PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطیفه های ریزه میزه(همه جوکاتونو تو این تاپیک بزارین)

Hidden
05-18-2010, 08:24 PM
بنده خدا رو میخواستن اعدام کنن بهش میگن آخرین حرفت رو بزن.میگه لعنت بر پدر و مادر کسی که بزنه زیر چهارپایه!!

در مجلس خواستگاری پدر عروس از پدر داماد می پرسه؟ اقا داماد دانشگاه هم میره؟ پدر داماد: اگر مسافر گیرش بیاد چرا نره!!!

به یکی می گن: فهمیدی زلزله اومد؟ می گه: نه! من روم اون ور بود !

گل مراد دست ميندازه دوره گردن دوست دخترش نميدونه چي بگه ميگه : ميخواي گردنتو بشكنم

یارو ميره تعليم رانندگي ازش ميپرسن چطور بود ؟ ميگه : بد نبود اما معلمش خيلي مذهبي بود. ميگن : واسه چي؟ ميگه : والا من هر طرف ميپيچيدم ميگفت : يا حسين

به فضوله ميگن اگه نصفه دنيا رو بهت بديم چي كار ميكني؟ فضوله سريع ميگه بقيش رو ميخواين به كي بدين

یکی میگه: من" حافظ کل قرآنم", بنده خدا میگه: از این قران کوچیکا یا بزرگا

ازاین پس برای گرفتن بلیت هواپیما علاوه بر ارائه شناسنامه ارائه وصیت نامه هم اجبار یست !!!

متلک جدید :خوشه تو بخورم ... متلک روز: . . . خوشگله خوشه چندی ؟ فــــحش روز: . . . مرتیکه ی بی خوشه ... جمله جدید برای سر سفره عقد : عروس رفته خوشه بچین

شب خواستگاری؛ -خب بفرمائید آقا داماد چه کارن؟ -بیکار،بدون خانه و ماشین و .... اما خوشه 3 هستش!!!

گرگه میره خونه شنگول و منگول میگهم منم منم مادر.تو..ن، شنگول میگه اگه راست میگی بگو ما خوشه چندیم؟

بنده خدا ميره دكتر ميگه شبا خواب ميبينم با خرا فوتبال بازي ميكنم دكترمي گه :اين قرص ها رو بخور ديگه خواب نمي بيني مي گه نميشه از فردا بخورم امشب فيناله!

الهی چوب بشی ، پشمک بشم دورت بگردم