خوش آمدید !:d:

fatema
12-13-2011, 11:30 AM
سلام دوستان خسته نباشید
من میخوام نفر بعدی باشم برای نشستن روی صندلی داغ چه جوری ثبت نام کنم راهنماییم کنید

sorna
12-13-2011, 11:33 AM
همین الان شما ثبت نام کردید نفر بعدی خودتون هستین که روی صندلی داغ می نشینید

borhan_3010
01-13-2012, 08:07 PM
سلام
چرا سوال و جواب ها شروع نشده؟
نوبت کیه ازش سوال بپرسیم!

shirin71
01-13-2012, 08:16 PM
سلام
چرا سوال و جواب ها شروع نشده؟
نوبت کیه ازش سوال بپرسیم!

میهمان دوازدهم صندلی داغ پی سی آسک شقایق جوونم

http://forum.p30ask.com/thread87632.html

n1ma
03-25-2012, 10:16 AM
درود
ما هم هستیمم!!:dastt65:
فکر نکنید خودم اومدم !!:d: از بالا مجبورمون کردند:gah9:
فقط زیاد داغ نباشه نسوزیم!!:m0h:
:merc567:

afsanah82
03-25-2012, 07:31 PM
سلام به روی ماه گل ...
خوبی؟خوشی؟
نیستی؟چه خبر؟
سلام ما رو به بچه های بالا هم برسونbiboss:.
از قضا اینجا اصلا گرمی نداره درعوضش سردیش زیاده !!!!:d: