PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختلاس ۱۵ میلیونی یک تحصیلدار

tina
05-25-2010, 10:23 PM
تحصیلدار یک شرکت در شرق پایتخت که قصد بالا کشیدن مبلغ ۱۵ میلیون تومان پول نقد شرکت را داشت‏، با هوشیاری ماموران انتظامی کلانتری ۱۲۸ تهران نو به نقشه شوم خود نرسید و متهم شد.
به گزارش خبرنگار ما، سرهنگ مینایی، رئیس کلانتری ۱۲۸ تهران نو گفت: روز گذشته جوانی ۲۲ ساله پریشان و مضطرب به کلانتری مراجعه و گفت: امروز صبح دوم اردیبهشت ماه رئیس شرکت… چکی به مبلغ ۱۵ میلیون تومان به من داد تا از بانک وصول کرده و به حساب شرکت واریز کنم. سروان احمدی گفت: شاکی در بررسیهای اولیه گفت‏، وقتی پول را از بانک تحویل گرفتم، هنوز مسیری را از بانک دور نشده بودم که دو موتور سوار از جلو به شیوه خفهکن؛ به من حملهور شدند و مبلغ ۱۵ میلیون تومان را به سرقت برده و متواری شدند. این مقام انتظامی تصریح کرد: از آنجایی که شگردی را که شاکی مدعی بود و کاملا با شیوه اصلی؛ خفه کن؛ ربطی نداشت، تحقیقات فنی از شاکی شروع شد.حین تحقیقات و بررسیهای فنی متوجه اظهارات ضدونقیض شاکی شدیم و وی وقتی دریافت که نمیتواند حقیقت ماجرا را مخفی کند، لب به اعتراف گشود و گفت: از بیپولی خیلی زجر میکشیدم و به همین خاطر مدتها بود که دنبال کاری بودم که درآمد خوبی داشته باشد تا اینکه برای انجام کارهای تصحیلداری به این شرکت رفته و به صورت قراردادی استخدام شدم. سروان احمدی با اشاره به اینکه این جوان ۲۲ ساله که به صورت شاکی به کلانتری مراجعه کرده بود و حالا به عنوان متهم بازجویی میشد در ادامه اعترافاتش گفت: تا به حال من چنین پول زیادی به دستم نرسیده بود و به محض اینکه پول را از بانک تحویل گرفتم به دنبال طراحی نقشهای بودم که پول را به حساب شرکت واریز نکنم. به همین خاطر در میانه راه پول را به یکی از دوستانم دادم و به کلانتری مراجعه کردم.متهم با تشکیل پروندهای برای رسیدگی به مراجع قضایی معرفی شد.