PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفند ذخیره صفحات سایت

mozhgan
02-15-2011, 03:18 PM
من وقتی سایت رو نمی تونم ذخیره کنم به این آدرس می رم
C:\Documen And setting\نام کاربر\LocalSetting\Tempory InternetFile
هست و باید حداقل هر دو روز یکبار خالی بشهLocal Settingعلاوه بر تمپی که در شاخه
تمام فایل هایی که ما در اینترنت می بینیم چه عکس چه صفحه چه اسکریپت در آدرس بالا ذخیره می شه

اکثر وب لاگهایی که اجازه ذخیره شدن نمی دن از آدرس بالا قابل دسترسی هستند به جز سایت یاهو من مدتی داخل فایل سورس این سایت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم و امروز برحسب اتفاق پی استفاده می کنه که در صورت افلاین بودن شما<Iframe>به این تکنیک بردم.سایت یا هو از یکسری
که با هر زبان اسکریپتیUndeFinedاین فریم هابرابر می شه باSrcخاصیت
قابل دسترسی است.حالا این چه مزیتی داره.شما می توانید یا این تکنیک بدانید که ویندوز کاربر در کدام درایو است به این صورت می توانید از انبوه فایل های صوتی وعکسی که در پوشه ویندوز است استفاده کنید تصور کنید به راحتی می توانید با یک فریم مخفی و دور از چشم کاربر درایو ویندوز او را بیابید واز آهنگ های فراوان بازی
ویندوز در سایت خود استفاده کنید و دیگر وقتتان برایPanbal
آپلواد فایل تلف نکنید ولی باید روی این قضیه زیاد کار کنید امید وارم راهنمایی خوبی کرده باشم
را برمی گرداندUndeFinedنمونه درایو ویندوز شما اگر درایو دی باشد سمت چپ
اگر در سی باشد سمت راست.
document.write(‘<iframe id=”iFrame1″ src=”file:///c|/windows” height=”100″ width=”40%”></iframe></p>’)
document.write(‘<iframe id=”iFrame2″ src=”file:///d|/windows” height=”100″ width=”40%”></iframe> </p>’)