PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپلود سنتر تصاویر

Mohamad
01-07-2011, 02:59 PM
به نام خدا
خدمت همه کاربران و همکاران عزیزم سلام و خسته نباشید میگم :^:
دوستان همانطور که اطلاع دارید مجموعه آریادانلود دارای قسمتهای مختلفی برای راحتی همه عزیزان هست و سعی شده که امکانات رایگان برای همه عزیزان در نظر گرفته بشه ، یکی از بخشهای پرطرفدار و مفید مجموعه مرکز آپلود تصاویر (http://pic.azardl.com/) سایت است که برای آپلود عکسهای همه کاربران در نت به صورت رایگان در نظر گرفته شده ، این آپلود سنتر پرقدرت که بر روی سرور شماره یک قرار دارد از امکانات بسیار خوب و از سرعت و قدرت بسیار خوبی هم برخوردار است ، مانند آپلود از طریق آدرس ...
دوستان تعدادی از فرمتهای تصویری در این آپلود سنتر ممکن است فراموش شده باشد لذا اگر شما عزیزان فرمتی را میشناسید که مربوط به تصاویر است و فراموش شده لطف کنید و در این تاپیک اعلام کنید تا اون فرمت هم در بین فرمتهای پشتیبانی شونده قرار بگیرد .
فرمتهای فعلی عبارتند از :
JPEG, .JPG, .GIF, .PNG, .ICO, و .BMP
یزای ورود به مرکز آپلود تصاویر بر روی این متن کلیک کنید . (http://pic.azardl.com/)
در ضمن به زودی قالب و تغییرات کلی را در پرتال نرم افزاری طی سه روز آینده شاهد خواهیم بود و کل سیستم مرکز دانلود تغییر خواهد کرد .
باسپاس از همه شما عزیزان :^:
تیم مدیریتی مجموعه آریا دانلود

Behzad AZ
01-07-2011, 03:04 PM
محمد ببین اگه میشه فرمت psd رو اضافه کن درسته که فایل حصاب میشه ولی این فرمت رو هیچ اپلود سنتری قبول نمبکنه واین دردسر سازه

Mohamad
01-07-2011, 03:09 PM
سلام
ولی آخه این که فایل هست و اگه میخواین به آپلود سنتر فایل اضافه میکنم البته بهتر در کل برای امنیت هم شده فایلها را فشرده و rar کنید و در ضمن به زودی آپلود سنتر جهت حفظ همیشگی فایلهاش و مسایل امنیتی که وجود داره فقط مختص مدیران انجمن خواهد یود ، البته الان هم هیچ فایلی به جز فایلهای مخرب و همینطور فایلهای خلاف قوانین کشوری حذف نشده ولی برای انتقال به هارد اصلی و حفظ دایم فایلها مجبورم اینکار را انجام بدم و با عرض شرمندگی از همه کاربران عزیز فقط آپلود سنتر فایل را ویژه کنم ، البته آپلود سنتر تصاویر برای همیشه در دسترس همه عزیزان خواهد بود .
باز هم از بهزاد عزیز ممنونم :^:

Behzad AZ
01-07-2011, 03:19 PM
من هم گفتم فایله ولی اگه امکانش هست به اپلود سنتر عکس اضافه کن که کار دوتا نشه

البته اگه امکانش باشه

ممنون از داداش عزیز

Mohamad
01-07-2011, 03:23 PM
به صورا آزمایشی اضافه شد البته چون احتمال بر هم زدن نظم و همچنین کنترل را بهم میزنه احتمال داره حذف بشه و فعلا به طور آزمایشی اضافه کردم.

shmp30
01-07-2011, 06:35 PM
سلام ...

آقا محمد ممنون .
من یه مشکل عجیب توی این آپلود سنتر ها دیدم ( هم تصویر و هم فایل ) .
و اونم این هست که اول فایل رو آپلود میکنه و بعد پسوند رو چک میکنه .
میخواستم ببینم امکانش هست اول پسوند فایل رو چک کنه و بعد فایل رو آپلود کنه ؟! :tajob:

ممنون ... :^: