PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اس ام اس آتشی

Sara12
01-21-2011, 06:16 PM
دوست داشتن هميشه گـــفتن نيست گاه سکوت است و گاه نگــــــاه ... غـــــريبه ! اين درد مشترک من و توست که گاهي نمي توانيم در چشمهاي يکد يگــرنگــــاه کنيم

اگه خواستي يه كسي- عاشق هم نفسي- عمرشو حيرونت كنه- جونشو قربونت كنه- جون مادرت....... رو ما يكي حساب نكن

می دونی فرق تو با کفش چیه؟کفش لنگه داره ولی تو لنگه نداری.

Dar Zendegi Baraye Residan Be AZADI Rah Haye Ziadi Hast...
Faghat Bayad Gheymatesho Pardakht Koni...
.....
....
Az Resalat 500 Tooman
Az Shoooooooooosh 900 Tooman

bi sms namooni salavat befrest...

چقدر جالبه که: 1.تا وقتي مريض نشي کسي برات گل نمياره. 2.تا فرياد نزني کسي به طرفت بر نميگرده. 3. تا گريه نکني کسي نوازشت نميکنه. 4.تا قصد رفتن نکني کسي به ديدنت نمياد................و تا وقتي نميري کسي تو رو نمي بخشه

Sara12
01-21-2011, 06:24 PM
دوست آن نيست که کنارش باشي دوست آن است که به يادش باشي

یک روز عشقت را دزدیدم و برای اینکه جای مطمئنی داشته باشد آن را در قلبم پنهان کردم .غافل از اینکه روزی برای پس گرفتن آن قلبم را خواهی شکست .

Elaaaahi....
Lobnan Ra Bar Israeil......
Islam Ra Bar Sahyoonism......
Va NARGES Ra Bar SHOKAT Piroooz Begardan....
Amiiiiin

eshgh mesle abe, mitoni toye dastat ghayemesh koni, ama akharesh yeroz vamikoni mibini nist, ghatre , ghatre chekide, bi inke befahmi dastet por az khaterast

هميشه دوست داشتم ابر باشم چون اون قدر شهامت داره که هر وقت دلش مي گيره جلوي همه گريه مي کنه

دیروز منتظرت بودم نبودی امروز منتظر تم تا بیای و اگر هم نیای منتظر ت میمونم چه سخت است یبوست

زن براي عاشق شدن به چندين قرن نياز دارد و براي فراموشي به يك دقيقه.........ولي
ولي ...مرد براي عاشق شدن به يک دقيقه نياز دارد و براي فراموش کردن به چندين قرن

اگه يه روز فكر كردي كه يه نفر هر جا مي ري دنبالته و هر مشكلي واست پيش مياد واسش مهمه و ميخواد بهت كمك كنه مطمئن باش كه اون من نيستم

يه روز ميام دنبالت و دستت رو مي گن مي برمت يه جايي كه دست هيچ كس بهت نرسه برم (قربان تو عزرائيل)

Zemestan 2 Bare Miayad....
Bahar 2 Bare Tekrar Mishe....
Amma Azizam To Hichvaght Tekrar Nemishi....
Chon Khoda 1 Eshtebaho 2 Bar Tekrar Nemikone.....

موفقیت مثل توپ فوتبال برای آدمهاست . می دویم تا به آن برسیم و وقتی رسیدیم آن را شوت می کنیم

Sara12
Zemestan 2 Bare Miayad....
Bahar 2 Bare Tekrar Mishe....
Amma Azizam To Hichvaght Tekrar Nemishi....
Chon Khoda 1 Eshtebaho 2 Bar Tekrar Nemikone.....

موفقیت مثل توپ فوتبال برای آدمهاست . می دویم تا به آن برسیم و وقتی رسیدیم آن را شوت می کنیم

مي گويند سه چيز زاده عشق نيست :جدايي -سفر -فراموشي. ولي آن زمان كه تو مرا تنها گذاشتي رفتي و فراموشم كردي من لحظه لحظه عاشقت شدم

میدونی نبات کیلو چنده ؟ نمی دونی ؟ نقل چی ؟ اونم نمی دونی ؟
از قدیم گفتن خر چه داند قیمت نقل و نبات !

يرازب راك رس ور يكي ه د يم ل اح ردقچ(زياد به مغزت فشار نیاربرعكس بخونش)

Midooni Key Mifahmi DONYA 2 Rooze?
Vaghti Har Kio Ke Doosesh Dari Behet Mige:
Ta Akhare Donya Bahatam

وقتي اومدم چونان حالتو مي گيرم که نفست بند بياد از ترس پاهات بلرزه همچين آبروت رو مي برم که سرتو بالا نگيري بچه سوسول ...من قبض موبايلتم

عزیزم چرا ناراحتی؟کسی تو رو تحویل نمی گیره؟وقتی جمله های پایین رو خوندی به ارزش خودت پی می بری
بی زشتی زیبایی معنی نداره
بی نفهمی فرزانگی معنی نداره
میبینی !!!؟
دنیا به تو احتیاج داره

Sara12
اگه يك روز فكر كردي نبودن يه كسي بهتر از بودنش چشمات و ببند و اون لحظه اي كه اون كنارت نباشه و به خاطر بيار اگه چشمات خيس شد بدون داري به خودت دروغ ميگي و هنوز دوستش داري

بد ترین درد این نیست که عشقت بمیره.....بدترین درد این نیست که به اونی که دوستش داری نرسی.....بدترین درد این نیست که عشقت بهت نارو بزنه..........بدترین درد این نیست که عشقت ندونه دوستش داری.......بدترین درد اینه که دستشویی داشته باشی اما دستشویی اون ورا نباشه

Eshgho Add kon , Ghamo Delete kon , baraye Ghoroor Off bezar , Doroogh ro Hack kon , az ensaniyyat Copy begir va Sent To All kon

از راه دور چيزي ندارم که در اين روز به پايت بريزم. اما دلي دارم که دريايي از مهر و محبت است و به يادت ميتپد.

یه روز یه کشاورزی بود که خیلی فقیر بود زنش مریض بود بچه هاش گرسنه بودن.اونا فقط یه گاو داشتن و کشاورز 2 ساعت تموم منتظر بود تا گاوش بیاد تا با هم زمین رو شخم بزنن ولی گاوش نمیومد.چون داشت این اس ام اس رو می خوند.

خنده ات رو به همه بده، ولي لبخندت را به يه نفر، عشقت را به همه بده،ولي وجودت را به يه نفر، بذار همه عاشقت باشن، ولي خودت عاشق يه نفر باش

میتونم یه چیزی بهت بگم؟ مطمئن باش که از ته قلبم میگم... همیشه از خدا میخواستم که تو زندگیم یه همراه خوب بهم بده.. . همراهی که همیشه کنارم باشه و بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم... خدا یکیشو به من داد.... مال من نوکیاست... مال تو چیه؟

تو در دل من جا داری...
تو در رگ من جا داری...
رفتم دکتر گفت انگل داری!!!

http://funjoke.blogfa.com عمونمکی جوکستان جکستان جوک جک اس ام اس بلوتوث کارت

تنها كساني كه مارا ميرنجانند. عزيزاني هستند كه هميشه كوشيده ایم از ما نرنجند.

فردا آغاز فصل چیدن پشم گوسفندان است.عزيزم زود بخواب فردا اول صف باشی

بزرگترين دشمن بشر پوله پول.... هر چي دشمن داري بده به من و خودتو خلاص كن

وقتي كه ميري دستشويي قانون دوم نيوتون(جاذبه)ازكارميفته براهمين>>>>>>بايدزوربزني

قربونت برم عزيز -خوشگل ...
حلوا ...
جيگر ..
نمكي ...
نون خشكي -دمپايي كهنه پلاستيك -آب گرم كن- سماور شكسته خريداريم ....

در نگاه كساني كه پرواز را نمي فهمند ، هر چه بيشتر اوج بگيري كوچكتر خواهي شد

خواستم اسمتو بذارم گل گفتم می پلاسی.بذارم خورشید گفتم غروب می کنی.بذارم ماه روزا تنها می مونم.گذاشتم دماغ تا همیشه رو صورتم باشی!!!!!!!!

Love پیام کوتاه
L: لنگت پيدا نميشه O : عمرمي V : وجودمي E : انگار اشتباه فرستادم

اگه تو کوچه پس کوچ هاي دلم گم شدي.دنباله کسي نگرد که آدرس بهت بده چون غير از تو کسيي اونجا نيست

هر وقت صدای زنگ مسیجت می آد معنیش این نیست که اس-ام-اس داری.........معنیش اینه که یه نفر بیکار شده و حوصلش سر رفته! و یاد تو کرده!!!!!

Sara12
01-21-2011, 06:25 PM
ضرب المثل فرانسوي ميگه: بمير اما گدا نباش

ضرب المثل هندي ميگه: عاقل همان كاري را ابتدا انجام مي دهد كه نادان در آخر

اره من کشتمش بايد اين کارو مي کردم شما هم جاي من بودين همين کارو مي کردين تا وارئ اتاق شدم احساس کردم يکي پشت سرمه اما اون زرنگ تر از اين حرفها بود که جاشو لو بده رفتم تو دستشويي مي خواست بياد تو ولي ناخوداگاه زدم تو سرش و اون مرد اره به همين راحتي زدم پشه هه رو داغوون کردم

گاهي وقتها چقدر ساده عروسک مي شويم نه لبخندمي زنيم نه شکايت مي کنيم فقط
احمقانه سکوت مي کنيم

می دونید فرق سوزن با کاه چیه؟
؟
؟
همیشه که جواب این زیر نیست یه بار مغز پوک خودتو به کار بنداز

تو را گم ميکنم هر روز و پيدا ميکنم هر شب
بدينسان خواب ها را زيبا ميکنم هر شب

ای قشنگ تر از پريا- شبها تو چت نريا-اگه رفتی تو روم نريا-اگه رفتی پی ام نديا - اگه دادی اصل نديا -اگه دادی آمار نديا - اگه دادی... به جهنم هر کاری دلت ميخواد بکن!

براي هزارمين بار پرسيد: تا حالا شده من دل تو را بشكنم؟
من هم براي هزارمين بار به دروغ گفتم : نه! هيچوقت...
تا مبادا دلش بشكند.

راننده ای که با شادروان پوپک گلدرّه تصادف کرده بود... ديشب اعتراف کرد که از شوکت پول گرفته بوده ....!!!

نابينا گفت : دوستت دارم ماه گفت تو که منو نمي بيني چطوري دوستم داري نابينا گفت اگه مي ديدمت عاشق زيباييت مي شدم اما الان که نمي بينمت عاشق خودت هستم

خواهرم در كوچه آرايش مكن -از جوانان سلب آسايش مكن- گيسوان از روسري بيرون مريز- بر مسير ديدگان افسون مريز -خواهرم ديگر تو كودك نيستي- فاش مي گويم عروسك نيستي خواهرم ، اين لباس تنگ چيست؟ پوشش چسبان؟؟؟خجالت نمي كشي ؟ حيا نمي كني ؟

شايد ندونی که من دوست دارم ... شايد ندونی که من عاشقتم .... شايد هيچ وقت ندونی که قلب من به عشق تو مي طپه ..... اما اينو بدون که انرژي هسته ای حق مسلم ماست؟!

آموخت که چگونه گريه کنم امّا گريه به من نياموخت که چگونه زندگي کنم تو نيز به من آموختي که چگونه دوستت بدارم امّا به من نياموختي که چگونه فراموشت کنم

بيچاره مردا: وقتي به دنيا مي يان همه حال مامانشونو مي پرسن. وقتي ازدواج مي کنن همه مي گن چه عروس خوشگلي. وقتي مي ميرن همه مي گن بيچاره زنش

سبدی پر از موز
دسته گله رز
پيرهنی پر از پرز
همسری مثل بز
آرزوي من براي توست

يه جاي كاملا زيبا كشيدم رد پايت را
كشيدم طرح زيباي غروب چشم هايت را
كشيدم روي دستشويي حضور آشنايت را

۱۰شاخه گل برات مي فرستم ۹ تا طبيعی آخريش مصنوعی

يه کارت ميزنم بهش که روش نوشته : تا وقتی آخرين گل پژمرده بشه
دوستت دارم

فناوري هسته ای و پيروزي غرور آفرين دانشمندان توانمنده ايرانی در زميني بهره برداري صلح اميز از انرژي هسته ای رو بيخيال.... .. خودت چطوری؟؟

۱۰۰ بار قسم خوردم که نامت را به زبان نیارم ولی افسوس که قسم هم نام تو بود

عاشقانه ترین نگاهم را روی قایقی از باد نشاندم و پارو زنان سوی تو فرستادم وقتی به ساحل نگاه تو رسید تو چشمانت را بستی و قایقم غرق شد

از اونجا که نسل دایناسور 2میلیون سال پیش منقرض شده پس نتیجه می گیریم : دنیا دیگه مثل تو نداره ........نه داره نه می تونه بیاره