PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واکنش مایلی کهن به "حمله به علی دایی"

mehraboOon
03-03-2011, 03:25 PM
http://www.farheekhtegan.ir/images/stories/20110302180360.jpg
محمد مایلی کهن، سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان به برنا گفت: بنده قصد ندارم درباره شخص خاصی صحبت کنم، اما پیرامون اتفاقی که برای آقای دایی رخ داده، باید بگویم، اول برویم و سرنخ ماجرا را پیدا کنیم و به دنبال پاسخ این سوال باشیم که چه کسانی لیدر پروری را در فوتبال ما باب کرده اند.
مایلی کهن افزود: ما برای فرزند خود اسم رستم را انتخاب می کنیم و فردا که بزرگ شد خودمان جرات نمی کنیم صدایش بزنیم، متاسفانه طی سال های اخیر برخی افراد به طرق مختلف پای گروهی را به فوتبال باز کردند و همان گروه امروز هر کاری دلشان می خواهد در این فوتبال انجام می دهند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا، افزود: اگر اتفاقات فوتبال کشور را رصد کنید، متوجه خواهید شد که مسببین ایجاد چنین فضایی چه کسانی بوده اند.

مایلی کهن در انتها گفت: چند سال پیش وقتی در کنار یکی از چهره های فوتبالی بودم و مشاهده کردم که از روی سکوها او را تشویق می کنند، از زبانش شنیدم که می گفت، وقتی فلانی علیه ما بوقچی ها را تحریک می کند، چرا ما نکنیم؟!